Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) Ace owner válasza Zsírkrétamen (#21150) üzenetére


Ace owner
addikt

Köszi mindenkinek, szerintem felmegy egy rendes cm valami kernellel... Viszont múltkor is kinszenvedes volt a romolas Úgyhogy tudnatok linkelni fajlokat? Meg egyaltalan milyen rom-kernel kombo menjen? Romot csak csak felrakom viszont kernellel nem foglalkoztam eddig Ezért nem tudom hogy kell..

Galaxy Fold 4

(#21152) eastsider válasza Ace owner (#21151) üzenetére


eastsider
nagyúr

valaki linkelt nemrég egy csecsén megszerkesztett leírást. nexus toolkittel kell feltolnod egy factory imaget, és utána állj neki flashelgetni (recovery, minden egy gombonyomás a toolkitben, nem nevezném kínszenvedésnek)

(#21153) slice14 válasza eastsider (#21152) üzenetére


slice14
veterán

Erre gondolsz?

Ha esetleg a ToolKit-es leírás kell.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21154) klevente


klevente
tag

(#21155) assemble válasza klevente (#21154) üzenetére


assemble
addikt

Remeljuk ugy is lesz :)

(#21156) S-eye válasza klevente (#21154) üzenetére


S-eye
senior tag

Az új édesség pedig alacsony memóriahasználatot hozhat :)

(#21157) klevente válasza assemble (#21155) üzenetére


klevente
tag

Twitteren valaki kipróbálta az n5-öt. jónak ígérkezik:) nem tudom belinkelni de a neve: @N1troz

[ Szerkesztve ]

(#21158) Edge válasza S-eye (#21156) üzenetére


Edge
veterán

Nem éppen az van odaírva hanem hogy a kevés memóriával rendelkező androidos cuccokat jobban fogja támogatni mint az eddigi Android verziók, persze egyik következhet a másikból nem kizárt :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#21159) S-eye válasza Edge (#21158) üzenetére


S-eye
senior tag

Én úgy gondolom, hogyha fél giga RAM-on is elfut majd, akkor a GNexen még vidámabban. Több marad más alkalmazásnak.

(#21160) klevente


klevente
tag

Nincs kitkat a gnexre :/ [link]

(#21161) Grande Ale válasza klevente (#21160) üzenetére


Grande Ale
őstag

Vicc...

(#21162) Dzsuri89 válasza klevente (#21160) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Sejthető volt sajnos, mivel ösztönözni kell azokat a vásárlókat, akik 2 éve megjelent telefont használnak, hogy vegyék az újat, ha kell az újdonság... :/
Annyira nem szomorkodom amúgy, mert táblagépen fogom tudni élvezni a hivatalos kiadást. Következő telefonom úgy is Nexus 5 lesz, ezt a pár hónapot, amíg összekaparnom rá a pénzt kibírom.

(#21163) BDave válasza Dzsuri89 (#21162) üzenetére


BDave
őstag

Na de akkor is menjenek a pí..... :D

(#21164) klevente válasza BDave (#21163) üzenetére


klevente
tag

+1 :C

(#21165) FragMaster válasza Dzsuri89 (#21162) üzenetére


FragMaster
addikt

Naja csak nem mindenki két éve vette meg. Én speciel bőven elvagyok a Gnex-el és jobban vártam a 4.4-et, mint az új telefont.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#21166) Dzsuri89 válasza FragMaster (#21165) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem se két éve van meg, hanem augusztusban volt 1 éves. Ha nem lenne meg a tabletem akkor kevés lenne már nekem a telefon teljesítménye, mert elég sokat játszok rajta, ha van időm, de így a tablet mellett bőven kiszolgál engem is a GN. Nagyon hozzám nőtt, főleg, hogy ez a második Nexus készülékem és könnyű megszokni a jót. Ha telefon, ha tablet nálam csak Nexus lesz. :)
Amúgy én is reméltem, hogy megkapjuk a 4.4-et, de sejtettem, hogy esélytelen, pedig bőven elviselné a telefon, főleg ha igaz az a mai hírmorzsa, miszerint kevesebb RAM-ot fog zabbantani a rendszer.

Béke srácok, ne kövezzetek meg! :D

-----------
(#21163) BDave
Majd tartom nekik a lyukat, ennyivel hozzájárulok... :D

[ Szerkesztve ]

(#21167) qltsar


qltsar
addikt

Kintvan a NEXUS 5: [link]

Ohh megelőztetek, és nem lesz hivatalos KitKat :(.

