Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15751) vans? válasza Joe bácsi (#15739) üzenetére


vans?
őstag

A masodik kerdest a haverodnak tedd fel parszor!

hábm bábm

(#15752) enddav válasza Joe bácsi (#15747) üzenetére


enddav
aktív tag

Hmm hát ha nemtudnád, azt csak három napig lehet és képzeld megpróbáltam még anno, de egyáltalán nem hatotta meg őket a problémám. :(

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#15753) akos3 válasza enddav (#15752) üzenetére


akos3
addikt

Én úgy tom, h bizonyos szervíz szám után lehet kérni másikat..
de nem tom mennyi az annyi :B

(#15754) enddav válasza akos3 (#15753) üzenetére


enddav
aktív tag

Erről meg azt hallottam, hogy csak régen volt így, ma már nem. De hátha másvki tud vmi biztit mondani.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#15755) Szabolcs90


Szabolcs90
csendes tag

Van rá mód, hogy a Telenoros adókörzet inforámciót megjelenítse a telefon?
Amikor kilépek a menüből pár másodpercig megjelenik, hogy Budapest, de utána azonnal átvált a felirat az éppen aktuális profilra (pl. Néma).

Senkinek sincs ötlete? :F

(#15756) old rocker válasza akos3 (#15753) üzenetére


old rocker
veterán

Most már csak akkor cserélik, ha javíthatatlannak minősítik ...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15757) Degeczi válasza Szabolcs90 (#15755) üzenetére


Degeczi
nagyúr

pl. a T-mobile-nál nincs ilyen információ, sokaknak ezért nincs tapasztalata ezzel

(#15758) Degeczi


Degeczi
nagyúr

végre egy kellemes meglepetés is (bár nem kimondottan E52, hanem Symbian 3 FP2 az FP1-el szemben): fölösleges a Full Screen Caller, mert a hívásoknál végre nem csak bélyegképet tesz ki a telefon, hanem teljes képernyőset

egyel kevesebb fölpakolandó vacak (és beállítandó - ami szintén fölösleges nyűg volt, hiszen a névjegyzékben egyszer már megadtam a kontaktok képeit, de azokat a Full Screen Caller nem tudta használni, abban ismét ki kellett választani a külön eltárolt JPG-ek közül)

(#15759) Symbio válasza Szabolcs90 (#15755) üzenetére


Symbio
senior tag

Amennyire visszaemlékszem (mert most T-s kártyám van), csak az Általános üzemmódban írta ki folyamatosan a körzet információt.

(#15760) vans? válasza Szabolcs90 (#15755) üzenetére


vans?
őstag

Ez ellen nem tudsz mit tenni. Nekem is igy irja ki, altalanos modban irja csak folyamatosan.

hábm bábm

(#15761) urbanjozsi válasza Degeczi (#15758) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

nekem a nevet és a számot kirakja, és pont a kép közepére. Az lehetséges, hogy csak a képet tegye ki?

(#15762) Degeczi válasza urbanjozsi (#15761) üzenetére


Degeczi
nagyúr

szerintem nem megoldható
(esetleg a Full Screen Callerrel, de azt már le is szedtem)
Mondjuk nekem a kép alján van a név és szám, nem zavaró.

Még annyi, h sajnos a névjegyzékben lévő (és mondjuk Outlookkal vagy Nokia Suite-tal összeszinkronizált) képek fölbontása úgy tűnik nagyon kicsi, az nem elég!

Tehát a telefonon mindenképpen ott kell legyen egy külön mappában az összes ilyen kontaktkép a kellő (240x320) fölbontásban, és a névjegyzékben ki kell ezeket egyszer választani az érintettekhez.
Ilyenkor az adott kontaktnál nem egyszerűen csak megjelenik a kép a telefonkönyvben, hanem ott is van az adatai között, h "kép neve: ...."
Csak ekkor tudja teljes képernyősre kitenni - de akkor a Full Screen Caller nélkül is.

(#15763) Lompos48 válasza Joe bácsi (#15732) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Vodkára :D

(#15764) Joe bácsi válasza Lompos48 (#15763) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:DD Hát ezen "jót" röhögtem!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#15765) Lompos48 válasza Joe bácsi (#15764) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nem létezik, hogy ne ismerd a viccet a transz-szibériai expresszel, ahol vesztegel 2 napja a vonat azért mert cserélik a mozdonyt. 2 nap után elcserélték. Vodkára.
Nem tudtam kihagyni.

[ Szerkesztve ]

(#15766) Joe bácsi válasza Lompos48 (#15765) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem vagyok öreg, hogy ilyen filmeket nézzek vagy láthattam.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#15767) Lompos48 válasza Joe bácsi (#15766) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nem film, vicc. Felejtsd el!

