Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) slice14 válasza -atesz- (#22099) üzenetére


slice14
veterán

Gyííí háá! Samu garis GNex, hogyan?

Amúgy csak kíváncsi vagyok... :Y

spuros: Előfizuba veszed?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22102) spuros válasza slice14 (#22101) üzenetére


spuros
őstag

Igen.. Úgysem terveztem, hogy leváltom a szolgáltatót..

(#22103) D80 válasza spuros (#22100) üzenetére


D80
tag

Én Ausztriában vettem egy N5-öt inkább. Mondjuk Gnex után eldöntöttem, csak Nexust veszek ezen túl!
Gnex meg asszonyhoz került, Ő is jól járt.
Mennyire akciós G2?

(#22104) batai15


batai15
félisten

Sziasztok,. kitapasztaltátok már ? melyik a jobb a dalvik vagy art?

(#22105) lsebestyen válasza batai15 (#22104) üzenetére


lsebestyen
addikt

art sokkal gordulekenyebb

(#22106) spuros válasza D80 (#22103) üzenetére


spuros
őstag

Apám egy nagyon brutál telefon az G2... Áll kopp. 30% online kedvezmény. 87 körül jön ki. részletre vettük.

(#22107) Dzseno


Dzseno
tag

Hello! a BDave által írt Galaxy Nexus átállítása a Google hivatalos frissítéseire című költemény nincs meg esetleg kicsit frissebb kiadásban? Át akarok állni google jakjura csak fosok, hogy elbénázom. esetleg vki segíthetne. köszi:)

(#22108) mazsi


mazsi
senior tag

Megválok Nexusom maradékától. A kijelzője teljes cserére szorul. Akár külön is eladó egy extra aksi hátlappal, 5 A-s külső töltő, adatkábelek és gumi/műanyag dísztok. Van doboz, eredeti számla a német Google áruházból és talán nyárig tartó garancia.

Ha valaki tud értelmes áron szervízmegoldást, azt is díjaznám. Fotót töltök fel szívesen #cultoffless

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#22109) wardemi válasza Dzseno (#22107) üzenetére


wardemi
senior tag

ugyan az a menete. A számok már nem jók ez tény. Mindent lehet fastbootba akár de az új toolkit már akár full automata is. Elrontani szerintem nem lehet nexus :). Majd később leírom részletesebben is akár ha előttem nem teszi meg valaki csak nem vagyok gépközelben.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22110) lsebestyen válasza wardemi (#22109) üzenetére


lsebestyen
addikt

Fú gyerekek 2013.12.20 nájtli nagyon hasít :Y

(#22111) S-eye válasza lsebestyen (#22110) üzenetére


S-eye
senior tag

Amúgy jobb az akkuidő mint 4.3-on? Mennyi az onscreen idő?

(#22112) lsebestyen válasza S-eye (#22111) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ez nálam nem releváns, mivel baromira el van használva az akku, de kb. megegyezik a 4.3-mal.

(#22113) Dzseno válasza wardemi (#22109) üzenetére


Dzseno
tag

köszi szépen:) megvárom

[ Szerkesztve ]

(#22114) S-eye válasza lsebestyen (#22112) üzenetére


S-eye
senior tag

Kösz, kicsit reméltem, hogy jobb lesz. Akkor a proci eszik túl sokat mindkét esetben.

(#22115) Integra


Integra
titán

bye-bye szeretett gnex, hiányozni fogsz :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22116) lsebestyen válasza S-eye (#22114) üzenetére


lsebestyen
addikt

Részemről inkább egyen többet, mint h laggoljon. Van külső akkum, ha meg nem nagyon strapázom egy napot elmegy simán 2óra kijelzővel +3g

(#22117) S-eye válasza lsebestyen (#22116) üzenetére


S-eye
senior tag

Mikor nem piszkálom sokat, akkor nálam is hozza az egy napot, de hosszú buszozás során eléggé lemerül és melegszik is eléggé. A gyorsaságával nincs bajom. Következő teló remélem jobban bírja majd akku téren.

