Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) kelekyle


kelekyle
őstag

Valószínüleg még ma lesz új CM nightly a kernel miatt... :DDD

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#31852) Valken


Valken
tag

Gondoltam feldobom a (számomra új verziójú) FMod-ot.
A repartos JB felkerült (+root és kernel), beállítgattam mindent, majd flasheltem az FMod-ot és ezután a Play leállt, majd factory reset után már a beállításoknál hibaüzeneteket kaptam, valamint a billentyűzet helyett folyamatosan a hangvezérlési lehetőség ugrott fel, így nem tudtam továbbmenni.

Másnak volt ilyen gondja?

(#31853) Acef válasza Valken (#31852) üzenetére


Acef
addikt

- Nem. Elmaradt a dalvik és a cache?

- Lásd a blogomban:
Fmod felrakása után jön a beállítgatás, és szintén a felrakás után a böngészős törlés.

[ Szerkesztve ]

(#31854) Valken válasza Acef (#31853) üzenetére


Valken
tag

Nem maradt el, előtte és utána is ment.

Lehet, hogy a beállítgatás sorrendje nem tetszett neki, de factory reset után is ugyanez volt a gond, bár akkor már lehet, hogy késő volt.

(#31855) Csendeske válasza Apunk (#31844) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Az nem rossz!
Meglátom milyen lesz most a CM 10.1?

(#31856) Csendeske válasza kelekyle (#31851) üzenetére


Csendeske
aktív tag

És az javít valamit?
Mondjuk a katasztrofális üzem időt?

(#31857) baxi320


baxi320
tag

Üdvözlök mindenkit olyan jelenséget tapasztaltam a telefonon hogy ha elakartam indítani egy játékot a játék kezdőképe elkezdett szaladni a kijelzőn valamiféle pixeles szaladgáló képet láttam hang az ment és ezt több játéknál is csinálta.Nem tudom ez mi lehet egyszer csak megint minden helyre állt magától.A rendszer az müködött rendesen ,böngészö youtube... csak a játékoknál tapasztaltam ezt.A telefon 4.1.2 cocore 6.2 fmod,
de régebb is tapasztaltam ezt a dolgot mikor csak a kernel volt módosítva(7.6) nem tudom hogy ez mitől lehet
hogy össze függ-e a kernellel?Tapasztalt már valaki ilyen dolgot?A segítségeket elöre is köszönöm.

(#31858) Valken


Valken
tag

Megpróbáltam újra a 131010-es FMod-ot, de a flashelés után a fiók hozzáadása nem csinál semmit + a billentyűzet helyett ismét a hangvezérlés jön be, amit viszont nem lehet aktiválni, szóval még hanggal sem tudnék csinálni semmit.

Lehet, hogy megint az SD kártyámmal van gond, megpróbálom ráflashelni a kiegészített verziót.

(#31859) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Nektek lefut az Epic Citadel? Nekem elkezdi, de 2-3mp után újraindul a telefon.

(#31860) silvergod válasza pinnacle (#31859) üzenetére


silvergod
őstag

betölti de az intro után kilép..nem indul újra nálam

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#31861) Valken


Valken
tag

Sajnos sem az original, sem a kiegészített FMod nem működik jól nálam, érthetetlen.
A régebbiek közül sokat használtam több verziót is, semmi gondom nem volt.

Két féle hiba jött elő:

- nem tudtam új fiókot létrehozni
- ahol billentyűzetről való bevitelt kellett volna felajánlania, ott a hangvezérlés ugrott be

(#31862) BoSSanCS


BoSSanCS
tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Amióta felraktam egy ilyen telóra a gyári 4.1.2-t (XXLQE), azóta szinte folyamatosan azt csinálja, hogy amikor rányomsz valamire több másodpercig gondolkodik, valamikor akár fél percig is (appok megnyitásánál, emailek olvasásánál, chat-nél, stb.)

Szerintetek milyen programmal volna érdemes megnéznem, hogy mi okozhatja ezt? Olyan, mintha valami leterhelné. Pedig nincs rajta sok program. Köszi előre is a segítséget!

(#31863) Acef válasza Valken (#31861) üzenetére


Acef
addikt

Letoltes, sd, beallitasi hibak lehetnek.

-vedd ki a sim-et
-rakd ujra a repartos JB-t
-toltsd le ujra az Fmod-ot
-szerezz masik SD-t, arrol flasheld
-csak az Fmod felrakása utan csinalj beallitasokat, addig mindenre nem, stb.. Felrakasa, es inditasa utan a bongeszos torles, csak utana a beallitasok, stb.. Mindent ugy, ahogy a blogomban irtam.

(nincs idom az ekezetre)

[ Szerkesztve ]

(#31864) silvergod válasza BoSSanCS (#31862) üzenetére


silvergod
őstag

először gyári visszaállítás sd formázással..előtte mendeni mindent ami rajta van
talán ez segít ....bár ez a laggolás a JB sajátossága.
Fmod segít rajta,csak ahhoz ügyeskedni kell kicsit :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#31865) DjBlero


DjBlero
őstag

sziasztok
kérdezném az új vodafone -os advance t 2.3.6 -al adják még ki? ha igen melyikkel ?

