Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) lsebestyen válasza lsebestyen (#22500) üzenetére


lsebestyen
addikt

Sideload feauterrel sikerült.

(#22502) ntomka válasza ntomka (#22499) üzenetére


ntomka
nagyúr

A mai már jó.

ツ Headphones on - World off

(#22503) hatpersze válasza lsebestyen (#22500) üzenetére


hatpersze
tag

Szerintem a nexus toolkittel simán rakhatsz rá bármit.
Ha esetleg az ingyenes verzióval nem megy, talán tudok segíteni, privátban keress meg.

Látom megoldottad, gyors voltál =)

[ Szerkesztve ]

(#22504) lsebestyen válasza hatpersze (#22503) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi azért :R

(#22505) slice14


slice14
veterán

Ezt dobta a cm mai nightly-a full wipe utáni flasheléssel. Gapps a 140105.

Vélemény?

Vagy flash előtt csináljak egy system wipe-t is?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22506) slice14 válasza slice14 (#22505) üzenetére


slice14
veterán

Full wipe után még nyomtam egy system wipe-t és aztán flasheltem. Rendszer első indításnál találkoztam ezzel a popup-al, de aztán már nem. Persze a cm acc-ot nem használom, így nemtom mi a helyzet vele.

140314-es nightly .

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22507) ntomka válasza slice14 (#22506) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nagyon ritkán látok ilyet. Esetleg frissítsd fel a tegnapira, nálam az jól muzsikál. Amúgy is érdemes, mert egy-két hete rossz a wi-fi aktivitás kijelzés és ebben már javították.

ツ Headphones on - World off

(#22508) slice14 válasza ntomka (#22507) üzenetére


slice14
veterán

Telepítés után találkoztam vele, de azóta nem. Lehet azért nem, mert nem használom, de megnézem majd az új frissítést.

Köszi.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22509) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Hát srácok, búcsúzom a topictól, a nexus volt eddig a legjobb telefonom, pedig volt már egy pár, drágábbak is, de mindegyikkel volt valami bajom. Nexus felett eljárt az idő, így is sokat buktam rajta, de még jókor szálltam ki belőle, most egy kicsit szintet lépek. :K Konkrétan 5 éven keresztül egyszer sem volt olyan, hogy egy telefon 1 évig legyen nálam, mindegy felidegesített pár hónap után :))

(#22510) assemble válasza lsebestyen (#22509) üzenetére


assemble
addikt

Es merre tovabb? :)

(#22511) lsebestyen válasza assemble (#22510) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nexus 4, LG Optimus G, Sony Xperia Z-t nézegettem ideáig, Z tökéletes lenne, csak az a fránya kijelző :(

(#22512) assemble válasza lsebestyen (#22511) üzenetére


assemble
addikt

Miert nem N5? :)
Az ala en tuti nem adom majd, de egyebkent valoszinuleg a kovetkezo Nexus telo lesz amire tenyleg lecserelem ezt (N5 2014?)

(#22513) FeRkE válasza assemble (#22512) üzenetére


FeRkE
őstag

Egyet értek, N4-re nem érdemes váltani szerintem sem, már az is "elavult". Én is megvárom az új Nexus telót, aztán meglátjuk.. :)

(#22514) lsebestyen válasza assemble (#22512) üzenetére


lsebestyen
addikt

Az drága :) De most úgy néz ki, hogy megint egy jó ideig marad a one x...Előrelépés nem sok, de a nexust már untam :D

(#22515) slice14


slice14
veterán

Sziasztok

Lehet nem ide kéne, de azért hátha.

A Google Asistans Launchert használom (Now + 2 lap). Néha olyat tapasztalok, hogy reboot után csak a fóképernyő és a now lapja jelenik meg, de a másik lap az nincs sehol. Ez csak néha fordul elő, de elég idegesítő.

Ha van ilyen elvetemült mint én, találkozott e ilyennel?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22516) slice14 válasza slice14 (#22515) üzenetére


slice14
veterán

Vagy esetleg van más launcher, ami ki rakja a 0. lapra a az assistant-ot?

Megszoktam már.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22517) assemble válasza slice14 (#22515) üzenetére


assemble
addikt

Google Now Launcher-re gondolsz gondolom ugye?
En is azt hasznalom 2 lappal, de meg nem talalkoztam ilyen problemaval.
Talan nyomj ra (ill. google search app-ra) egy clear data-t...

(#22518) slice14 válasza assemble (#22517) üzenetére


slice14
veterán

Megnézem. Köszi.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22519) palesz53


palesz53
senior tag

amperific visszatért... úgyhogy askp kernel újratöltve! :-)

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22520) _CsViktor_


_CsViktor_
tag

Sziasztok, van valakinek ötlete, hogy ha 3g-n lógok, akkor a gmail szinkronizálás miért nem megy, ha be van kapcsolva a szinkronizálás? Wifin is eljátssza ugyan, de 3gn soha nem kapok értesítést. Céges fiók, minden szinkronizál, csak ez nem. Köszi előre is a segítséget!

