Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) hk0 válasza hk0 (#16750) üzenetére


hk0
tag

micor USB = micro USB természetesen :)

(#16752) Rundll32 válasza hk0 (#16750) üzenetére


Rundll32
tag

Igen a micro Usb az micro USB... Csak az Amper nem mindegy, hogy mennyivel töltessz ! Bár ez csak a töltés idejét változtatja leginkább

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#16753) Rundll32


Rundll32
tag

Hallo !

Kellene nekem egy olyan email kliens progi, ami a levelek törlésekor, hagy egy másolatot a szerveren, mert a gyári Nokia beépített törli mindenhonnan ha törlöm a teloról a levelet. Van erre vmi megoldás? Ja és az se ártana ha nem a C:\-ről zabálna a helyet hanem mondjuk a D:\-re gyüjtené. Tud vki vmit? PLEASE

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#16754) Tamoo válasza hk0 (#16750) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Na "megrendeltem" akkor... mondjuk kétségeim vannak az eredetiségével kapcsolatban, bár annyira nem érdekel csak működjön normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#16755) old rocker válasza Rundll32 (#16753) üzenetére


old rocker
veterán

Igen, de fizetős. Profimail a neve, az üzenetektől függetlenül kijelölheted a memkártyát tárolásra, betű, szín, letöltés stb. paraméterezhető, egyben file kezelő és névjegyzék is. Letöltéshez két pontot adhatsz meg. Pé. 1. wlan. 2. GPRSNET. Ha az első nem elérhető, automatikusan szedi le a másikkal.
Baba program, csak drága.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16756) old rocker


old rocker
veterán

Amúgy, nem azért, mert annyira okos, de igaza lett Joe bácsinak. Hiába vált be pl. nekem és még sokan másoknak az E52: a NOKIÁ-nak vége. Innen kezdve hülyeség Nokiát venni.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16757) Joe bácsi válasza old rocker (#16756) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Én sohasem tévedek és ezt nem nagyképűségből mondom!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#16758) Tamoo válasza old rocker (#16756) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"a NOKIÁ-nak vége" Elég nagy cég, én azért bízom benne hogy átvészeli valahogy... bár gyanús, hogy kapkodni fogják windows-al. Na meg szerintem nem fektettek elég nagy hangsúlyt a marketingre.

(#16759) old rocker válasza Tamoo (#16758) üzenetére


old rocker
veterán

Azóta - amit én olvastam híreket - senki sem akarja megvenni a Nokiát. Sőt, már a Samsung is szóba jött, de azok is visszaléptek: minek?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16760) Rundll32 válasza old rocker (#16756) üzenetére


Rundll32
tag

Köszi :Y

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#16761) Rundll32


Rundll32
tag

Hmm Nokia windowsal? Na és? Szerintem jó lesz, Engem speciel érdekel a dolog ! Szerintem nem a Nokiának van vége, hanem a symbiannak (amúgy is)... Logikus döntés a Nokiának kellett már egy új rendszer, nyílván az android nem jöhetett szóba, maradt az MS. Ami valjuk be nem rossz ötlet, már csak azért se mert egyedüli valamire való ellenfele lehet az androidnak a windows. Én egyedül a a WinCE-t utálom, a PDA-mon win mobile 6.5 van , szerintem teljessen jó. A fanyalgóknak meg csak annyit, hogy meg kell nézni világszerte a MS piaci részesedését úgy globál mindenbe. Tetszik vagy nem vezető szerepben vannak (tessék utánuk csinálni). És azért nem hülyegyerekek fejlesztenek ott :)

UI.: Bill Gates már nem a világ leggzdagabb embere, de csak, mert szét osztotta a vagyonát mint azt az iwiw-es körüzikből tudjuk :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#16762) pilóta válasza Rundll32 (#16761) üzenetére


pilóta
nagyúr

Bill soha nem volt a leggazdagabb, szerintem még az első 100-ban sem volt soha, csak a láthatóak között volt az. :B

Aki él és nem boldog, az téved!

(#16763) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Lehetséges az e52-őm telefonkönyvét exportálni samsung telóra?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16764) csiktor


csiktor
tag

Sziasztok!

Mostanság előjött egy érdekesség a telefonon... Amikor sms-t kapok, akkor nem jelzi sehogy (nem rezeg, nem csipog), csak megjelenik a kis sms ikon a kijelző alján.