[ Szerkesztve ]

(#15768) old rocker


old rocker
veterán

Mellesleg: milyen filmeket? Kicsit pejoratív ez a nem vagyok öreg... Nem tudom, hány éves vagy, nem is érdekes, de veled egy szellemi vetélkedőre leitatva is kiállnék... (Jó bácsinak adresszálva, aki fiatal, értelmes, bölcs, kiváló kognitív funkciókkal, derűlátó, filantróp és csupa csili-vili.)
Az Öreg.
:D

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15769) Joe bácsi válasza old rocker (#15768) üzenetére


Joe bácsi
őstag

És több pénzem van, mint neked! P..... p.......!

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#15770) Ricardo


Ricardo
félisten

"Nem létezik, hogy ne ismerd a viccet a transz-szibériai expresszel"

válasz:
"Nem vagyok öreg, hogy ilyen filmeket nézzek vagy láthattam"

"És több pénzem van, mint neked!"

Mi lesz a következő? Az apukám is erősebb a tiednél :F
Nagyon komoly ez az agysebész konferencia.

A moderátoroktól kérdezem: Nem lehetne Joe bácsi avatarjára egy bohóc sapkát rakni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15771) attisx válasza Ricardo (#15770) üzenetére


attisx
addikt

"A moderátoroktól kérdezem: Nem lehetne Joe bácsi avatarjára egy bohóc sapkát rakni?"

+1

(Amúgy is jogosult már egyéni arcképre... ;] )

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#15772) c_sz


c_sz
csendes tag

szeretnek vmi cleaner programot, ami leszedi a folos file-okat a telomrol. csak 22,6 mb szabd helyem van a telefonmemorian. nincsenek folos sms v e-mailek rajta, nem olyasmi foglalja a helyet. programtipp e52re?
illetve a travelert megnyitva egyszer feltelepult vmi wifi traveller, ami a csatlakozasi pontok koze is befurta magat, az alkalmazast letoroltem de meg mindig ott van a csatlakozasi pontok kozott, nem engedi magat torolni. erre van otletetek hogyan szedheto ki?

(#15773) Degeczi válasza c_sz (#15772) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nem, az a mocsok traveller ROM-ban van, nem törölhető
(persze így önmagában a RAM-ból nem is eszik - viszont elindítva valóban tud letölteni, telepíteni kiegészítéseket, amik már igen)

kétes eredményű törölgetésnél sokkal egyszerűbb és biztosabb, ha Nokia Suite-al backupot készítesz a telefonról, majd *#7370#-el "leformázod", és csak a telefonkönyvet töltöd vissza

(#15774) albiosz válasza attisx (#15771) üzenetére


albiosz
őstag

Gondolod? :D
Szerintem moderálták jó párszor, szóval nem.

(#15775) old rocker válasza Joe bácsi (#15769) üzenetére


old rocker
veterán

tudom, bazdmeg: és a szarod is nagyobb, mint az enyém... tényleg elmehetnél már meghajtani a mamát

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15776) akos3 válasza old rocker (#15775) üzenetére


akos3
addikt

Azért nem kell prolinak lenned... :U

(#15777) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Helló!

Tudom, hogy egyeseket idegesít itten, hogy ha valaki kérdez, előre is elnézést kérek, de elárulná valaki, hogyan kell beállítani azt, hogy a telefon abban az esetben, ha csatlakozni akar a netre, minden esetben kérdezzen rá, hogyan akarja ezt (wap, wifi, HSDPA, stb).

Köszi.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#15778) akos3 válasza KovácsGéza (#15777) üzenetére


akos3
addikt

Eszközök/ Beállitások/ Csatlakozás/ Célok/ Opciók/ Alapértelmezett kapcsolat/ Mindig rákérdez

(#15779) Szabolcs90 válasza KovácsGéza (#15777) üzenetére


Szabolcs90
csendes tag

Vezérlőpult - Beállítások - Csatlakozás - Célok - Opciók - Alapértelmezett kapcsolat - Mindig rákérdez

(#15780) akos3 válasza Szabolcs90 (#15779) üzenetére


akos3
addikt

jah nálatok vezérlőpultnak hívják?! :U :B
Am szépen elismételted, ötös! ;]

(#15781) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Válaszokat köszönöm!

Viszont.

Kettő órája látom ezt a képet, és nem történik semmi! Holott követtem minden utasítást. Ha ezek után azt meri írni valaki, hogy nincsenek problémák a telefonnal, azt egy prostituált rokonába fogom elküldeni!

