Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) eddie1978 válasza wardemi (#22549) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Azóta nem néztem ART-tal. Jó ez így is nekem. Nem bírom ezt a stresszt, hogy a következő menni fog-e? :DDD

(#22552) desigo


desigo
senior tag

Üdv!

Stock 4.3-as verzióval,hogyan tudnám lementeni a telefon tartalmát a win 8.1-es gépemre?
Intézővel és TC-el sem sikerült kapcsolatot teremteni.

(#22553) slice14 válasza desigo (#22552) üzenetére


slice14
veterán

A meghajtóknál meg kel jelenjen a telefon.

vagy

Bár ezen 4.4 van, de 4.3-nál is ugyanez.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22554) desigo válasza slice14 (#22553) üzenetére


desigo
senior tag

Htc One S-el pont így néz ki (4.1)

(#22555) desigo válasza slice14 (#22553) üzenetére


desigo
senior tag

Nah sikerült.Elég sokáig futott az eszköz telepítése ablak de megjelent végre.

(#22556) slice14


slice14
veterán

Sziasztok

Beaktiváltam a profilokat, eddig nincs semmi gondom vele. De most reggel akartam váltani manuálisan a power gomb megnyomásával, de megnyomva a power gombot, az egész launcher újra töltött. Be van állítva hogy a felnyitás alapból pin-t kér, de otthoni profilnál wifi-n csak a csúszka jelenik meg felnyitásnál.

Ill. a profilok váltogatják a 2g/3g-t is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22557) TXT


TXT
őstag

Sracok! Mi a valos kulonbseg a stock es a rootolt verziok (Linaro, Dalvikon...) kozott? :U
Annyi felet lehet itt olvasni a forumon, hogy "ez ezert sz@r, ebben ez nem mukodik jol, ez ebben gyorsabb, ebben ez a plusz, abban ez nincs, nem mukodik" stb, hogy nem igazan lehet kikovetkeztetni, melyik is a leginkabb megfelelo, legjobban mukodo verzio. Van errol valami osszehasonlitas, teszt barmi, ami targyilagosan es nem izles szerint mutatja be a rendszereket ezen a telon? :U
Esetleg sajat velemenyek targyilagosan, ha ilyen nincs?
:R

(#22558) palesz53 válasza TXT (#22557) üzenetére


palesz53
senior tag

mivel a legtöbb fejlesztő saját igényei, ízlése alapján módosítja a romokat, így valójában tényleg ízlés dolga, ki melyiket választja... van, aki a stockra esküszik, más a főzöttekre... van akinek az üzemidő fontos, másnak a teljesítmény stb-stb, hosszan lehetne sorolni - legtöbbünk szerintem kipróbál(t) jópárat, aztán ha vmelyiknél érzett vmit, hogy ez igen! gyors, nekem, az én "ízlésemnek" ez a legjobban megfelelő...
sokan a cm vonalat szeretik, mások az aokp-t, van akinek korábbi verziók jöttek be... talán az egyetlen biztos pont, hogy - szerintem - a főzöttet kedvelők mindig újra és újra vágynak, folyamatosan tesszük fel a legfrissebb nightlykat, amelyek aztán vagy bejönnek, vagy visszatérünk egy előző verzióhoz... pár napra, hogy aztán megnézzük, milyen lett az új verzió...
adekvát összehasonlítást nem fogsz találni... az xda-n sok-sok topikot elolvashatsz, de a legjobb, ha találsz egy számodra vmiért szimpatikus romot, és kipróbálod - aztán vagy bejön, vagy nem...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22559) devila181


devila181
csendes tag

Sziasztok
Szeretném frissíteni a GN en PA-t a legújabb romra. Most egy 4.3 as rom van fent. Ha elindítom a CWM be az install-t utána mindig azt irja ki hogy no content vagy vmi hasonló és utána eldobja a telepítést. ugyanezt csinálta a cm el is. Esetleg ha valakinek volt hasonló problémája vagy tudja mi a baja az segítsen. Gondolom ebből az okból kifolyólag nem működik a kamera sem és a play ről sem tudok semmit feltelepíteni.

Köszi előre is a segítséget.

(#22560) wardemi válasza devila181 (#22559) üzenetére


wardemi
senior tag

A legfrissebb CWM-van rajta?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22561) devila181


devila181
csendes tag

Nem nincsen új.Utánaolvastam és a kitkat hez új kell. Tudnátok adni egy leírást hogy kell telepíteni az új cwm et?

