Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy nincs semmiféle problémám. Mit csináljak? Vegyem meg dzsóbácsi telefonját? Akkor biztosan szer lesz?

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#16152) Symbio válasza GAgyiXyXy (#16151) üzenetére


Symbio
senior tag

Elég, ha 2 percre a sajátodat a kezébe adod. Rossz lesz :DDD[

[ Szerkesztve ]

(#16153) szelidorzo válasza telefonbolt2 (#16077) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Valaki felhívta a figyelmemet a következőkre.

Amire adom a válasz meghirdette a telefont, itt az oldalon tudta, hogy ráült, stb., a hirdetésben viszont picinykét hazudik.

Szóval, ha valaki üzletelne vele, tudja mire számítson.

Hirdetése:
[link]

[ Szerkesztve ]

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#16154) peugeotmate válasza old rocker (#16150) üzenetére


peugeotmate
őstag

Köszi! Neked meg további örömöket kívánok az e52-höz!

meg

(#16155) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok Urak!

Kérdésem lenne. Van egy T-s E52-öm. Most frissítetten rajta szoftvert az ovi suittal (tudom nem a legbiztonságosabb dolog a világon). Mindent szépen megcsinált, de egy valami hiányzik. A főképernyőn felül (az óra meg ilyesmi alatt) van egy sáv, ahova a gyakran használt alkalmazásokat lehet kitenni, na az eltünt. A menüben a vezérlőpult/módok/ alkalmazáshivatkozások alatt lehet(ne) beállítani hogy mi legyen kint a főképernyőn. De az alkalmazáshivatkozáskra, ha "rányomok" nem történik, tehát nem jön be az almenüje sem.

Erre van valakinek valami ötlete?
A hardreset megoldhatja?

Köszönöm előre is a segítséget!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#16156) Degeczi válasza ratkaics (#16155) üzenetére


Degeczi
nagyúr

volt róla szó itt, amikor a frissítés megjelent, mert mindenki belefutott: a "gyári beállítások visszaállítás" kell - és sajnos rengeteg dolog újrabeállítása, mert mentésből nem tudod visszatölteni... :(

(#16157) ratkaics válasza Degeczi (#16156) üzenetére


ratkaics
senior tag

Nagyon köszönöm a gyors segítséget! :R Ezekszerint nem olvastam vissza eléggé.... :B

Még egyszer köszi!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#16158) cucinho válasza zzola (#16143) üzenetére


cucinho
aktív tag

Megbízható GSM boltot sajnos nem tudok, mert még nem jártam olyanban. (Másmilyenben sem. :D)
Részemről az itteni hardverapro.hu-t, illetve a vaterát ajánlom, csakis gyárilag független, még érvényes garanciával, személyes átvétellel kombinálva. Így elég nehéz mellényúlni szerintem. :)

@Degeczi: Független vs. szolgáltatós SW: Akkor csak én láttam úgy, mintha több lett volna a gond. Gondolom a független hibákat nem "akartam" látni, mivel az enyém is az, (=gerenda) a szolgáltatósakat meg rögtön kiszúrtam (=szálka). :)

(#16159) Degeczi válasza cucinho (#16158) üzenetére


Degeczi
nagyúr

persze: eleve sokkal több szolgálatói telefon van, így panasz is

(#16160) vans?


vans?
őstag

Lattatok, hogy lement az E52 ara a Telenornal? Ket honapja meg 50ert vettem abban a csomagban, amivel most 10 alatt van... :U

hábm bábm

(#16161) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Dzsóbácsi hozta a formáját. Telefonérzéke nincs, (jobban mondva útálják a telefonok) de humorérzéke sincs..
Ma ezt kaptam a telefonok rémétől:

18+

"SZÁNALMAS KIS PÖCS VAGY!

Próbáld ki az bazd meg, hogy CSAK rezgő módba teszed a telefont (magyrul csak rezeg, a seggfej gondolkodásod végett segítek neked köcsög) és kikapcsolod. Feldugod (nem a seggedbe, mint ahogy azt te szoktad) a töltőre és nézed, hogy tölt-e. Pár órát hagyd rajta és kapcsold be. Próbáld ki, hogy felhívod magad (persze másik telefonról, mert annyira hülye vagy bazd meg, hogy képes vagy és a szaros kis E52-ről próbálod ezt megtenni) egy másik telefonról és várod a csodát, hogy rezegjen.

