Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22885) kali válasza zsoltl (#22847) üzenetére


kali
legenda

a xen nem magyar product code, így ha magyar független a telefonod, akkor nem okés.
az utolsó számláló második értéke 30, de a nullák a lényeg.

nggabi; adjak egy normális 2A töltőt, amilyet gyárilag is adnak az s4-hez, hogy ne gagyi kicsikkel kínlódj? :)

FrankMonzano, miért pont én? szerinted csak nekem megy hibátlanul a 4.3? nem, sok ember elégedett még vele rajtam kívül, sokkal kevesebb embernek van vele problémája, mint amennyinél jelentkezik valamilyen hiba. olvass vissza, 4.2.2 alatt is volt ilyen, olyan nincs, hogy valami mindenkinél tökéletes, pedig nem feltétlenül a firmware verziója a hibás! vagy mindenkinél rossz, vagy pedig mással van gond, ha valakinél nem okés.
csak egy hetet átlagolok, és sokkal kevesebben jeleznek vissza negítvumot azok, akiknek tisztán felhúztam a 4.3 verziót, mint korábban azonos emberek 4.2.2 alatt, tehát még elcseszni is nehezebb! azért írom így, mert azokat az embereket vettem most alapul, akik jellemzően néhány nap alatt kinyírták mindig valamilyen gányolással a rendszert, és szinte sportot űztek belőle, hogy sűrűn hozták teljes nullázásra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.