Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) mgTerminator válasza coleen (#38300) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha Warezolsz akkor előfordulhat hogy feltelepítesz vírust, de ha nem adsz neki ész nélkül rendszergazda jogot akkor nem lehet gond....

Ja amúgy nekem azóta működik faszán a gépem mióta nincs rajta ilyen kártékony program (vírus és kémprogram irtó).

[ Szerkesztve ]

(#38302) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

http://www.hirado.hu/2014/06/16/ne-vegye-meg-kinai-okostelefon-kaphato-beepitett-kemprogrammal/

(#38303) coleen válasza mgTerminator (#38301) üzenetére


coleen
aktív tag

Úgy érted, hogy maga a vírusirtó rajta a kártékony?

(#38304) mgTerminator válasza coleen (#38303) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen. Évek óta nem használok ilyen szarokat és abszolút semmi baja a gépnek. Persze nem nézünk kétes eredetű oldalakat...

(#38305) MunezXBK válasza mgTerminator (#38304) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Itt ugyanez.

(#38306) mgTerminator válasza MunezXBK (#38305) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mondom én :D

Amúgy láttam a a Facebookon egy S4 hirdetést, fehér, Samsung garis, képek alapján hibátlan és 100-ért árulja a csávó és mindenki fikázza hogy túl sok, nem ér annyit bla bla... Meg már 75-ért is van stb, szerintetek?

(#38307) Gizmo94 válasza coleen (#38300) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez teljes mértékben alaptalan fosás részedről. Évek óta használok Androidos telefonokat unboxing után fél órával rootolva, a lehető legkócosabb appokkal és sosem történt ilyen, illetve nem kaptam vírust. Nyugodtan rootolhatod. :DDD

(#38308) kissandras20 válasza mgTerminator (#38306) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Én az enyémet 79-ér árulom, de nem hiszem hogy el tudom adni. Fél éve vettem 100e-ér karcmentes független patika állapotban. 100ér akkor tudná eladni, ha bontatlan...

(#38309) FtcFeki válasza Kerio (#38268) üzenetére


FtcFeki
csendes tag

Akitől én vettem annak a neve spigen volt. Amcsiból jött 6000 + 3000 posta. Minősége kiváló. Egyszer ejtettem le a telót eddig, de tökéletesen védte. Hátlapot nem karcolja. A leejtéstől a műanyag része a toknak egy helyen karcos lett, de nem zavaró. Ebay-en árulnak ugye cégek is. Ez most vagy a cégtől jött, vagy az egyik ott dolgozó spájzolta be magának a raktárból, mert több száz volt neki készleten.

(#38310) Weeman1 válasza Gizmo94 (#38307) üzenetére


Weeman1
veterán

+1 :D

Xiaomi 11T Pro

(#38311) shuttle válasza mgTerminator (#38306) üzenetére


shuttle
tag

nem rég vettem 75 ezerért makulátlan, garis ,papiros t-s készüléket a 100 az tényleg sok.

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#38312) mgTerminator válasza shuttle (#38311) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor a független mehet 100-ért... gyári független és a letiltástól sem kell félni!

(#38313) shuttle válasza mgTerminator (#38312) üzenetére


shuttle
tag

hát nézzél szét alaposan sztem. 80 nál többet én nem adnék még független készülékért sem.

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#38314) Kanczy válasza mgTerminator (#38312) üzenetére


Kanczy
veterán

Egy hónapja 80ért vettem 1 év garis, makulátlan, függetlent. Nem mondom, hogy ez az átlag, de az a 100 szerintem is nagyon elrugaszkodott a valóságtól.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38315) mgTerminator válasza Kanczy (#38314) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem olyan régen kb 2 hónapja talán a 100 volt a minimum, most meg 70-80 környéke? Tényleg ennyire szart sem ér a Samsung? Havonta 10-essel olcsóbb lesz? A szaros S5 meg 200 felett van, ami lófasszal nem tud többet -.-

(#38316) Weeman1 válasza mgTerminator (#38315) üzenetére


Weeman1
veterán

S5 is jóval olcsóbb már. :)

Xiaomi 11T Pro

(#38317) kissandras20 válasza mgTerminator (#38315) üzenetére


kissandras20
aktív tag

125-140 ér már ki lehet fogni itt az aprón!

(#38318) mgTerminator válasza Weeman1 (#38316) üzenetére


mgTerminator
veterán

Miért, mennyibe megy? De annyival akkor sem jobb / tud többet, akárki mit mond...