Értesíts, hogy 1. tölt-e kikapcsolt állapotban, 2. rezeg-e visszakapcsolás után!!!"

:C :C :C :C :C :C :C :C :C
Gratulálok!!

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#16162) Symbio válasza GAgyiXyXy (#16161) üzenetére


Symbio
senior tag

Úgy látszik, ezt többen is megkaptuk :C

(#16163) old rocker válasza GAgyiXyXy (#16161) üzenetére


old rocker
veterán

Dzsóbácsinak kell egy ügyeletes ellenségkép. Mivel én már ritkán írok -pont a dzsóbácsi attitüd miatt - talál magának másik John Dillingert. Most te lettél az. Hüppahó...!
Én már néhányszor feltettem a kérdést, nem kellene-e esetleg bannolni, dehát, én is békétlen vagyok, ugye, és én cukkolom dzsóbácsit. Hát védjük meg szegény szociopatát.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16164) Symbio válasza old rocker (#16163) üzenetére


Symbio
senior tag

Ilyennel nem igazán lehet kizökkenteni engem a lelki világomból ;) Jót mosolyogtam és szép napot kívántam :)

(#16165) Jadro válasza GAgyiXyXy (#16161) üzenetére


Jadro
veterán

Üdv a klubban! Én már régen letiltottam. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16166) topa11


topa11
csendes tag

Szevasztok! Áruljátok már el, hogy töltés után miért változik meg a téma és tünik el a háttérkép! Érdekes ezelőtt soha nem csinálta. Kösy

(#16167) old rocker válasza Jadro (#16165) üzenetére


old rocker
veterán

Helytelen! :D Nem törődsz szegénynek a lelkivilágával, kinek fog írni, ha mindenki letiltja...?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16168) zzola válasza cucinho (#16158) üzenetére


zzola
félisten

Inkább kihagynám! Egy hét múlva -20% minden mobilra akció lesz a Metroban, fekete E52 így ~53k, szürke C5 pedig ~32k, 2 éves gyártói garanciával! Elgondolkodtató... :DDD

(#16169) Xmodule


Xmodule
őstag

hali. en itt elek svedben es itt vettem a telot is de szeretnek ra tenni magyar nyelvet. anno az n95 nel megtudtam valahogy csinalni de mar nem nagyon emlekszem. van valakinek valami ötlete?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16170) Apollyon válasza Xmodule (#16169) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Át kell írni a product code-ot. Van egy program, rá kell keresni hogy product code átírása és google első találat. Bocs, csak sztem nem lehet ide ezt belinkelni.

Garanciavesztéssel jár, de vissza lehet írni, minden régióba szánt telónak megvan a maga saját product kódja. Aztán ha átírtad magyarra, akkor frissítsd a szoftvert OVI suittal, és akkor már a magyar nyelvet is fel fogja tenni a tellára.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16171) Zsolt-74


Zsolt-74
csendes tag

Van új sw független E52-re. (54.003)

(#16172) Gaabor80 válasza Zsolt-74 (#16171) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Bizony :C

(#16173) zzola


zzola
félisten

Metroban megnéztem a fekete E52-t, hát baromira jól össze van rakva, meg is lepődtem...
Ja, jött sms, hogy új FW van.... :Y

(#16174) FishAir


FishAir
senior tag

Na nem egy nagy valami:

INTRODUCTION
Summaries the main differences between Nokia E52 software version 52.005 (PR 3.01) and 54.003 (PR3.1) for all Nokia E52 variants.
CHANGES AND IMPROVEMENTS

* Removed Ovi files
* In homescreen Camera shortcut is replaced with Ovi Store shortcut in Business and Personal modes.
* New localisation string has been added to phone.loc to handle invalid sim card , text_invalid_card , has been added
* Wrong timezone for Vietnam (Merge task for Vietnam fix)
* Israel is available in Search application country list instead of Jerusalem.
* Some Chinese characters cannot be find out if using the “*” key to switch the tone
* Blank Spaces are displayed in symbol table with Thai Vowels
* Wrong Internet APN issue
* Java Applications downloaded from operator Turkcell channel fails to launch if the phone language is Turkish

iDontcare

(#16175) Pbazs válasza ratkaics (#16155) üzenetére


Pbazs
csendes tag

Szia!

