Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) Apollyon válasza old rocker (#16650) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az igen!
Nekem ez a pár hónapja kiadott szoftver bejön, mert kb 35-38 MB szabad helyem van a memóban, eléggé jó :K

Más:

Pár napig poénból bekapcsoltam az energia takarékos módot. A 4. napon, kaptam egy sms-t, küldő: Nokia
Ötlet: A Nokia készülék akkumulátora lemerül útközben? Nézd meg ezt a nagyszerű elsősegélycsomagot: Nokia akkucsomag DC-11, http://europe.nokia.com/DC-11

Eddig nem kaptam ilyet, csak amikor először bekapcsoltam a telefont amikor újonnan vettem és a Djuice-tól kaptam egy sms-t, hogy internetbeállítások blablabla, meg Nokiától vmi hasonló supportsms-t.

Most akkor a telefon is jelentéseket küld az állapotáról??? Mert mintha tudták volna, hogy napokig energiatakarékosban volt a teló! :U

Hja és úgy emlékszem hogy amikor először frissítettem a szoftvert, és megint megtörtént a fenti offban lévő eset, kikapcsoltam a mynokiában az sms baztatást..

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16652) old rocker válasza Apollyon (#16651) üzenetére


old rocker
veterán

Az az erős gyanúm, pont hasonló szituációk miatt, hogy többet tudnak rólunk, mint kellene...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16653) pilóta


pilóta
nagyúr

Térképet mikor szoktak frissíteni?
Mert az M43-ast pl. átadták már egy ideje, de még mindíg nincs frissítés.
A netes ovimapson legalább a sándorfalvi útig megvan, a telefonoson meg még az sem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#16654) old rocker válasza pilóta (#16653) üzenetére


old rocker
veterán

a jelek alapján nem túl gyakran... egyébként is, mit akarsz, alig 15 napja adták át...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16655) pilóta válasza old rocker (#16654) üzenetére


pilóta
nagyúr

De a sándorfalvi útig tartó részt már vagy fél éve, és a netesben az a szakasz benne van, a telefonosban meg az sem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#16656) old rocker válasza pilóta (#16655) üzenetére


old rocker
veterán

Nézd meg a József Attila sgt. végét, a Murányi utcánál, ahol én lakom. Van egy vastag csík, J.A. sgt, majd a mögötte levő Murányi utca is J.A. sgt.
Ez még a 2.0-ás térkép óta így van.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16657) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

Két hónapja másfél évesen megváltam az E52-től. (asszony megkapta) Kezdeti gyermekbetegségei ellenére(elmúlt) szerettem. Üzemideje kiváló programokat lehet rá beszerezni. Ami kevésbé tetszett, hogy a navija többször nagyon idióta volt (na de ingyen egye fene)
Másodkészüléknek cégesnek azért maradt még 1 belőle.

Sajátnak (kezdetek óta nokiás voltam) beújjítottam egy szifont. Azt is megkedveltem, csak az ára!!!!!

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#16658) old rocker válasza szelidorzo (#16657) üzenetére


old rocker
veterán

érdekes, nekem eddig normálisan működött a navi, egész megbízható volt.
ööööö bocs, de melyik a szifon?

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16659) szelidorzo válasza old rocker (#16658) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Pesten tett érdekes dolgokat, a Soroksári útról balra nagy ívben akart felvinni a lágymányosi hídra, és hasonlók. (a házszámokkal is voltak időnként gondjai)
De pár apró hibája ellenére kifejezetten kedvelte-kedvelem, bár az elején két szervíz között nem telt el két óra, de alaplap, kijelzőcsere után egy év alatt kétszer fagyott, de azt meg jó eséllyel saját magam okoztam.

/szifonból a 4-es, tisztességgel nem összehasonlítható a két eszköz, más ligában játszanak, más az op rendszerük, az egyik tapis, a másik billentyűzetes. Saját kategóriájában azt mondom mindkettő prémium készülék. Méretéhez, tudásához az E52 üzemideje egy töltéssel igazából még kihívóra sem akadt, nem hogy legyőzőre/

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#16660) jazzkifli


jazzkifli
tag

Van különbség az USB-s és a 220-as töltés között? Tartósságra gondolok.

10-ből 9 hívásnál recseg a hangszóró (nem a kihangosító hangszóró) még halk hangerőnél is, normális ez vagy van valami trükkje (takarítás vagy ilyesmi)?

Aláírás

(#16661) Apollyon válasza jazzkifli (#16660) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem nem fog hamarabb leromlani az aksi, csak azért mert USB-n töltöd.. Annyi a különbség csak hogy lassabban tölt, ez nem befolyásolja a tartósságot.