(#22521) palesz53 válasza _CsViktor_ (#22520) üzenetére


palesz53
senior tag

milyen rom, melyik gapps? nálam pöpecül megy mindenhogy...
talán egy újratelepítés segítene...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22522) _CsViktor_ válasza palesz53 (#22521) üzenetére


_CsViktor_
tag

cm11_20140402 a rom, a gapps meg elég régi, lehet nem lenne hülyeség frissíteni... hátha

[ Szerkesztve ]

(#22523) slice14 válasza _CsViktor_ (#22522) üzenetére


slice14
veterán

A 140105-ös kk gapps-ot használod? Link

Az a végleges a kitkat-hez.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22524) _CsViktor_ válasza slice14 (#22523) üzenetére


_CsViktor_
tag

Most már igen... :) mikor a kk kijött, akkor felraktam az akkorit, csak most többet levelezek és zavart, hogy webes felületen van levél, a telefonon meg nincs...

(#22525) Blyan


Blyan
félisten

Hali! Mennyire megy ez jól az utolsó gyári Rommal (4.3?)?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22526) assemble válasza Blyan (#22525) üzenetére


assemble
addikt

Nem megy rosszul, leginkabb sztem a ram-bol hajlamos kifutni (pl tobb tabon nagy weboldalaknal, stb), az talan a leggyengebb pontja. 4.4-el (CM11) amugy legalabb ugyanolyan jol megy.

(#22527) Blyan válasza assemble (#22526) üzenetére


Blyan
félisten

Köszi! De azert nyugtass meg, jobb mint egy 512-es akármilyen egyeb droid. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22528) FeRkE válasza Blyan (#22527) üzenetére


FeRkE
őstag

Sőt az 1 gigasok jo reszenel is.

(#22529) TXT


TXT
őstag

Egyik ismerosom most vett hasznaltan egy Galaxy Nexus-t. Megneztem, eleg jo kis cucc.
Viszont az normalis, hogy enyhen zoldes arnyalatu a kijelzoje? Kicsit olyan, mintha vmi szuro lenne rajta, mert minden kepnel igy hat. Megneztem full feher keppel is, hatha en halozok be valamit, de az is zoldes arnyalatu, nem veszes, de engem tuti zavarna. Rapillantottam a beallitasoknal hatha talalok valami allithatosagot akar szinhomerseklet, akar barmi mas, de csupan a fenyero allitasanak lehetoseget talaltam.
Szoval ez a zoldes arnyalatu megjelenites mindegyiknel igy van, vagy hasznalja ki a garanciat? :U

[ Szerkesztve ]

(#22530) wardemi válasza TXT (#22529) üzenetére


wardemi
senior tag

Hát Gnexnek elég jó a kijelzője amoled (ami fehér az fehér stb stb). Ha nem rom szinten [vagy kernel? nem tudom pontosan] van elállítva akkor gari. [link] ezzel lehet módosítani a színhőt is sok minden mellett.

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22531) TXT válasza wardemi (#22530) üzenetére


TXT
őstag

Ahogy neztem, nem hiszem, hogy mokolva volt a telefonnal, O ugy vette at, hogy sosem volt vele ilyesmi es a legutolso hivatalos frissitessel volt ujrateve a gep, talan ha jol emlekszem 4.3? :U
Jol gondolom, ha gyari allapotra valo visszaallitast csinaltak elotte a gepen, akkor a kijelzo szinenek is gyari allapotra kellett visszaallnia? :U

[ Szerkesztve ]

(#22532) slice14 válasza TXT (#22531) üzenetére


slice14
veterán

Az nem jelent semmit hogy a legutolsó hivatalos frissítés van rajta, mert kb 5 perc alat vissza lehet flashelni factory image-ból és visszazárni a bl-t.

Amúgy nem lehet hogy van rajta fólia, és az zöld hatású?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22533) TXT válasza slice14 (#22532) üzenetére


TXT
őstag

Ott a pont! :C Bar lehetne folia is, de nem volt rajta semmi. Kozben eszembe jutott, hogy ott lett gyari allapotra visszaallitva, igy vegkepp nem ertem azt a zoldes hatast. :U

(#22534) slice14 válasza TXT (#22533) üzenetére


slice14
veterán

Ha van még rá gari, akkor még lehet rajta segíteni. Ha persze samu garis, mert ezek a sufni gsm garik nem sokat érnek ha baj van.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22535) assemble válasza TXT (#22529) üzenetére


assemble
addikt

Az ilyen "enyhen zoldes arnyalatu" es hasonlok eleg szubjektiv fogalmak, de csak azt tudom mondani, hogy ket teljesen uj, latszolag ugyanolyan tipusu kijelzo is sokszor lathatoan mashogy jelenit meg nehany szint, gyartas kozben nem lesz mindig pont ugyanolyan ket kijelzo. (mashol gyartottak/mashogy kalibraltak, stb, rengeteg oka lehet) Valami minosegellenorzes nyilvan van, es ami nagyon elut az "atlagostol" azt visszadobjak, de nemi variancia igy is megmarad, ami bizonyos fokig nem feltetlenul minosul hibanak.
Amugy ha hivatalos gari van ra, samsung-ek nem szoktak szivozni, szinte barmi panaszt mondasz a kijelzore (rosszak a szinek, "beegett", vagy ilyesmi), valszeg meg se nezik es mar cserelik is ki, de amire kicserelnek, az sem feltetlenul fog jobban tetszeni. Szoval mielott eldontotted hogy tenyleg zavar es tenyleg gariztatni akarod, sztem nezz meg par masik peldanyt is valahogy/valahol, hogy lasd hogy a tobbi milyen. Nekem az enyemnel nem tunt fel, hogy zoldes lenne, de ez nem feltetlenul jelent barmit.

