Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) gyuri2008 válasza FragMaster (#22700) üzenetére


gyuri2008
veterán

Gondolom regisztrálni kell.

(#22702) _CsViktor_ válasza gyuri2008 (#22699) üzenetére


_CsViktor_
tag

Van, 2-3 munkanapon belül jönnek.

(#22703) asderr válasza horvath85g (#22698) üzenetére


asderr
aktív tag

Korubelul 10 perc bongeszes alatt,a kamera felett/mellett bal(hatlapon) oldalt a sarokban!

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#22704) FragMaster válasza gyuri2008 (#22701) üzenetére


FragMaster
addikt

Mindent elolvashatsz róla a honlapon. [link]
Lehetőleg gyártói garid legyen és hivatalos forrásból.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#22705) bubumaci74


bubumaci74
tag

Sziasztok!

Volna egy igen nagy problémám!
Tegnap vettem meg ezt a kis édes telefont,nagyon tetszik!Kártyafüggetlenül,használtan vettem.De miután belaktam,betettem a pannonos kártyát azt írja ki,hogy csak segélyhívásra alkalmazható!A vodás és a tés kártyával tutin műxik!
Mi lehet a probléma?

Köszönöm előre is válaszokat:

(#22706) gyuri2008 válasza bubumaci74 (#22705) üzenetére


gyuri2008
veterán

Lehet, hogy kártya probléma.

(#22707) _CsViktor_ válasza bubumaci74 (#22705) üzenetére


_CsViktor_
tag

Cseréld le a simet.

(#22708) bubumaci74 válasza _CsViktor_ (#22707) üzenetére


bubumaci74
tag

Most cseréltem 3 hónapja.Egyébként másik pannonossal sem megy.Vagy hármat kiprobáltam.

(#22709) _CsViktor_ válasza bubumaci74 (#22708) üzenetére


_CsViktor_
tag

No akkor az úgy már érdekesebb. Nekem ugyan telenor függő, de régi simmel nekem is vacakolt. Most fekete van benne és megy.

(#22710) bubumaci74 válasza _CsViktor_ (#22709) üzenetére


bubumaci74
tag

A telenornál én is a fekete simet kaptam.És mégse.

(#22711) FragMaster válasza bubumaci74 (#22710) üzenetére


FragMaster
addikt

Milyen forrásból vetted? Lehet imei alapján letiltotta a telenor?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#22712) bubumaci74 válasza FragMaster (#22711) üzenetére


bubumaci74
tag

Az történt,hogy egy kollégától vettem.A telefon eredetileg telenoros volt,de decemberben elvitte egy gsm boltba függetleníteni.Azóta ő tés kártyát használt,azzal megy.Én próbáltam meg beletenni telenorost és azzal semmi.Nem előfizuval lett véve a készülék.

(#22713) wardemi


wardemi
senior tag

Mi az imei szám? Vagyis máshogy kérdem nem lehet hogy van benne? Úgy emlékszem annó hogy ezt egy bizonyos app-al lehet csinálni. Ennek következtében mindennel megy kivéve a telenor. Próbálj ki egy másik hálózatosat. Ha ez a helyzet akkor meg kell szüntetni a mókolást úgy, hogy az imei szám el ne szálljon (saját tapasztalat kell róla backup).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22714) bubumaci74 válasza wardemi (#22713) üzenetére


bubumaci74
tag

Hú... ezt most nem értem!Milyen app kellene?

(#22715) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan tudom le ellenőrizni, hogy gyári állapotban van a készülék?
Most akarok venni egy ilyen készüléket.
Mit kell megnéznem, hogy ne szívjak?
Köszi előre is a valszt. :R

(#22716) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az előző hozzá szólásomhoz egy kis kiegészítés, pl mi a legfrissebb gyári rom.

(#22717) horvath85g válasza asderr (#22703) üzenetére


horvath85g
aktív tag

egy kicsit igen. de nem lesz forró.

