Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) kengyel válasza zx6r (#11350) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem elképzelhetetlen, de nem ebben az árban :)

kengyel

(#11352) zx6r válasza kengyel (#11351) üzenetére


zx6r
aktív tag

ez máris 2 ezressel olcsóbb,mint amennyiert én vettem 3 hete...megy ez lejjebb is:)

(#11353) zola- válasza rolcsibácsi (#11343) üzenetére


zola-
őstag

Tenyleg... a fenykepezes meg sem fordult a fejemben....

(#11354) kengyel válasza zx6r (#11352) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szólhattál volna nekem, fogtál volna rajta 2 darab ezrest :D Egyenlőre biztos hogy ebben az árban "még" felejtős. Nekem a hozzá hasonlóak jönnek be.

kengyel

(#11355) Sebibalu válasza zola- (#11353) üzenetére


Sebibalu
őstag

Én 2000ért vettem vadi ujban ennek a másolatát. Semmi kivetnivalót nem találtam benne. Fogása nagyon jó, és az anyaga is. A hozzá kapott folia sem rosz, bár lenyomat gyüjtös :))

(#11356) zx6r válasza kengyel (#11354) üzenetére


zx6r
aktív tag

én máreddig 21 ezret költöttem tokokr,ughogy egyenlőre nekem elég ennyi:)Amugy tetszetős az is:))

(#11357) norbi93 válasza zx6r (#11356) üzenetére


norbi93
senior tag

nekem is eddig 24 ment el csak tokra, de ez az sgp neo hybrid most már marad, eddig ez jött be a legjobban, bár egy két fülest nem tudok használni vele, mert túl kicsi a kivágása a csatlakozónál :(

[ Szerkesztve ]

(#11358) lazlora válasza norbi93 (#11357) üzenetére


lazlora
tag

Lehet tudni honnan rendelted a sgp neo hybrid tokot? Gyönyörű!

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#11359) Ateszpapa válasza kali (#11253) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Ezt Te személyesen kipróbáltad, hogy a mozaik xs-hez is lehet rendelni 1GB LTE csomagot, és nem csak a simát?

Én nemrég rendeltem, de csak a normált, mert ezt írták:

Hozza új lendületbe a világát Net&Roll LTE opcióval!
Az Ikon 200 LTE, 400 LTE, 600 LTE vagy Mozaik L, XL, XXL díjcsomagjához rendelhető Net&Roll LTE opcióval szupergyors sebességgel internetezhet mobilján, kiszámítható költségek mellett, túlforgalmazási díj nélkül!

A Net&Roll LTE opció havidíjért biztosít szupergyors mobilinternet-hozzáférést, és 1 GB-tal megnöveli az Ikon 200 LTE, 400 LTE, 600 LTE vagy Mozaik L, XL, XXL díjcsomagjában foglalt, belföldön szabadon felhasználható adatmennyiséget. Ráadásul a bennefoglalt havi adatforgalom felhasználása után is használhatja a netet legfeljebb 32 kbit/s letöltési / feltöltési sebességgel a következő havi forduló napjáig, túlforgalmazási díj nélkül.

A Net&Roll LTE opcióról, igénybevételének további részletes feltételeiről a honlapunkon és munkatársainknál tájékozódhat.

Itt nem említik a mozaik xs-t. :(

(#11360) Másik Zé


Másik Zé
tag

Sziasztok!

Már kértem segítséget tőletek a rezgéssel kapcsolatosan.

