Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) Gaabor80 válasza Symbio (#16848) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Próbáld meg a fülhallgató csatlakozóját kitakarítani. Lehet, hogy összezár benne vmi, nekem megjavult utána.

(#16852) Symbio válasza Gaabor80 (#16851) üzenetére


Symbio
senior tag

Van benne logika, kipróbálom :K
:R

(#16853) Gaabor80


Gaabor80
aktív tag

Visszakaptam a szervizből a telót, 071 sw van rajta. Délután kétszer is elfelejtette a gyorshívások beállításait. Más is tapasztalt ilyet??

(#16854) Apollyon válasza old rocker (#16850) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyéb változások? Ikonok maradtak a helyükön? Gyorsabb/lassabb? Új funkciók? Mert ha semmi extra, maradnék a 0.54-nél...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16855) Gaabor80 válasza Apollyon (#16854) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Amit én észrevettem, hogy SMS-nél van grafikus smile. Egyébként szerintem semmi jelentős. Nagyobb lett a verziószám :DDD

(#16856) Apollyon válasza Gaabor80 (#16855) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hja igen azt olvastam. Érdekes dolog egy ilyet meglépni egy üzleti telefonban. Tudnál screenshotot hogy hogy néz ki? Mert ezekre a sárga fejekre elég finnyás tudok lenni.
Szal ha nem probléma feltolhatnál ide egy képet :)
A gyári böngészőben változott valami? Mert szerintem az a legjobb, csak utálom hogy néha mindig "visszaugrik" ha egy linkről görgetem át a lapot a másik oldalra, ez vmi bug.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16857) Gaabor80 válasza Apollyon (#16856) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Ha elmondod, hogy kell, akkor persze. Ilyet még nem csináltam.
Nem igazán szoktam rajta netezni, mert egész nap gép előtt ülök. Meg nem igazán jó ezen a apró kijelzőn.
Egyébként én nem vettem észre semmit.

(#16858) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ma megkaptam a céges, T-Mobil-os telefonomat.
A menüben találkoztam olyannal, hogy F-Secure.Talán van rajta vírusírtó, vagy csak ennek a telepítését ajánlja fel?
Hol tudom megnézni a telefonszoftver adatait?
A gyári témák nem tetszenek. A 6303i-s készüléken volt olyan téma, hogy OVI-szép színes.Az OVI-ról letölthető-e ez a téma?

(#16859) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Azt a beállítást sem találom, hogy a naptárjegyzeteket pl.1 hónap után automatikusan törölje.A másik NOKIÁM-nál ez megvolt.

(#16860) Sanek66


Sanek66
csendes tag

Sziasztok!
Az "Advanced Call Manager" program nálatok rendesen fut? Nálam a következő probléma van: ha az üzenet rögzítő módot akarom használni, akkor az előre felvett szöveget már be sem mondja, hanem lefagy a készülék. De olyan szinten, hogy csak az akku eltávolításával lehet újraindítani. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Mi lehet rá a megoldás? Már 9-edik verziót tettem fel (van amelyik el sem indul). Más progikkal is próbálkoztam (Voice Jockey, Phone Pilot, MobiMate...), de mindegyik lefagyott ahol az üdvözlő szöveg megszólalna. Most hoztam ki a szervízből, szoftverfrissítésen volt, az sem segített. Már memória kártyát is cseréltem. :(
Ha valakinek van valamilyen ötlete, légyszíves írjon! Akár egy alternatív progi, ami nem csak foglaltat jelez, hanem tudom közölni, hogy miért nem vagyok elérhető!
Köszi!

(#16861) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A menüben (T-mobil-os) találtam olyat, hogy F-secure.Talán van rajta vírusírtó?

(#16862) Symbio válasza GEPESZ66 (#16861) üzenetére


Symbio
senior tag

Van, időkorlátos.
De gyakorlatilag felesleges (nincs mitől védeni)

(#16863) Probert75 válasza GEPESZ66 (#16858) üzenetére


Probert75
addikt

Ezzel a kombóval tudod megnézni a telód szoft adatait: *#0000#

(#16864) cucinho válasza Symbio (#16862) üzenetére


cucinho
aktív tag

Van hasznos funkciója is. Ha pl elhagyod a telefont, akkor egy sms-sel törölni tudod a személyes adatokat, memória kártya tartalmát, sőt ha szerencséd van (és tényleg elhagytad, nem pedig ellopták), akkor a GPS-koordinátáit is lekérheted.

