Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15401) club1 válasza steve24 (#15400) üzenetére


club1
veterán

Ha gyárilag kártyafüggetlenül, és hivatalos Nokia garlevéllel akkor passz. Ha nem, akkor fenntartom a buherát...

(#15402) steve24 válasza club1 (#15401) üzenetére


steve24
aktív tag

T-mobilos és 6 hónapos! még nem volt szervizbe! felül irta a régi szoftvert csak nem törölt ki semmit

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#15403) mothugs


mothugs
tag

Sziasztok!

Megtudná vki mondani, hogy milyen kódot kell beírni ahhoz, hogy a lifetimert elérjem a telefonban??

Köszi!!

(#15404) club1 válasza mothugs (#15403) üzenetére


club1
veterán

*#92702689#

(#15405) mothugs válasza club1 (#15404) üzenetére


mothugs
tag

Persze lettem volna okosabb és előbb gugliziok (mert kb 2mp volt megtalálni).

Azért köszönöm a gyors válaszod!! :))

(#15406) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Ezúton tudatom mindenkivel,hogy Joe barátunk privátban megfenyegetett-amiből azt a következtetést lehet levonni,hogy véresen komolyan veszi a saját marhaságát.Szomorú,hogy létezik ilyenforma ember (?)..és hogy valójában mit is akar itt az rejtély.Én magam is csak azt tudom tanácsolni Neki,hogy ha ennyire rossz a Nokia,váltson és menjen végre a búsba innen a létező vagy kitalált bajaival.

(#15407) old rocker válasza stewe780 (#15394) üzenetére


old rocker
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15408) Lacopapi válasza steve24 (#15395) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nekem a legutóbbi frissítéskor természetesen elmentette a beállításokat és vissza is rakott mindent-ez alapvető.Voltaképpen az a baj,hogy ugyanolyan maradt a telefon?Nekem is T-s,az új szofttal valamelyest gyorsabb a képkezelés,na meg a travelt tett újat,más nem tűnt fel.

(#15409) Jadro válasza Lacopapi (#15406) üzenetére


Jadro
veterán

Második anyázása után tiltottam. Tedd ezt Te is. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15410) Lacopapi válasza Jadro (#15409) üzenetére


Lacopapi
addikt

Amen.

(#15411) steve24


steve24
aktív tag

jaja mekemis!
azért akartam újjat rakni mert a video készitésénél be szagattot, uj szoftal eltünt ez a hiba

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#15412) KonzolKartel

Joe bacsi for president! Logout-ős cikkről jutottam el ide, besz@ras, Joe bacsi nagyon nagy!

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#15413) cucinho válasza steve24 (#15398) üzenetére


cucinho
aktív tag

Gondolom, ha valami nagy változás történik (régi a szoftver), akkor visszaáll minden gyáriba. Ha meg szépen folyamatosan frissítgeted, akkor nem, csak esetleg teljes verzióváltásnál.

Bé megoldás: Lehet, hogy már van olyan okos az updater, hogy a háttérben biztonsági mentéssel kezd, majd a végén ezt vissza is állítja miután felpakolta az új szoftvert.

Joe bácsi: Ugyanazt hajtogatod, amióta idejárok. Szerintem senkit nem érdekel már, leírtad 5-ször minden gondját-baját a haverod telefonjának, szerintem legközelebb majd akkor ismételd el ezeket újra, ha valaki kérdezi. Tényleg "no offense", csak unalmas.

(#15414) Joe bácsi válasza cucinho (#15413) üzenetére


Joe bácsi
őstag

nincs olyan okos. A házi update csak foltoz. Azért is marad meg minden.

Mint "újonc" a neved: psssszt!!!! :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#15415) Ndruu válasza Joe bácsi (#15385) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A flame keltést légy szíves mellőzd. Ha érdemben nem tudsz hozzászólni a témához, akkor ne látogasd a topikot.
Az újoncok pedig lehetnek akár atomfizikusok is, nem feltétlenül számít a rang. Ugyanannyi joga van egy újoncnak, mint egy őstagnak, vagy addiktnak.

Harrrr!!!!

(#15416) KrAt válasza Joe bácsi (#15414) üzenetére


KrAt
veterán

Kérlek, fejezd be a flémelést, trollkodást, mindent, ami nem a topicba való.. Elhiszem, hogy nem kedvenced a márka, de itt erre szerintem senki nem kíváncsi, mindenki tudja, hogy jártál a telóval, mindenki nagyon sajnálja, de lépjünk már túl ezen.. Mert 1 telefon nem jó, ne flémeljünk már kérem..

(#15417) albiosz


albiosz
őstag

Ez aztán összehangolt volt. :D
Jogos!

(#15418) Ricardo


Ricardo
félisten

(#15419) GAgyiXyXy válasza old rocker (#15407) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

hüp-hüp-hüppahóóó!
Ez nagyon ott volt :) :C :C :C

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#15420) steve24


steve24
aktív tag

Köszi a segitséget! akkor nincs mit tenni :(

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#15421) Lacopapi válasza cucinho (#15413) üzenetére


Lacopapi
addikt

A szoftfrissítés folyamatában az OviSuite felajánlja a biztonsági mentést,de ki is hagyhatod-ámbár miért tennéd.Nem tudom,de engem zavarna ha eltűnnének az addig jól működő és megszokott beállításaim....azaz látok logikát abban,hogy mindent visszakapsz ugyanúgy egy új (talán jobb),szoftverrel megtalpalva.. :)

(#15422) Orlin


Orlin
addikt

Hello!