Természetesen átnéztem a beállításokat: be van állítva, hogy csipogjon/rezegjen.Kipróbáltam más profillal, úgy sem jó. A hívást és más eseményeket jelzi rendesen, ahogy kell, csak az sms-el van gáz.

Mi lehet a gond? Volt már valakinek ilyen?

A feszültség ESIK, az áram pedig FOLYIK!

(#16765) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok!

Némi képpen búcsúzni jöttem.
Lassan 1 hónapja egy barátom jóvoltából tulajdonosa lettem egy HTC Desire-nek. Én választottam ezt a típust. Természetesen nem akarom összehasonlítani az E52-vel mert egyrészt hülyeség lenne, másrészt vannak kocka Android ellenesek.
Csak annyiban fejteném ki a véleményemet, hogy végre van egy rendesen összerakott készülékem, ami (egyelőre) az ingyen navi kévételével mindenben fedi azt, amit ÉN az E52-től várt, sőt az én elvárásaim szerint csúnyán felül is múlja...
Persze az E52 még megvan az ingyen navi miatt. Elkezdete rendszeresen ledobálni a hátlapját, belassult és meguntam az OVI-s majomkodást is. Nekem egyszerűbb, logikusabb az Android.

Az E52 volt az első okos telefonom. Előtte semmit sem tudtam róluk. Ezért hálásan megköszönöm mindenkinek a sok türelmes segítséget, amivel a fórum eleje óta a segítségemre voltak! Külön köszönet Old Rocker-nek, Csab2-nek, Gagyi-nak és NGyurinak. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#16766) davecolossal


davecolossal
csendes tag

Hello mindenki!
Régóta olvasom a fórumot, de még 1x sem írtam mert mindig megtaláltam a válaszokat.
Már egy jó ideje nem néztem ide, viszont van 1-2 kérdésem amire remélhetőleg tudjátok a választ.

1. A telefon belső memóriája vészesen csökken (kb 17mb van szabadon) és az opera mini meg gyakran bezáródik azért mert szerinte kevés ez neki. Hogyan és mit érdemes törölni a telefon memóriájából? Az összes sms-t már töröltem. Nem tartok képeket sem videókat rajta. Ha a telefon fájlkezelőjéből nézem az össze mappa szinte üres vagy 1-2kb fájlok vannak benne. Már visszaállítottam a telefon a gyári beállításokra, hátha az segít, de nem oldott meg semmit... :W Vmi tipp, ötlet? :F

2. Tegnap rádugtam a telefonom a gépre és feljött a buborék, hogy van szoftverfrissítési lehetőség. Kaptam az alkalmon, de így utólag bárcsak ne tettem volna....
A legfőbb problémám, hogy a zenelejátszó nem látja a memóriakártyán lévő dalokat még ha rányomok a frissítésre akkor sem. :Y :F
Mással is volt ilyen?

Előre is köszönet a segítségért!

D.

(#16767) -Maci- válasza davecolossal (#16766) üzenetére


-Maci-
addikt

Volt Hard reset szoftver frissítés előtt és után is?!
Ha nem, akkor hard reset, szoftver friss. újra majd hard reset. Ez remélhetőleg orvosság mindkét peroblémára.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#16768) davecolossal válasza -Maci- (#16767) üzenetére


davecolossal
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!
Már csak 1 kérdés: hogyan tudok hard reset-elni? :U

(#16769) -Maci- válasza davecolossal (#16768) üzenetére


-Maci-
addikt

*#7370# Előtte ugye full mentés.....

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#16770) -Maci- válasza cintula187 (#16763) üzenetére


-Maci-
addikt

Mire gondolsz? Android vagy Bada?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#16771) old rocker válasza davecolossal (#16768) üzenetére


old rocker
veterán

Ha a telefon memóriájában vannak az üzenetek és e-mailezel is, a nem törölt e-mailek is foglalják a helyet. Ezen kívül, ha internetezel vele, a gyári böngészőben (web) az opciók/személyes adatok/mindent töröl érdemes időről időre elvégezni, mert pl. az ovistore-ban való egyszeri szörfözés is benyalhat 1-2 megabájtot.
Reset előtt érdemes lenne ezeket megnézni.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16772) drkbl válasza -Maci- (#16765) üzenetére


drkbl
őstag

Hasonló ügyben jöttem én is, Optimus 7 lett belőle, mióta a legutóbbi frissítés után nem tudtam kikapcsolni az áttűnés effekteket a fotóknál, illetve durván belassult az SMS írás az SMS ikonnal indítva...

