Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Pofás darab :))

(#2) Carsee


Carsee
tag

Nagyon korrekt. E51 után tuti erre váltok majd.

(#3) qky


qky
tag

Nagyon szép darab.
Főleg a szürke. :K

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#4) Szabeszka


Szabeszka
aktív tag

Nagyon szép, korrekt tudás, sztem méltó utódja az E51-nek.

On the road again

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon pofás. A 2,4 es kijelző már elegendő egy ilyen telefonban. Az E51 nek számomra a kicsi kijelző a legfájóbb pontja.

(#6) Depression


Depression
veterán

Gyönyörű darab. Csak nem felejtettek el szépet is csinálni.

A videó készítője meg mehetne maniküröshöz.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) <NewL>


<NewL>
addikt

E55,E52 hány E51 utód lesz még ami tök ugyanúgy néz ki,ugyanolyan tudással.
Ssináljanak már valami újat is,nem?

Egyébként jól néz ki...mert mindegyik ugyanolyan és mindegyik jól néz ki. :W

Ez a Nokia lóherét se akar ebben az évben. Csinál 2 ugyanolyan telefont,ezeket. Rak egy tetves kamerát az E71-be. Csinál egy olyan zászlóshajós duplanulla telefont amit beharangoz minden jóval és ugyanolyan gyenge marad mint előtte a többi. hmm Gratulálok

Fejlesszetek már valamit helló!

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#8) Jadro


Jadro
veterán

Ó de szép cucc! Azért a 8 órás beszélgetésre kíváncsi leszek. Már csak a vékonysága miatt is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#9) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon szép kis üzleti modell! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) Dyno


Dyno
veterán

Jól nézzki lehet majd erre váltom az E51-em, bár az E63 valahogy jobban megfok, de nagyon jónak nzzki ki ez az E52.

(#11) Dare2Live válasza <NewL> (#7) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

a szifon is mind uolyan ott is vered emiatt a fejed a falba? :P

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) WiZARD válasza Jadro (#8) üzenetére


WiZARD
addikt

23 nap standby van megadva.
végülis a philipsnek ez már jópár hónapja sikerült, itt az ideje, hogy más is lépjen ebbe az irányba...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#13) qky


qky
tag

Most nézem, végre sikerült leszedni a telefon oldaláról a microSD és az adatkábel csatijának "gumitakaróját". Ez az egy dolog ami nagyon zavar az E71-ben. :W

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#14) gerii válasza <NewL> (#7) üzenetére


gerii
addikt

de mit tudnának fejleszteni hardveres téren?
igazából már vagy egy éve megállt az ilyen irányú újítások kora. vagy inkább az N95 óta, mert kb ugyanazt tudja minden újabb teló, és nem csak a Nokiák.
a következő a projektor lehet, de arra várni kell még egy darabig, más nem jut eszembe...

(#15) marositech


marositech
senior tag

Nyam nyam! Csöpp-csöpp! Nekem köll ezz, cégesnek kíváló!!! Kár, hogy a belcsínről semmi infó!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#16) Champipi


Champipi
senior tag

A lerakó gombot, csak körömel lehet majd nyomni!

Kapsz egy körmöst Nokia nyelven azt jelenti, hogy felhívlak E52-ről, majd bontom a kapcsolatot egy körmös gomb nyomással! :))

(#17) <NewL> válasza gerii (#14) üzenetére


<NewL>
addikt

igazából nekem csak nagyobb kijelző kellene,Mert mindegyik telefonjukon elféne pár tized collal nagyobb. 2.6 - 2.8" elégedett lennék.

na egy kicsit kiborultam. visszaszívom:)
várom nagy szeretettel a Touch E Nokiát. remélem ott nagyobbat fogok látni mint 2.4":D

marositech : mondom én ARM 11 369 MHz :D

Dare2Live : azok is gyötrik most magukat azért,amit kihagytak most belepakolják:D

yorka : 3.2 AF :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#18) Napfénysüti válasza Ricardo (#5) üzenetére

Ugyanez nekem is a gondom az E51-el. De ez nagyon bejön. :K

Més que un club!

