Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) FeRkE válasza Dzseno (#22200) üzenetére


FeRkE
őstag

CameraZoom FX pl

(#22202) Dzsuri89 válasza Dzseno (#22200) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam a gyári 4.3 alatt a hangerő gombokkal lövi a képet alapból.

(#22203) S-eye válasza Dzsuri89 (#22202) üzenetére


S-eye
senior tag

Kösz az infót, akkor úgy néz ki, hogy mégiscsak van dedikált fényképező gomb :)

(#22204) smisa


smisa
őstag

Sziasztok egyszer már kértem segítséget de sajna nem segített a javaslat:

adott egy Nexus JWR66Y 4.3 droiddal, a gpsnek minimum 1perc (néha 15) kell hogy magára találjon és még néhe el is dobja magát feltettem a Faster GPS programot ami belötte a gps.conf fájlt de nem javult a helyzett :( van valakinek ötlete? szeretném meghagyni az alap andoridot

előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#22205) Dzsuri89 válasza smisa (#22204) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én ezt ajánlom.
Indulás előtt nettel kapcsold be a GPS-t és utána elég gyorsan fog mindig jelet találni.

(#22206) smisa válasza Dzsuri89 (#22205) üzenetére


smisa
őstag

Ez is volt már fent :( seemi nem változott ennek is kellet sok idő

[ Szerkesztve ]

(#22207) S-eye válasza smisa (#22206) üzenetére


S-eye
senior tag

Mennyire sok idő? Mobilnet/WiFi nélkül nálam is kell 5-10 perc, hogy jelet találjon. Én elkönyveltem, hogy béna a GPS net nélkül. Épületen kívül is ugyanolyan lassan talál jelet?

(#22208) smisa válasza S-eye (#22207) üzenetére


smisa
őstag

Az a vicc hogy a ősrégi HP iPaq 6515 talál jelet 20 másodperc után akkor ez a "okos" eszköz mit szenved :W

Ráadásúl megérteném ha kikapcsolás és bekapcsolás nagyobb távolságra lenne de általában BP-n használom :(

[ Szerkesztve ]

(#22209) slice14 válasza S-eye (#22207) üzenetére


slice14
veterán

A kimondott GPS-ekben erősebb az antenna.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22210) S-eye válasza smisa (#22208) üzenetére


S-eye
senior tag

Barátnőm Lumia 620-asa is simán veri ebből a szempontból. :(

(#22211) FeRkE válasza smisa (#22208) üzenetére


FeRkE
őstag

Vegyél olyan eszközt, ami látja a Glonass holdakat is, ha türelmetlen vagy! :) Azok 2x annyi műholdat tudnak látni, pár sec alatt van mindig GPS jel.

(#22212) ntomka válasza smisa (#22204) üzenetére


ntomka
nagyúr

root van?

ツ Headphones on - World off

(#22213) smisa válasza ntomka (#22212) üzenetére


smisa
őstag

Igen gps.conf fájl már átírva de nem javult lehet igo-t kellene lecserélnem ?

(#22214) FeRkE válasza smisa (#22213) üzenetére


FeRkE
őstag

mire lett átírva? ha gondolod, elküldhetem a saját gps.conf-om, amivel viszonylag jól működik a telefon.

(#22215) ntomka válasza smisa (#22213) üzenetére


ntomka
nagyúr

Google Térkép mennyi idő alatt pozicionál? Mobilnet legyen bekapcsolva lehetőleg gps használatnál különben az AGPS adatokat nem tudja leszedni és mocsok lassú lesz.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#22216) slice14


slice14
veterán

Most frissítettem 131226-ról 140103-ra és a rendszer most-már 99%-ban magyarul szól hozzám. :R Bár eddig sem volt vele gondom, mert már úgy ismerem mint a tenyeremet.