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#15782) Joe bácsi válasza KovácsGéza (#15781) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Pedig "old rocker" azt fogja írni! :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#15783) pilóta válasza KovácsGéza (#15781) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tippelhetek? Vista az oprendszer?
Ott nekem is ezt csinálta. XP vagy 7 alatt működik...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15784) KovácsGéza válasza pilóta (#15783) üzenetére


KovácsGéza
tag

Pedig XP ez.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#15785) old rocker válasza KovácsGéza (#15781) üzenetére


old rocker
veterán

Korábban nem tudtam válaszolni, sajnos egyértelmű, hogy a topik békéjének felforgatója vagyok.
Elárulok neked valamit. Több, mint 10 éve használom a Nokia PC Suite-ot, majd most kényszerűségből az OVI Suite-ot. Azért kényszerűségből, mert bizonyos alkalmazások kellenek belőle, mint pl. a térkép és a szoftverfrissítés. A PC Suite-al még egész jól lehetett naptáreseményeket, névjegyeket kezelni, sms-t írni, ha az ember összedrótozta a pécével.
A mostani OVI Suite már egy túlburjánzott, tohonyább valami és ki is nőttem abból a korból, hogy a fészbükk és társaira rázizzenjek, rákattanjak és megosszam ismerőseimmel, most sült kolbászt veszek, most hegedülök, most a DÓM-ot nézegetem, most budin vagyok... stb.
Ugyanakkor ezalatt a 10 év alatt nagyon sokszor kellett le-fel telepítgetni a Nokia PC Suite-ot, majd az ÓVODÁS szuítot. Tudod miért? Nem, nem azért, mert a telefonjaim f.stalicskák voltak. Azért, mert megbízhatatlanok ezek a szoftverek. Kiszámíthatatlanok. A szervizeldések ezért nem javasolják az otthon, OVI Suite-el történő frissítést.
Szóval, ki kell, hogy ábrándítsalak. Amit beraktál, nem feltétlenül releváns, hogy az E52-es hibája. Az én készülékem több, mint másfél éve hibátlanul teszi a dolgát. Igaz, nem vagyok dzsóbácsi haverja... Ennek ellenére, az OVISuite-ot pár napja, amikor felajánlotta a frissítést, kénytelen voltam letörölni. Azért, mert megnyitás után állandóan felpakolta a kijelző felső részére, úgy, hogy a kezelő felületet is takarta és ebből a helyzetből el sem lehetett mozdítani. Mivel az E52 ekkor még nem volt összekötve a laptoppal, így alapos okom van feltételezni, hogy nem a telefon galád hibájával álltam szemben. Sőt, utána sem, amikor 15 % -ig sikerült újra feltelepíteni az óvodát, csak onnan 123 perc alatt sem haladt egy százaléknyit sem. Végül, harmadszorra egy angol nyelvű Nokia oldalról töltöttem le és telepítettem fel sikerrel. Érdekessége, hogy az exe file kiterjesztése közel a duplája volt emennek.
Rossz hírt kell közölnöm veled: ezek után kénytelen vagyok kijelenteni, hogy az E52 túlnyomórészt jó telefon, még ha vannak olyanok is, mint dzsóbácsi és haveri köre. Meg olyanok, akiknek nem vált ugyan be, de ezt kultúráltan elő tudták vezetni. S mivel nekem az E52-vel nem, viszont az Ovi (PC) Suite alkalmazással igen sokszor volt gondom, legtöbbször XP, de most a winfos7 alatt is, okkal feltételezhetem, hogy amit kiraktál, az nem feltétlenül a telefon hibája.
Egy dologra viszont szeretnélek figyelmeztetni. Ha elkezded a nőrokonaimat az ősi mesterség gyakorlásával gyanúsítani, nagyon durcás leszek. Se a nagyanyám vagy a nagynénéim, sem anyám, sem a nővérem nem foglalkozott üzletszerű kéjelgéssel, így hagyjuk békén az örökké némákat. Arról szintén nincsen tudomásom, hogy a feleségem így gründolta volna össze az LCD tévé árát... szóval nyugi és maradjunk a realitások talaján.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15786) old rocker válasza akos3 (#15780) üzenetére


old rocker
veterán

Valószínű azért, mert nekem s - független - vezérlőpult címszó alatt vannak a beállítások.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15787) old rocker válasza akos3 (#15776) üzenetére