Hát,sajnos nem jutottam sikerrel,pedig baromira kellett volna,hogy az üzeneteket megkapjam sima rezgéssel.
A csütörtöki napot a szülőszoba előtt töltöttem.És mint ilyenkor lenni szokott,a család és barátok sms áradatával kellett megküzdenem.Természetesen örömmel tettem...(Márton;52cm;4200gramm :D )
Baromira bosszantott,hogy képtelen voltam rávenni,hogy az üzeneteket és hívásokat csak rezgéssel adja tudomásomra.A csúszkák maxra vannak húzva.Amikor átállítom,hogy rezegjen,letilt mindent.Ha rajta van a hang,akkor se jelez rezegve.Amikor beállítom,szépen rezeg,tehát nem mechanikai a probléma.Se rezegve,se hanggal nem jelzi,hogy üzi jött.SMS-t csak 10db.-t lehet egyszerre küldeni. :(
Jaaa...a legszebb,hogy ha hívni akarok valakit,akkor a körzetszámot zárójelbe rakja és onnantól hallgathatod a nénit,hogy "ez a szám....".

Van tippetek?

Ezt nem mobilról küldtem el.

(#11361) Másik Zé válasza Másik Zé (#11360) üzenetére


Másik Zé
tag

És még egy!
A headset iszonyú halk.Se a kékfog,se a sztereó zsinóros nem jó.Annyira halk,hogy....

Ezt nem mobilról küldtem el.

(#11362) kali válasza Ateszpapa (#11359) üzenetére


kali
legenda

annyira kipróbáltam, hogy április 1-től úgy is használom!
net&roll 1 gb lte hasáb, nézd alul a "Milyen díjcsomagokhoz rendelhető?" részt; link
Mozaik XS, S, M, L, XL, XXL díjcsomagok, T-Mobile Ikon LTE díjcsomagok
dupla megerősítés; link
2013. április 1-jétől hatályos változások. - A továbbiakban a Mozaik XS, S és M csomaghoz kiegészítő adat-opcióként elérhető Net&Roll 1GB – LTE opció is. Általános Díjszabás 2.1.1. és 2.3.2.1 pont
ilyen tekintetben nem szeretek olyat leírni, amit nem próbáltam magam is, vagy nem támasztja alá hivatalos forrás, ellenkező esetben jelzem, hogy szerintem, hátha...stb.

(#11363) makra79


makra79
csendes tag

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem,azokhoz akik a gyári t-mobilos frissítéseket használják.
Amióta frissítettem az mf4-re a legfelső sávban ahol az óra térerő stb van,csak abban a kis vonalban sávban
végig sötétebb a kijelző de csak a háttéren tehát pl akármit megnyitok ott már nem.
ez mi lehet? Bocsi ezt elég nehéz megfogalmazni.

(#11364) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Valakinek FoxFi-vel, PDAnet-el vagy EasyTether-el van tapasztalata? Egyébként USB debugging mód nincs a telefonban? Valahogy meg kéne osztanom a netet. A wifi hotspottal a szolgáltatóm tiltja, hogy megosszam a laptoppal. Valaki tud segíteni?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11365) n0_gAboR válasza makra79 (#11363) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Home screennel atlatszo a status bar, egyebkent meg befeketiti.

(#11366) makra79 válasza n0_gAboR (#11365) üzenetére


makra79
csendes tag

Akkor ez normális? csak mert mintha frissítés előtt nem ilyen lett volna.
Egyébként nem zavar,mert fekete hátteret használok ahol nem látszódik,csak megijedtem nem e baj van.

(#11367) kali válasza makra79 (#11366) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem baj, kaméleon mintára megy, és nem csak az általad használt újabb firmware verzió esetén.

[ Szerkesztve ]

(#11368) makra79 válasza kali (#11367) üzenetére


makra79
csendes tag

Köszi.
Lenne még kérdésem "elejétől olvasom a fórumot minden nap " (de nehéz átállnom az androidra)
Mobil netem van a gépen vodafone,amikor a kiest megnyitom elmegy a kapcsolat ez miért lehet?
A mozaik xs díjcsomaghoz nekem a sima netroll van bekapcsolva,látom 1 árban van érdemes akkor átváltatni?

(#11369) kali válasza makra79 (#11368) üzenetére


kali
legenda

mert a telefon is használható modemként, és a kies vélhetően azt nyomja alapértelmezettre.
érdemes, mivel az lte csomag is kompatibilis visszafelé, viszont azonos árban lesz lte kapcsolatod (is), ha olyan hálózatos területen vagy.