Megtartottam én is, bár nem elsősorban a navi , hanem a még mindig 4-5 napos készenléti idő miatt, kirándulótelefonnak jó lesz.

A régi jó Nokia 5000 emlékére versenyben volt egy X3-02 is, de ha már lúd, legyen GPS is.

A 7-es Nokiákra majd visszanézek...

[ Szerkesztve ]

(#16773) szamovar


szamovar
tag

Valaki a gyári memkarin lévő dolgokat esetleg feltudná tölteni valahova? :R

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#16774) cintula187 válasza -Maci- (#16770) üzenetére


cintula187
addikt

Konkrétan a galaxy ace androidra kellene.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16775) -Maci- válasza cintula187 (#16774) üzenetére


-Maci-
addikt

Hmmm...

Most szt hittem, hogy nagy arccal gyorsan leírom, hogy hogyan kell, de mégsem... Egy csomót szívtam vele és már nem emlékszem pontosan, hogy hogy sikerült...
Nekem Win7-em van, úgyhogy azzal tudom... Illetve lehet, hogy outlook-kal is lehet...
Szóval azt hiszem a Win7 névjegytárába be tudtam importálni az E52 névjegyeit, így minden névjegyből egy .vcard (vagy .svcard :F ) file lett.
Aztán az összes külön kis névjegyet felmásoltam a memóriakártyára és beraktam a Dézibe. Aztán az Android névjegytárában van valami importálás menü és ott ki lehet választani, hogy keresés az SD kártyán. Akkor becopkodja az adatokat...
Annyi a bibi, hogy nem lesz jó minden karakter. Először azt hittem, hogy a Droidnak van valami érdekes karakterkódolása, de kiderült, hogy nem. A Nokiának van. Szóval pár ékezetes betűt bizony kézzel kell átírogatni.

Hát elég amatőr leírás lett, de a pontos lépésekre sajnos nem emléxem... :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#16776) enddav válasza -Maci- (#16765) üzenetére


enddav
aktív tag

mühühühü tök rég voltam már itt, több mint egy éve talán és erre ezt látom h elhagyod a szépkis E52-det :O :DDD
ja és az enyimé szervízben van ismét :((

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#16777) -Maci- válasza enddav (#16776) üzenetére


-Maci-
addikt

Hát, tudod, minden Skoda három napig tart.... (és ez most mindkét értelemben igaz)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#16778) cintula187 válasza -Maci- (#16775) üzenetére


cintula187
addikt

Köszi a választ. Annyi baj legyen átírom az ékezeteket.

"Aztán az összes külön kis névjegyet felmásoltam a memóriakártyára és beraktam a Dézibe"
Mi az a Dézi? :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16779) -Maci- válasza cintula187 (#16778) üzenetére


-Maci-
addikt

HTC Desire ;-)
Sikerült?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#16780) szamovar


szamovar
tag

Légy szives küldje el valaki a térképeket emailben, mert sos kellene. Mivel sim nélkül használnám a gépet, nem engedi az ovi frissíteni illetve letölteni az ingyenes térképeket. :U :U

[ Szerkesztve ]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#16781) szamovar válasza szamovar (#16780) üzenetére


szamovar
tag

Úgy néz ki sikerült sim behelyezése nélkül. Bocsánat a szemetelésért.

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#16782) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Viseltes kis készülékemet elvittem szervizbe.
Repedt fazék hangja lett a belső hangszórónak. A gyári nokia univerzális autós tartó szószerint ketté törte a krómszínű kis műanyag keretet. Emiatt elkezdett lifegni a billentyűzet. A bekapcsoló gomb néha megmakacsolta magát. Naptár bejegyzéseknél, emlékeztetőnél, plusz adat hozzáadásánál eltűnnek sorok szerkesztés közben.
Volt szoftverfrissítés (bár a legújabb volt fent nálam is) de nem oldotta meg ezt a problémát.
Viszont rendben van a hangszóró, és az egész burkolatot cserélték (mintha új antennát is kapott volna). Ez azért is jó, mert elég karcos volt a kijelző burkolat.
Szóval még mindig tökéletes kis telefon ez, csak nem szabad elhanyagolni. :B

