Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) Jadro válasza Gaabor80 (#16600) üzenetére


Jadro
veterán

Azt nem is néztem. Valahol tuti találsz, mert én emlékeim szerint Sync ML-t használtam. Innen szedtem a beállításokat, de ha itt nincs, akkor van valahol máshol.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16602) Gaabor80 válasza Jadro (#16601) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Nekem azt írja ki, hogy nem nyitható meg az adatbázis. Elvileg a névjegyzéket egy fájlba tárolja, mintha ezt nem találná

(#16603) ivacst


ivacst
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nemrég vettem egy e52-est és azt írja ki, hogy "NOKIA MODE"!!!

Ez mit jelent? Ennyinél meg is áll, amikor be akarna tölteni a telefon.

Előre is köszönöm!

(#16604) Burgburger


Burgburger
tag

Sziasztok!

Remélem valaki találkozott már az alábbi problémával és tud segíteni nekem. A naptárba, ha bejegyzést akarok írni, mondjuk új találkozóról. Akkor az 'Adja meg a tárgyat' mezőben nem jelenik meg amit írok, csak a fejlécben. Van valakinek ötlete, hogy mitől van ez és, hogy mit tehetnék? Elég idegesítő.

(#16605) Gaabor80 válasza Burgburger (#16604) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Próbálj meg más témát használni, azzal lesz a baj

(#16606) Burgburger válasza Gaabor80 (#16605) üzenetére


Burgburger
tag

Igazad van! Két fajta témát használok. A metal greyt és az Earth by Pizerot. Na ennél nem működik. De eddig működött. Nem értem?!

(#16607) Gaabor80 válasza Burgburger (#16606) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Az Eart by PiZerot én is használtam, nálam is ilyen gond volt. Régi sw-vel nem csinálta, de valamelyik, már nem emlékszem sw frissítés óta van ilyen gond.
Valamelyik témával hibás, valamelyikkel nem, nem jöttem rá az okára..

(#16608) syraly


syraly
csendes tag

Van ennél a telónál mód arra, hogy egyszerűen ki-be lehessen kapcsolni a mobilnetet?

(#16609) naattila


naattila
tag

Nem tudom lehet-e itt erről
kérdezni de fontos lenne!
Telenoros a telom és szeretném
függetleniteni.Angliába utazok és
nem akarok egy másikat venni.mert ott
az O2 kártyát használnám.Ha van valami
gyors megoldás segítsetek légyszi!

one+ 64GB fekete

(#16610) club1 válasza naattila (#16609) üzenetére


club1
veterán

Ha nincs élő hűségszerződésed a telefonra, a hálózati korlátozásfeloldása a Telenor ügyfélszolgálatain 6000 Ft + ÁFA (7500 Ft). Minden egyéb esetben ebbe a telefonba O2 kártyát csak törvénysértés után tehetsz (kivéve ha kifizeted a szerződésed felbontása miatti kötbért, amiből viszont vehetsz kint elég jó telefont ahhoz az O2 kártyához).

(#16611) old rocker válasza syraly (#16608) üzenetére


old rocker
veterán

Van, Belépsz a WEB, Opera Mini vagy Opera Mobile menübe, aztán kilépsz belőle.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16612) naattila válasza club1 (#16610) üzenetére


naattila
tag

köszi erre végkép nem gondoltam.
Nincs hűségszerződésem,úgyhogy
viszem a telenorhoz.remélem gyorsak lesznek.
Tudom hogy olcsó kint a telefon de nem akarok
kettőt hordani.Még egyszer köszi :R

one+ 64GB fekete

(#16613) syraly válasza old rocker (#16611) üzenetére


syraly
csendes tag

Használjuk az off topic stílust a komolytalan hozzászólásokhoz.

(#16614) old rocker válasza syraly (#16613) üzenetére


old rocker
veterán

hülye kérdésre hülye válasz.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16615) topa11


topa11
csendes tag

Hello ! Ti tudtok yahoo messengerrel videóhívást eszközölni telóval? Ha igen melyik szoftverrel, mert sem a fring, sem a nimbuzz nem akar nekem összejönni. Köszi ha van jó ötlet!!! :R

(#16616) topa11


topa11
csendes tag

Ja mégvalami ! Hallotatok már a movicha nevű szoftverről ? Ha igen és használjátok írjátok már le hogy honnan szedtétek s60v3-ra. Köszi !

