Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kenwood3


kenwood3
őstag

A tèma adott! Szeretettel várunk minden nexust használó tagot, legyen az telefon, vagy tablet. :R

Hajrà :C

[ Módosította: Barthezz2 ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#2) gzbotii


gzbotii
veterán

És akinek mindkettő van az duplán várják? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3) kenwood3 válasza gzbotii (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem, az 2 embernek fog számítani :D Egyébként, gondolkodtam már én is n7-en, de a 2013-as n7-ért sokallom a pénzt. 2012-es verziót nem használtál véletlenül? Használtan elég jó ára van szvsz

[ Szerkesztve ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#4) gzbotii válasza kenwood3 (#3) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem.
Az utóbbi időben sokat esett az ára, szerintem most azért már megéri.

Még jó, hogy kettőnek számítok, mert akkor már 3 az ide járók száma :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) kenwood3 válasza gzbotii (#4) üzenetére


kenwood3
őstag

Remélem, hogy leszünk még azért néhányan :K Te s3-ról jöttél n4-re, ha jól emlékszem?. Mi volt vele a gond?

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#6) NTonee válasza gzbotii (#4) üzenetére


NTonee
veterán

ha már offtopic, akkor erre itt válaszolok. :)
Épp azért nem váltottam még wp-ra, mert eddig nekem is ez volt a véleményem. Viszont a wp8.1 végre hoz egy pár jó dolgot, amitől remélhetőleg jobb lesz, pl: eksön szenter, normális hangerő vezérlés és hülyeség ugyan, de a háttér beállítás miatt szerintem jóval barátságosabb lesz.

(#7) randras_83


randras_83
addikt

Na végre lehet szétoffolni az agyam. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#8) kenwood3 válasza randras_83 (#7) üzenetére


kenwood3
őstag

Isten hozott :R :C

NTonee wp8-ból nekem 10 perc is elég volt arra, hogy rádöbbentsen, hogy nekem ingyen se kellene :N

[ Szerkesztve ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#9) w333 válasza kenwood3 (#8) üzenetére


w333
félisten

Én is itt vagyok ... ;]

Közben végre megérkezett a 4.4.3 frissítés is Factory Image :C

(#10) NTonee

Csak 1X ? volt az már vagy 3X is ... :R

Nem tudom hogy vagytok vele, de én már nagyon várom a 4.4.3 -t :K

És csak kíváncsiságból megkérdem ... miért pont WP lesz a köv. telód ? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10) NTonee válasza w333 (#9) üzenetére


NTonee
veterán

ezt a "poént" mintha már egyszer ellőtted volna :U

[ Szerkesztve ]

(#11) kenwood3 válasza w333 (#9) üzenetére


kenwood3
őstag

Mindenkit szívesen látunk :)
NTonee n4, n5 topik, meg ki tudja még hol :K

[ Szerkesztve ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#12) w333 válasza kenwood3 (#11) üzenetére


w333
félisten

Szóltam a Nexus 5 topiknak is ... valaki majd a GNex és 7 -nek is szóljon ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13) NTonee válasza w333 (#9) üzenetére


NTonee
veterán

egyszerűen csak azért, mert most meguntam robotot. A wp meg kezd egyre jobb lenni, a nokiák meg tetszenek.

(#14) w333 válasza NTonee (#13) üzenetére


w333
félisten

Nem rossz kis telók ... de nekem nagyon sok funkciók hiányoznának :K
Szoftveresen kb. még a 2.2 droid szintjét sem tudják :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Ez a topik már eléggé hiányzott. :R

(#16) pepe091 válasza NTonee (#13) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nekem is nagyon tetszik a 1020 kamerája, de az a baj, hogy rengeteg appot használok, amiknek nincs alternatívája WP-n. Meg úgy eleve a rendszer nagyon nem jön be, csak az hogy Nokia, meg mindent verő a kamera. :D

(#17) gzbotii válasza NTonee (#6) üzenetére


gzbotii
veterán

Epp gondoltam, hogy abba a hsz-be beirom, hogy itt kifejtem.