Nomál esetben nem kéne recsegnie a hangszórónak, próbáltad más hívó féllel is? (hogy esetleg kizárjuk azt hogy a másik oldalon lenne a probléma)

De ha nálad van a gáz, akkor nem hiszem hogy a porosodás miatt recsegne.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16662) akos3 válasza jazzkifli (#16660) üzenetére


akos3
addikt

Van különbség az USB-s és a 220-as töltés között? Tartósságra gondolok.

Én nem vettem észre nagyon különbséget. Kb. időben is megegyezik a töltés...

10-ből 9 hívásnál recseg a hangszóró (nem a kihangosító hangszóró) még halk hangerőnél is, normális ez vagy van valami trükkje (takarítás vagy ilyesmi)?

Nem, nem normális. Vidd szervízbe, típus hiba.

(#16663) jazzkifli válasza akos3 (#16662) üzenetére


jazzkifli
tag

Köszi, viszem :(

Aláírás

(#16664) kiskakas


kiskakas
senior tag

Nem vagyok egy nagy MMS kuldo, eddig fiam szuletesenel kuldtem egyet fel eve, akkor mukodott. Azota volt par fw frissites, most a legfrissebb van fent.. es az uzenetkuldesnel nem jelenik meg a Multimedias uzenet kuldes lehetosege :( sima uzenet kuldesnel be lehet csatolni kepet, de vagy tul nagy meretre hivatkozik, vagy arra,h az adott formatum nem csatolhato. Holnap atbongeszem a kezikonyvet, de van esetleg olyan relevans menu, ahol ki lehet kapcsolni az MMS kuldest, mint lehetoseg? A kapcsolatok kozott bentvan az 1db pannon/telenor mms kozpont adatai, azt nem piszkaltam, mms-t kaptam is par napja.

(#16665) Gaabor80


Gaabor80
aktív tag

Használom a World Travelert, elindítom, és kilép 5 mp után.Ötlet vki?

(#16666) Apollyon válasza Gaabor80 (#16665) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az egy eléggé körülményes és problémás program – tud lenni. Telefon restart, vagy legrosszabb esetben szoft frissítés.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16667) Fireman67


Fireman67
tag

Elnézést kérek Kollégák a "zavarásért"!
De egy nagyon kedves "pernyehuszár" barátom, Nokia E52 tulajdonos, (az én javaslatomra)
a képpen járt, hogy csak úgy magától, váratlanul és nem rekonstruálható helyen és módon, elhagyta a kamera gombot... :F Egyszerűen kiesett és oda van.
Honnan, milyen módon tudnánk ezt Neki pótolni? Illetve egész burkolat, vagy csak egy gombcsere megoldás a megoldás. Ha valaki szedte már szét ezt a kis masszív szerkezetet, netán tudja a megoldást segítsen, legyen oly kedves! :R
Ráadásul független a "kicsike, így nem tudom, hogy a t-mob. segít - e, hisz ő a szolgáltató.
Nagyon köszi, ha kapok segítséget! :R

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#16668) oszy


oszy
veterán

Sziasztok!

Vásároltam egy gyári független Nokia E52-es telefont. Mely gomb kombinációk kellenek a hard resethez? Van itt olyan aki eltudná küldeni a memóriakártya gyári tartalmát? Mert memóriakártya nélkül vettem, de ezt megszeretném csinálni.

Nagyon szépen köszönöm előre is! :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16669) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Sziasztok!

Olyan programot tud valaki ami egy bizonyos számról érkező SMS-nél lenémítja a telót?
(azaz nem ébreszt föl mondjuk a számlaőr reggel nyolckor,ha még éppen szunyókálnék)

(#16670) helkis


helkis
addikt

nekem olyan program kellene, ami a vaku-t használja zseblámpának.. :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16671) sonkamiki válasza oszy (#16668) üzenetére


sonkamiki
tag

Hard reset: Visszaállítja eredeti állapotába az op.rendszert, mintha frissen vennéd ki a készüléket a dobozából. Azaz töröl minden, nem a firmware részét képező alkalmazást, valamint az egyedi beállításokat, kontaktokat, naptárbejezéseket, a telefon memóriában (C: meghajtó) tárolt felhasználói fájlokat, stb...
- Bekapcsolt állapotban: *#7370#,
- Kikapcsolt állapotban: < zöld > + < 3 > + < csillag > + < bekapcs. > gombok együttes nyomva tartása.
Soft reset: A készülék különböző beállításait állítja vissza alapértelmezettre. Megegyezik a menüből is végrehajtható "Gyári beállítások visszaállítása" funkcióval.
Kódja: *#7380#

(#16672) Burgburger válasza sonkamiki (#16671) üzenetére


Burgburger
tag

PhoneTorch! OVI-ban megtalálod. Aszem 400.- Ft volt!