(#19) yorka


yorka
tag

Nekem is a korrekt darab kifejezés jutott eszembe. Vajon fix- vagy autófókuszos a kamerája?

(#20) zsoltke válasza qky (#13) üzenetére


zsoltke
tag

miért zavar a gumitakaró? szerintem óvják a csatlakozókat rendesen.

ASUS ZenBook Flip UX362FA-EL256C, Apple iPhone 11 Pro 64Gb

(#21) plus44


plus44
veterán

Ugyanaz, mint ez E55, csak QWERTY (fél QWERTY) nélkül, azaz elég szép :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) -Maci- válasza <NewL> (#7) üzenetére


-Maci-
őstag

Newl!

Én osztom a kiborulásodat! Eleve logikusabb lett volna először a normál gombsorral kiadni (E52) és utána megcsinálni a qwerty-t, mint extrát (E55) szerintem. Persze ezt meg lehet cáfolni, de azt már végképp nem értem, hogy mi a f.... FRANCOT :-) vonaglanak már az E55-tel? A hozzá tartozó fórumban már kifejtettem, hogy mire kijön, már nem fogja megérni az árát. Most ezt tetézik az E52-vel, ami szerintem ugyan az, csak másik gombsorral! Na ez valyon miért csak a 2. félévben lesz? Ehhez új üzemet kell építeni, vagy mi? :W
Vagy eleve a múzeumba szánják? :))

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#23) TayRol


TayRol
veterán

No, ez tettszik. :) E51 cserenel eleg eros alternativa lesz.

(#24) qky válasza zsoltke (#20) üzenetére


qky
tag

Egyelőre nincs is velük semmi gond, nagyon patentül rögzülnek.
Viszont nekem először egy használt E71-em volt.
Na ott egyiket sem lehetett visszatenni a helyére, csak lifegtek bele a nagyvilágba.
Mondhatom gyönyörű volt. :W
Ennek ellenére teljesen beleszerettem és most vigyázok rá mint a hímestojásra.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#25) coyote55


coyote55
őstag

Szép vastag a keret a kijelző körül, ebbe belefért volna a 2,6"-os kijelző is...

Memento Mori!

(#26) madarasz92


madarasz92
őstag

Tényleg nem rossz! :D

(#27) fateless


fateless
veterán

Nagggyyoon tetszik.

Végre megfelelő lett a kijelző mérete! A GPS-t mondjuk feleslegesnek tartom, no de ez a mai divat, mit lehet tenni.

Nagyobb kijelző nem fért volna ebbe a keretbe, mert akkor már nem lehetne pl hangerőgomb az oldalán, illetve az első kisebb oldalirányú ütődésnél lehetne cserélni a kijelzőt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#28) Pajoz válasza -Maci- (#22) üzenetére


Pajoz
őstag

Talán azért "vonaglanak",hogy kielégítsék a vásárlók igényeit.Nekem pl nem bejövős az E55,de az E51 sem tetszik különösebben külalakra.Ez viszont ott van a topon mind külcsínben,mind belbecsben.

(#29) plus44


plus44
veterán

Van benne giroszkóp is?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) sekli válasza fateless (#27) üzenetére


sekli
addikt

itt azért valamire használható is a symbian miatt, nem úgy mint a zárt oprendszeres telefonok tömegeiben..., az a divat...

(#31) asadasad22


asadasad22
őstag

eltűnt a telefonkönyv gomb?

(#32) total90


total90
veterán

Ááá, hát ez nagyon jól néz ki és a tudása is korrekt. Tesztet, tesztet :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#33) Jadro válasza plus44 (#29) üzenetére


Jadro
veterán

Mivel azt írták hogy elfekszik a kijelzőn a kép, így gondolom kell benne lennie.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#34) Magnum_


Magnum_
nagyúr

tökéletes! előfizetéssel megvan jóatyám és barátnőm következő telefonja.. gondolom januárban már korrekt áron lesz a szolgáltatóknál+ kedvezméynek..