Egyébként már jó a kamera app? Mert én felflasheltem a 12-14 camera.zip-et a G+ sync miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22217) assemble


assemble
addikt

CM11 M2 kint van :)

(#22218) lsebestyen válasza assemble (#22217) üzenetére


lsebestyen
addikt

Felrakta esetleg valaki? Én még a dec 20-as nightly-n vagyok, azóta egyszer azért kellett újraindítanom, mert félálomban nyomogattam, fene se tudja h hogyan, de egy alkalmazás ikonja beragadt a képernyőre :D. Bár mostanában a google szövegfelolvasó sokat FC-zik. :(((

(#22219) eddie1978 válasza lsebestyen (#22218) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Felraktam. Egyedül a Text to speech dob fc-t. Más hibával nem találkoztam eddig. Ja és art.

(#22220) lsebestyen válasza eddie1978 (#22219) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ja, szerintem az a gapps miatt dobálja az FC-t...Melyik a legújabb gapps ami jó is CM-re és tudja az ART-ot?

(#22221) eastsider válasza lsebestyen (#22220) üzenetére


eastsider
nagyúr

én a PA gappst használom ART-on, igaz nem CM-en, de 4.4.2-n. mini modulart, és hozzá a photosperet meg a google dialert. nincsenek FC-k

(#22222) assemble válasza lsebestyen (#22220) üzenetére


assemble
addikt

Hivatalosan ez a gapps cm-hez: [link]
Van kulon ART-os verzio, de abban elvileg a hangouts bugos. De az ajalnlott verzioval sincs photosphere pl elvileg. Nem ertem miert nem tudnak osszedobni egy jol mukodo csomagot.

PlayfulGod-fele gapps itt van amiben elvileg van photo sphere is: [link]
Ezek mukodnek vajon hivatalos CM verziokkal is vagy csak a PlayfulGod-felevel?

(#22223) assemble válasza assemble (#22222) üzenetére


assemble
addikt

Elvileg a PlayfulGod verzio amugy jol mukodik a hivatalos CM-ekhez is.

(#22224) slice14 válasza assemble (#22222) üzenetére


slice14
veterán

Nálam a 131119-es ART-os gapps van fent és nem vettem észre hangouts problémát. Bár most Dalvik-kal használom, az NFSSift miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22225) RJocó válasza slice14 (#22224) üzenetére


RJocó
tag

Sziasztok. Az M2 rom mennyiben másabb sebességben gyári 4.3 hoz kêpest? Tudja ugyan azt a sebességet, vagy gyorsabb. Milyen tapasztalatotok van vele kapcsolatban?
Köszi! ;)

(#22226) assemble válasza RJocó (#22225) üzenetére


assemble
addikt

Eddig nekem kb hasonloan gyorsnak tunik. Elvileg ugye kevesebb memoriat kene h hasznaljon, ami sok helyzetben jol kene h jojjon.
Eddig egyedul talan a photosphere tunik hatarozottan lassabnak (alapbol benne se volt a "hivatalos" gapps-ban), de boven hasznalhato azert.

[ Szerkesztve ]

(#22227) RJocó válasza assemble (#22226) üzenetére


RJocó
tag

Értem köszi a véleményt! ;) a cm rész mennyi plusz beállítást hoz hozzá?

(#22228) assemble válasza RJocó (#22227) üzenetére


assemble
addikt

Kb mint altalaban: eleget :)

(#22229) RJocó válasza assemble (#22228) üzenetére


RJocó
tag

Szépen hasít! Most tértem el először a gyáritól ezen a telefonon, de megérte!
Processzor sebességet hogyan tudok állítani?