(#16865) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
A következő kérdéseim lennének.
1.A menüben nem találok semmilyen böngésző ikont.A 6303i-ben ott volt az Opera.Itt melyikkel tudok böngészni?
2.Hogyan tudom az OVI-ról a Skype-t telepíteni?
3. A telefonban nincs stopper.Tudtok-e az OVi-ról ajánlani ilyen programot?
4. A Zedge-ről letöltött, erre a telefonra való témák nem befolyásolják-e a telefon működését?

(#16866) Symbio válasza GEPESZ66 (#16865) üzenetére


Symbio
senior tag

1. Van gyári böngésző (nyomd a 0-át hosszan). Persze telepítheted az Operat is (ajánlott)
2. Miért éppen az OVI alól akarod telepíteni? Töltsd le a PC-re és telepítsd onnan. Vagy töltsd le a telefonra és telepítsd.
3. passz
4. Ha igen észreveszed (pl nem látod, amit írsz, meg hasonlók). De 100 helyen vannak jól működő témák máshonnan is, ha az éppen nem jó.

(#16867) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Azt vettem észre, ha a memóriakártyán lévő gyári témát választom, s rádugom a telefont a töltöre, akkor elfelejti a kiválasztott témát, átvált valami másikra.Tapasztaltatok-e ilyet?

(#16868) Apollyon válasza Gaabor80 (#16857) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Programot nem tudok, inkább legyen fényképező. De annyit nem ér ha szenvedés, azér kösz:)

(#16867) GEPESZ66: az azért van, mert amikor rátolod a gépre, akkor leválasztja a telefon hogy a gép hozzáférjen és tudjál rá másolni, ilyenkor a telefonon keresztül nem tudsz matatni a memóriakártyában. Szal ha nem naponta 2x váltogatod a témákat akkor érdemes inkább a tellára telepíteni és nem lesz ez a bajság.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16869) Winne


Winne
nagyúr

Üdv az Uraknak!

Ha jól látom ez a "hivatalos E52 topic", ezért ide teszem fel a kérdésemet.

Egy 5800 Xpress Music tulajdonosa vagyok, de mióta kijött ez a teló szerelmes vagyoka fekete verziójába. Ti, mint tulajok írjatok nekem pár sort legyetek kedvesek, hogy mik a gyengeségek és erősségek, mire érdemes figyelni, ha használtba veszem és érdemes-e cserélnem az 5800-ról és ha igen, akkor miért. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16870) pilóta válasza Winne (#16869) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha nem szempont az érintőképernyő, akkor minden másban jobb.
Gyengeségről nem tudok, erőssége hogy szép és jó :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#16871) ro_bert17 válasza Winne (#16869) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nem biztos, hogy a legjobb topikban kérdezed, mert itt lehet nem is kapsz objektív válaszokat! :DDD
Viccet félre téve: én telefonálni, sms-ezni, navigálni, netezni használom. Nem kicsit, nagyon. Sose volt még ilyen jó telefonom. (igaz, 5-6 készülékem volt eddig összvisz a tizen pár év alatt)
Részemről egy hiba jelenség van: a jegyzetek készítésekor, van benne egy bug. A szerviz szerint ez már így is marad.
Ami még vagy jó, vagy rossz: 1,5 verihard használat után már csak 4-5 napot bír az akksi.
Szerk: +1 a pilótának. A kijelzőjét hiába simogatod, ha ez szempont.

[ Szerkesztve ]

(#16872) Joe bácsi válasza ro_bert17 (#16871) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Jegyzetnél milyen bug van? :R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#16873) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ha letöltök a számítógépre sis-fájlt, akkor hogyan telepítsem fel?Esetleg A PC Suite segítségével?
A NOKIA honlapjáról töltöm le, amit ha feltelepítek, akkor a BH-607 headset kedvencek kombját tudom funkciókkal ellátni.

(#16874) Jofi81 válasza GEPESZ66 (#16873) üzenetére


Jofi81
őstag

Igen, a PC Suite-ban van alkalmazáskezelő.

(#16875) Winne válasza ro_bert17 (#16871) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem szempont az érintőképernyő, pont ez az egyik oka, amiért váltanék. Az 5800-t csak azért vettem meg, mert olcsón jutottam hozzá, de nekem egy telefon az gombos... :)

Navit azért használnék néha, netet nem hiszem, szal a kijelző mérete sem zavar, akksiról többet is megy jóval, és a fekete egyszerűen gyönyörű...