[ Szerkesztve ]

(#22536) TXT válasza assemble (#22535) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom sracok, akkor majd intezi a tulaja.
:R

(#22537) FragMaster válasza TXT (#22536) üzenetére


FragMaster
addikt

Valami árnyalata azért van az enyémnek is, de nem zavaró, csak feltűnik ha frissebb amoledet vagy főleg, ha ips-t látok mellette. Lehet mókolni trickstermoddal, ha nagyon zavaró. Abban van adaptív fényerő (azt hiszem ez a neve) beállítás is, ami a fehér minőségét hivatott javítani.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#22538) G_Gabi


G_Gabi
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Galaxy Nexusom csak épp elázott (bekapcsol, a nexus jel után folyamatosan újraindul) a szervízben azt mondták alaplap csere. Vki nem tudja honnan tudnék rendelni? Illetve ha vki tud olcsón töröttkijelzős Gnex-et az is jó lenne. Köszi :R

(#22539) assemble


assemble
addikt

CM11 M5

[ Szerkesztve ]

(#22540) kutyuska


kutyuska
aktív tag

Sziasztok,
Vennék egy 0 km-es Nexus-t, ( igaz Hong Kongból, papíron 1 év garival, de annyiért, amennyiért a már gari nélküli használtak vannak az aprón :) )
Ennél a típusnál is készültek különböző lokalizációjú romok, vagy csak egy fajta?

Tényleg ilyen egyszerű a KitKat upgrade, mint ahogy itt írják?
[link]

" Babra munka, de megéri! "

(#22541) assemble válasza kutyuska (#22540) üzenetére


assemble
addikt

Sajnos itt meg van tobb fajta lokalizacioju gyari rom (ami miatt pl a frissitisek kestek neha par honapot), de egyszeruen felrakhato a "nemzetkozi" yakju barmelyik lokalizacioju cuccra, ezt garinal se szoktak soha nezni.
Barmilyen ROM-ot felrakni ra pofonegyszeru, mint minden Nexus-nal. :)

(#22542) slice14 válasza kutyuska (#22540) üzenetére


slice14
veterán

Egy kis segítség: Link

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22543) volvenil


volvenil
újonc

Sziasztok! Új vagyok és nincs időm átolvasni a topikot az elejétől kezdve. Az a problémám, hogy van egy csodás Galaxy Nexusom, alig 2 éve vettem a Telenornál. Külföldre költözés miatt elvittem egy megbízható szervizbe, ahol függetlenítették. Hülye vagyok, mert nem próbáltam ki más kártyával, míg otthon voltam, mert akkor kiderült volna a baj. Tegnap cseréltem le volna a hazai telenoros simet külföldire, de kéri a SIM hálózati függetlenítő PIN-kódot. A szerviz készségesen válaszolt megkeresésemre, próbáltam a 8 db 0-át beütni, aztán az IMEI alapján is küldtek egy másik kódot, hogy na ezzel aztán már muszáj működnie. Nos, nem fogadja el... A szerviz csak pislog, hogy velük ilyen még nem történt. Én is pislogok, hogy ennyire nem lehet kiütni egy Nexuxt?! Tudnátok segíteni? Járt már így valaki? Köszönöm!

(#22544) slice14 válasza volvenil (#22543) üzenetére


slice14
veterán

A fórumban a függetlenítésről beszélni TILOS.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22545) volvenil válasza slice14 (#22544) üzenetére


volvenil
újonc

köszi, bocsi, ezt nem tudtam. hol kérhetnék segítséget?!

(#22546) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok. Aki CM 11 et használ át tud válltani ART ra mert én nem. A 2014.04.02 verziós sem működött és azóta a többi sem. Ha átállok ART ra akkor egy pár rendszer alkalmás leáll pl: DSP,billentyűzet,témaválasztó,stb mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#22547) eddie1978 válasza Just_Reboot (#22546) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Nálam dettó. Visszaraktam dalvikra. Nem dőlt ösze a világ. Azóta nincsen sound search leállás és társai. Nem mértem, de érzésre tovább is bírja az akku. Dalvikra fel.

(#22548) Just_Reboot válasza eddie1978 (#22547) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én most viszatette 2014.03.30 as Linaro optimalizáltat ezzel megy az ART hiba nélkül. Akkor neked Dalvikon jobb az üzemidő? Sebesség ben melyik a jobb ART vagy Dalvik.

(#22549) wardemi


wardemi
senior tag

Nekem a mai nightlival is megy az ART

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22550) Just_Reboot válasza wardemi (#22549) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A mait még nem próbáltam de köszönöm az infót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.