(#16673) cimbi186 válasza cimbi186 (#16669) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Öreg rocker merre vagy?
Te biztos tudod a választ a kérdésemre.

(#16674) JDMKid


JDMKid
tag

Hali!

Olyat csinál a telóm, ha videót veszek fel 640x480-ban és a memóriakártyára mentem, akkor szaggatva veszi fel, és visszajátszáskor is 1-1,5 mp-enként megakad a videó. Ha a telefonmemória van beállítva mentési helyként akkor nem csinálja ezt. Gyári 2gb-os memóriakártya van benne.
Nálatok is ezt csinálja? :(

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#16675) sonkamiki válasza JDMKid (#16674) üzenetére


sonkamiki
tag

Lehet a memóriakártya írási sebessége lassú. "CLASS 2" a kártya?
Nekem "CLASS 6" van benne 8Gb-s semmi akadás. Lehet, hogy egy szoftverfrissítés segítene.

(#16676) JDMKid válasza sonkamiki (#16675) üzenetére


JDMKid
tag

Én is arra gondoltam először, hogy a kártya lehet lassú, de ez a gyári kártyája, gondoltam csak olyat adnak hozzá amivel lehet videózni is rendesen.

Azt nem tudod, hogy honnan lehet kideríteni, hogy class hányas a kártya?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#16677) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő lenne a problémám. Tegnap este kikapcsoltam a T-Mobile-nál 2 éve vásárolt E52 telómat, majd amikor valami miatt vissza szerettem volna kapcsolni, egyszerűen nem kapcsolt be. A bekapcsoló gomb megnyomásakor mindig rezgő hangot ad ki a telefon, ez most is megvolt, de nem jött be a képernyő. Megpróbáltam kivenni és visszarakni az akksit, de ez sem segített. Ilyenkor melyik alkatrész romolhatott el a telóban? Szerintetek érdemes a javítására költeni, vagy inkább ruházzak be egy újabb telóra? Kb. mennyibe kerülhet a javítása? Előre is nagyon köszi a válaszokat

(#16678) akos3 válasza Tappancs2001 (#16677) üzenetére


akos3
addikt

Van kikapcsolt állapotra is vmi HR csak most nem jut az eszembe a kombináció :U Azt érdemes megpróbálni sztem..

(#16679) akos3 válasza akos3 (#16678) üzenetére


akos3
addikt

Áh megvan!! Itt leírta egy kedves posztoló.
:)

(#16680) Tappancs2001 válasza akos3 (#16679) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Próbáltam a hard resetet, de semmi változás. Estleg valami más lehetőség még létezik, vagy marad a szervíz?

(#16681) akos3 válasza Tappancs2001 (#16680) üzenetére


akos3
addikt

hát sztem szervíz akkor :F

(#16682) sonkamiki válasza Tappancs2001 (#16680) üzenetére


sonkamiki
tag

Miután bekapcsoltad a telót mennyi időt vártál? Nekem is volt,hogy kb 15-20 másodperc után jött be a "Nokia logó". Várj türelmesen :)!
Ha mégsem akkor szerintem először próbáld meg töltőre rakni,majd pár perc után kapcsold be. Ha így sem kapcsol be a kijelző akkor tényleg szerviz lesz a vége :(!

(#16683) sonkamiki válasza JDMKid (#16676) üzenetére


sonkamiki
tag

Elméletileg rajta kell lennie a kártyán.
Bár az Én "gyári kártyámon" se látok semmiféle jelölést :Y ! Amit utólag vettem azon pedig rajta volt :U /egy karikába van a szám a kártya közepétől kicsit jobbra :DDD /!
Valószínű mégis csak "Class 2" lehet a Tied is, mert az alap kártyákra nem írnak semmiféle adatot.
Ha van lehetőséged próbálj ki egy "Class 4 vagy Class 6 kártyát" hogy azzal is akadozik-e!
Ha igen akkor teló gond lesz :( .

(#16684) potkem


potkem
aktív tag

Már nekem is van :))
Csak még olvasgatok egy kicsit.