Hátrányok alatt gondolok arra, amit olvastam több helyen, hogy könnyen karcolódik a kijelző és a hátlap is, ez mennyire igaz annál pl, aki vigyáz a cuccaira? Tokban nem hordom, zsebben van mindig.

Szoftverekkel mi a szitu? Az 5800-m tele van minden okossággal, amit haverom szed valahonnan, customization rule alapon, és a menü meg minden cucc variálva van.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16876) ro_bert17 válasza Joe bácsi (#16872) üzenetére


ro_bert17
őstag

Bocsánat, mert egész pontosan nem is a jegyzetnél van nálam hiba, hanem amikor naptárbejegyzést írok, azon is belül emlékeztetőt. Itt amikor valamilyen megjegyzést írok az emlékeztetőhöz, szerkesztéskor a kurzor környékén eltűnnek a sorok. Ez így utólagos szerkesztéskor elég zavaró.
(#16875) Winne: nálam a kijelző karcolódott, a keret pedig megroppant. Ez utóbbi egy univerzális nokia autós tartó eredménye, a karcról lövésem sincs hogy került oda.
Szervizben totál új burkolatot kapott, a hátlapot kivéve. Az nálam egész jól bírja, viszont most már én is vigyázni szeretnék a készülékre. Eddig zsebben hordtam tok nélkül. Szerintem sokkal jobban bírja a strapát a készülékek legtöbbjétől. Gyanúm szerint, a puha 5800-tól meg főleg.
Nálam szoftver pluszban: opera, skype, mobilbank. Viszont ha jól emlékszem, még sosem az életben nem fagyott le.

[ Szerkesztve ]

(#16877) Winne válasza ro_bert17 (#16876) üzenetére


Winne
nagyúr

Ami pld Vakufény néven futó "elemlámpa" alkalmazás, az ezen is fut? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16878) ro_bert17 válasza Winne (#16877) üzenetére


ro_bert17
őstag

Pff... Ezt majd megmondja egy olyan, aki használja. Régen telepítettem egy-két ilyen lámpa funkciós valamit, de azok a kijelzőt használták, és rájöttem, hogy hót felesleges. (amúgy is van olyan zseb/fejlámpám, hogy esténként rettegésben tartom a szomszédokat vele :D )
Gyors kipróbáltam volna ezt a vakufény nevűt, de nem is találok ilyet.
Szerk: ez a szoftver a nicelight lenne? Ezt gyors kipróbáltam, és nálam sem megy a akurész.

[ Szerkesztve ]

(#16879) Apollyon válasza Winne (#16877) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"PhoneTorchV2", a nokiaprogramokponthun fennt van, a lényeg hogy S60 v3-ra keress verziót, csak majd szignózni kell, amit majd szintén ott tudsz meg hogy az mi meg hogy.

Negatívumnak annyit tudnék felhozni hogy ha leesik elkezd nyekeregni, egyszer leesett és az egyik gomb ordibált utána, de elmúlt szerencsére, mindegy, a lényeg hogy vigyázz rá mert nagyon érzékeny készülék. Nekem nem karcos, meg semmi, mert én világéletében tokban tartottam szal mintha még új lenne. Továbbá a külső hangszórója egy ratyi ezért zenehallgatásra nem jó, viszont fülessel perfekció. Hajrá, jó vétel lesz, csak ha lehet kártyafüggetlenül vedd, vagy ha nem akkor rakj fel rá gyári szoftvert mert a gányolt szolgáltatós szofikkal csak a szívás van.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16880) GEPESZ66 válasza ro_bert17 (#16876) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az opera jobb-e, mint a beépített böngésző, ill. magyar nyelvű-e?Hol található az a beállítás, hogy a telefonra, vagy a memóriakártyára települjenek fel a programok?

(#16881) Apollyon válasza GEPESZ66 (#16880) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Amikor telepíted a programot akkor mindig megkérdezi hová menjen telóba, vagy kártyára.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16882) Gaabor80 válasza Apollyon (#16868) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Ha beéred annyival, hogy szerintem elég gáz, mert olyan pici minden smile, mint egy "o" betű. Az S40 nokiákon, sokkal nagyobb, jobban kivehető.

(#16883) Gaabor80 válasza ro_bert17 (#16876) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Ez a bug a használt téma okozza. Ha gyári témát használsz, akkor jól működik.
De természetesen van sok téma, amivel jól megy..