(#22118) TOZ válasza Integra (#22115) üzenetére


TOZ
addikt

Merre tovább? Jössz N5 topicba?

(#22119) Integra válasza TOZ (#22118) üzenetére


Integra
titán

nem, már hónapok óta n4-et használok, csak most adtam el, 1 hete tettem fel apróra, tegnap elvitte egy fórumos kolléga, jó telefont vett nagyon :)
tetszik az n5 is, de nem hiszem, hogy váltok, megvárom az n6-ot inkább, nem látom értelmét váltani. a 32gb nagyon bejönne, de továbbra is tartok az akkutól. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22120) TOZ válasza Integra (#22119) üzenetére


TOZ
addikt

N4 rol én sem mentes volna 5re. Kicsit sajnáltam a Ganexet eladni, de azért asszonynak nem kellett. Azt mondta jó neki a nexus s.
Mindegy karácsonyra kap egy üveg Teint de Neiget. Ha a technika nem érdekli, mit lehet tenni. :-D

(#22121) Integra válasza TOZ (#22120) üzenetére


Integra
titán

detto, én is tesómnak akartam adni, de jobban szereti a desire-t, így megváltam tőle, állt benne a pénz, és mégis csak egy havi rezsi költségem fedezi :DDD sokkal jobb használni és kézben fogni a gnex-et, mint az n4-et vagy n5-öt, sosem volt jobb fogású telefonom, ez nagyon fog hiányozni:(
vettél volna neki egy jobb fajta single malt whisky-t, aztán csak megmagyaráztad volna valahogy, hogy szereti... :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22122) saldrick


saldrick
csendes tag

Sziasztok!

Most a két ünnep között van egy kis időm, gondoltam felfrissítem a telefonom 4.4-re, ha már a google nem teszi meg :O A telefonom rootolva van, és már kinyitottam a bootloaderét.

CM11-re gondoltam a saját installerével. Még egy kicsit bizonytalan vagyok ezért lenne néhány kérdésem, ha nem gond:

1. Van már tapasztalat a saját installerrel vele, vagy érdemes inkább kézzel végigcsinálni?
2. Nyilván fogok backupolni (elég a beállításokban lévő backup vagy vmi komolyabb kellene?), de ha minden rendben megy, akkor megmaradnak az adatok, vagy mindenképpen vissza kell állítanom a backupot?
3. Van olyan stabil a CM, mint a stock rom? Ez nekem elég fontos, nem szabad, hogy munka közben lefagyjon, újraindulgasson nekem. Én még telefonként is használom ezt a telefont :))

Köszi a segítséget!

(#22123) lsebestyen válasza saldrick (#22122) üzenetére


lsebestyen
addikt

Lényeg, h flasheld fel a legfrissebb cwm-t vagy twrp-t, utána mehet recoveryből fel egy factory reset után. A huszadikai nájtli nálam azt csinálja néha h kijelző bekapcsolásnál nem találja el a fényerőt. De szerintem már javították.

(#22124) spuros válasza saldrick (#22122) üzenetére


spuros
őstag

Én azt mondom mindenképpen frissen lakd be a 4.4-et és ne állítsd vissza az adatokat. SMS meg névjegyek persze oké, de alkalmazás adatok csinálhatnak furcsákat.. Majd 4.4 alapokon backupolj hason verziós főzetek között.

Simán van olyan stabil.. Sőt szerintem jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#22125) eddie1978 válasza saldrick (#22122) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Én a telepítőjével raktam fel. Ment simán.

A kamera nálam nem működik a tegnapelőtti nightly óta. Van valakinek ilyen gondja?