(#16685) old rocker válasza Tappancs2001 (#16677) üzenetére


old rocker
veterán

Ahogy más is írta, a kezdő, "Nokia" logós képernyő hosszú másodpercek után jön be... addig csak egy fehér, üres kijelző van. Ha innen nem akar tovább lépni, akkor szerviz...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16686) Ricardo válasza Tappancs2001 (#16677) üzenetére


Ricardo
félisten

Én eddig olyan telefonnál találkoztam ezzel a jelenséggel, ahol az akku kottára merült.
Jelzett hogy merül, aztán kikapcsolt. visszakapcsoltuk, használtuk, amíg megint kikapcsolt. Előbb utóbb elérte ezt az állapotot, hogy bekepcs gombra rezzent egyet és semmi több.
Ebből arra gondolok, hogy az akku a gond.
Próbáld ki, hogy töltőre rakod és (miután tölt egy ideje), megpróbálod úgy bekapcsolni.

old rocker: Ha jól értelmezem amit ír a kolléga akkor már fehéren sem világít a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#16687) akos3 válasza Ricardo (#16686) üzenetére


akos3
addikt

Igen én is úgy vettem ki, h csak rezeg egyet, de semmi több :F

(#16688) old rocker


old rocker
veterán

Jogos, én csak kutyafuttában olvastam át....

Bocs...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16689) Tappancs2001 válasza old rocker (#16688) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Feltettem a töltőre a telót, de nem jelezte, mint máskor, hogy töltőre van téve. Hard reset esetén pedig azt csinálja, hogy 4-5 másodpercenként hallatja a rezgő hívásjelzést. A legújabb, ovi suite programmal frissített T-Mobile-os szoftver (052.33 (?) van rá telepítve. Régebben csinált olyat a teló, hogy kiapcsolás után látszólag kikapcsolt, de a hívásindító és befejező gombok alatt világított egy fehér fény elég sokáig, amit az akksi kivételével és visszarakásával sikerült eltüntetni. Egy T-Mobile-os jótállási jegyem van hozzá, rajta a vásárlás (2009.11.10.) dátumával. Ez megfelel a hivatalos Nokia garanciának szerintetek? Üdv

(#16690) csacsi67 válasza Tappancs2001 (#16689) üzenetére


csacsi67
addikt

Mint leirtam neked privibe egyedül a phonix a segitség,de látom a nokiaprogramokon is probálkozol.Ha nem mersz hozzá fogni akkor szerviz.Nem egy ördöngös dolog ez a phonix!

(#16691) Tappancs2001 válasza csacsi67 (#16690) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Próbáltam a phoenix-t is, de sajnos sikertelenül (lekérdeztem a teló infót, de sajnos hibaüzenetet kaptam). Úgyhogy, lehet hogy marad a szervíz.

(#16692) Ricardo válasza Tappancs2001 (#16689) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor szerviz. A T mobilnál vásárolt készüléket is viheted a Nokiába.

(#16693) FishAir válasza Tappancs2001 (#16689) üzenetére


FishAir
senior tag

Nekem ugyanezt csinálta. Kb akkor vettem mint Te. Bevittem T-be és kicserélték az egész belét. Azóta semmi baja (kopp-kopp).

iDontcare

(#16694) Tappancs2001 válasza FishAir (#16693) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Úgy néz ki, hogy pár napon belül beviszem a T-s szervízbe. Valamilyen tartozékot vigyek be a teló mellé (töltő,pl.)? Nálad mennyi ideig tartott a javítása? Üdv

(#16695) FishAir válasza Tappancs2001 (#16694) üzenetére


FishAir
senior tag

Semmi nem kell nekik csak az aksi meg a teló. Mem, sim kártyát és a hátlapot is kérd el a boltban, ha nem adnák maguktól. Ha jól emlékszek olyan 1-2 hét alatt megvolt a dolog. SMS-ben értesítenek, amikor mehetsz érte.

iDontcare

(#16696) Peso válasza FishAir (#16695) üzenetére


Peso
csendes tag

Akksi sem kell nekik ! Csak a telefon .

(#16697) akos3 válasza Peso (#16696) üzenetére


akos3
addikt

pontosan! :K

(#16698) potkem


potkem
aktív tag

Múlt héten vettem egy E52-est.
Visszaolvastam, de hát annyi hozzászólás van :D hogy már fáj a szemem.
Ráraktam a legfrissebb térképet.
+
-Xplore
-MSN
-Skype
-magyar szótár
-Opera

Mit érdemes még rárakni, ami hasznos is?
Valami képkezelő program is érdekelne.
Köszi. :C :R

(#16699) Tappancs2001 válasza FishAir (#16695) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Ma délután bevittem a telóm a T-s szervízbe. A szervizes először egy másik akksival próbálkozott, utána szoftverfrissítést (!) végzett kb. 15 perc alatt, majd továbbküldte a telót a Nokia szervíznek. A sorban előttem álló tagnak ugyanez volt a gondja a 2 hónapja vett E 52 telójával. Kikapcsolt telón lehet szoftverfrissítést végezni? Üdv

(#16700) csacsi67 válasza Tappancs2001 (#16699) üzenetére


csacsi67
addikt

Lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.