(#11370) Ateszpapa válasza kali (#11362) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Oké, köszönöm. Akkor legközelebb azt rendelem meg. :)

(#11371) #93966848


#93966848
törölt tag

Azt hiszem i5ről visszaváltok S4re...

(#11372) KoNZoLik@ válasza #93966848 (#11371) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezt megmondtuk neked előre:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#11373) Gabesz77 válasza #93966848 (#11371) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Elmúlt a varázs? Vagy elég a korlátból?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#11374) #93966848 válasza Gabesz77 (#11373) üzenetére


#93966848
törölt tag

Igazából most volt lehetőségem a már amúgyis régóta vágyott ios kipróbálására és igen, elég a korlátokból!A memóriakezelése fantasztikus, de ennyi, meg gyorsabb az appváltás, a többi mind negatív.
Varázsról szó se volt, nem gizdulásból vettem, hanem kíváncsi voltam az oprendszerére, de inkább hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

(#11375) csabám válasza s4hu|SyD^ (#11364) üzenetére


csabám
addikt

Van USB debugging...
Eszköz névjegyében rákattintasz 7x a build számra!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11376) Alendaar válasza kengyel (#11351) üzenetére


Alendaar
tag

Itt csak 8k.
Én lehet, hogy itt veszem a telefont is, elég megbízható cég. (T-nél is ennyi 2 év hűséggel - na ez az, ami egyszerűen ocsmány! :W )

(#11377) seefried


seefried
tag

Sziasztok!
Mondja meg valaki,hogy miért nem tudom felrakni a philz touch recovery-t odinból?
Odinba pdahoz betallóz,start,újraíndit,és gyári recovery van.
Köszi

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#11378) Gizmo94 válasza csabám (#11375) üzenetére


Gizmo94
veterán

Azzal még csak fejlesztővé válsz és hozzáférsz a fejlesztői menühöz. Még utána abban be kell pipálni. ;]

(#11379) Kapanyél válasza s4hu|SyD^ (#11364) üzenetére


Kapanyél
őstag

Hogy tiltja? Nincs meg az a menüpont? Vagy nem.működik? Milyen szolgáltató?
Tolj rá másik fw-t...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11380) zx6r válasza norbi93 (#11357) üzenetére


zx6r
aktív tag

Èn mèg beruhàztam 1 fòliàra ,ès ennyivel szerintem meg is elègszek:))

(#11381) csabám válasza Gizmo94 (#11378) üzenetére


csabám
addikt

Nah visszamennyé kérlek szépen :DDD
Onnan már egyértelműnek kell lennie.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11382) norbi93 válasza lazlora (#11358) üzenetére


norbi93
senior tag

a spigen honlapjáról rendeltük páran, ebayt nem ajánlom, mert nagyon sok a hamisítvány, az a biztos ha az eredeti honlapról rendeled :)

(#11383) Gizmo94 válasza csabám (#11381) üzenetére


Gizmo94
veterán

Háppersze.. Félrevezeted itt a népet.. :DDD Amúgy van jó hír is, RigoJancsi S4 helyett Notot vett, kettest. :DDD

(#11384) norbi93 válasza kali (#11362) üzenetére


norbi93
senior tag

igaz a t honlapján csak mozaik L-től lehet igényelni, de egy ismerősöm ott dolgozik, és megsúgta hogy igazából xs-hez is lehet, működik vele :)

(#11385) MunezXBK válasza Gizmo94 (#11383) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Reggel pont levadásztam én is. :))

(#11386) kali válasza norbi93 (#11384) üzenetére


kali
legenda

ezért is linkeltem a szolgáltató hivatalos tájékoztatóját, hogy április 1-től lehet adott opciót használni, csak a szolgáltató honlapján azóta sem javították az egyik helyen, a többinél viszont igen.
nem kell ehhez még ismerős sem, a my t-mobile alatt is felkínálásra kerül, mint elérhető opció, én éltem is vele az első naptól, miért ne lógjon az s4 4g/lte hálón, ha semmivel sem kerül többe, mint a korábbi azonos adatforgalmú, de csak 3g csomag.

