Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) arni1 válasza wardemi (#22247) üzenetére


arni1
aktív tag

Megnéztem az említett programokkal, mi hogyan viselkedik, viszont nem találtam olyat ami beragadt volna.. Nem tudom tényleg mi lehet, hihetetlen.

(#22248) assemble Location ebből kifolyólag állandóan ki van kapcsolva( bár am sem használnám), így ezért is furcsa miért merül ennyire.

(#22249) D80 Lehet az mérvadó lenne, ha nem lesz más ötlet, akkor megcsinálom.

(#22250) Krilehor A DREAMS 4.4.8-as rom üzemideje hogy muzsikál nálad?

(#22252) Krilehor válasza arni1 (#22251) üzenetére


Krilehor
tag

Megvagyok vele teljesen elégedve, nem merül jobban mint 4.3 alatt, egy napot simán bír, este meg úgyis felrakom töltőre.

(#22253) lsebestyen


lsebestyen
addikt

hangouts nektek nem hülyéskedik? Mintha a rendszer kilőné állandóan, mert néha nem kapok értesítést h kaptam smst.. :U

(#22254) eddie1978


eddie1978
aktív tag

A CM nightly verziókkal időnként előjön, hogy csak 2 oldal van. Now és a főképernyő. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy majd elmúlik, mint az utóbbi fényképező bug?

(#22255) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok!

Érdemes 4.4-re updatelni a készüléket, vagy jobb a 4.3? Sebesség miatt kérdezném. Nem szeretném ha lassabb lenne a telefon.

(#22256) FeRkE válasza q13579 (#22255) üzenetére


FeRkE
őstag

Gyorsabb, nekem legalábbis biztosan. ART nelkul is. Mondjuk Mkopang kernelen vagyok.

(#22257) palesz53 válasza lsebestyen (#22253) üzenetére


palesz53
senior tag

az érdekes, mert a kitkat pont hogy egy csomó progit a memóriában tart (szemben a jb-vel)...
inkább gapps-szal lesz ott gond, mert van amelyikben bugos a hangouts (most meg nem mondom melyikben! :B annyit kerestem már gapps-t kk-ra, hogy nem emlékszem melyikre írták)...

nálam pa stock gapps van fenn 131230-as, ott semmi gond vele... nem tudom Te mikori verziót használsz, meg melyik összeállítást, de próbálj meg keresni egy frissebbet, hátha van...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#22258) wardemi válasza q13579 (#22255) üzenetére


wardemi
senior tag

Szerintem ég és föld a kettő, én nagyon rühelltem a 4.3-t memória kezelés és szar volt. Itt CM 11 alatt sokkal élvezhetőbb lett nem bugol, nem indul újra egyfeszt a launcher, olyan játékok elindulnak röhögve, aggatás nélkül ami eddig nem. [antutu 4.3 kb 8e körül mozgott most 4.4.2-vel meg 12e körül]

Hátránya, hogy ART nem minden app támogatja (főként amiből régi verziód van és nem frissítették)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22259) S-eye


S-eye
senior tag

Viszlát srácok, távozom a klubból, további jó romolgatást, és stabil Kitkat-et kívánok! :)

(#22260) lsebestyen válasza S-eye (#22259) üzenetére


lsebestyen
addikt

Mi lesz az utód? :)

(#22261) S-eye válasza lsebestyen (#22260) üzenetére


S-eye
senior tag

Moto G, a Nexus élményhez ez áll a legközelebb.

(#22262) spuros válasza S-eye (#22261) üzenetére


spuros
őstag

:K Jó választás!

[ Szerkesztve ]

(#22263) slice14


slice14
veterán

Esetleg ha szüksége van még rá valakinek. Nexus root stb...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22264) slice14


slice14
veterán

Hali

Vettem egy Chromecat-et és azt szeretném kérdezni, hogy mit tudtok a cm-es fejlesztésről? Már elérhető?

Ezt olvastam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22265) #53667584 válasza slice14 (#22264) üzenetére


#53667584
törölt tag

Amíg a google nem engedi a 3rd party appokat a chromecasthez, addig nem sokat tud tenni Koush sem. Pár napja posztolta Google+ra, hogy kész a kód az allcastban, már csak a google lépésére vár. Egyébként én avia-t használok lokál kontent castolására.

[ Szerkesztve ]

(#22266) FragMaster válasza Krilehor (#22250) üzenetére


FragMaster
addikt

A dreams-ben van lehetőség a navbar méretét állítani?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#22267) Krilehor válasza FragMaster (#22266) üzenetére


Krilehor
tag

én nem találtam ilyen opciót sajnos

(#22268) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Rég néztem már be a topikba, de eljött az idő, hogy lecseréljem a CM10.1.3-at, mert utóbbi időben már nagyon be van lassulva.