(#22718) #53667584 válasza gyuri2008 (#22716) üzenetére


#53667584
törölt tag

A legfrissebb gyári rom az 4.3. De kb 3 perc alatt teljesen gyári állapotba hozható. Flashelsz egy factory imageet és máris kész.

(#22719) hatter


hatter
tag

Sziasztok!

44-45k pénzért egy megkímélt makulátlan Nexus jó áron van még? Ismerősömtől venném, biztos nem lopott vagy hamisíto.tt stb... Van valami típus hibája a telefonnak, mit kéne tudom e típusról? Ez lesz az első samsungom. :)
Más: Láttam itt és más hirdetős oldalon 48k-ért máshol 42-45k-ért Galaxy SIII-at, ami jobb a Nexus-nál, de az biztosan nem ilyen egy jó vétel lenne ugye,(am is karcosak kicsit) mert lehet hamis vagy letilt vagy fagyogat, amúgy sem hallottam sok jót róluk...? Szerintem egy használt jó SIII még mindig 50-55k felé mozog. Köszönöm az infót!

(#22720) Dottore válasza hatter (#22719) üzenetére


Dottore
addikt

Nekem jó áron lenne, főleg ha prémium garis. Ez fontos, ellenőrizd. Hiba a beégés és az USB csati is szokta megadni magát. Persze ha prémium garis akkor telefonálsz, jönnek és cserélik.

(#22721) assemble


assemble
addikt

CM11 M8 kint

(#22722) FeRkE válasza assemble (#22721) üzenetére


FeRkE
őstag

Hétvégén fel is pattintom szerintem :) GN-en még vmi januári nightlyn ragadtam, bezzeg az N7 2013-at frissítgetem szépen 1-2 hetente :)

(#22723) hatter


hatter
tag

Na megvan a teló lassan egy hete :)
cyanogenmod 4.4.2 kitkat rendszerem van. Mérgesít hogy minden ki/be vagy újraindítás után a beállított hátterem képe nem marad meg abban a méretben mint amibe leméreteztem, felnagyítódik magától, a lezárt képernyő hátterem az okés, ötlet? Köszönöm.

(#22724) Garry84 válasza hatter (#22723) üzenetére


Garry84
tag

CM Installerrel tetted fel? Az valami februári verziónál megakadt, nem frissíti magát. Produkált hasonlót nekem is. Recoveryből tegyél fel egy frissebb CM-et, most jött ki az M8, akár azt.

(#22725) hatter válasza Garry84 (#22724) üzenetére


hatter
tag

Nem tudom így vettem de majd utána kérdezek. Egyébként jelezte a héten az M8-as frissítést csak nem kattintottam rá. Sajnos azóta volt olyan probléma is, hogy hívtak és nem mutatta a félt és felvenni sem tudtam, valamint bill. zárból nem ébredt fel, sötét maradt a kijelző, újra indult nagy nehezen. Ezeket az utóbbi hibákat kisértetiesen hasonlitom az előző telólmhoz. Mik ezek, vmi google fiók virus...??

(#22726) assemble válasza hatter (#22725) üzenetére


assemble
addikt

Sztem nyomd fel az M8-at, elotte factory reset/clear data-val sztem, eleg stabilnak tunik eddig.
Sima bug-nak hangzik amugy (valoszinuleg a rom-ban), "google fiok virus" (barmi is legyen az) nem hiszem hogy letezik :)

(#22727) hatter válasza assemble (#22726) üzenetére


hatter
tag

Rendben mindjárt megcsinálom.
Ez hogy bug a rom-ban ez mit jelent pontosan? Ki lehet ezt gyógyítani?