(#16617) BodnarCsab


BodnarCsab
csendes tag

Hali,

szerintetek 6700-t érdemes lecserélni E52-re? Egyedül a kamera miatt estem gondolkodóba, azt olvastam az E52-ben nem a legjobb.

(#16618) old rocker válasza BodnarCsab (#16617) üzenetére


old rocker
veterán

Igen. Ha telefont akarsz, nem pedig telefonáló fényképezőgépet.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16619) Helyes


Helyes
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy most akartam lecserélni az 5800-át erre de eltünt a Vodafone kínálatából. Szerintetek hol lehet megvásárolni jó állapotban, olcsón vagy esetleg újonnan? Nézegettem az új Nokiákat de egyik se nyerte el a tetszésem és semmit nem hallottam az utódokról. Tudtok segíteni?
Előre is köszönöm!

(#16620) naattila


naattila
tag

hali
egy fontos kérdésem lenne:
szerintetek melyik lenne jobb
vétel egy Nokia C3 vagy egy
BlackBerry 8520?
Ajándék lenne majd ballagásra.
Megbizhatóság,üzemidő,szoftverek,
gyorsaság,bővíthetőség?

one+ 64GB fekete

(#16621) sonkamiki válasza naattila (#16620) üzenetére


sonkamiki
tag

Szerintem vegyél E52! ;] Már nem drága,kinőtte a gyerekbetegségeket,szoftverek is vannak rá,bővíthető is és az üzemideje az egyik legjobb....ha nem A LEGJOBB!
Ja és ez egy E52 topik! Kicsit "bugyuta" volt a ilyen kérdésed. Ez olyan mintha a Ferrari-hoz bemennél érdeklődni,hogy melyik autót ajánlják a Mercit vagy az Audit :D . Na kb elképzelheted milyen reakció lenne ;] :DDD

(#16622) sonkamiki válasza naattila (#16620) üzenetére


sonkamiki
tag

Ha érdekel az Enyém eladó! De csak Neked :). Jól bejáratott, rengeteg szoftverrel, 4-5 napot bír az akksija, 33Mb szabad memóriával és ha megegyezünk odaadom a 8Gb-s memókártyát is :). Lehet veszek egy C3-t ...... ;]

(#16623) zzola válasza sonkamiki (#16621) üzenetére


zzola
félisten

Üdv!
Régen jártam itt, gondoltam benézek! Egy C5-öst nyüstölök, el kell mondjam, hogy az E52 valóban jobb készülék, megmondom őszintén az androidos mellé hiányzik kicsit, viszont a B kategóriás összeszerelés miatt mégsem kellene! C5-nek valóban gagyi a betekintési szöge, napsütésben alig olvasható, ellenben ez még sosem fagyott le, nem indult újra, és klasszisokkal jobban van összerakva, mint az E52.... :DDD
bye!

(#16624) old rocker válasza zzola (#16623) üzenetére


old rocker
veterán

legjobb az N97 mini

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16625) naattila válasza sonkamiki (#16622) üzenetére


naattila
tag

OKÉ vágom amit írsz csak
az a baj hogy nekem is E 52-sem van.
Tehát nem olvastad figyelmesen el!Ajándék lenne!
Igaz nem írtam ki hogy már van telefonom
csak azért mertem feltenni a kérdést,mert itt
eddig mindig segítettek az érdemleges hozzászólással.
Gondoltam vannak tapasztalataitok valamelyik teloval.

one+ 64GB fekete

(#16626) sonkamiki válasza naattila (#16625) üzenetére


sonkamiki
tag

Látom nagyon a qwerty billes a favorit :). Én személy szerint nem vennék fektetett kijelzős telót. Árban még a ZTE is hasonló igaz tapis, de legalább nagyobb a kijelző, az OP rendszere még amiben különbözik :). Én mégis meggyőzném az E52-ről ;] ;) .

(#16627) 105kacsa válasza Helyes (#16619) üzenetére


105kacsa
őstag

Szia! Most szeretném eladni az én E52 -esemet.Vodafonos 052.003 sw van rajta 1 éves ,végig tokban volt tartva ,gyári állapotú ,karcmentes .Ha érdekel vegyük fel a kapcsolatot e-mailben: kacsa105@freemail.hu.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#16628) Keksz


Keksz
senior tag

Helló,

a családban van egy E52, ami eddig azt csinálta, hogy ha küldtél a számra egy sms-t, akkor nem jött meg, ha küldték 5 db-ot (pl. egy nap alatt!), akkor egyik sem jött meg, csak egy újraindítás után.
Volt vele már gond is, de ez volt a legidegesítőbb!