Visszaolvastam néhányat, és látom, hogy nem vagytok rossz véleménnyel a CM11-ről, szóval a legfrissebb tegnapi nightly mehet fel szerintetek? :)

(#22269) slice14 válasza DeathAdder (#22268) üzenetére


slice14
veterán

Sajnos ebben nem vagyok releváns, mert még mindig a 140103-as van fent nálam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22270) DeathAdder válasza slice14 (#22269) üzenetére


DeathAdder
veterán

Délután feltolom és beszámolok róla :K

Ja azt az előbb is akartam kérdezni, hogy a HD videók hogyan mennek CM11-el?
Emlékszem annó azért tértem vissza 10.2-ről 10.1.3-ra mert a videók minden playerrel és kódekkel laggoltak, még a gyári 4.3-on is :F

(#22271) slice14 válasza DeathAdder (#22270) üzenetére


slice14
veterán

Én ha nézek videót telón, akkor mx player-el szoftveresen teszem. Nem láttam még röccenést.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22272) assemble válasza DeathAdder (#22270) üzenetére


assemble
addikt

A hardveres videogyorsitas valoban el lett cseszve bizonyos formatumu videoknal 4.3 ota, errol volt tobbszor szo itt is, es ez cm11-en is meg ilyen sajnos...

(#22273) DeathAdder válasza assemble (#22272) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na ja ez sajnos nálam elég nagy probléma, de azért megpróbálok kompromisszumot kötni, mert a cm 11-nek mindenképp szeretnék adni egy esélyt :K

Telepíthető flash bővítmény van 4.4-hez? Ha igen kaphatok egy linket :)
Köszi :R

(#22274) DeathAdder


DeathAdder
veterán

WTF :F

Így sem jártam még, miért írhatja, hogy Failed?

(#22275) DeathAdder válasza DeathAdder (#22274) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megpróbálom CWM-el, hátha a TWRP-vel van a baj..

(#22276) wardemi válasza DeathAdder (#22275) üzenetére


wardemi
senior tag

frissítsd inkább a legújabbra akkor elvileg oké Már ha 4.4.2-re csinálod [bármelyiket]

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#22277) DeathAdder válasza wardemi (#22276) üzenetére


DeathAdder
veterán

Toolkit 11.1.0 a 2.5.0.0 TWRP-t kínálja feltenni, ill. a CWM 6.0.3.1-et amikkel nem tudom feltenni a cm11-et.
Ennél újabbra hogyan tudom frissíteni?

(#22278) assemble válasza DeathAdder (#22274) üzenetére


assemble
addikt

Eleg regi verzioju recovery-d van, ujabb kell neki (legfrissebbet erdemes hasznalni). Egyebkent a CM hivatalosan clockworkmod-ot ajanl, de frissebb twrp-vel sem szokott gond lenni amugy.
Legfrissebb cwm, twrp

Egyebkent ahogy tudom, minden 4.3 es afeletti rom-ban benne van a videos hiba, a hiba a driverben van sztem amibol asszem nincs frissebb (vagy ha van akkor a telora valahogy meg nem jo/stabil vagy ilyesmi).

[ Szerkesztve ]

(#22279) DeathAdder válasza assemble (#22278) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszönöm a linkeket :R
Fel is tettem TWRP-vel, csak mert már megszoktam és jobban szeretem azt kezelni.
Most bootol be :C

(#22280) Koga777 válasza DeathAdder (#22277) üzenetére


Koga777
tag

Én a legújabb TWRP-t a Twrp managerrel raktam fel. Az Advanced / Install recovery menüt kell választani.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#22281) DeathAdder válasza Koga777 (#22280) üzenetére


DeathAdder
veterán

Erre nem is gondoltam, mert akkor most jól megkomplikáltam mivel az új twrp-t bemásoltam a Tookit/Recovery gyökerébe a régi TWRP maguro helyére :DDD

(#22282) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Én is búcsut intek tőletek, mert mától Nexus 5-re váltottam!
Remélem még sokatokkal fogok egy topikban találkozni! :)

Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#22283) smisa válasza Dzsuri89 (#22282) üzenetére


smisa
őstag

sok sikert hozzá

[ Szerkesztve ]

(#22284) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Egyelőre nagyon tetszik a rom, ilyesmi kellett nekem, mostmár véletlenül sem adnám el, mert bevallom a múlt héten közel álltam, hogy elcseréljem egy N5-re :N

Pár észrevételem viszont van, (nem tudom bug-e):

-status baron a saját profilomat/képemet nem tudom kitenni, mert azonnal fc-zik amint rámegyek
-gyári sms kliens miért van? jegeltem titaniumban, viszont amikor felolvasztottam sem jelent meg soha többé az sms parancsikonja
-ezt a Laucher3 -at testre lehet szabni valahogy? Főképernyő oldalait sem tudom növelni. Csökkenteni sajnos sikerült egyszer, amikor minden alkalmazást eltávolítottam az adott oldalról, és akkor az egész lap eltűnt. Sehogyan sem tudtam visszacsinálni, hogy újból legalább 3 oldalam legyen, ezért az alkalmazásoknál megkerestem a Launcher3-at, majd az adatok törlésére mentem :F

Ezek a problémák másoknál is jelen vannak, vagy csak erős user error van? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22285) slice14 válasza DeathAdder (#22284) üzenetére


slice14
veterán

Új lapot az ikon elhúzásával jobbra tudsz létrehozni.