(#22728) assemble válasza hatter (#22727) üzenetére


assemble
addikt

Azt jelenti, hogy valoszinuleg abban a konkret rom-ban volt a hiba, amit eddig hasznaltal. Mivel annal van mar joval ujabb rom (CM11 M8, 4.4.4 alapon), probald ki azzal (tisztan telepitve), mert ha tenyleg ott volt a hiba, jo esellyel azt mar javitottak, es az uj verzioban mar nincs benne.

(#22729) hatter válasza assemble (#22728) üzenetére


hatter
tag

Értem.
Problémám van, lépnék be a boot menübe a factory reset végett a power gomb+volume down gomb egyszeri lenyomásával, de csak a a kis zöldes android vigyorog vagy 5perce és a Downloading... valamint alatta a Do not turn off target !! felirat. Bal felső sarokban pirossan hogy Odin Mode, bal alsóban egyéb infó. Na most milyen helyzet állt elő?

(#22730) hatter válasza hatter (#22729) üzenetére


hatter
tag

ja jólvan én tudatlan volume up+down egyszerre+ a power gomb :)

(#22731) hatter


hatter
tag

Megcsináltam, M8 fut. Érdekesség hogy a 'wipe data/factory reset' után megmaradtak a képeim...

(#22732) Garry84 válasza hatter (#22731) üzenetére


Garry84
tag

Persze, a belső tárolóhely kvázi SD-ként funkcionál, ahhoz nem nyúl. A programokat ellenben darálja, azok külön partíción vannak. Ha gyári visszaállítást csinálsz a Beállításokból, ott is külön be kell kattintani, hogy minden tárhelyet kaszáljon.

[ Szerkesztve ]

(#22733) smisa


smisa
őstag

Sziasztok

lenne egy készülék frissítve új akkuval ami 4 óra alatt lemerül ötlet vagy valaki találkozott hasonlóval? Csak a gyári szoftverek semmi nincs rá feltéve.

[ Szerkesztve ]

(#22734) fery02 válasza smisa (#22733) üzenetére


fery02
addikt

Ha az a 4 óra kőkemény játék 100%-os fényerővel, akkor csúcs teló + akksid van!

Ezzel csak azt akartam szemléletetni, hogy nagyon nem mindegy, hogy az alatt a 4 óra alatt pontosan mi is történik a telefonnal, ugyanis erről nem írtál semmit sem...

(#22735) smisa válasza fery02 (#22734) üzenetére


smisa
őstag

Semmi készenlétben van éjszaka

(#22736) palesz53 válasza smisa (#22735) üzenetére


palesz53
senior tag

a beállításoknál az akkumulátor alatt nézd meg mi szívja le ennyire, vmi beakad...
vagy pocsék az akksi...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22737) hatter válasza palesz53 (#22736) üzenetére


hatter
tag

Egyébként pont tegnap néztem az nemzetközi ebay-en a telóhoz az akksikat, Pár ezerért sőt van ami 1500Ft lehet venni hozzá 2-3500mAh-os aksikat, szerintem én veszek is majd egyet mert kell...

(#22738) Garry84 válasza hatter (#22737) üzenetére


Garry84
tag

Ami normál méretű, és ekkora (2500-3000 mAh), az mind kamu. Ehhez a telóhoz jók az 1750-es (és amúgy az 1800-as) gyári Samsung akksik, létezik egy gyári 2000-es, de annak már másik hátlap kell, ami kevésbé ívelt. Ezen akksiknak van utángyártott verziója is, de a kapacitás stimmel. Az egyetlen, ami tényleg nagyobb, az a 3800-as, de az egy jó pár milliméteres plusz borítást is jelent: [link]

(#22739) hatter válasza Garry84 (#22738) üzenetére


hatter
tag

Hű de durva!!! Nem tetszik.
Köszönöm az infót!

(#22740) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok.öcsémnek van egy ilyen telója.segítséget szeretnék kérni több kérdésem is lenne :R sajnos a kijelzőt védő üveg a bal alsó sarokban elrepedt.pokhálósra.a kijelző nem sérült.lehet e ilyen üveget kapni valahol külön,ill kb mennyibe fájna a javítás?gondolom sok pénzt nem nagyon éri már erre a telóra áldozni.normál állapotban,fuggetlenül mennyi lehet ennek a telónak a piaci értéke?előre is köszi.

