Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Tudtok egy jó hívás rögzítő programot?
Rootolt a telefon.
Esetleg egy jó cm romot,

(#22952) CB válasza gyuri2008 (#22951) üzenetére


CB
senior tag

Ez tényleg jónak tűnik, csak drága.
........és így kell feltelepíteni.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22953) gyuri2008 válasza CB (#22952) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm :R

(#22954) gyuri2008 válasza CB (#22952) üzenetére


gyuri2008
veterán

Még vettem, működik.

(#22955) CB válasza gyuri2008 (#22954) üzenetére


CB
senior tag

Úgy belakod a telefont, hogy majd nem tudsz tőle megválni. :))

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22956) gyuri2008 válasza CB (#22955) üzenetére


gyuri2008
veterán

Majd felrakom a másik telefonomra, ha oda adom ezt a fiamnak :K
Minden esetre tetszik.
Ma reggel leejtettem a szobában, még az a szerencse, hogy jó vastag szőnyeg van. :C

(#22957) zool1


zool1
őstag

Üdv!

Hogyan tudom megnézni a telefonon, hogy független e vagy nem?!(azon kívül hogy tegyek bele másik kártyát) Jelenleg Telekomos kártyával használom. Nem akarom függetleníteni, mert teszi a dolgát nem szívesen cserélném le. De ha mégis hálózat függő, akkor meg veszek egy másik telefont. A *#*#4636#*#* kóddal néztem de ott nem találtam semmi infót... Esetleg egyéb service menü?! Előre is köszi a válaszokat.

(#22958) zool1 válasza zool1 (#22957) üzenetére


zool1
őstag

Senkinek nincs ötlete, hogy ezt hol tudom megnézni?! (segítőkészek vagytok nagyon...) :W

(#22959) B1T3 válasza zool1 (#22958) üzenetére


B1T3
addikt

Inkább már csak kevés ember maradt, aki meg igen, és nem tudja a választ, az nyilván nem ír. :)

A hálózatoknál lehet manuálisan szolgáltatót választani. Esetleg ha ott próbálsz másra váltani, kiderülhet. Az én telefonom független, így a SIM-re hivatkozva nem enged máshová csatlakozni, de lehet, függő készüléknél mást írna ki.

(#22960) zool1 válasza B1T3 (#22959) üzenetére


zool1
őstag

Csak annyi hogy lehet megnézni hogy független vagy nem ennyi. Akár progival, akár valami kóddal. :K Telekomos kártyával hiába próbálkoznék, nem igen engedne be. Ha hálózatokat keresek, persze ott feldobja a másik 2 hálózatot.(voda, telenor).

[ Szerkesztve ]

(#22961) ntomka válasza zool1 (#22960) üzenetére


ntomka
nagyúr

Leggyorsabb módja, ha beteszel egy másik szolgáltatós kártyát. Ha nem független, egyből elutasítja.

ツ Headphones on - World off

(#22962) zool1 válasza ntomka (#22961) üzenetére


zool1
őstag

Köszönöm a segítséget. Gyárilag független. :))

(#22963) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Szerintetek ezt a programot cleanmaster felrakni?

[ Szerkesztve ]

(#22964) wardemi válasza gyuri2008 (#22963) üzenetére


wardemi
senior tag

Érdemes e felrakni?

Elvben kipucolja a telón a szemetet, de én nem nagyon használom. Ha feltorlódik akkor úgy is legyalulom az egészet :) (3-6 havonta megesik :) )

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22965) zool1


zool1
őstag

Van itt "élet" csak nem , mindenkinek érkezik válasz... Persze mindig a legrosszabbat feltételezve! (függetlenítés, stb)... :(((

(#22966) wardemi válasza zool1 (#22965) üzenetére


wardemi
senior tag

csak vizsgaidőszak van xd :DDD

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22967) zool1 válasza wardemi (#22966) üzenetére


zool1
őstag

:D

(#22968) gyuri2008 válasza wardemi (#22964) üzenetére


gyuri2008
veterán

De ha gyalulod akkor mindent letöről.