Aztán ment a szervízbe, rátoltak egy 052.003 sw-t (mivel céges a telefon, gondolom a t-mobile szervízben volt, mert T-s a telefon!), volt 1 hard reset is, majd azóta az SMS gondokat nem tapasztaltuk, mivel a telefon azóta magától KIKAPCSOL vagy ÚJRAiNDUL!

Van vkinek ötlete mi lehet a baja?
Miért indul újra?

A telefonon totál alap programokkal fut, semmit nem telepítettünk rá, hard reset is volt, ahogy írtam.

Köszi,
Keksz

(#16629) Keksz válasza Keksz (#16628) üzenetére


Keksz
senior tag

Ja, és azóta ha jön SMS nem jelzi, hiába van beállítva...

Szar az egész!

(#16630) Apollyon válasza Keksz (#16629) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Írd át a product code-ot, aztán frissíts szoftvert az ovi suite-tal. Ha megfelelőre írod át, akkor gyári szoftvert rak fel, de attól még függő marad a készülék, viszont a gyári szofival nagy valószínűséggel megszűnnek a problémák. :K

Ezért nem veszek soha telót szolgáltatónál mert rárakják a szar, gányolt, szemét szoftverüket.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16631) Keksz válasza Apollyon (#16630) üzenetére


Keksz
senior tag

Ja, pont ezt mondtam páromnak, hogy tuti a t-s szoftver ilyen foskazán.
Nekem független e71-em van és soha nem volt ilyen gondom.

De náluk a cégnél mindenkinek hasonló gondjai vannak.
Megnézem majd ezt a product code dolgot.

(#16632) old rocker válasza Apollyon (#16630) üzenetére


old rocker
veterán

Így igaz!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16633) krammerka


krammerka
őstag

Üdv!

Kérdésem lenne:

Mi az oka annak,ha a telefon nem írja ki a hívó fél nevét?

(#16634) Apollyon válasza krammerka (#16633) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már ki volt vesézve, olvass vissza, általában az szokott lenni hogy többször van benne a telefonkönyvben a szám, és a teló nem tudja melyik nevet írja ki..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16635) old rocker válasza Apollyon (#16634) üzenetére


old rocker
veterán

asszem olyankor sem, amikor egy névhez több szám van de nincs kijelölve alap ... vagy valami ilyesmi

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16636) jazzkifli válasza old rocker (#16635) üzenetére


jazzkifli
tag

Attól még kiírja, hogy ha egy névhez több szám tartozik.
Az tesz be neki (és nem ír ki nevet) amikor egynél többször van ua a szám más neveken.

A T9 csak nekem csökevényes?
Van valami trükkje?
Mert tök alap szavakat nem tud és olyan furán ajánlja fel... :F

Aláírás

(#16637) Apollyon válasza jazzkifli (#16636) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A T9 tud tanulni szóval mást nem tudsz tenni mint ami nincs benne, azt beírod..
Én alapból utálom a T9-et, sosem használtam, csak lassít, még sosem írtam két egyforma sms-t:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16638) borsanyig


borsanyig
csendes tag

Srácok nekem van egy kis gondom az E52vel. 1 honapja vettem mukodik is szepen csak fogy a telefon memoriaja. 70 mb van szabad de 2 het alatt megtelik magatol, akkor csinalok gyari visszaalitast megint mukodik ket hetig es auto megtelik. Mindent a memoria kartyara rakok szoval nem ertem mi lehet teli, file bongeszovel is atneztem nincs ott semmi valami program mentheti el a szemetét a telefonba vagy szoftver hiba lehet? Volt valakinek symbiannal hasonlo problemaja?

(#16639) old rocker válasza borsanyig (#16638) üzenetére


old rocker
veterán

Ha az üzeneteidet nem törölgeted és a levelezésedhez pl. Nokia Messagingot használsz, mindez a telefon memóriáján terpeszkedik, akkor elég hamar megtelik a memóriája. Egy konkrét példa: készítesz vele néhány képet, amit már az elkészítés pillanatában felajánl továbbításra. Ez nagyon baba, rögtön el is küldöd a haverodnak e-mail-ben. De ezek a képek, mint csatolt állomány, ott foglalják a helyet az elküldött e-mailek között. (Kivéve, ha az üzenetek tárolási helyének a kártyát adtad meg.)
Ezen kívül, ha gyakorta netezel, vagy használgatod az OVI-t letöltésre és a web menüben időnként nem törölgeted a személyes dolgokat, szintén teleszalad a memória.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16640) borsanyig válasza old rocker (#16639) üzenetére


borsanyig
csendes tag

Nem egesszen mert a kepeket uzeneteket mindent a memoriakartyra mentek. File bongeszovel szinte semmit nem enged kitorolni a telefon memoriajabol ahol olyan mappak vannak hogy kepek videok zene ezeke szinten uressek igy is a 70 Mb bol 50 foglalt raadasul meg a programokat is kitoroltem amiket engedett. Amit mondtal hogy a web menuben toroljem ki a szemelyes adatokat, operat hasznalok de ma meg azt is kitoroltem.

