Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7798) Gizmo94 válasza GGMPC (#7795) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha rám hallgatsz, megtartod. Mivel a t-s romban vannak bugok még, ez tény, pl. utánhúzás, stb, így raksz rá egy gyári német MEA romot és használod örömmel. Semmi baj a telefonnal és nem hinném, hogy neked is lenne vele.. Én custom romot használok rajta (Torrente777rom) de az égvilágon semmi, a legapróbb hibája nincs a telefonnak, pedig HTC One-t adtam érte , tehát kerestem a hibákat.. :) Véleményem szerint a korai és elkapkodott ME2-es romon kívül semmi nyűgje sincs. Ha normálisan romolsz, nem összevissza hajigálsz rá mindent, stabil lesz, minőségi és tetszeni fog.
Ettől függetlenül este megnézem neked a foltokat. :)

szaboba2 Ha normális telefont akarsz, akkor nem kínlódsz, hanem így ahogy van, Odinnal felrakod a német MEA romot. Nem fog ugrani a számlálód, mert nem rootoltál és nem módosítottál kernelt. Amíg ME2-es verziójú romon szenvedsz, a telefonod nem változik. A MEA rom már kiküszöböli a hibák nagyrészét, jó vele a telefon. Csinálsz egy data/factory resetet és tedd fel a német MEA romot. Várhatsz a t-s MEA frissítésre is, a Samsungot ismerve úgy hónapokig. Addig meg kitéped a hajad a szar ME2 rom miatt. Nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.