(#22969) wardemi válasza gyuri2008 (#22968) üzenetére


wardemi
senior tag

Ez tény. Nálam ez olyan egyszerűbb megoldás. Alapból mindig felgyülemlik a szemét (nem használt app, tmp stb.). Egyszerűbb kimentenem azokat, amiket valóban használok és majd visszarakni. De ez én vagyok persze :-) Meg kb majd minden olyat szinkronizálok gépről vagy vlmi cloud.

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22970) Gengi


Gengi
senior tag

Sziasztok!

Van egy eladó Galaxy Nexusom. Egy kicsit karcos a középső kerete, aztán szeretném kicserélni.

Valaki cserélt már középső keretet? Esetleg tud valaki olcsón hozzá?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#22971) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan tudom rábirni a telefont, hogy lássa a pendrive-ot?
4.3 van rajta.

(#22972) wardemi válasza gyuri2008 (#22971) üzenetére


wardemi
senior tag

keress rá kernelt ami kezeli :) + a szokásos app

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22973) CB válasza gyuri2008 (#22971) üzenetére


CB
senior tag

Üdv!
Remélem, még mindig tetszik a telefon. ;)
Apropó: Nem ajándéknak szántad a telefont? Tegnap meg kellett volna kapja az, akinek szántad.

A telefonod rootolva van, ezért nem kell más, mint egy USB OTG kábel, és ez az app, amit a telefonra kell telepíteni.
Onnantól látni fogja a pendrive-ot.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22974) gyuri2008 válasza CB (#22973) üzenetére


gyuri2008
veterán

Jézuska hozott neki egy új telefont ;)
Lehet, hogy eladom.
De még nem biztos.
Semmi gond nincs vele.
Tökéletes meg szép is :K

[ Szerkesztve ]

(#22975) CB válasza gyuri2008 (#22974) üzenetére


CB
senior tag

Akkor ez a telefon zsákutca volt?
Jó állapotban van, ezért biztosan el tudod adni.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22976) gyuri2008 válasza CB (#22975) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem volt zsákutca :N
Hangsúlyozom, tökéletes a telefon.

(#22977) CB válasza gyuri2008 (#22976) üzenetére


CB
senior tag

Nem a telefon miatt mondom, hogy zsákutca, hanem azért, mert így a fiadnak nincs rá szüksége, te pedig nem gondoltad hogy hosszútávon megtartod.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22978) Game-over


Game-over
aktív tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy tudtok olyan szervizről itt Mo-n, ami vállal még Galaxy Nexus bekapcsoló gomb cserét?

Mert még nyáron sikerült beáznia a bekapcsoló gombnak, utána egy ideig működött is rendesen, de mostanában csak sokadik nyomkodásra kapcsol be és akkor is lehet kikapcsol egyből.....

(#22979) assemble


assemble
addikt

Nektek nem szokott durvan elfogyni a ram?
CM11 M12 van, es azt mar megszoktam hogy chrome-bol a home screenre lepve az ujratoltodik, de ujabban mikozben a chrome-ban vagyok is egeszen sokszor hajlamos kilepni, 1-1 nyitott tabnal, es nem olyan oriasi oldalaknal is (sokszor mobil oldalaknal). Amikor az eloterben levo program is bezarodik, az azert mar elegge a vege mindennek... Nem tudom, hogy egy frissebb chrome verzio eszik tobb ramot, vagy szimplan a rendszerben nincs eleg alapbol, de ez igy nem jarja.
Legkozelebb >=4 giga ramos telot veszek :K

[ Szerkesztve ]