(#16641) sonkamiki válasza borsanyig (#16640) üzenetére


sonkamiki
tag

Attól,hogy mindent a memókarira mentesz,még az indító programja a telefon memóriából indul. Lehet,hogy pár játékot,"appot" felraktál és azok indítófájljai miatt telik be........Nekem legalább is ez volt. De jó tipp a "személyes adatok törlése" is :)

(#16642) Burgburger válasza sonkamiki (#16641) üzenetére


Burgburger
tag

Nekem is volt ilyen problémám. Aztán átállítottam az üzenetek mentési helyét, illetve hetente törlöm a webből a személyes beállításokat, a naptári bejegyzéseket és az opera előzményeket és sütiket. Így működőképes marad a teló.

[ Szerkesztve ]

(#16643) bandrizs


bandrizs
csendes tag

sziasztok!

Bocsánat ha ez régen már agyonrágott téma volt, de sajnos nem volt bő fél óránál több időm visszaolvasni és azok között nem találtam erre vonatkozó infót.

A problémám az volna, hogy 2 napja frissítettem az E52-esem és miután sikeresen befejeződött a telepítés szerettem volna visszaállítani a gyors-parancs ikonokat vagy alkalmazás ikonok (nem tudom melyik a pontos neve) a kijelzőre, de most csak az 'alkalmazások a főképernyőn' pont alatt 14 gyakorlatilag használhatatlan opció van. hogyan tudnám visszaállítani az óra, bluetooth, naptár stb. ikonokat?

Köszönöm a segítséget!

András

(#16644) vitar100


vitar100
tag

Sziasztok!

Sokat olvasgatom a fórumot.

Kb 2 éve van meg a teló,
semmi panaszom nincs rá,
mert hát qrva jó! :p

Viszont az ovisuite jelzi egy ideje, h van új térkép + email kliens de ezeket valahogy nagyon nem akarja felrakni (jól). Az emil-kliens még változott is valamennyit, azaz van már 'freemail/ciromail?stb' előre megadva, de semmi további beállítási lehetőség.. (nem látom, h jobb lenne az előzőnél).
De a térképfrissítésnél folyamatosan elakad. Aszem 3.04-re szeretné frissíteni, de semmi. Egyszerűen elakad, és marad a 3.03as verzió...
Hard reset volt (több) de a memóriakártyát mindig kiveszem előtte. Lehet ott tárol v.mit hibásan?

(#16645) Apollyon válasza vitar100 (#16644) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A memóriakártyát vissza kéne tenni mert alapesetben ugye ott van a térkép...
De ha ez nem megoldás akkor passz

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16646) old rocker válasza vitar100 (#16644) üzenetére


old rocker
veterán

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16647) Probert75 válasza vitar100 (#16644) üzenetére


Probert75
addikt

Én meg azt javaslom, hogy a 3.04-es Map-ot ne akard feltelepíteni mert nem jobb semmivel a 3.03-asnál.
Én is frissítettem, majd aztán rövid időn belül le is töröltem.

(#16648) tschyllagh


tschyllagh
tag

sziasztok! eladó lett az e52-esem. itt a link: http://www.vatera.hu/nokia_e52_hibatlan_kulsovel_1455971907.html

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#16649) pocak28


pocak28
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszi. A ti segítségetekkel sikerült végre beírnom az E51-re a kimenő és bejövő levelek szerverét, de ha csatlakozni akarok túl sokáig gondolkodik és kiírja, hogy műveleti időtúllépés és nem tudok csatlakozni. Amúgy telenoros vagyok és gmailom van!
Tudjátok mi lehet a gond??? :W

[ Szerkesztve ]

(#16650) old rocker válasza Probert75 (#16647) üzenetére


old rocker
veterán

sőt... a 3.03-as szerintem jobb, maga a szoftverfrissítés pedig vagy 7 MB-ot csjp le a belső memóriából.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.