(#22126) torzsa007


torzsa007
tag

Üdv!
Szeretnék gyári stock androidról CyanogenModra áttérni. Telefonon 4.3-as Android verzió van fent. A bootloader ki van nyitva. Még mielőtt akármit csinálnék, szeretném kimenteni az efs mappát arra az esetre ha garanciában valamit csinálni kéne. Ha jól értettem a leírásokat rootolni kell a telefont ahhoz, hogy az efs mappát ki tudjam menteni. Csak olyan leírást találtam ahol a rootolással egyidőben ClockWorkMod-ot is felraktak.
Mennyiben befolyásolja az efs mappa kimentését, hogy a ClockWorkMod felkerül a telefonra?

(#22127) assemble válasza torzsa007 (#22126) üzenetére


assemble
addikt

Root-olas (ami tenyleg kell /efs menteshez, bar itt nem ez a mappa neve, hanem a /factory az asszem) elofeltetele tobbnyire mindig egy custom recovery, ez lehet az emlitett cwm vagy pl. twrp is. Nem nagyon befolyasol semmit, csak lecsereli a gyari recovery-t egy olyanra ami azt helyettesiti + annal tobbet tud sokkal. (a gyari kb annyit tud, hogy alairt zip-eket tud flash-elni es wipe-olni lehet meg onnan)

[ Szerkesztve ]

(#22128) _CsViktor_


_CsViktor_
tag

Kellemes ünnepeket a kedves fórumtársaknak :)

(#22129) Dottore


Dottore
addikt

A stabil cm-10.2.0 az nem a KitKat még, az a 11.xxx és csak nightly van belőle?
Kernel van valami más ajánlott a CM-hez vagy ez mellékes?

(#22130) CB


CB
senior tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Nincs esetleg olyan közöttetek, akinek Samsung Smart TV-je van, és a Nexus telefonjára telepített valamilyen appot, amivel a TV-t tudja távirányítani?
Érdekelne a program neve.

Köszi.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22131) palesz53 válasza CB (#22130) üzenetére


palesz53
senior tag

ezt vagy ezt próbáld ki...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22132) CB válasza palesz53 (#22131) üzenetére


CB
senior tag

Köszi, de sajnos a GNex telefonnal egyik sem kompatibilis. :O

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22133) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Sziasztok!

Igazából nem tudom, hogy itt érdemes-e feltenni a kérdésemet, de nem találtam ehhez megfelelő topikot.

A problémám az, hogy kaptam tegnap egy MMS-t, de csak az üzenet ikonnál jelzi, hogy van egy nem olvasott, viszont belépve nincs új üzenetem.
Ennyi:
[link]

Vodás vagyok amúgy, de korábban nem volt ilyen gondom.
(Másik készülékre is elküldettem az MMS-t, ott megjelenik az üzenet, de nem nyitja meg - Letöltés gombra nem csinál semmit).

A hiba a készülékkel van, vagy valami beállítási gond?
Esetleg a voda szórakozik?

Előre is köszi a válaszokat.

Boldog Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

blabla

(#22134) palesz53 válasza CB (#22132) üzenetére


palesz53
senior tag

édes istenem, de hülye bír lenni a samsung! mibe fájna kiadni egy androiddal kompatibilis apk-t, mint ahogy azt a többi gyártó teszi?

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22135) #09819904 válasza palesz53 (#22134) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ha nincs infra a Nexusba, és a user az infravezérlős programot próbálgatja nem a Samsung a hülye... :U

(#22136) Viktor0610 válasza #09819904 (#22135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A smart TV nem csak infrán keresztül vezérelhető, gondolom. :)

Samsung Galaxy A54

(#22137) #09819904 válasza Viktor0610 (#22136) üzenetére


#09819904
törölt tag

Alaphangon infrán, mint a legtöbb TV.
https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.peel.samsung.app&hl=hu <- Ezt használja alapból a Samsung az S4-en. De ezt infrán nyomatja.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.smartview.tz&hl=hu <- Ezt meg nem ismerem. De gondolom a szitu ugyanaz.

Valami VPN szerűvel lehet vezérelni - gondolom én - a Smartokat. Feltéve, ha lehetőség van rá!