Köszi szépen

(#22562) slice14


slice14
veterán

Itt egy általam készített részletes leírás.

Azért vannak még aranyköpések.

Ezt azért nyíltan felvállalni, hááát....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22563) slice14 válasza devila181 (#22561) üzenetére


slice14
veterán

#22562-es hszbe linkeltem. De én inkább a TWRP melett teszem le a voksomat.

Bocs az off részért, de kifutottam a szerkesztési időből.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22564) Dottore


Dottore
addikt

Létezik olyan custom rom ami a lehető legközelebb áll a stock androidhoz?

Feltettem párat (CM, PA), gondoltam megnézem milyen a KK és szinte minden rom tele van ezernyi bizbasszal, számomra felesleges programokkal, beállítási lehetőséggel.

(#22565) palesz53 válasza Dottore (#22564) üzenetére


palesz53
senior tag

végülis mit keresel egy custom romban, ami miatt nem jó a stock? milyen beállításokat?

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22566) slice14 válasza Dottore (#22564) üzenetére


slice14
veterán

Mi bajod pl a cm-el? Ha nem kellenek az extra funkciók, nem állítod be.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22567) Dottore válasza palesz53 (#22565) üzenetére


Dottore
addikt

Ahogy írtam GNexusra nincs hivatalos KitKat. Ezt keresem. Csak ez az egy módja van.

slice14

Attól még, hogy nem állítom be fut a háttérben. Ha egy minden szarral teli rendszert szeretnék, veszek Sonyt vagy bármi mást, aztán max. nem használom a hülyeségeket. A Nexust pont azért választottam mert az mint ami és nem több.

[ Szerkesztve ]

(#22568) Dottore válasza Dottore (#22567) üzenetére


Dottore
addikt

Na jó, nem írtam, de gondoltam. :)

(#22569) felic555


felic555
tag

csáó!

rendeltem ebay-ről egy usb részt.
kicseréltem a régit mivel már nem ismerte fel a gép, folyton kiesett a kábel stb.

viszont egy olyan probléma merült fel, hogy a cseredarabbal a telefon folyamatosan ébren van.
hiába nyomom ki a képernyőt magától visszakapcsolja. és úgy is marad.

visszatettem a régit és most megint jó. már nem kapcsol be magától a képernyő.

nincs valami ötletetek, hogy ez miért van? lehet ezzel kezdeni valamit?
nagyon kellene az új usb port mert így legalább normálisan használható a telefon. de nincs ötletem, hogy mit lehetne csinálni a képernyő feléledéses problémával :(

ha valaki találkozott már ilyen gonddal és sikerült megoldani írjon pls

(#22570) ntomka válasza Dottore (#22567) üzenetére


ntomka
nagyúr

A CM egyelőre nem az, ami felesleges dolgokkal van teletolva.

ツ Headphones on - World off

(#22571) assemble válasza Dottore (#22567) üzenetére


assemble
addikt

A CM-nel azt, hogy testre tudod szabni, nem jelenti azt, hogy testre is kell szabnod, es ha nem szabod testre, gyakorlatilag egy az egyben olyan (illetve az), mint a gyari ROM. Es egyebkent semmit nem futtat feleslegesen a hatterben.
De ha mindenaron ehhez ragaszkodsz, szerintem talalsz tisztan AOSP-bol epulo ROM-okat is xda-n.

(#22572) Dottore válasza assemble (#22571) üzenetére


Dottore
addikt

Na, köszi, ez már hasonlít egy válaszhoz. Most már legalább tudom, hogy van.

(#22573) slice14


slice14
veterán

Ha valakit érdekel GNex, kövesse az aláírásom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22574) slice14 válasza slice14 (#22573) üzenetére


slice14
veterán

Búcsúzom ettől a fórumtól. Köszönöm az eddigi segítséget, nagyon jó és segítő társaság jött itt össze.

Továbbiakban az N5 fórumon találhattok meg.

Amennyiben valakit érdekel a GNex-em, akkor kövesse az aláírásban lévő linket, vagy írjon pm-et. Debreceniek előnyben.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22575) ntomka válasza slice14 (#22574) üzenetére


ntomka
nagyúr

Előbb utóbb kihal ez a topic, mint ahogy az összes mobilos. :)

ツ Headphones on - World off

(#22576) kenwood3


kenwood3
őstag

Kedves topiklakók!