(#16783) cintula187 válasza -Maci- (#16779) üzenetére


cintula187
addikt

Nem mert szervízbe került a Nokia. BIllentyüzetpanelcsere. Mondták, hogy majd ha visszakapom a biztonsági másolatból csak a személyes adatokat töltsem vissza. Ezt akkor ki lehet választani?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16784) old rocker válasza cintula187 (#16783) üzenetére


old rocker
veterán

A PCről (OviSuite) igen.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16785) cintula187


cintula187
addikt

Ú valamit elcsesztem. a bal és jobb választógombra a főképernyön beraktam a szotárat és a számológépet. Vissza szeretném tenni hogy az egyik a menüt a másik meg a névjegyzéket hozza elő de most nem hozza ezt a két lehetőséget a gyorsparancsok rész:s

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16786) cintula187


cintula187
addikt

MEgoldva :d

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16787) cintula187


cintula187
addikt

Nem tudom visszaállitani a biztonsági mentést se OVI ból se suiteből. A pc suite ete nem tudja a készüléken frissiteni.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16788) Apollyon válasza ro_bert17 (#16782) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hű bakker, jól leépítetted szerencsétlent...:D Én úgy vigyázok az enyémre, mint sokadik szememre, nagyon szeretem, életem telefonja. Egyszer leesett, de semmi karc, világéletében tokban volt, esés után amúgy nyikorgott az egyik gomb, de azóta már nem, frankón mintha meggyógyult volna, iszonyat komoly:D Ájlávdiszfón.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16789) GAgyiXyXy válasza -Maci- (#16765) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Ég veled Maci!

Én részemről maradok a nokijánál, az akkumulátor miatt. Ilyen üzemidővel semmilyen telefon nem veszi fel a versenyt. Most spájzolok be egy másik e52-t. Nekem ez a táccsszkríín nagyon nem jön be. Tudom, hogy előbb utóbb rá kell kapnom, de amíg nem muszáj, halogatom.

Más: A Nokiát meg ne temessétek még, dzsóbácsinak meg sosincs igaza, csak egy szimpla vészmadár.....A nokijának most szarul megy, de lesz rosszabb is, aztán majd meg jobb. Nem adják olcsón a bőrüket. Semmi gondjuk nem lett volna, ha androidot is árulnának.

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#16790) ro_bert17 válasza Apollyon (#16788) üzenetére


ro_bert17
őstag

Őszintén szólva szégyenlem magam, hogy eddig nem vigyáztam rá jobban. Ezért is írtam le, hogy talán egy kis tanulságul szolgál majd másnak. Na meg a szervizelde számomra pozitív hozzá állása. A szögedihez van ösmerősi szál, de ott pénzbe került volna a króm keret cseréje is. Pesten az Árkádban nem csináltak gondot belőle. Monnnyuk a lelkiismeretem tiszta, mert tényleg az echte gyári nokiás autós tartó roppantotta meg. Igaz oda meg én raktam. :B Nah mindegy! Jelenleg még a kis fólia darabokat sem szedtem le a kijelzőről, kameráról. :) Te pl. milyen tokot használsz?

(#16791) cintula187 válasza cintula187 (#16787) üzenetére


cintula187
addikt

Ez is megoldva. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16792) lbence


lbence
aktív tag

Nekem is ilyen pozitív szervizes tapasztalataim vannak. Elég viharvert a telefonom, pár helyen megrepedt a burkolat, elég karcos az előlap is és a szervizes ismerős mondta, hogy gariban kicserélik ezeket a legközelebb, ha viszem szoftvert frissíteni.

(#16793) Apollyon válasza ro_bert17 (#16790) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Haveromnak asszem 5630-asa van, de az ilyen vastag teló, és alig fért a tokjába, így odaadta nekem és az E52-re pont jó, ilyen műszálas izé.) Vékony de megteszi

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16794) enddav válasza ro_bert17 (#16790) üzenetére


enddav
aktív tag

Neked/nektek mennyi ideig volt szervizbe, mert nekem már 16.-a óta bentvan és a héten remélem készlesz azéé má :(( :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#16795) ro_bert17 válasza enddav (#16794) üzenetére


ro_bert17
őstag

Múlt hét kedden bevittem, ijesztgettek legkorábban péntekkel, meg hogy iszonyat sok a dolguk, és ugye Pesten két :F nokia szerviz van.
Csütörtökön jött sms. Mondjuk nem tudom a Tiéddel mi a gond, az enyém biztos rutin műtét volt.
(#16793) Iscariah: Akkor keresgélek. Támpontnak jó lehet. Köszi. :R