[ Szerkesztve ]

(#21168) klevente válasza Dzsuri89 (#21166) üzenetére


klevente
tag

Teljesen igazad van, csak akkor legalább 'picit' kiszélesíthetnék a területet ahol hivatalosan árulják az úja hardvert. Itthon n4-et is elégggé nehéz volt szerezni, csak szürkeimport vagy gsm-bolt, vagy pofátlanul drágán más helyeken, pl MM. Csak ne legyen már az, hogy van 7 vagy 8 ország ahol az emberek tudják venni raklapszámra lokális garanciával, míg a többiek várhatnak hónapokat a túlárazott készülékre, amit ha máshol laknának sokkal könnyebben megkapnának...
Na mindegy ezt csak úgy említésképpen mondtam mert ez így annyira nem tetszik.

(#21169) Dzsuri89 válasza klevente (#21168) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én is egyet értek Veled. Ez a baj az LG telefonokkal, hogy hazánkban nem annyira beszerezhetőek, mint például a Samsung készülékek. Anno a Galaxy Nexus volt jó pár helyen hivatalos garanciával. Ha vettem volna Nexus 4-et, akkor a Telenornál vettem volna, ugyanis ott 1 év gyártói gari +1 év szolgáltatói garancia is van a készülékre, így mondhatni 2 év gyári garanciát kapsz a telefon mellé. Ha lesz mód majd a Nexus 5-öt így beszerezni elfogadható áron akkor az előbb említett opcióban fogom ezt tenni, vagy a Németországban kint élő haverom hoz nekem a PLAY-ből rendelve. Ha 10-20.000 Ft-ot kéne mondjuk fizetni pluszban egy gyártói garanciáért, akkor nem gondolkoznék, viszont sejthető, hogy nálunk ez a telefon nem fog 150.000 Ft alatt kezdeni, így inkább megveszem 350/400 dolcsiért kinti garival... :) Bár, ha mondjuk Media Martkban vetetem meg, az itthon MM-ban is érvényesíthető. :)

(#21170) klevente válasza Dzsuri89 (#21169) üzenetére


klevente
tag

Na ezt jó tudni, lehet beszerzek egyet MM-ből ha lesz :) de azért elég idegesítő az egész...

(#21171) TOZ válasza Dzsuri89 (#21169) üzenetére


TOZ
addikt

Most hogy a 4.4gyet nem kapjuk meg egy picit atertekeltem a Ganex nem levaltasanak tenyet... Nemet import elvileg nekem is megoldas... bar egy omerikas behozatal a legolcsobb... csak ott meg a gari a kerdes...

Nexus 5 33 perc alatt fogyott el az US Storebol...

[ Szerkesztve ]

(#21172) DeathAdder válasza klevente (#21160) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na ittvan.
Jó hardver, jó nagy kijelző, 316 ppi, ami az emberi szem határait súrolja már, szép és még kompakt telefon, mi kell ennél több gondolta az ember másfél éve amikor ezt zsír újan megvette 150 ezerért. Hát h nem jön ki rá az agyonra hájpolt alacsony hardverigényű új android, idióta banda..
Azt meg senki ne mondja, hogy ilyen hardverre kevés lesz főleg egy Nexus esetében :W (feltéve ha mindez igaz). De az S5-re azért kell majd mert 4GB ramja lesz, de a szaros tácsvízzel az is ugyanúgy laggolni fog :W

Nyomják fel a N5-öt, éppen ezért sem fogok venni (meg mert szar az akkuja).

[ Szerkesztve ]

(#21173) BDave


BDave
őstag

Itt van, hogy miért nem kapunk frissítést: FAQ (szó szerint!) :O

(#21174) TOZ válasza Dzsuri89 (#21169) üzenetére


TOZ
addikt

Holnaptol UK-ben a Carphone Warehouse-okban lesz keszleten 295GBP a 16Gb-os valtozat.

(#21175) S-eye válasza TOZ (#21174) üzenetére


S-eye
senior tag

Hogy hogy olcsóbb mint a Play verzió(4 fonttal)?

(#21176) TOZ válasza S-eye (#21175) üzenetére


TOZ
addikt

(#21177) eastsider válasza DeathAdder (#21172) üzenetére


eastsider
nagyúr

azért mer zs***k...
majd jön a CM :D

(#21178) BDave válasza TOZ (#21176) üzenetére


BDave
őstag

Lefogadom ezt is csak 4 hónappal később lehet majd itthon hivatalosan kapni :( Áhh, ez a Google terjesztése úgy sz.r ahogy van... Viszont ha megszerzel egy ilyen telefont!... :D

(#21179) S-eye válasza TOZ (#21176) üzenetére


S-eye
senior tag

Az a furcsa, hogy nem +50 fonttal drágább, mint más esetben.