A mai napon megnyílt a "Nexust használók Off topikja". Akit esetleg érdekelne, itt megtalálja

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#22577) wardemi válasza ntomka (#22575) üzenetére


wardemi
senior tag

Hát sajnos mindenki túl add rajta lassan, meg nem is nagyon történik már semmi. De azért én még kitartok egy ideig. Egyenlőre amire kell tökéletesen adja :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22578) harry3


harry3
őstag

Üdv.
Azt szeretném kérdezni a mostani tulajoktól, hogy van a telefonnak/szoftvernek idegesítő hibája?
Ma megállja még a helyét a telefon?

(#22579) FeRkE válasza harry3 (#22578) üzenetére


FeRkE
őstag

Nincs. Kozepkategoriaban jo. :)

(#22580) _CsViktor_ válasza harry3 (#22578) üzenetére


_CsViktor_
tag

CM11-el használom (mai), pár cm hülyeségtől eltekintve stabil.
Ha nem akarsz egész nap játszani rajta, akkor jó barát. Nekem egy kazal emailcím van rajta, viber, skype és telefonálok, böngészek. Abszolút hibátlan kis vas. Ram mindig van szabadon bőséggel (300+MB) Eddig nem éreztem kevésnek. A legnagyobb bajom vele, ami az előnye is: az oled biza beleharap az akksiba :) De cserébe olyan színei vannak, hogy hinnye...

[ Szerkesztve ]

(#22581) harry3 válasza _CsViktor_ (#22580) üzenetére


harry3
őstag

Nálam a játék kimerül egy pasziánszban. :)
Nem tudom eldönteni, hogy tényleg olyan rossz az akkuidő vagy sem, mert valahol ezt írják, valahol azt, bár én annyi mindent nem szinkronizáltatok: e-mail, esetleg még WhatsApp vagy Viber.

[ Szerkesztve ]

(#22582) _CsViktor_ válasza harry3 (#22581) üzenetére


_CsViktor_
tag

Nekem a kijelző viszi a legtöbbet. Mondjuk, ha tudom, hogy kell akksi, akkor leveszem a fényerőt, meg kinyomom a netet, úgy két nap. Munkahelyen van töltő, otthon van... a többi nem izgat :) De egy egy órás út alatt simán le tudok vele 30-40%-ot szivatni ;]

(#22583) ntomka válasza _CsViktor_ (#22580) üzenetére


ntomka
nagyúr

A kijelző fogyasztás használat függvénye. Ha nagy a fényerő és sok a világos/fehér szín, akkor sokat fogyaszt, ellenkező esetben keveset. Szerintem jó a fogyasztása. A színére ráfér egy kalibráció, alap esetben nem jó. Plusz még szeret is beégni, mint tudjuk.

ツ Headphones on - World off

(#22584) harry3 válasza ntomka (#22583) üzenetére


harry3
őstag

Egy töltéssel mennyi az átlagos kijelzőhasználat(órában)?

(#22585) _CsViktor_


_CsViktor_
tag

Az utolsó cm11-nightlykban mostanában nekem a launcher gondol néha egyet és spontán újraindul. Jellemzően, mikor lehúzom az értesítési sávot. Másnál is előfordul, vagy csal én vagyok ezzel megáldva? :)

(#22586) assemble válasza _CsViktor_ (#22585) üzenetére


assemble
addikt

Passz, montly-kat hasznalok, ott nem talalkoztam ilyennel. Ma jott ki uj asszem (M6), sztem fel is rakom mostanaban, aztan majd kiderul ha azzal is lenne ilyen problema.

(#22587) ntomka válasza harry3 (#22584) üzenetére


ntomka
nagyúr

Elég sok mindentől függ. 4-5 óra szerintem kihozható. Nekem már 1.5 éves az akksim, nem igazán releváns a saját időm. :)

ツ Headphones on - World off

(#22588) harry3 válasza ntomka (#22587) üzenetére


harry3
őstag

Nem értem, hogy miért mondják, hogy rossz. 4-5 óraátlagosnak számít, a mostani T-m is max. annyit bír, igaz ez sem a hosszú üzemidejéről híres.

(#22589) Kodiak88


Kodiak88
tag

Üdv!

Telefon váltáson gondolkodom, a jelenleg használt készüléket (dualsim ZTE V970) elajándékoznám. Tabletnek egy 2012-es 16gigás Nexus 7-t használok, nagyon megvagyok vele elégedve, ezért gondolkodom Nexus telefonon.