(#16796) enddav válasza ro_bert17 (#16795) üzenetére


enddav
aktív tag

Nekem hangszóró csere (már a második), meg a gps volt szar, de ma jött az sms hogy készvan *ujjong* :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#16797) cucinho válasza enddav (#16794) üzenetére


cucinho
aktív tag

Nekem nemrég főpanelcsere volt pont egy hét. Anno a hangszórócsere meg 4 óra. :)
(Bercsényi utcai szerviz ill. most már Allee)

(#16798) lajo


lajo
senior tag

Sziasztok!

Valaki segítsen nekem legyen szíves, mert szétbasz az ideg.

Szinkronizáltam az adataimat, nem először, eddig nem volt probléma. Most éppen a névjegyzékembe mindent beletett duplán, amiket számokat megváltoztattam, nem tudom melyik jó, rátett a 2 éve az e51-esemről szinkronizált cuccokat is, de az még a kisebbik baj mert letörlöm. Jegyzeteim naptár minden átláthatatlan használhatatlan szar lett, pedig nekem megáll az élet ezek nélkül... :W

A kérdésem az lenne, hogy most nekiesek, valahogy kiszüröm a dolgokat, de ezután melyik a legjobban kezelhető legátláthatóbb szinkronizálási módszer? Mert ez csinálja outlokkal, windows contactsal, ovival neten, gépen mindenhogy. Szeretem ezt a telefont de most legszívesebben az ablakon b@sznám ki. Lehet én rontottam el valamit, de használtam már annyi kütyüt, telefont mindent, hogy ha én így járok akkor egy "átlag" ember mit kezd vele?

(#16799) lajo válasza lajo (#16798) üzenetére


lajo
senior tag

Rájöttem mi volt a baj. Leírom hátha valakinek segít majd.
Frissítettem még pár hete az ovi suite-ot, és azóta nem szinkronizáltam, csakhogy úgy volt beállítva alapból szerintem, hogy névjegyet szinkronizálásnál nem töröl, ezért sok névjegy duplán triplán javítások minden megvolt. A program ugye az outlook, az ovi suite és a telefon között szinrkonizál, tehát mindent mindehová átmásolt. Ere úgy jöttem rá, hogy egyszer az ovival egyszer pedig az outlokkal eljátszottam, hogy kitöröltem összeraktam megformáztam szépre a névjegyzéket kb. egy óra alatt, nyomtam egy szinkronizálást és visszacsinálta. :N

Jajj, most állok neki akkor rendesen megcsinálni.

Egyébként azért akartam mindent újrarakni, mert amikor új memóriakártyát raktam bele, akkor elfelejtettem formázni, természetesen arra telepítettem mindent és egyre kevesebb dolog működött, meg a c-n is rohamosan fogyott a hely. Nem tudta betölteni a zenéket a zenelejátszóba, nem tudta memóriakártyára állítani az üzeneteket és még a programok sem indultak egy idő után, tehát formázzatok!
Felraktam a rendszert, alap dolgokat, mindent amit lehetett nem a telefonba, de az email program frissítése, meg az ovi maps után már csak 36 mb-nál jártam, de legalább gyors.

És még egy kérdés. Volt egy frankó pixelpipe nevű programom amivel mindenhová lehetett képet feltölteni,d e nem találom az ovi store-ban mi lett vele? Esetleg vaami ötlete van valakinek helyette?
Melyik a legjobb időjárásprogram ami ingyenes?

(#16800) cucinho válasza lajo (#16799) üzenetére


cucinho
aktív tag

Itt a pixelpipe, de hirtelen nem tudtam, hogy miért van 2 telepítő és melyiket kell feltenni, valószínű a nagyobbik fog neked is kelleni. Úgyanígy jártam egyébként néhány hete, hogy kellett volna de nem találtam a letöltőlinket. Sszerencsére megtaláltam a telepítőfájlt, így most neked is megvan. :)

http://data.hu/get/3983463/pixelpipe.ZIP

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.