Mozgó hátteret hogyan lehet feltenni telóra?Már kerestem jót de nem mozog :D
Kell hozzá valami progi még?

Köszönöm!!!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15423) Devius


Devius
csendes tag

Szerintem a következő kertévés kvízműsorban 20e Ft-os kérdés lesz, hogy melyik telefont utálja Joe bácsi, ugyanis lassan alapműveltségnek számít a dolog. A nyugdíjas Mari néni is erről beszél a piacon, mikor kiviszi a házi tojásait eladni

A lustaság nem más, mint pihenés elfáradás előtt.

(#15424) Apollyon válasza Orlin (#15422) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hi!

Symbian UIQ-ra nem lehetett soha mozgót betolni, szerintem S60-ra sem lehet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15425) vans? válasza Apollyon (#15424) üzenetére


vans?
őstag

Tenyleg nem lehet. :)

hábm bábm

(#15426) akos3 válasza Orlin (#15422) üzenetére


akos3
addikt

.gif sem mozog? annak pedig kéne..

(#15427) Ricardo válasza akos3 (#15426) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem. Állóként jeleníti meg.

Szerk: A galériában mozog ahogy kell, de háttérképként nem.

[ Szerkesztve ]

(#15428) sanzi89


sanzi89
addikt

Nos, a mai nap tettem egy kis "E52 vadászó körutat". Sokan írjátok, hogy teljesen, szikla szilárdan van összerakva a telefon, de én nagyon nem ezt tapasztalom a sajátomon. Először bementem a T-Mobile békéscsabai üzletébe, ahol megnyomorgattam a kiállított telefont. Ugyanúgy mocorgott, recsegett az egész előlap és készülékház, mint az enyémen. Aztán bementem az MM-be, és ott is megnéztem a kiállított készüléket. És itt jött a pofára esés. Annyira egyben volt az egész telefon, hogy hajaj... Sehol se recsegett, normálisan össze volt rakva. Valahol olyannak képzelem el, hogy milyen lehet az E52. Ezek után egy helyi kis GSM boltba is bementem, és elkértem egy percre egy használt E52-öt. Az ugyanúgy ropogott, recsegett. Ez után bementem a csabai Nokia márkakereskedésbe, és ott is elkértem egy használt telefont, az megint királyul volt összerakva, mint ami az MM-be van kiállítva.

Ezek után arra jutottam, hogy E52 és E52 között ég és föld különbségek vannak összeszerelési minőségben. Már amikor az ember kézbe veszi - még meg se nyomorgatja - már érzi köztük a különbséget. Direkt elhívtam magammal egy barátomat is, nehogy én meséljem be magamnak a dolgokat, de ugyan az volt a véleménye, mint nekem.

Vannak jól összerakott E52-esek, vannak trehány és pocsék módon összeszereltek is. Sajnos az én készülékem az utóbbi kategóriába tartozik. Ezzel lehet valamit csinálni?

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#15429) old rocker válasza sanzi89 (#15428) üzenetére


old rocker
veterán

Hát, esetleg szervizelde... egyébkén az enyém is a jól összerakottak közé tartozott, amíg párszor le nem ejtettem. Most sem a káva (vagy előlap, kinek hogyan tetszik) mozog, hanem időnként, félkezes billentyűzésnél a hátlap moccan időnként. Azoknak, akik a hátlap vékonyságát kritizálták, annyiban igazuk van, ha leesik, könnyen deformálódik a papírvékony fémlemezke. Ha deformálódik, nem fekszik fel passzentosan; s akkor bizony mocorog...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15430) akos3 válasza Ricardo (#15427) üzenetére


akos3
addikt

jah én is arra emlékeztem, h vhol mozgott nekem, de úgy látszik az csak a gallária vt. Érdekes, h miért csinálja ezt. már a 6 éves alcatel 556-om meg tudott jeleníteni .gif képeket ;] Hát igen a technika.. :P :C

(#15431) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Azt meg tudná mondani nekem valaki, ha ezen az oldalon (http://www.nokioteca.net) igényeltem cer. ill. key fájlt, akkor az hova fog megérkezni? Mert tegnap du. küldtem el a kérelmet, és még nem jött semmi, ill. azt se tudom hova kellene jönnie, és honnan lesz letölthető. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15432) peugeotmate válasza old rocker (#15429) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nekem is mocorgott a hátlap (de érezhetően) és kicserélték a telefon középrészét, azóta nincs bajom vele!