old rocker
veterán

Te engem összetévesztesz valami katolikus szenttel, aki, ha pofán vágják bal felől, odanyújtja a bal orcáját... Sőt, ha van lélekvándorlás, nem én voltam Samuel Beckett, a canterbury érsek, aki ellenállás nélkül hagyta lemészároltatni magát az oltáron.Szeretett dzsóbácsitokat, a nokia üldözött vértanúját már többféle stílusban próbáltam megyőzni. Fél évvel korábban is, amikor privátban rég elhunyt anyámmal biztatott szexuális kapcsolat létesítésére. Nem mostanában, hombre: vagy fél éve. A moderálás is érdekes: az senkit sem zavar, hogy egy destruktív szociopata típusról-típusra haladva nem éppen építő jelleggel írja a bejegyzéseit. Itt érte el pályája csúcspontját, de vissza lehet nézni a 6120C, E51, N95, E66 topikokat.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15788) old rocker válasza old rocker (#15787) üzenetére


old rocker
veterán

jav: jobb felől..

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15789) Degeczi válasza Degeczi (#15703) üzenetére


Degeczi
nagyúr

ez viszont szerencsére nem ennyire rossz, mint eredetileg gondoltam!

egyszerűen csak sokkal lassabban veszi föl a hangkapcsolatot a kihangosítóval, mint az ahogy az E51 tette, amin a hangtárcsázás "prütty-pürü-rütty" jelzése után valóban lehetett is mondani a tárcsázni kívánt nevet: itt most 1-, de inkább 2 mp szünetet érdemes tartani, és csak utána mondani!
így már jól működik...
(közvetlenül a telefonon végzett hangtárcsázásnál persze nincs ilyen gond)

ez azért örömteli, mert a már említett jó Ericsson hangminőség miatt nem szívesen cseréltem volna le az autós kihangosítót Nokiára - de nagyon dühítő volt, h hiába a Bluetooth, tárcsázáshoz elő kell kotorni a telefont a kabát alól

így végre kb olyan jó pontossággal megy ezen is, mint az E51-en

(#15790) Newyorker


Newyorker
addikt

halló halló

egy gyors kérdés skacok!

hogyan tudom a telen lévő névjegyzékemet az outlookkal szinkronizálni?
ovi suittal gondolom, de hogyan?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#15791) Symbio válasza Newyorker (#15790) üzenetére


Symbio
senior tag

Ovi Suite - Szinkronizálás - Szinkronizálás beállítása - Névjegyzék
Ki kell még jelölni az Outlookban azt a Névjegyzéket amivel szinkronizálni akarod a telefont
És szinkronizálás

(#15792) old rocker válasza Newyorker (#15790) üzenetére


old rocker
veterán

Suite-ot megnyitod. legfelül balról a negyedik fül: szinkronizálás, lenyitod, beállítások...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15793) GAgyiXyXy válasza KovácsGéza (#15781) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Kemény vagy.....nagyon kemény.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#15794) Degeczi válasza Newyorker (#15790) üzenetére


Degeczi
nagyúr

érdemes lehet az Ovi mellé a régebbi Nokia PC Suite-ot is fölrakni: sokkal kisebb, gyorsabb működésű, és használni is kényelmesebb
pl. a szinkronizáláshoz elég a tálcán egy direkt erre szolgáló ikonra kattintani

szerencsére nem üti ki a böhönc Ovi telepítése (amire sajnos szükség van a térképek vagy a szoftverfrissítés miatt)

(#15795) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Az E52 lejátssza alapból azokat a videókat amiket másik mobilokkal vettem fel? Általában régebbi symbiános mobilokkal. Vagy külön programot kell feltenni rá?

MegtorloXp

(#15796) akos3 válasza blt.62 (#15795) üzenetére


akos3
addikt

formátumtól függ. mp4be vesz fel az N86od (ha arra gondolsz), így le kell játszania az E52nek is.

(#15797) blt.62 válasza akos3 (#15796) üzenetére


blt.62
őstag

Szerinted nem bánom meg ha lecserélem E52-re az N86-m?

MegtorloXp

(#15798) akos3 válasza blt.62 (#15797) üzenetére


akos3
addikt

De. Én semmiképp sem cserélném le erre.
Sztem nem egy kategória, de nem akarok egy újabb vitát kirobbantani

(#15799) blt.62 válasza akos3 (#15798) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,köszi! Akkor erre nem cserélem.
Mást tudnál javasolni ami nem érintős,de válthatná az N86-ot?

MegtorloXp

(#15800) akos3 válasza blt.62 (#15799) üzenetére


akos3
addikt

Az a baj, h ezt már a melyik okos telefont vegyem topicban is megbeszéltük, h N86 még mindig erős tudásban a nem érintősök közül. De az N85ömre elcserélheted ha szerednéd ;] :D
Gyengébb tudásut meg nem nagyon vennék helyette bármennyire is unod..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.