Eddig a Z2 tetszett nagyon, de sokan panaszkodnak, na meg az is addig vízálló amíg be nem ázik, utána kuka, szó szerint.... Nem kizárt hogy a következő telóm kínai lesz... OnePlus One hivatalos Cyanogenmod-al pl...

[ Szerkesztve ]

(#38319) kissandras20 válasza mgTerminator (#38318) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Nekem a por és víz állóság és a jó aku megérne annyit. Nem beszélve az S4 trágya fényképezőjéről. S3-am jobbat csinál ugyanolyan beállításokkal. Nem is értem miért kellett így elcseszni.

(#38320) Weeman1 válasza mgTerminator (#38318) üzenetére


Weeman1
veterán

Felettem írták mennyi,
de szerintem sem ad annyi pluszt amennyivel drágább. ;)

Xiaomi 11T Pro

(#38321) mgTerminator válasza kissandras20 (#38319) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerintem az S5 is csak addig vízálló amíg be nem ázik :U

(#38322) bb.bocs válasza Weeman1 (#38320) üzenetére


bb.bocs
őstag

41 fokos hőmérséklet mennyire normális? Égeti az arcomat.vicces...töltöttem. de utána is ez volt most már csak 36...

(#38323) silentkiller


silentkiller
senior tag

Végre megérkezett a Black Edition hátlap! Nagyon jó fogása lett... nem csúszkál és szebben néz ki, mint a gyári grafit színű.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#38324) kissandras20 válasza mgTerminator (#38321) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Engem azért megnyugtatna ha esőben is elővehetném, és nem kéne tartanom a víztől. A kameráját meg tényleg mindenhol dicsérik. Tény hogy kinézetre nem hoz nagyot. A hátlapnál szerintem note 3 szebb.
A többi az hasonló mint S4.

(#38325) migabi24 válasza silentkiller (#38323) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mázlista, én még várok a fehér verzióra

(#38326) mgTerminator válasza kissandras20 (#38324) üzenetére


mgTerminator
veterán

Esőben is nyugodtan előveheted, nem lesz semmi baja...

bb.bocs: az csak az aksinak a hőmérséklete :D

[ Szerkesztve ]

(#38327) Gizmo94 válasza bb.bocs (#38322) üzenetére


Gizmo94
veterán

Teljesen normális. Ha töltik-melegszik. Majd ha 70 fok felett lesz, kezdhetsz aggódni. De akkor sincs rá sok ok.

(#38328) Kerio válasza FtcFeki (#38309) üzenetére


Kerio
őstag

Én a Speedshop-ban vettem 6500-ért.
[link]

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#38329) Rascally81 válasza silentkiller (#38323) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Üdv!
Milyen agyagból van?

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#38330) migabi24 válasza Rascally81 (#38329) üzenetére


migabi24
nagyúr

Műanyag

(#38331) Weeman1 válasza bb.bocs (#38322) üzenetére


Weeman1
veterán

Ez sajna ilyen. :)

Xiaomi 11T Pro

(#38332) brownus


brownus
veterán

udv,

kb egy honapja van meg a s4, es tegnap vettem eszre, hogy a telefon bal felso sarkanal az uveg felemelkedett, elengedett a ragasztas :F mert korben van egy picit kimagaslo perem. ugy kepzeljetek el, hogy ott majdnem egy szintben van a peremmel. a telefon tokeletesen mukodik,minden funkciojaval. de azert idegesito, megha nem is latom allandoanmert tokban van....
vigyem gariztatni? vagy varjak egy ideig, es ha elkezd nem rendeltetes szerien mukodni akkor vigyem be?

ja, a telefon zsir uj, fuggetlenul vettem. edigitalos.

(#38333) Weeman1 válasza brownus (#38332) üzenetére


Weeman1
veterán

Én gariztatnám a helyedben. :)

Xiaomi 11T Pro

(#38334) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

erről jut eszembe,én nemrég egy bazmegyei témobilban jártam,még mindig ki van téve az s4,és úgy fel van már puffadva,hogy a home gomb már nem kiáll az üvegből,hanem be van süllyedve. az egész előlap kb 2-3miliméterrel magasabban van,mint kéne. oldalról belátni alá...(látni a kijelzőt hátulról)
na ott szépen felpuffadt az akksi
de még mindig működik :DDD pedig a hátlap is el volt már torzulva,kb az eredeti vastagságának kétszerese volt így a telefon

[ Szerkesztve ]