(#21180) TOZ válasza BDave (#21178) üzenetére


TOZ
addikt

Elkezdetem dolgozni az ugyon...

(#21181) BDave válasza TOZ (#21180) üzenetére


BDave
őstag

Na, én is társulhatok? :P

(#21182) Dzsuri89 válasza TOZ (#21171) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem még odébb van a vásárlás, de köszi. :)

(#21173) BDave
Ha most 18 hónapos frissítési időről beszélünk, akkor komolyan visszavonatom a Google-el a Galaxy Nexus 4.3-as frissítést, mivel jócskán túlnyúlt már a 18 hónapnál a megjelenése... :D

[ Szerkesztve ]

(#21183) BDave válasza Dzsuri89 (#21182) üzenetére


BDave
őstag

Még nem:
The phone was officially announced on 19 October 2011.
First released: 17 November 2011.
wiki

(#21184) Dzsuri89 válasza BDave (#21183) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A telefon 2011 novemberében jelent meg, míg az Android 4.3 2013 júliusának végén. Bárhogy is számolom a 20. hónapban kapta meg.
Kijelenthetjük, hogy fas*ság ez a 18 hónapos kamu duma. :)

[ Szerkesztve ]

(#21185) qltsar válasza TOZ (#21171) üzenetére


qltsar
addikt

Ugyanígy vagyok ezzel :(. De én nexus 4-ben gondokodom (még).

(#21186) ntomka


ntomka
nagyúr

Én már kikáromkodtam magam...

ツ Headphones on - World off

(#21187) Dottore


Dottore
addikt

Francba. Azt hittem ezt még megkapjuk. :(

[ Szerkesztve ]

(#21188) ziyan


ziyan
tag

Erről az egészről annyit, hogy lassan 3 és fél éves az iPhone 4, és megkapta az iOS 7.0.3-at másfél héttel ezelőtt... sajnos már a Google-t is egyre inkább csak a pénz érdekli. Ha valaki tud normális indokot mondani (azon kívül, hogy kell egy kis zseton a bossoknak ;] ) arra, hogy mi szükség volt a Nexus 5-re, mivel tud többet, mint a 4, akkor hallgatom :) én még minimum 1 évet vártam volna vele... saját maga ellen dolgozik a Google, széttördeli a piacot...

[ Szerkesztve ]

(#21189) FragMaster válasza ziyan (#21188) üzenetére


FragMaster
addikt

Hagyjuk már ezt. Meg is kapott mindent az i4, ami van az i5s-ben? Naugye.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#21190) Ace owner


Ace owner
addikt

Remélem 4-ek árát ez jól lenyomja és vehetek egyet majd :)

Galaxy Fold 4

(#21191) ziyan válasza FragMaster (#21189) üzenetére


ziyan
tag

Viszont megkapta például az új kinézetet, vagyis nincs elfelejtve... mi megkapjuk az új kinézetet? Naugye :)

[ Szerkesztve ]

(#21192) FeRkE


FeRkE
őstag

CM biztos lesz, úgyhogy én nem aggódok, eddig is ezt használtam.

(#21193) FragMaster válasza ziyan (#21191) üzenetére


FragMaster
addikt

Launcher, legrosszabb esetben custom rom. Naugye :K

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#21194) ntomka válasza FeRkE (#21192) üzenetére


ntomka
nagyúr

CM

ツ Headphones on - World off

(#21195) ziyan válasza FragMaster (#21193) üzenetére


ziyan
tag

Ennyi erővel gyerünk CM7-re, launcher + téma és lám, teljes kitkat :K hagyjuk is, úgy sem kapunk soha értelmes magyarázatot... android mellett 1.5-2 évente új telefonra van szükséged, ha up-to-date akarsz lenni :(

(#21196) Ace owner válasza ziyan (#21195) üzenetére


Ace owner
addikt

Még mindig jobb mint az iphone 4 féle lagbattle..

Galaxy Fold 4

(#21197) FragMaster válasza ziyan (#21195) üzenetére


FragMaster
addikt

A felület kinézetétől nem lesz valami "up to date".

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#21198) w333


w333
félisten

Gyertek csak nyugodtan ... Nexus 4 fórum már vár titeket :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#21199) spuros


spuros
őstag

Pedig korábban arról híreztek, hogy a GNexus még beleesik.. Jövőre ugyanekkor a N4-esek lesznek elkenődve.

(#21200) w333 válasza spuros (#21199) üzenetére


w333
félisten

Texas Instruments nem támogatja a Galaxy Nexusban található SoC-t (sőt, semelyik okos telefon SoC terméküket) ezért nem kapjátok meg az Android 4.4 -t !!! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.