Nekem volt par WP7 keszulekem (Trophy, Omnia 7, L710, HD7, Radar). Akkor es az akkori droidhoz (2.1-2.3) kepes veszett gyors volt es tetszett. Aztan amikor kijott a 4.1 es meglattam, a Radaromat egybol eladtam es vettem egy Nexus S-t. Akkor azt mondtam, ez kell nekem. Ezek utan, amire csak tehetttem, CM10+ raktam.

Most volt egy-egy hetig L520 es L925-om is. Vannak mar nagyobb beakadasok, fagyasok es restartok. Mar nem az a stabil rendszer. Legalabbis nem annyira. Nekem speciel a tabletem stabilabb mint egy 925-520 (telefon az mas teszta, mert custom ROM-custom kernel)

(#5) kenwood3: ja, S3-rol valtottam. Oszineten, azt hittem, minosegibb az N4 :DDD Meg azt akkor eladtam (volt valami HW gond a kamerajaval, igy olcsobban passzoltam el) nem volt penzem bolti, garancias S3-ra. Igy lett N4. Most mar annyira nem banom, ezzel a ROM-al eleg jo meg minden...de. Talan az N5 majd. vagy nem :DDD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#18) gzbotii


gzbotii
veterán

Azert aki ilyen uzemidot kihoz N4-bol stock mindennel es minden buheralas nelkul az kap egy virtualis sort tolem.
Ja, es nem kimeltem, hasznaltam mint barmelyik masik keszuleket.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19) Jason19 válasza gzbotii (#18) üzenetére


Jason19
senior tag

Kijelző mennyit ment?

(#20) gzbotii válasza Jason19 (#19) üzenetére


gzbotii
veterán

4+ talan, nem tudom pontosan, nem most keszulet es nem akarok hulyeseget irni. :B

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21) kenwood3 válasza gzbotii (#18) üzenetére


kenwood3
őstag

Mennyi volt a kijelzőidő?

szerk: közben megvan. Nekem még sose sikerült emlékeim szerint ennyit elérni. Mondjuk én alig használom , így 2,5 napokat megy kb 2 óra kijelzőidővel.

S3-al 1 bajom van, mégpedig, hogy kevés a ram benne. Sógornőmnek az van, nem tudom, hogy mit csinál vele, de nekem az övé laggolt orrba-szájba . Én amit nagyon tudok ajánlani n4-hez viszonyítva, az az Optimus G . Szerintem hihetetlenül jó teló, ahhoz képest, hogy Lg ;]

[ Szerkesztve ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#22) NTonee válasza pepe091 (#16) üzenetére


NTonee
veterán

no igen, a 1020ban az a kamera az nagyon üt. A 930ban nem lesz olyan sajnos, de ha már váltás, akkor legyen az aktuális csúcs. Aztán persze a 1820 gyorsan ki fogja ütni a nyeregből, de az meg már túlzás szerintem.
Egyébként nem fűzök nagy reményeket ehhez az egészhez. Meglátjuk majd, lehet hogy a következő nexus topikjában már ismét ott leszek. :D

(#20) gzbotii: az ose rom + hellscore kernel nálam 2nap volt 3óra kijelzővel úgy általában. Tegnap cseréltem romot (purity), erre most kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#23) gzbotii válasza kenwood3 (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