(#22230) wardemi válasza RJocó (#22229) üzenetére


wardemi
senior tag

CM alatt? másik kernel alapból 1200.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22231) RJocó válasza wardemi (#22230) üzenetére


RJocó
tag

CM11 M2 re tudtuk ajánlani valami jóféle kernelt? Illetve egy gyors telepítés menetét! Köszi! ;)

(#22232) palesz53


palesz53
senior tag

gmail-lel van némi gondom... elolvasom a leveleket, de állandóan olvasatlannak jelöli a leveleket... ha meg írok egyet, folyamatosan küldést jelez, de el nem küldi... a legszebb, hogy a telón írt levelek pc-n meg sem jelennek... :W
pa stock gapps van fenn most kk-n, de a történet sokáig jb-n is fennállt... újraraktam már a romot is, külön a gapps-ot is... lehet, hogy a rom-mal van gond? vanir ez is, meg a jb is ez volt - de mikor feltettem a kitkat verziót, akkor meg jó volt pár napig... :U
van vkinek vmi ötlete, hogy mi okozhatja ezt?

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22233) slice14 válasza palesz53 (#22232) üzenetére


slice14
veterán

Hát én a cm hivatalos gapps-ot ajánlom, vagy az ART-os verziót. link

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22234) RJocó


RJocó
tag

Franco kernellel működik az ART?

(#22235) slice14 válasza RJocó (#22234) üzenetére


slice14
veterán

Nemtom, én a cm kernelét használom

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22236) wardemi válasza RJocó (#22231) üzenetére


wardemi
senior tag

Mpokang én ezt használom ART alatt nekem bejött a dolog :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22237) Robbertho


Robbertho
aktív tag

Üdv,

CM11 van fent, a tegnapi nightly és a nemrég linkelt Photosphere-es gapps, de amikor a kamera alkalmazásból jobbra húzva nézegetem a képeket és onnan szeretnék visszalépni a galériába, akkor csak kilép a kezdőképernyőre és törli az adott képet szó nélkül. Elég bosszantó, "veszélyes" dolog ez, tud rá valaki valami megoldást? :)

(#22238) palesz53 válasza slice14 (#22233) üzenetére


palesz53
senior tag

most feltettem egy 20131230-as gapps-ot, ettől - kopp-kopp - egyenlőre megjavult...

kernelekről beszélgetőknek - az a baj, hogy egyrészt kevés "kernelépítő" maradt gnexre, másrészt még ezen fejlesztők közül is a többségnek már nincs ilyen készülék a birtokában, így kiadják tesztelni 2-3 embernek a friss fejlesztéseket... ez meg így érdekes visszajelzéseket szülhet...

aki esetleg vanirozni szeretne - inkább nuclear fejlesztését ajánlom (ez található a letöltések közt vanir néven), gyorsabb, gördülékenyebb, mint dho (commotio néven futó) romja... 1-2 bug van benne, de eddig 1 random újraindulása volt (kb 1 hét alatt), ezen felül tudom ajánlani...

az art nem tudom mi alapján működik bennük egyik nightly-ban, illetve nem működik egy másikban - sajnos... :(

ja, meg a google megvette a timely ébresztő alkalmazást, így az ingyenes lett a store-ban... gondolom előbb-utóbb vmiféle formában beleolvad a droidba...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22239) arni1


arni1
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nektek, hogy muzsikálnak a 4.4 alapú droidok? Mert én bármit próbálok, nightly-kat sorra, jelenleg a dreams 4.4.8-as verziója van fenn, durván zabálja az akksit.. Eszméletlen módon, nem tudok töltő nélkül menni sehová sem. A Nova Battery Testerrel csináltam egy tesztet az akksin, bár nem tudom mennyire korrekt ez a program. Akksi kapacitásnak 1647mAh-t írt(1750 az eredeti ), battery rating-nek 3729 pontot adott.

Valakinek valami ötlete? Nincs teleszemetelve, pár progi van rajta, többnyire csak telefonálni/néha böngészni/zenét hallgatni szoktam. Bár állandó mobilnet az van(2g, nem 3g), fényerő 10-15%-on megy, location off.

Előre is köszi!