Nagyon tetszik az N4, de kicsit félek az üveg hátlaptól, túl sok videó és bejegyzés van arról milyen könnyen összetörik. Az N5 egyenlőre túl drága, nem szeretnék annyit telefonra költeni, a jelenlegi ára túl van azon a határon amit jó szívvel kiadnék telefonért.

Kérlek egyéni véleményekkel, tapasztalatokkal segítsetek a döntésben. Itt hardveraprón elég jó áron vannak még garanciális Galaxy Nexusok tökéletes állapotban. Szimpatikus az Akku cserélésének lehetősége is. Elérhető rá a legfrissebb android? Meg vagyok elégedve a gyári google programokkal, nem szeretem agyontelepítgetni.

Kamera annyiban fontos, hogy automatikus beállításokkal értékelhető képeket csináljak vele. Az új kamera app kompatibilis ezzel?

GPS jelet milyen gyorsan és stabilan talál? Nem használnám sűrűn, de ha épp kellene megőrjít ha szenvedés mire megtalálja magát.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#22590) _CsViktor_ válasza assemble (#22586) üzenetére


_CsViktor_
tag

Az M5 utanig nekem sem volt bajom vele. M6 van fent, de csinalja. Trebuchetrt vagy a google inditot hasznalod?

(#22591) Dottore válasza Kodiak88 (#22589) üzenetére


Dottore
addikt

A tökéletes állapothoz amiket használtan találsz azért vedd hozzá, hogy szinte mindegyiknek be lesz égve kisebb, nagyobb mértékben a kijelzője és plusz ott a sávosodás amit szintén nehéz megúszni.

A legfrissebb KK nem elérhető hivatalos formában, persze ott a CM.

Átlagos képeket készít. Kinek mi az értékelhető. ez teljesen szubjektív.
Az új kamera app nem kompatibilis vele.

GPS nálam gyorsan talál jelet. Ezt értsd úgy, hogy mobilnet, WIFI, be van kapcsolva.

(#22592) assemble válasza _CsViktor_ (#22590) üzenetére


assemble
addikt

Most raktam csak fel, de eddig nem talalkoztam ilyennel. google now launcher-t hasznalok.

[ Szerkesztve ]

(#22593) Robbertho válasza Dottore (#22591) üzenetére


Robbertho
aktív tag

CM11-et használok, az új kamera app igenis kompatibilis vele.

(#22594) Dottore válasza Robbertho (#22593) üzenetére


Dottore
addikt

Persze, hogy az mert KitKat a CM11. De Stockal ami JB nem az és ez az utolsó frissítés erre a telefonra.

(#22595) assemble válasza Dottore (#22594) üzenetére


assemble
addikt

Az utolso hivatalos, jah. De sztem nem sokan vannak, akik nem CM11-et (vagy valami egyeb kk alapu rom-ot) hasznalnak :)

(#22596) Dottore válasza assemble (#22595) üzenetére


Dottore
addikt

Azt kérdezte mi az utolsó elérhető frissítés. Felételeztem stockra gondol, mert CM-re világos, hogy van KK. Aztán kérdezte a kamerát ami KK alatt fut csak és most lásd első mondatom.

(#22597) #53667584


#53667584
törölt tag

CM11 M6-on valaki? Nekem random csontra fagy a ui.

(#22598) assemble válasza #53667584 (#22597) üzenetére


assemble
addikt

Nalam fent van, eddig perfekt (mint altalaban).
Elotte nyomtam egy wipe-ot (wipe data/factory reset + wipe cache), mellette a "hivatalos" (20140105) gapps.

[ Szerkesztve ]

(#22599) #53667584 válasza assemble (#22598) üzenetére


#53667584
törölt tag

Én először nem wipeoltam, csak m5-ről frissítettem, de tegnap este friss telepítést csináltam és ma már 2x csontra fagyott az ui. Egyszer épp kamerázás közben, ekkor a kamera működött tovább, de a ui nem reagált semmire.

(#22600) szokolzs válasza #53667584 (#22599) üzenetére


szokolzs
csendes tag

Nekem sem az igazi. Nekem feloldás gomb megnyomásakor tököl, újabb nyomásra szépen kikapcsol a kijelző, majd pár percig fel sem éled a kijelző nyomkodásra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.