A képedet a google+ első konfigolása után máris ott látod a status bar-on.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22286) DeathAdder válasza slice14 (#22285) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi, minden világos :R

(#22287) assemble válasza DeathAdder (#22284) üzenetére


assemble
addikt

Meg nehany megvalaszolatlan:
-gyari sms: azert van, mert gapps nelkul nincs benne a rom-ban a hangouts (az nem is open source), valamilyen sms app pedig anelkul is kellhet. A hangouts persze ki tudja valtani, akkor pedig redundanssa valik, le lehet tiltani ha zavar.
-Launcher3 tovabbi testreszabas: hosszan a hatteren, settings.

[ Szerkesztve ]

(#22288) DeathAdder válasza assemble (#22287) üzenetére


DeathAdder
veterán

Láttam a Launcher3 beállításait, csak gondoltam hátha van részletesebb is azon kívül, hogy az ikonok számát/méretét állítani lehet, valamint az alapértelmezett képernyőt, főleg hogy az egy android alapú CM rom-on van :)

Ti-vel le is tiltottam az sms klienst (már a 4.2.2 alatt is így tettem), a hardveres videógyorsítás viszont valóban problémás, ha ez rendben lenne azt mondanám ebben az évben sem cserélek telót, de nyárig elleszek vele az szinte biztos :K
Nem is tudom mikor volt már, hogy ennyi ideig egy teló büszke tulajdonosa legyek (asszem még soha :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#22289) assemble válasza DeathAdder (#22288) üzenetére


assemble
addikt

Nekem is marad meg sztem ugy nez ki, majd az idei Nexus lesz majd eselyes :)

[ Szerkesztve ]

(#22290) lsebestyen válasza assemble (#22289) üzenetére


lsebestyen
addikt

Idén, azért már én is szeretnék váltani :DDD Bár eladni ezt úgysem fogom, mert úgyis nagyot buknék rajta, szóval jó ez...:K Megy ameddig megy.

(#22291) slice14


slice14
veterán

Ha a camera zip-ből törlöm a GoogleCamera.apk-t, akkor az elég? Mert a cm-ben már javították a kamera appot. Azért kérdem, mert a googe-ös gallery appra szükségem lenne a G+ fotó sync miatt.

CM update-el flashelném fel,

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22292) slice14 válasza slice14 (#22291) üzenetére


slice14
veterán

Megaradt az utúlag flashet Camera app frissítés után. Ez hogy lehet? Frussítésnél újra írja a system mappát a rendszer nem? Na mindegy, legalább az alapértelmezett a GoogleGallery.

Más.

Már ilyen is van a cLock-ba?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22293) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A Light Flow működik mindenkinél gond nélkül CM11 alatt?
Nálam elég szeszélyes, pl. az emailekre, hangouts eseményekre még egyszer sem jelzett, viszont a nem fogadott hívásokra igen :F

(#22294) slice14 válasza DeathAdder (#22293) üzenetére


slice14
veterán

Nálam változó (GMail, SMS - nem hangouts), hol jelez hol nem. Most frissítettem a cm-et az 114-re, majd meglátom mi hogy megjavul-e.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22295) assemble válasza DeathAdder (#22293) üzenetére


assemble
addikt

En nem probaltam, de CM alatt miert nem a CM beepitett cuccat hasznalod erre?
Settings/display & lights/Pulse notification light, itt use custom values es mindenfelet beallithatsz minden egyes appra akar, eddig ugy tunt eleg jol mukodik.

(#22296) slice14 válasza assemble (#22295) üzenetére


slice14
veterán

Hát én erre csak aztg tgudom mondani, hoy ha addig villogna míg meg nem nézem az akármit, akkor oké. De ha felnyítom valamíért, de nem nézem meg, akkor nem villog tovább miután lezártam. Lehet ez csak nálam igény, de ezért használom a Light Flow-ot.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22297) DeathAdder válasza assemble (#22295) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megpróbálom azt, el is felejtettem, hogy van CM alatt is ilyen :N Úgy megszoktam már a Light Flow-t és mindig csak Ti-vel visszaállítottam.
Köszi :)

(#22298) DeathAdder válasza slice14 (#22296) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én most beállítottam magamnak CM-en és akkor is villog tovább, ha nem nézem meg az eseményt és újból lezárom a képernyőt.

(#22299) slice14 válasza DeathAdder (#22298) üzenetére


slice14
veterán

Lehet azóta javították, rég próbáltam,

Köszi, megnézem én is. :R

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#22300) assemble válasza slice14 (#22296) üzenetére


assemble
addikt

Jol mondja a kollega pedig sztem, villog (vagy folyamatosan vilagit ha ugy van beallitva - ezt en jobban szeretem mert akkor ranezesre latszik mindig) az tovabb is amig aktiv az ertesites :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.