(#22980) ziyan válasza assemble (#22979) üzenetére


ziyan
tag

Próbáld ki a Firefoxot, fényévekkel gyorsabb mint a Chrome... szomorú, hogy oda jutottunk, hogy 1GB ram mellett egy komplexebb weboldalt nem lehet megnyitni Androidon (legalábbis Chrome-ban), miközben az 1GB rammal felszerelt Windows tabletek száguldanak...
CM12-t próbálta már valaki? Én fejlesztem, szóval jöhet a visszajelzés az ismert bugokon kívül :DDD

(#22981) assemble válasza ziyan (#22980) üzenetére


assemble
addikt

Jah kiprobalom, szinkronizalas miatt chrome mondjuk egyszerubb lenne. Amugy van egy olyan gyanum, hogy a reklamok lettek pofatlanabbak nehany oldalon, es reszben legalabbis az okozza a dolgot. Eleg nagy es hosszu, mozgo reklambol latok tobbet is egy oldalon, ezek azert olik a memoriat az biztos, os-tol es bongeszotol fuggetlenul is. 1 giga elerheto rammal amugy szerintem ennyire durva gondok messze nem lennenek, csak gnexen ugye ~690 MB a valos/elerheto ram, a tobbit leszedi a gpu meg nemtom meg mi.
FF-ben amugy mar mukodnek kiegeszitok ugye, reklamblokkolo (ABP) is van ra, megy jol?

CM12-t tervezem hamarosan feltenni, reszben pont az ismert bugok javitasara varok - bar nem hangzanak nagyoknak :) A stock kamera app nem mukodik itt az AOSP progit jelenti (van meg olyan egyaltalan 5.0-ban?), vagy a google camera-t? Elso hivatalos nightly-krol tudsz valamit, hogy mikorra varhatoak? :R

[ Szerkesztve ]

(#22982) horvath85g válasza ziyan (#22980) üzenetére


horvath85g
aktív tag

én próbáltam még talán az elsőt. azóta nem, de rendszeresen olvasom xda-n a fórumot. jelenleg a kamera hiba javítására várok :)
(köszi, h csinálod!)

(#22983) assemble válasza horvath85g (#22982) üzenetére


assemble
addikt

Kozben ugy latom elindultak a nightly-k is CM12-bol, mi telonkra meg nincs a meg meglevo 1-2 bug miatt, de mar kozel lehet :)

(#22984) Slukkica


Slukkica
őstag

Mostantól követem megint a fórumot. Majdnem 2 év után ma ismét lett egy Gnex - em. :)
Életemben először van aktív használatban 3 készülékem :C

Tisztelet azoknak akik még mindig itt vannak azóta is, nem semmit!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#22985) wardemi válasza Slukkica (#22984) üzenetére


wardemi
senior tag

Üdv újra :D

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22986) Martinitius válasza ziyan (#22980) üzenetére


Martinitius
tag

Mikorra várható official CM12 nightly? Izgatottan várom már, pedig a kis Gnex már nem is az enyém, de a közelembe van, és várhatóan én fogom rá feltornázni :)) :DD

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#22987) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Én most vettem új akksit a Gnex-embe, újra 3 óra feletti SOT :)
S várom a CM12-t ;)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#22988) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Polgártársak! Cimborám általam mindig is irigyelt Galaxy Nexusában sikeresen bezúzódott a "majomüveg", egy cca. fél méteres, autóba történő beszállás közbeni zsebből kiesés során. Cucc működik, az érintést még a törött részeken is érzékeli, de így erősen hendikepes, ráadásul cimborám a 40.000 Ft-os javítási költség hatására vett egy Nexus 5-öst, íróasztalfiók általi halálra ítélve ezzel a régi készüléket.
Én viszont még látnék perspektívát a kis bestiában, kiváltképp, hogy úgy látom, CM is van rá. Szerintetek lehetne erre normális áron üveget szerezni? Aliexpress, eBay, ilyesmik? Játtszott már valaki végig ilyen köröket? Esetleg egy totál halott, de épp üvegű készülék, valakinél a lomok között?