Pontosan(!) ugyanez a problémám és az agyvérzés kerülget. Csomó pénzt fizettem valamiért, ami nem úgy működik, ahogy elvárható lenne. Akinek van ötlete, kérem segítsem!
Előre is köszönöm! :)

B

(#16176) old rocker


old rocker
veterán

fél órája felraktam, különösebb változást nem észleltem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16177) Ricardo válasza Pbazs (#16175) üzenetére


Ricardo
félisten

Kettő hozzászólással később megvolt a megoldás a problémájára :U

(#16178) Gaabor80 válasza old rocker (#16176) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Én sem találtam semmi változást az új sw-ben. De legalább hibát sem találtam benne...

(#16179) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Tök jó hogy jött ma új szoftver, mert erre keltem reggel, hogy kaptam sms-t a nokiától hogy ezt elmondja :C

De bakker akkor már felrakom ;P

Amúgy a témát, amit a telefonra raktam és nem a memókártyára, hogy a viharban tudom kitörölni, ha nincs a Telepített alkalmazások között? Mert neten csak olyat találtam, ami a memókártyára telepített "elbújt" témákat segít kiírtani.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16180) akos3 válasza GAgyiXyXy (#16161) üzenetére


akos3
addikt

Akár mennyire is nem tetszik esetleg egy PM, nem szabad megosztani nyilvános fórumon!
Nem b@szogatni akarlak, de benne van a szabályzatban. :K

(#16181) old rocker válasza akos3 (#16180) üzenetére


old rocker
veterán

és egyébként is: Joe bácsi über alles

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16182) Gaabor80


Gaabor80
aktív tag

Van egy visszatérő gondom. Néha teljesen lemerül a telefon éjjel, pedig előtte töltöttem fel. Offline-ba van mindig 22hután, tehát a netre nem tud felkapaszkodni... :F

(#16183) GAgyiXyXy válasza Gaabor80 (#16182) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Offline-ban nem csak hívást nem lehet indítani/fogadni? Nem tudom, csak kérdezem.
Én azért anaplót megnézném a helyedbe, nem-e wifi meríti le.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#16184) GAgyiXyXy válasza akos3 (#16180) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Köszi, hogy szóltál! Megnéztem, tényleg úgy van. Értelmét ugyan nem látom, inkább olyan lehet ez, hogy itt is a "bűnözőket" védik, hiszen általában nem lehet jellemző normális esetekben.

Ezúton kérem a moderátort, hogy tiltson ki, akasszon fel bűnömért, amiért cseppnyi megbánást sem tanúsítok.
Ha nem teszi, akkor ezúton kérek minden fórumtársat, hogy számomra engedélyezze a tőle származó privát üzenet esetleges beidézését. A nem reagálást engedélynek veszem!! Ezzel elérem, hogy mindenki olyat írjon, amit egyébként is vállal. Ha nem, így járt. Elég régóta űzöm a fórumozást, ezidáig lehet, hogy ez volt az első ilyen beidézésem. Remélem az utolsó is, mert nem szeretném, ha tiltogatnom kellene. Dzsóbácsival sem teszem...most még nem.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#16185) old rocker válasza GAgyiXyXy (#16183) üzenetére


old rocker
veterán

Offline-ban fel tud csatlakozni a vifire, igaz, - legalábbis nálam - előtte megkérdezi, hogy létrehoz wlan kapcsolatot offline üzemmódban?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16186) old rocker válasza GAgyiXyXy (#16184) üzenetére


old rocker
veterán

Én egy valamit nem értek. Nem olvasgattam ugyan különösebben a fórum szabályzatot; előfordult az is, hogy a közösben kirobbant konfrontációt privátban fejeztem be, az aktuális ingerültségemnek megfelelő igen vastag hangnemben. Olyanra viszont nem emlékszem, hogy utána ne kértem volna elnézést az illetőtől. Volt, amikor azon vitatkoztunk össze, hogy miért nem szerkesztem a hozzászólásaimat; a hozzászólásaim miért nem szorítkoznak kizárólag a szakmai elemekre, azaz miért van benne poénkodás, esetleg szépirodalmi vagy egyéb idézet, mert ez egy szakmai topik .... ohhh.
De arra nem emlékszem - ha jól szolgál az emlékezetem - , hogy tudatosan destruáltam volna, vagy esetleg megpróbáltam volna indokolatlanul hangulatot kelteni egy adott gyártó vagy annak terméke ellen. S amikor a szóban forgó úriember nem egy alkalommal nemes egyszerűséggel elküldött privátban az anyám 3.14nájára, azt sem azért tettem közszemlére, mert a mama elég csontos már 1985 óta és megsértődtem a vele való szexuális kapcsolat felvételére történő effektív biztatásra. Nem. Azt szerettem volna érzékeltetni, bármennyire is lehet joviálisan bólogatni az ilyen destruktív, szociopata magatartásra, hogy a normálist az őrülttől egy vékony, vörös vonal választja el. (By James Jones.)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16187) Gaabor80 válasza old rocker (#16185) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Igen, offline-ba rákérdez, hogy csatlakozhat-e? De nem igazán értem,hogy miért csak éjjel,mikor offline-ba van, akkor merül le.
Persze a szervizben sem értik miért csinálja ezt...