(#22741) Garry84 válasza kromatika (#22740) üzenetére


Garry84
tag

Ebayről pár ezer forintért tudsz rendelni. Ha valami GSM boltban akarod megcsináltatni, az (saccra) 15-20 ezer. A teló piaci értéke szép állapotban kb. 40 ezer, szóval szerintem megéri. Youtube videók alapján nem akkora ördöngösség cserélni. Adott esetben LCD-vel együtt.

(#22742) BDave válasza kromatika (#22740) üzenetére


BDave
őstag

Szerintem 40ezer Ft, pont van egy eladóm. :)

(#22743) ziyan


ziyan
tag

Közérdekű információ: a +2 hónap ajándék garihoz muszáj számlával rendelkezni, a Samsungos illető, akivel telefonon beszéltem sem tudja miért... hiába van kitöltött, lepecsételt, dátummal rendelkező garanciajegyem, számla nélkül nem él a +2 hónap garancia :(((

(#22744) assemble válasza Garry84 (#22741) üzenetére


assemble
addikt

Biztos vagy ebben?

The glass is fused to both the display and the display frame. So don't crack the glass unless you're good with a heat gun, or you're fond of replacing the glass, display, and frame together ($$$).
[link]

(#22745) Garry84 válasza assemble (#22744) üzenetére


Garry84
tag

Jogos, benéztem. Valamiért úgy emlékeztem, hogy ennél ez könnyen megy, a videókat meg nem néztem meg újra. Akkor marad a komplett LCD/érintő pakk, de azt is láttam 20 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#22746) Kodiak88


Kodiak88
tag

Üdv! Galaxy Nexus és Moto G között vacilálok, tudnátok segíteni a döntésben. Nexusban tetszik a cserélhető akksi, ill. az asztali dokkoló vmit az alacsonyabb ár. Tudnátok tippet adni?

(#22747) wardemi válasza Kodiak88 (#22746) üzenetére


wardemi
senior tag

Én csak azért mondanám a Moto-t mert az újabb, hátha jobb a sup.
Dokkoló szerintem nagyon drága, aksit még nem kellet cserélnem (több mint 2 éves készülék).
Persze én imádom a saját kütyümet, egyetlen gondom mostanában, hogy szeretek sok mindent futtatni a háttérben (tasker, lightflow etc.etc.) és kezd az 1 GB ram kevés lenni néha :).
Ez mind személyes vélemény :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22748) fery02 válasza Kodiak88 (#22746) üzenetére


fery02
addikt

Ezt a telót már felejtsd el, ha korszerű telót akarsz!
Ellenben a Moto G-t maximálisan támogatom és akkor is valszeg ezt ajánlottam volna, ha nem mondasz konkrét márkát. :)
Kb a legjobb ár/érték jelenleg.

(#22749) FeRkE válasza Kodiak88 (#22746) üzenetére


FeRkE
őstag

Nekem Galaxy Nexus van, asszonynak most vettem Moto G dual-SIM-et. A Moto G sokkal fürgébb, szimpatikus teló nagyon eddig, ha a kettő közül kéne választani, akkor inkább a Moto G-re szavaznék. Gondolom a 4 mag miatt gyorsabb jóval, Glonass miatt a GPS is állat, engem megvett kilóra a telefon :) Gondolkozom a váltáson, még nem döntöttem el teljesen, hogy megéri -e a Nexus 5 a +50e-t a Moto G-hez képest nekem.

(#22750) Kodiak88 válasza FeRkE (#22749) üzenetére


Kodiak88
tag

Köszönöm a válaszokat, én is a Moto G felé húzok, csak az asztali dokkolóért fáj a szívem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.