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#22989) CB válasza Atomcsirke (#22988) üzenetére


CB
senior tag

Fagyalllo kollégát keresd ez ügyben.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22990) horvath85g válasza Atomcsirke (#22988) üzenetére


horvath85g
aktív tag

én próbáltam csak üveget cserélni. nem sikerült :) azt hiszem elsőre senkinek nem sikerül, most már jobban menne. youtube-on van videó a folyamatról.

(#22991) Atomcsirke válasza CB (#22989) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Kergettem, de zord hallgatásba burkolódzik. Mindegy, egyenlőre elhekizik a fiókban a kicsike.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#22992) Tyca


Tyca
senior tag

sziasztok! használt gnex vásárlás előtt állok, mit nézzek-próbáljak ki rajta? vannak típushibái? ma du. 2-kor nézem meg, szóval viszonylag s.o.s a kérdés.
Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#22993) CB válasza Tyca (#22992) üzenetére


CB
senior tag

A használt GNex tipikus hibája a képernyő beégése.
Ha kinyitod az összefoglalót, találsz linket a hibáról.
Használd a keresőt, nézz körül ebben a topikban, kb. ezerszer leírták itt is a típushibákat.
Ha találsz egy jót, nem fogsz csalódni, nagyon jó telefon.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#22994) ntomka válasza Tyca (#22992) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az usb portot is próbáld ki a töltő kábellel, sokszor érintkezési hibás a panel. Finoman mozgasd a kábelt és ha a töltés nem folyamatos vagy egyáltalán nincs, akkor gond van vele.

ツ Headphones on - World off

(#22995) horvath85g válasza ntomka (#22994) üzenetére


horvath85g
aktív tag

de ez sajnos lehet alaplap hiba is. én is azt gondoltam, h biztos csak az usb panel rossz, aztán kiderült, hogy az alaplap lett hibás :(
(az usb panel könnyen és olcsó cserélhető)

(#22996) Tyca válasza ntomka (#22994) üzenetére


Tyca
senior tag

Kösz a tippet, de közben már megvettem a cuccot. A kijelző egész jónak néz ki, bár full screen progiknál halványan látszik az alsó navigációs sáv helye, de gondolom ez kb. másnál is ilyen lehet. Láttam marketben amoled kondícionáló programot, különböző színeket váltogat. Ezek érhetnek valamit, vagy parasztvakítás csak?

Töltés saját töltővel jól megy, viszont pc-ről egy noname usb kábellel és régebbi fali töltővel is összezavarodik az érintő kezelés, gondolom nem adnak le elég áramot vagy valami ilyesmi lehet.

(#22997) Tyca


Tyca
senior tag

Próbálnám felrakni a legújabb franco kernelt, de valami nem frankó.
Recoveryben hibát dob, franco kernel updater programmal látszólag minden ok, de bootolás után a régi kernel marad meg.
Lehet, hogy a recovery nem passzol hozzá? Jelenleg ez van fent: twrp 2.8.1.0
A rom pedig a legújabb 4.4.4: cm-11-20141115-SNAPSHOT-M12-maguro

(#22998) ntomka válasza Tyca (#22996) üzenetére


ntomka
nagyúr

Kókány a kábel és a töltő is. Ne használd őket, ha ilyen anomáliákat okoz. :)

CM-ben alapból tudod variálni a led értesítő színét, egyébként meg a light flow szolgál erre.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#22999) Tyca válasza ntomka (#22998) üzenetére


Tyca
senior tag

nem a led értesítő szinére gondoltam, hanem ami a kijelzőn variálja a színeket full screenben (nyilván éjszaka kell futtatni), és elvileg ez megelőzi a beégést

(#23000) horvath85g válasza Tyca (#22996) üzenetére


horvath85g
aktív tag

mi az, h összezavarodik az érintő kezelés?
hány amperes a fali töltőd? az szokott lenni, h elkoszolódik az usb aljzat a telefonon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.