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#31866) baxi320 válasza baxi320 (#31857) üzenetére


baxi320
tag

erre:(#31857)
Ti mit mondotok.

(#31867) Valken válasza Acef (#31863) üzenetére


Valken
tag

Köszi a választ!
A project sajnos jegelve, amíg nem szerzek egy másik SD kártyát, bár mintha ez még garanciális lenne, előkerítem a papírjait.

Addig is visszaraktam a 10.1-et, talán ebben a legkevesebb a hiba. :)

(#31868) Piloss válasza silvergod (#31835) üzenetére


Piloss
senior tag

Áhh, már régóta keresek olyan appot amivel lehet hibernálni, és most megvan, köszi :R

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#31869) pinnacle válasza silvergod (#31860) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Akkor lehet, hogy ez már túlzás neki.

(#31870) Acef válasza baxi320 (#31866) üzenetére


Acef
addikt

Szerintem app hiba, mert a kernel nem szokott ilyet okozni.

DjBlero
szerintem már ők is JB-vel adják.

[ Szerkesztve ]

(#31871) DjBlero válasza Acef (#31870) üzenetére


DjBlero
őstag

:R

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#31872) baxi320 válasza Acef (#31870) üzenetére


baxi320
tag

De egyszerre három alkalmazás is ugyan ezt csinálta.ezért is fura .

(#31873) Acef válasza baxi320 (#31872) üzenetére


Acef
addikt

esetleg a nofrills beállítása? esetleg energiatakarékos mód?

(#31874) baxi320 válasza Acef (#31873) üzenetére


baxi320
tag

1000/200 smartv2 sio igy van beállítva energia takarékos mod kikapcsolt.mondjuk ezzel a hibával még együtt lehet élni.

[ Szerkesztve ]

(#31875) palee69 válasza Csendeske (#31828) üzenetére


palee69
senior tag

Sajnos nem,annyira nem mélyedtem el a CM -ben :)

(#31876) Grafy12


Grafy12
aktív tag

P-s telóra van már REPARTOS JB? Nem találtam sehol, csak GB-t....

(#31877) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Szasztok!
Hugomnak van ez az S Advance telefonja és neki még a 2.3-as rendszer van. T-s a telefon, hogyan tudná frissíteni a szoftvert?
Olvasgattam itt visszább, de nem egyértelmű, mert az 1-es hsz-ben azt írják, nincs hivatalos magyar frissítés, de itt meg olvastam olyat is, hogy van akinek gyárilag 4.1-es T-mobilos készüléke van.
:R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#31878) Grafy12 válasza gordonfreemN (#31877) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Szerintem, ha internetet kap a teló rég fel kellett volna ajánlania a frissítést.(természetesen van rá frissítés)

(#31879) gordonfreemN válasza Grafy12 (#31878) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Akkor neked köszönöm az infót, az 1-es hsz-t pedig az illetékes legyen szíves javítani, mert így gáz. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#31880) Grafy12 válasza gordonfreemN (#31879) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Ha számítógépre van dugva, a KIES is felajánlja elvileg.

(#31881) Acef válasza gordonfreemN (#31879) üzenetére


Acef
addikt

Valóban van már JB, viszont neten nem frissít, neked kell pc-vel.
NE A KIES-EL!!!

Grafy12: P-re csak repartos gb-van, utána megy odinnal a JB.

[ Szerkesztve ]

(#31882) Grafy12 válasza Acef (#31881) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Köszönöm Acef!

gordonfreemN:
Valóban problémásabb a KIES-el frissíteni, sőt én soha nem tenném, DE.....az átlag felhasználó számára a Samu ezt tette elérhetővé, az ODIN használata már nem tartozik ide, sajnos így nem várható el a hölgytől, hogy értsen hozzá!

Mindettől függetlenül, természetesen egyetértek Acef-el!

[ Szerkesztve ]

(#31883) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Tehát akkor ha Ne KIES-sel, akkor egy megoldást szívesen láttam volna ez írás után.
Miért problémás a KIES? Miért nincs telefonról OTA frissítés?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#31884) palee69 válasza gordonfreemN (#31883) üzenetére


palee69
senior tag

Például [Ez] megoldás lehet.

(#31885) Valken


Valken
tag

Az eszem megáll!
A CM 10.1 a legutóbbi esetben 2-3%-ot merült éjszaka (kb. 6 óra alatt), most újra felraktam és 2 óra alatt már 4%-nál tart.
Persze ez nem nagy idő, csak az idegesít, hogy ugyanazokkal az appokkal mi a fene változik telepítésről telepítésre...

A beépített akkumulátor menü szerint 24 percig tartotta ébren maga az android OS.

(#31886) JNSK


JNSK
aktív tag

fmod alatt van ertelme az energiatakarekos uzemmodnak, ha a nofrillshez hozza sem piszkaltam?