De ez S3, szoval nem kell csodalkozni. Eddig egyettlen masik telefonommal sem volt az, hogy ez laza nap utan (tehat amikor nem nyomkodod agyon unalmadba) akkor ejjel 1-2kor hazaersz, levagod magad melle, beallitasz egy ebresztot oszt cso ( :DDD ), holnap estig elvan toltes nelkul.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24) gzbotii válasza kenwood3 (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem tudom, az en S3-am nem laggolt. Semmi mokoloas nelkul.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) kenwood3 válasza gzbotii (#23) üzenetére


kenwood3
őstag

Elhiszem, hogy jobb volt akku szempontjából az s3, de én inkább töltöm naponta az n4-et (bár én általában 2 naponta szoktam), minthogy orrba-szájba laggoljon. Ezért is vettem nexust, mert elegem volt a lassúságból és a mókolásbol :K

(#24) gzbotii Akkor a probléma valószínűleg ő készülékében van :))

[ Szerkesztve ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#26) gzbotii


gzbotii
veterán

Amugy meg ja, Nokia tema. Szoba kerult es azokat nezegetem azota. Azert tudnak HW gyartani. Egy 1520/925 4.4-el mar mekkora kiralysag lenne ;] (inkabbaz ilyen Nokia X meg tarsa baromsag helyett)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27) ( V )


( V )
veterán

navégre :)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#28) szentkuti11 válasza gzbotii (#26) üzenetére


szentkuti11
addikt

Én nem is értem mit akar a Nokia ezzel az X dologgal. Ha úgy érzik, hogy a WP-ben mégsincs akkora jövő, akkor ár kéne állniuk az Androidra, de ne ilyen félmegoldásokkal próbálkozzanak.

(#29) gzbotii válasza szentkuti11 (#28) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ja, pont most allnak at amikor felvasarolta oket az MS :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30) szentkuti11 válasza gzbotii (#29) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az alsó-és középkategóriában több, mint tökéletes a WP szerintem. De több lábon kell állni :DD

(#31) Lecs@


Lecs@
addikt

:U

512 GB

(#32) Slukkica válasza szentkuti11 (#28) üzenetére


Slukkica
őstag

Semmit mivel nem lesz több Nokia. Helyette Microsoft Mobil :)

(#13) NTonee:
Én a Oneplus One-t nézegetem :)

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#33) szentkuti11 válasza Slukkica (#32) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ohh tényleg, szinte már el is felejtettem :D

(#34) NTonee válasza Slukkica (#32) üzenetére


NTonee
veterán

engem is csábít, de nem engedek :))

(#35) Slukkica válasza NTonee (#34) üzenetére


Slukkica
őstag

Engem az zavar hogy r@hadtul nincs olyan rom vagy kernel ami "jól" és "teljes" funkciókkal lenne tele. Miért nekünk "halandóknak" kell jobbá tenni a telefont?

Jó mondjuk legalább lehet változtatni ez is valami. De olyan unalmas hogy ha valmit szeretnék használni úgy hogy jó legyen nekem akkor szinte mindenbe bele kell nyúlni.

Komolyan mondom a Blackberry Z10 amit még használok sokkal jobb :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#36) MartOOn


MartOOn
addikt

Hello OFFolók! Itt bannolnak, ha nexusrol irok? ;) jon a figyelmeztetes, hogy ne haragudj de legyszi akkor faradj at a masik nexus topikba es ne off-OFF-old szet az OFF-topikot? ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#37) w333 válasza MartOOn (#36) üzenetére


w333
félisten

Itt OFFolhatsz nyugodtan ...éppen ezért lett létrehozva ez a topik ! :K

(#38) gzbotii

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38) gzbotii


gzbotii
veterán

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#39) szentkuti11 válasza gzbotii (#38) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ez nem a Note 9? ;]

(#40) NTonee válasza Slukkica (#35) üzenetére


NTonee
veterán

pedig milyen sokan használják stock rendszerrel nexusokat elégedetten. És nincs szükségük többre. Mi vagyunk túlzottan geek-ek? :DDD Nem hiszem, csak többre vágyunk. Na most erre egy wp-ba akarok beleugrani. Ez szép baleset lesz. :))
Amúgy ez a OnePlus One épp ezért lesz jó szerintem. CM fog csücsülni rajta és így valószínűleg benne lesz minden finomság is, amit már ismerünk. Ez nagyon erős érv lesz a telefon mellett. A hiányosság viszont ott is a jó kernel lesz, így azzal is lesz munkád. ;)