I humbly and respectfully decline™

(#35) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon tetszik. Ha nálunk is jó áron lesz erre lehet be is nevezek.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36) sekli válasza WiZARD (#12) üzenetére


sekli
addikt

persze, az E51-nek meg 13 nap... :DDD nézz be a topikjába, hogy mennyi rinyálás megy az akkuról... :D

(#37) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez igéretes darab,és az kezdőár se horror.

(#38) Womb


Womb
senior tag

Csini darab de kár,hogy nem rozsdamentes acél,mint az ötveneggyes.

(#39) bope87


bope87
aktív tag

Kíváncsi leszek rá, mert a beharangozott árakat nézve 20 EUR-al (cirka 6000) lesz olcsóbb az E55-nél... well...

[ Szerkesztve ]

(#40) -Maci-


-Maci-
őstag

Szerintem legokosabb ha megvárjuk a kííínaji koppintását feleannyié.... :DD :Y

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#41) NGyuri


NGyuri
aktív tag

kíváncsi leszek a kamerájára; AF-es lesz ami elvárt vagy ugyanazt a EDOF (fix?) fókuszost kapja, mint az E55.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#42) skajwa


skajwa
senior tag

Csatlakozom, ez tényleg nagyon szép!

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#43) -Maci-


-Maci-
őstag

Bocs az offtopikért, de sehol sem találom, amit keresek. Mintha lett volna itt egy topik arról, hogy melyik a legjobb gsm bolt, avagy hol érdemes vásárolni. Tudna valaki segíteni?
köszi

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#44) |AP| válasza NGyuri (#41) üzenetére


|AP|
veterán

Én azt gondolom ugyanazt kapja... ugyanaz a ház, ugyanaz a belső, csak színben és gombsorban van különbség...
De még egyszer hangsúlyozom: "én azt gondolom" :)

(#45) Scenic


Scenic
tag

Imádom, szeretem a Nokiát (nekem E66-om van), de ebben 0 az innováció.... :(((
Persze nem az E51-hez képest gondoltam!

Egyébként felettébb csinos darab, de a külcsínyen kívül kevés újdonságot vonultat fel mostanság a finn óriás, pedig a koreaiak már a spájzban vannak... :U

[ Szerkesztve ]

XPERIA Z2

(#46) |AP| válasza Scenic (#45) üzenetére


|AP|
veterán

mégis mi hiányzik belőle? az érintőképernyő?

(#47) -Maci-


-Maci-
őstag

Ezt találtam. Egyértelműen azt írják, hogy az E55 koppintása, csak a billentyűzet más, e miatt viszont olcsóbb is.

"Nokia E52 is basically a copy of the Nokia E55, save for the QW-ER-TY keyboard. It brings 3G with HSDPA 10.2 Mbps and HSUPA 2Mbps support. The other major features of the Nokia E52 include a 2.4” display, GPS and Wi-Fi. An accelerometer sensor for automatic screen rotation, a digital compass and a 3 megapixel full focus camera are also on board.
The 8 hours of talk time and 23 days of standby are the other assets of the E52. Those numbers are just about the same as on the Nokia E55 and twice as good as its predecessor – the E51.
The Nokia E52 will ship with a 1GB microSD card and a free 60 day trial for Files on Ovi. It’ll become available in the second half of the year at an estimated retail price of €245, before taxes or subsidies. That is about 20 euro less than the Nokia E55 to compensate for the missing QW-ER-TY which might be a good trade-off for some users. "

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#48) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Nagyon jól néz ki! A tesztek után meglátjuk, lehet, megvan az E51 utódja...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#49) Scenic válasza |AP| (#46) üzenetére


Scenic
tag

Szerintem ezt nem nekem kellene kitalálnom vagy ha igen, akkor kérnék sok-sok Euro-t cserébe... :P
Viccet félretéve, én valami olyasmit várnék, amire végre azt mondhatom, hogy "húbammeg" és ne csak a kinézettel vagy az unalomig ismert alkalmazásokkal akarjanak lehengerelni! Ennyi!

XPERIA Z2

(#50) BMW-M6power


BMW-M6power
tag

Nagyon elegáns kis darab lett, egy kicsit e55 egy kicsit e51, remélem az ára is ilyen szép lesz. :K

Galaxy S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.