(#11387) Vagany válasza seefried (#11377) üzenetére


Vagany
őstag

Előbb root-old a telefont.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11388) zola-


zola-
őstag

Szia! Segítsetek már nekem légyszives. Van egy szolgáltató által korlátozott(letiltott) galaxy s3 telefonom aminek ráadásul össze van törve a kijelzője. Én ezt a telefont szeretném fényképezőnek használni, meg multimédiás lejátszónak. Van még rajta gyári garancia, csak nem tudom a szervízfutár megcsinálná e az adott körülmények között a kijelzőt.(persze fizetném).
MunezXBK: Nem csak a fényképező a lényeg. A multimédiás lejátszó mivolta is. 35be csinálná a szervízfutár. Csak nem tudom él e a gyári gari azért mert le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#11389) MunezXBK válasza zola- (#11388) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kijelző árának a feléből jobb fényképezőt veszel.

(#11390) csabám válasza Gizmo94 (#11383) üzenetére


csabám
addikt

Egyértelműen félre... :DDD
Követem is. Sikerült kirakatnia magát egy napra még tegnap :D
Azóta megint alakít!

norbi93: Én bay-ről rendeletem és full eredeti. Ugyanannyi volt mint a hivatalos honlapon, csak a szállítás 2 dollár volt :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11391) norbi93 válasza csabám (#11390) üzenetére


norbi93
senior tag

na akkor te jól jártál vele :)

[ Szerkesztve ]

(#11392) csabám válasza norbi93 (#11391) üzenetére


csabám
addikt

Az biztos!
Tőle rendeltem ha esetleg érdekel!? :)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11393) egerszegi.z


egerszegi.z
csendes tag

Olyan kérdésem lenne hogy van egy samsung galaxy s4-esem 9505-ös LTE-s gyárilag kártyafüggetlen t-mobile-os karival használom ikon200 LTE csomagom van és egyszerüen ahol van lefedetség nem talakozik 4g-re csak H+ maximum hálozatnál pedig automatikus LTE....... nem talaálkozott valaki ezzel a problémával? Köszi előre is

(#11394) csabám válasza egerszegi.z (#11393) üzenetére


csabám
addikt

Lehet, hogy a nem megfelelő apn van beállítva. Keresőbe írd be, hogy lte apn, keresd meg kali hsz.-ét és csekkold, hogy az van-e Neked is!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11395) egerszegi.z válasza csabám (#11394) üzenetére


egerszegi.z
csendes tag

oksa remélem csak ez lesz a gond meg olyan észrevételem van hogy nagy ritkán egy fél másodpercre térerő melett áthuzott kör jelenik meg mint ha nem lenne szolgáltató de aztán meg vissza is ugrik egyszerre edge re vagy 3gre nálatok is előfordul ilyesmi? meg egyszer láttam hogy a wifi ujra csatlakozott az is csak egy pillanat volt

(#11396) #93966848 válasza Gizmo94 (#11383) üzenetére


#93966848
törölt tag

A rossz pedig az, hogy én meg visszatérek S4-re, nem?! :DD

(#11397) csabám válasza egerszegi.z (#11395) üzenetére


csabám
addikt

Nálam nem...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11398) s4hu|SyD^ válasza Kapanyél (#11379) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Alapból észreveszi, ha nem mobilról akarom használni és tiltja a tetheringet. Three szolgáltató, Anglia. Az USB debugging az az USB hibakeresés lenne? Más hasonlót nem látok a fejlesztői menüben.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11399) Gizmo94 válasza #93966848 (#11396) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez a sokkal kisebb rossz, mondhatni eltörpül elhiheted.. :DDD

(#11400) zack válasza egerszegi.z (#11395) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam volt ilyen, elég sűrűn. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.