Viszont a 3.04-es Nokia Maps kissé kezd idegesítővé válni a műholderősség hiánya miatt! Viszont a wifivel egész jó hozzávetőleges helyzetet kapok! Lehet visszarakom a 3.03-asat. (051.018-as szoftverfrissítésekor automatikusan automatikusan települt a "drága".)

meg

(#15433) Symbio válasza akos3 (#15430) üzenetére


Symbio
senior tag

Nekem egyáltalán nem hiányzik a mozgó kép. Az aktív készenléti állapot miatt tele van szöveggel (menüvel) a főképernyő. Engem idegesítene a szöveg alatti mozgó kép (még az álló is ritkán jó, nehezebben olvasható a szöveg)

(#15434) akos3 válasza Symbio (#15433) üzenetére


akos3
addikt

Nekem se hiányzik, itt az egyik kolléga vetette fel a témát. Nekem nincs aktív készenlétben, egy sima állókép van berakva azt slussz. Nekem nem jön be a sok információ kijelzés a főképernyőn. csak a gombokhoz (lefölbalrajobbra) van ily modón alkalmazás beálíltva mert azt viszont szeretem :K

(#15435) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Békés Karácsonyt, egészséget és eredményekben gazdag újévet mindenkinek!

(#15436) old rocker válasza Lompos48 (#15435) üzenetére


old rocker
veterán

Hasonló jókat neked, és minden kedves fórumozónak. Remélem, a karácsonyfa alá jócskán került a kiváló minőségű, qrwajó Nokia telefonból, az E52-ből...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15437) vans? válasza Lompos48 (#15435) üzenetére


vans?
őstag

Neked is!

(ezenkivul remelem, hogy Joe bacsi haverja is meglepi magat karacsonyra egy uj telefonnal.)

hábm bábm

(#15438) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Kellemes ünnepeket mindenkinek :)

(#15439) urbanjozsi válasza old rocker (#15436) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Nálunk már jött is az öreg Jézus :)
Nekem egy E52-t, az asszonynak egy X3-02-t hozott!
Eddig minden okés velük :C
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

(#15440) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Az mitől van, hogy ha átalakítóval akarnám tölteni nem tudom, mert pár másodperc után leáll a töltés?

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#15441) old rocker válasza urbanjozsi (#15439) üzenetére


old rocker
veterán

Tudtam én, hogy a Jézuska okos...

Géza, azt az átalakítós töltést felejtsd el .... szerintem. Én 1x használtam, olyan forró volt, hogy majdnem sütött...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15442) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Most lettem E52 tulaj. Új, t-.mobile-os. Sikerült rá feltennem a telefonszámaimat és a jegyzeteimet, de felül a jobb oldalon egy sms- ikon egyfolytában villog. Egyetlen sms sincs a telefonon, sem e-mail. Nem értem miért van ott. A leírása szerint, akkor kellene megjelennie az ikonnak, ha sms érkezik. Valakinek valamilyen ötlet!

UI.: Kellemes Karácsonyt Kívánok Minden Fórumlakónak!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#15443) peugeotmate válasza ratkaics (#15442) üzenetére


peugeotmate
őstag

SIM kártyád megtelt SMSekkel!

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

meg

(#15444) ratkaics válasza peugeotmate (#15443) üzenetére


ratkaics
senior tag

És azt hol tudom törölni? Még nem vagyok otthon eléggé a telóban.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#15445) peugeotmate válasza ratkaics (#15444) üzenetére


peugeotmate
őstag

Simán törölsz SMSt. Állítsd át, hogy az SMS-eidet ne a SIMre mentse hanem a telómemóriára vagy a mem. kártyára!
Üzenetek>opciók>beállítások>egyebek>használt memória

meg

(#15446) ratkaics válasza peugeotmate (#15445) üzenetére


ratkaics
senior tag

Jah, közben megtaláltam. De ott két lehetőség van, vagy telefonmemória, vagy memóriakártya. a SIM kártyát ott nem lehet kiválasztani.....

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#15447) akos3 válasza ratkaics (#15446) üzenetére


akos3
addikt

igen ezekben már nem lehet. tedd viszsa a régi telefonodba és ott törölj párat. majd ezen állitsd sztem a memkártyára ugy nem lesz ilyen problémád többet ;)

(#15448) Symbio válasza ratkaics (#15446) üzenetére


Symbio
senior tag

Most is ott van, nem? ;)
Állítsd be a telefonmemóriát, ha nem lesz nagy mennyiségű e-mailed

(#15449) akos3 válasza Symbio (#15448) üzenetére


akos3
addikt

Most is ott van, nem?

Ezt nem teljesen értem. Az a baja, h megtelet a SIM, de ezeken a Nokiákon már nem lehet SIMre menteni, így nem is tud törölni sem, mert nem látja azokat az sms-eket. Vissza kell tennie a régi telójába és törölni. Majd az már mind1 h mem karira menti v telefonmemóriára, értelemszerűen ha nagyobb a levelezése akk célszerű kártyára. Már pedig ált szokták használni a userek e-mail beolvasására is a postafikókot aminek több hely kell..

(#15450) old rocker válasza ratkaics (#15442) üzenetére


old rocker
veterán

Azt az értesítést nyisd meg és töröld a készenléti kijelzőn. Az üzenetek beállítatlanságát vagy mi a túrót jelez, már nem emlékszem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.