(#22240) devila181


devila181
csendes tag

Sziasztok
Tudnátok adni egy Franco kernel linket Paranoidandroid 3.99-hez. Nekem gyári kernel van és egy kicsit jobban merül a kelleténél. Illetve tudtok esetleg valami infot PA kitkat mikor lesz? Csak a HALO miatt Vagy át lehet tenni vhogy másik romba is?
Köszi előre is

(#22241) palesz53


palesz53
senior tag

nem vagyok nagy pa-s, de ha jól gondolom, akkor a 3.99 az 4.3-as androidnak felel meg - ehhez való franco kernelek...

nálam vanir 4.4.2 van fenn, és még tán kevesebbet is fogyaszt, mint anno a jb-n (legnagyobb meglepetésemre! :DD )

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22242) Krilehor válasza arni1 (#22239) üzenetére


Krilehor
tag

Szia, kipróbáltam rengeteg 4.4-es romot, most épp én is a Dream 4.4.8-at használom, de akksi problémáim nem voltak. Esetleg nézd meg a Wifi->Speciális->"A keresés mindig elérhető" opciót kapcsold ki, nekem az rettenetesen leszívta az akksit ha be volt kapcsolva.

(#22243) arni1 válasza Krilehor (#22242) üzenetére


arni1
aktív tag

Köszi a tippet, de ki van kapcsolva az elejétől kezdve.. Egyszerűen lövésem sincs, h mi lehet..

(#22244) slice14 válasza arni1 (#22243) üzenetére


slice14
veterán

Lehet hülye kérdés, volt full wipe flash előtt? Nálam a cm11 megszokott módon merül és nem mint a Titanic.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22245) arni1 válasza slice14 (#22244) üzenetére


arni1
aktív tag

Minden le lett gyalulva, cache, data, dalvik, minden... A leírtak szerint csináltam a telepítést, szóval tanácstalan vagyok.

(#22246) RJocó válasza arni1 (#22245) üzenetére


RJocó
tag

Szia!
Nekem cm11 M2 snapshot van fent + franco_maguro_394 kernel. Mikor franco installerrel akartam feltenni akkor b.loop lett a vége. majd letöltöttem zipként és cwm ből tettem fel. Úgy már megy. performance beállítással max1400MHz órajellel 50% on van az akksi mira haza érek a melóból öt után. Pedig mobilmet megy egész nap. Plusz minden szinkronizálva ban..meg használom is...
egy próbát sztm megér!

(#22247) wardemi válasza arni1 (#22245) üzenetére


wardemi
senior tag

Gsammal néz rá meg wakelock -al valami tuti be van ragadva. Nekem CM11 nightl wifi synkorn mindennel kikapcsolt kijelzővel eszik óránként 1-2% vagy még annyit sem

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22248) assemble válasza arni1 (#22245) üzenetére


assemble
addikt

Wifi nalam mindig megy kb es szinkronizal (kiveve ejszaka), nem hiszem hogy az a fo fogyaszto.
A locations-nel (quick settings-bol) probald meg kikapcsolni a location reporting-ot es location history-t, az valoszinuleg tenyleg befolyasolja valamennyire.
Nalam cm11 m2 van, es kb ugyanugy birja (talan kicsit jobban is), mint a gyari 4.3.

(#22249) D80 válasza arni1 (#22245) üzenetére


D80
tag

Ha sehogy nem boldogulsz, szerintem tegyél fel egy stock romot, és nézd meg azzal mit produkál...

Más:
Nekem már nem ilyen telefonom van, az asszony használja a GNex-et. PA 4.3 van rajta, érdemes már 4.4.2-t felrakni?
Palesz53 a vanirt említette, PA beta-t próbálta már valaki?

(#22250) Krilehor válasza D80 (#22249) üzenetére


Krilehor
tag

Szia, nekem december óta CM11 vagy CM11 alapú romok vannak fent, stabilak, gyorsak, semmi fc vagy reboot. Az új PA Betat is próbáltam, de akkor még talán csak a HALO volt benne extra szóval inkább feltettem a CM11 alapú Dreams 4.4.8 romot (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2510649), ebben is van HALO, plusz pár extra feature ami a CM-ben nincs, elég stabil, nekem mindennapi használatra bevált.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.