(#16188) old rocker válasza Gaabor80 (#16187) üzenetére


old rocker
veterán

Valszeg azért, mert egész éjszaka a routeren lóg és dolgozik.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16189) Gaabor80 válasza old rocker (#16188) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Hát nem hinném

(#16190) club1 válasza Gaabor80 (#16187) üzenetére


club1
veterán

Az LCD világítását nem hagyja felkapcsolva a csatlakozásra kérés?

(#16191) Symbio válasza Gaabor80 (#16189) üzenetére


Symbio
senior tag

Nem hiszed, vagy tudod? Egyszerűbb lenne ellenőrizni.

(#16192) Gaabor80 válasza Symbio (#16191) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Minden programnak le van tiltva az aut.frissítés, World traveler, e-mail, stb..,
Offline-ba nem tud csatlakozni wlan-ra, mert megkérdezi. A háttérvillágítás ebben az esetben is lekapcsol 8mp múlva..
Mivel kb havonta egyszer csinálja, így baromi nehéz ellenőrizni.

(#16193) Ricardo


Ricardo
félisten

Ahogy olvasom nem ez az első gond offline üzemmódban a telefonoddal. Valami nagyon nem guriga :(

(#16194) old rocker válasza Gaabor80 (#16192) üzenetére


old rocker
veterán

adok érte egy eMaschine laptopot!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16195) Gaabor80 válasza Ricardo (#16193) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Igen,már rég óta előfordul. Először a World traveler-re gyanakodtam. Azóta már két sw frissítésen is túl van a teló. Most épp a 054 van rajta.
A szerviz szerint elképzelhető, hogy "beragad" vmelyik program. Ez állítólag az 5230-as betegsége volt. De lehet, hogy az aksi betegeskedik, bár ebben én nem hiszek.
Ha sűrűbben csinálná ki tudnám szűrni, de így nem virrasztok mellette minden nap :DDD

(#16196) Gaabor80 válasza old rocker (#16194) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Ezt a hihetetlen ajánlatot kihagynám. Ha nem oldódik meg, akkor lehet, hogy érzékeny búcsút veszek tőle. Egy N8-al megbarátkoznék :DD

(#16197) ttt1


ttt1
őstag

A Nokia E52 Firmware Updated to v053.001 verzióról tud vki nyilatkozni vmit ?:)

(#16198) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

Régóta olvasgatom a fórumot, de a következő problémával még nem találkoztam:
azoknál a témáknál, ahol a témának saját icon pack- ja van, pár ikon megmarad gyárinak, pl. iroda, üzenetek meg még valamelyik. Így viszont rontja a téma összhatását pl. igényesebb (attisX, pizero) témáknál. Van ötletetek, hogy ez mitől lehet vagy hogy lehetne orvosolni?
Előre is köszi!

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#16199) zzola


zzola
félisten

XXL GSM oldalán ez áll:

"Akció!!!T-mobile-os készülék,grey színben 24 hónap Nokia garanciával doboz nélkül minden tartozékával 44900Ft-ba kerül!!!." +2300 - a kiszállítás vidékre.
Sokat hallottam/olvastam erről a boltról, megbízható?

(#16200) Apollyon válasza zzola (#16199) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hi!
Én személyesen voltam náluk az E52-ért, meg még régebben egy másik telefont is vettem... Bolti garival, nem gyári Nokiával.
Jó fejek amúgy, én mondjuk függetlenül vettem az E52-t, de nem kaptam hozzá sem töltőátalakítót, sem autós tartót (ezek szerencsére nekem nem kellettek) se memóriakártyát – doboz azért volt – de ezeket nem is ők veszik ki, hanem a beszállító.. Mindegy, ennyi pénzt sztem simán megér a T-mobilos ha neked úgyis az kell.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.