MartOOn: simán :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) w333 válasza NTonee (#40) üzenetére


w333
félisten

Na most erre egy wp-ba akarok beleugrani. Ez szép baleset lesz

Sírva fogsz menekülni vissza a robothoz ... :DDD

(#42) MartOOn

Jah így már érthető ... én vagyok már túl fáradt :B

Én is kíváncsi vagyok a One Plus One -ra, de a Nexus 6 -ra még jobban ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42) MartOOn válasza w333 (#37) üzenetére


MartOOn
addikt

Na de erted... OffOff az akkor on? Dupla tagadas? Jovan faraszto...

Na de hogy OFF is legyek: en is varom mar a oneplus one-t. Be is regeltem a forumjara es mar active member vagyok. Varom az invitet es beruhazok egy 64gb-s verzara. :K

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#43) NTonee válasza w333 (#41) üzenetére


NTonee
veterán

mivel én még winmo-val kezdtem anno, így annyira nem fogok sírva fakadni wp miatt. Tudom, hogy ez már teljesen más, de annál rosszabb nem lehet. :) Ha meg mégis, akkor képzeld milyen boldog tulajdonosa leszek a N6/OnePlus One-nak utána. ;)

[ Szerkesztve ]

(#44) gzbotii válasza NTonee (#43) üzenetére


gzbotii
veterán

Ilyen logika alapjan nem fekszel le fel evig egy novel sem, utanna mar egy bunranda is mekkora orom lesz ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#45) MartOOn válasza gzbotii (#44) üzenetére


MartOOn
addikt

Sokan elnek igy... :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#46) NTonee válasza gzbotii (#44) üzenetére


NTonee
veterán

na de itt most a wp-nak kéne a bűnrandának lennie, viszont az általad vázolt esemény alapján a robot az. :) vagy én értem rosszul.

(#47) gzbotii: azt értem, csak az nem stimmel, hogy a csalódás után jó lesz a robot is. Mintha azt írtad volna, hogy az rossz. Mindegy amúgy, a lényeg, hogy csak szimplán unom a robotot most. Épp a Slukkica által leírt dolgok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#47) gzbotii válasza NTonee (#46) üzenetére


gzbotii
veterán

Itt nem a kinezet..hanem, hogy egy csalodas utan majd jo lesz a robot :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#48) nbarnabas válasza NTonee (#43) üzenetére


nbarnabas
tag

Azt most tegyük félre, hogy 400-as procik felett már nem volt sebességnövekedés a rendszer miatt.
De a WinMo-t ne is hasonlítsuk össze a WinPho-val. Hatalmas szabadság volt azt használni. Kb az android csak mostanában érte el azt a szintet. Mindenre volt megoldás. Csak az a fránya első mondat ne lett volna :(

Meg azért az is milyen furcsa, hogy egy akkoriban batár nagynak, kb tabletnek számító 5"-os Athéna kijelzője, idén az összes flagshipétől kisebb lenne. :D

(#49) NTonee válasza nbarnabas (#48) üzenetére


NTonee
veterán

na persze nem volt azért olyan borzasztó az sem, csak mocskosul lassú volt. Teljesen mindegy, hogy milyen vas volt alatta (bár a htc hd2 már azért elég jó darab volt). Szabadság, igen, az egyszerű "buta" telefonok után persze. És ugye ott is ment már a romolás. :)
Athena... de jó "kis" kütyü volt az. Nekem egy Kaiser volt (van a polcon). 2,8" egérmozi. :))

(#50) gzbotii


gzbotii
veterán

Sikeresen leejtettem a telefont. Most a bal also sark kicsit utott. Fantasztikus :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.