(#22138) palesz53 válasza #09819904 (#22135) üzenetére


palesz53
senior tag

létezik wifi, meg mindenféle hálózatok... egy samu méretű cégnek ennyit mibe fájna megoldani egy progiba? vicc...
pl. pana megoldotta...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22139) saldrick válasza lsebestyen (#22123) üzenetére


saldrick
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget, végül ma reggel feltoltam a CM11-et a slice-féle leírás alapján. Gyakorlatilag egy gond volt csak, recovery módban látta a gép, hogy valamit USB-n rádugtam, de nem tudta azonosítani (Device id sem látszott). Aztán egy reboot után minden szép és jó lett. Néhány program beállításai eltűntek ( apex, powertoggles), de egyébként minden ok, nagyon szépen, gyorsan fut. Talán még egy picit kevésbé eszi az akksit is, bár ezt nehéz megmondani, főleg mert 3500 mAh-s van rajta :)

A tegnapi nightly-t tettem fel, amiben nekem nem megy a kamera, indítás után fc-vel leáll. Tapasztalt másvalaki ilyet? Várjak egy pár napot, és frissítsem újabbra, vagy van esetleg egy pár nappal régebbi, amiben megy?

Tényleg CM-éknél most hogy áll a 11, nagyjából mennyi idő múlva lesz belőle stable?

(#22140) saldrick válasza saldrick (#22139) üzenetére


saldrick
csendes tag

Válasz magamnak: úgy néz ki a pár utolsó nightly-ben rossz a kamera, legalábbis itt http://forum.cyanogenmod.com/topic/84656-cm11-121913-nightly-no-camera/ errre jutottak.

Viszont most már nincsenek fenn a régebbi nightly-k, amiből ki tudnék bányászni egy jó camera2.apk-t...

Lenne valaki olyan kedves, hogy kiszedné a release-ből és elküldené nekem :))

Köszi

(#22141) lsebestyen válasza saldrick (#22140) üzenetére


lsebestyen
addikt

Camera2.apk ez a karácsonyi ajándékom :P

(#22142) saldrick válasza lsebestyen (#22141) üzenetére


saldrick
csendes tag

Köszönöm, ezer hála, ezzel működik. :C

(#22143) eddie1978 válasza lsebestyen (#22141) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Köszönöm én is!

(#22144) _CsViktor_ válasza lsebestyen (#22141) üzenetére


_CsViktor_
tag

Szerintem én is köszönöm, mert nekem is ez volt a gondom :)

(#22145) #09819904 válasza palesz53 (#22138) üzenetére


#09819904
törölt tag

Egy WiFi spot vezérlő nem kerülne sokba. De a Samunak ez a leszarom kategóriába esik. Ahogy sajna sok minden más is... :U

(#22146) penge101


penge101
csendes tag

Hali! Olyan camera.apk t nem tudtok amiben van gömb panoráma? Cm11 alá! Előre is köszönöm!

Galaxy S10

(#22147) Trava


Trava
tag

Üdv!

Visszaraktam a telora a 4.1.2. gyári szoftvert, de most állandóan feldob egy figyelmeztető ablakot, hogy frissítés érhető el és telepítsem.
Természetesen nem akarom frissíteni, hogy kell az állandó figyelmeztetést kikapcsolni?
Köszi.

(#22148) Dottore válasza Trava (#22147) üzenetére


Dottore
addikt

Kikapcsolni sehogy. Megkeresed a /Cache mappában a frissítést és kitörlöd. Utána rányomsz a frissítés üzenetre, elkezdi, mivel törölted nem történik semmi. Bezárod az értesítési ablakot és többet nem ajánlja fel.

(#22149) Dzsuri89 válasza Trava (#22147) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Beállítások/Alkalmazások/Összes "fül" majd ott kikeresed a Google szolgáltatások Keretrendszer-t és az Értesítések megjelenítése elől kiveszed pipát.

(#22150) Dottore válasza Dzsuri89 (#22149) üzenetére


Dottore
addikt

Azt hitted... :)
Így is fog jelezni neki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.