(#38335) mgTerminator válasza vrgkrisztian (#38334) üzenetére


mgTerminator
veterán

Pár fényképet igazán csinálhatnál :D

(#38336) Maxentius válasza mgTerminator (#38318) üzenetére


Maxentius
addikt

(#38337) vrgkrisztian válasza mgTerminator (#38335) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

most nincs normális telóm,csereutalványt kaptam az s2-ért,pont ma hozza a futár.
s4et pedig tesómnak adtam
amúgy nóta3-ra akarok váltani nemsokára

mondjuk a váltás,na az még messze van,csak a témobilnál tudom levásárolni az utalványt,és a nóta3 kibszottdrága,várok még egy ideig,hátha leesik az ára.most 190k dominoban :W tök jó,mert még függetlenül is olcsóbb gyári garival egy jobb helyen,csak ott nem tudom levásárolni :C

[ Szerkesztve ]

(#38338) FtcFeki


FtcFeki
csendes tag

Korábban írtam, hogy az új frissítés óta fél nap alatt lemerül a telóm. Csináltam egy gyári visszaállítást. Két napig minden rendben is volt. Ma pedig szörnyen elkezdett merülni az akku. Képet alább csatolok. MI lehet a probléma? Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#38339) brownus válasza Weeman1 (#38333) üzenetére


brownus
veterán

Ok,
Neztem a samsung hu oldalan a szerviz pontokat, gondolom mindegy melyikhez viszem be. Nem szeretnek harcolni veluk, hogy ez mehet e garival vagy sem...
Mert sztem is ez gyartoi hiba.

(#38340) csabám válasza brownus (#38339) üzenetére


csabám
addikt

Nem egyszerűbb a szervizfutár?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#38341) brownus válasza csabám (#38340) üzenetére


brownus
veterán

Olyan is van? :d szuper, akkor ezt valasztom
Hoz csere keszuleket is? Vagy azt nekem kell inteznem?

(#38342) nfsu17 válasza FtcFeki (#38338) üzenetére


nfsu17
veterán

google helymeghatározás kikapcsolva?
google+-ból ki vagy jelentkezve?
a google fiók felesleges szinkronizációit kilőtted? books, magazins frissítések, stb.
playből is vedd ki a frissítések elől a pipát, hogy ne frissítse a progikat.
wifi beállításokban ne legyen pipa a "keresés eng. mindig" előtt.
ilyen nyomonkövetése baromságok előtt se legyen pipa.
használd csak GSM módban, a wifi meg csak akkor menjen, mikor a kijelző is megy.

(#38343) FtcFeki válasza nfsu17 (#38342) üzenetére


FtcFeki
csendes tag

Az a vicc, hogy a helymeghatározáson kívül minden úgy van beállítva ahogy leírtad. A frissítés előtt is így volt minden beállítva és akkor két napot vígan kibírt a teló. A további amit észrevettem, hogy iszonyat melegszik most normál használat mellett is a telefon. Akku töltése közben pedig szó szerint éget... tehát telefonálni töltés közben nem lehet.

(#38344) csabám válasza brownus (#38341) üzenetére


csabám
addikt

Ha van nekik akkor kapni fogsz (Galaxy Ace volt régebben a cseretelefon).
Megrendeled a mysamsungon a futárt, jön érte, majd két nap múlva ha minden jól ment hozza is vissza.
Persze ez csak akkor érvényes, ha a készülék gyári garanciás.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#38345) SG3rg0 válasza silentkiller (#38323) üzenetére


SG3rg0
őstag

Milyen anyagból van? Bőrhatású?

(#38346) brownus válasza csabám (#38344) üzenetére


brownus
veterán

Hmm, ezt honnan tudhato meg, hogy gyari garis e?
Edigitalos ahol 2 evet adtak hozza, plusz 2 honap mert beregisztraltam a samu oldalara is....

(#38347) kissandras20 válasza brownus (#38346) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Hologramos a garipapír. Ill. barna, pecsétes. Edigitálnál valószínűleg az van!

[ Szerkesztve ]

(#38348) bb.bocs válasza kissandras20 (#38347) üzenetére


bb.bocs
őstag

Én is ott vettem és a 2 hónapot nem adták meg mert h e digital külföldről hozott vlmi telo bolttal ahogy látom. Fura.gondolom akkor hozzám nem jönnek házhoz? Vagy ez ettől független inkább? A plusz garira jó lenne valami.

(#38349) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

http://www.sammobile.com/2014/06/16/towelrool-hack-roots-verizon-and-att-galaxy-s5-other-samsung-phones/

Errol tud valaki valamit ???

(#38350) mgTerminator válasza brownus (#38341) üzenetére


mgTerminator
veterán

Gondolom a szerviz futár alatt azt értette hogy kijön a szerelő és a konyhaasztalodon fél óra alatt kijelzőt cserél :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.