(#31887) palee69 válasza JNSK (#31886) üzenetére


palee69
senior tag

Úgy emlékszem nincs de talán nem is ajánlott.

(#31888) palee69 válasza gordonfreemN (#31883) üzenetére


palee69
senior tag

De talán [Ez a szájbarágós] még nagyobb segítség lehet. :)

(#31889) sinya123


sinya123
csendes tag

Próba alatt az fmod rom. Cocore 8.2 kernelel. Alkalmazások gyorsan indulnak. Nem olyan gyors mint a cm, de alig érezhető különbség. Böngésző jobb is. De törölni kell az alkalmazásokban a böngésző adatait. Cm után kell az odinos szűz jb mókolás utánna fel az fmod.

(#31890) Acef válasza gordonfreemN (#31883) üzenetére


Acef
addikt

gordonfreemN
Leírás: amit palee69 másodszorra linkelt, ebben a szájbarágósan fejezet, a repartos T-s JB-t tedd fel.
Garancia marad, tiszta, "jól működő" gyári T-s rendszered lesz.

JNSK:
Én még nem használtam az energiatakarékost, de ha gáz van, akkor elegendő a csökkentett fényerő, kikapcsolt 3g, és az aktív alkalmazások ellenőrzése.

[ Szerkesztve ]

(#31891) Rocky975 válasza Acef (#31890) üzenetére


Rocky975
senior tag

Sziasztok!
Szerintem hagyják inkább GB-n ha átlagos használatra lesz. :)
Ti tudjátok a legjobban,hogy egy jól működő JB-hez mókolni kell azt meg nem akarnak szerintem .
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#31892) Acef válasza Rocky975 (#31891) üzenetére


Acef
addikt

Ő kérte :)
Egyébként a repartos JB is o.k. lehet, csak figyelni kell a beállításokra, telepítgetésekre.

- az elején még sokan tartózkodnak a romolástól, később viszont jön a PM, és kérik a megosztást (eddig kb. 170-en kérték) -

sinya123:
Várjuk a 8.2 tapasztalatokat. (az esetleges fagyás, merülés, és a reboot nem az Fmod.. rom-tól ...)

(#31893) palee69 válasza Acef (#31892) üzenetére


palee69
senior tag

Nem is győzzük Neked megköszönni az Fmodot :) :R

(#31894) Acef válasza palee69 (#31893) üzenetére


Acef
addikt

:)
Én meg carline-nek, mert segített elhárítani a kezdeti akadályokat.

[ Szerkesztve ]

(#31895) Yiggdrasil válasza Acef (#31894) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Acef! Kellene a szakértői segítséged!

Szeretném a Google naptáramat szinkronizálni a telefonommal, de ha belépek a szinkronizálási beállításokhoz a fióknál, akkor ott a 3 lehetőségből a címtár és a gmail szinkronizál rendesen, viszont a naptárnál csak a kis fehér körben 2 nyilas ikon jelenik meg, és amíg le nem állítom, nem változik semmi.

Full tiszta a telepítés, semmi progi nincs rajta, és minden az ajánlott beállítások szerint van belőve. Nem tudod mitől lehet ez? (Már régebben is ezt csinálta, reméltem hogy egy tiszta telepítéstől helyreáll, de nem hozott változást)

(#31896) Acef válasza Yiggdrasil (#31895) üzenetére


Acef
addikt

Hiányzik egy apk.
Holnap ránézek.

(#31897) Yiggdrasil válasza Acef (#31896) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Nagyon köszönöm! :R

(#31898) Rocky975 válasza silvergod (#31864) üzenetére


Rocky975
senior tag

Sziasztok!
Azt tegyük hozzá,hogy ezen a telefonon. :) A JB-nek semmi baja ez megtapasztaltam a nexus 7-en.Azon soha nem láttam röccenést sem nemhogy fagyást. 4.2-vel és 4.3-mal sem.
:)
Aki szidja a droidot annak ajánlott megtapogatni egy nexus cuccot az megmutatja a szűz rendszert.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#31899) silvergod válasza Rocky975 (#31898) üzenetére


silvergod
őstag

ez nekem egyértelmű volt:D...de most már nincs vele gond mióta az fmod van rajta.
Volt nexus 7 nálam tudom milyen az a endszer is..
ha a samusok annyit csinálnának mint az fmodban és a cocore kernelben verhetetlenek lennének....na de akkor ki venne új telefont új rendszerekkel :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#31900) McSzaby


McSzaby
őstag

Sziasztok,

Ha a T-nél vettem egy Samu S advance-t 1 évvel ezelőtt és el akarom adni, akkor esetleges eladás során a garancia hogy működik? Kellenek hozzá az adataim egy esetleges garancia érvényesítés során,vagy csak elég ha a készülékről van egy garancia papír, vagy ez hogy megy? :) Nem akarom úgy eladni, hogy én kellek hozzá később...

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.