(#16884) Apollyon válasza Gaabor80 (#16882) üzenetére


Apollyon
Korrektor

JAh oké, köszi, akkor kihagyom, amíg nem lesz gáz nem frissítek újra, thx!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16885) Winne válasza Apollyon (#16879) üzenetére


Winne
nagyúr

Használtban nézegetem, így elég necces megállapítani, hogy milyen állapotú, az már másik dolog, hogy én nagyon vigyázok a cuccaimra, szal nálam már nem lenne gond vele. Zenét nem hallgatom, a telefont telefonnak használom, plusz a navi ami okos még. :)

@(#16878) ro_bert17: nálam vakufény a neve, nem tudom mi lehet, haverom a telefonom "rendszergazdája", mindig tesz rá valami okosságot, de ezt a funkciót sokszor használom, a vakunak elég fénye van elemlámpának. :K

Innen nem árulja valami állandó tag a telóját olcsón, ami megbízhatóságot kölcsönözne a vásárlásomnak? :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16886) Gaabor80 válasza Winne (#16875) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Én övtokban tartom, több mint egy éve. Meg zsebben, ha a kertben vagyok. Nem mondnám, hogy karcolódásra hajlamos. Viszont a hangszóró nem szereti a koszt, és idővel recsegni kezd.

(#16887) ro_bert17 válasza GEPESZ66 (#16880) üzenetére


ro_bert17
őstag

Én alapon nem szeretem a variát, és a 3rd szoftvereket feleslegesen. De a telefonnál nekem sokkal, de sokkal jobban bejött az opera. Ráadásul nem is a mobile, hanem a minit használom. Bár ma már nincs túl nagy jelentőssége, de sokkal kisebb adatforgalmat generál (igaz nálam flash-t, vagy képet sosem töltött le). Telepítéskor nekem megkérdezi, hogy telefon memória, vagy memória kártya lesz a telepítés célja.
(#16879) Iscariah: sosem akartam zenehallgatásra használni telefont, de a múltor elkezdett döglődni kedvenc sony mp3 lejátszom. A botfülem ellenére meglepődve tapasztaltam, hogy telefon közel azt a szintet hozzta.
(#16883) Gaabor80:ez a téma bekavarás már többször feljött mint hiba okozója. Kipróbáltam echte telefon témával, de akkor is ezt csinálja. Ami furcsább, hogy régebben nem volt ilyen gondja.
A hangszóró recsegés nálam is előjött. Ezt a koszolódás okozta? Szervizben cserélték amúgy kérdezés nélkül.
(#16885) Winne az okosságokat a barátnőm nokiáin erőltettük egy darabig. Aztán mindig belassultak a telefonok, így mára tényleg csak azt használunk, ami szükséges.
Az olcsó független készülék tippben van valami. Nekem is vaterráról szerezték, egy szifón mellett volt másodtelefon jó áron. Fekete, és kb. 1 hónaposan került hozzám.

[ Szerkesztve ]

(#16888) Winne válasza ro_bert17 (#16887) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha nem túl indiszkrét, akkor mennyiért került hozzád? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16889) ro_bert17 válasza Winne (#16888) üzenetére


ro_bert17
őstag

Hű de ciki, de nem emlékszem. :B
Azt hiszem 42k volt tavaly télen. De nem mernék mérget venni rá. :B

(#16890) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Este kipróbáltam a telefon rádióját.Számomra furcsa, hogy a fülhallgatót nem szabad ütközésig bedugni az aljzatba, mert akkor nem szól normálisan.Illetve ha mozgatom, akkor a hangfelismerés funkció indul el, s azt mondja, hogy nincs találat.A fülhallgató csatlakozóján lévé három fekete csík közül csak az alsó kettőt kell a bedugni a telefonba.Ha így dugom be, akkor tökéletesen szól.Ti mit tapasztaltatok?

(#16891) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#16890) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Megoldódott.Nem voltam eléggé határozott, erősebben kellett benyomni.

(#16892) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Helló!

Ma fogom használni először kocsiban navigációra a telefont, hogyan kell beállítani, hogy folyton világítson a kijelző?

Köszi!

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#16893) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ha megy a GPS és van aktív műholdas kapcsolat akkor nem fog lekapcsolni, feltéve hogy nincs energiatakarékos üzemmódban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16894) KovácsGéza válasza Apollyon (#16893) üzenetére


KovácsGéza
tag

Köszönöm!

Legfeljebb kikapcsolom az energiatakarékost. Eddig csak gyalogos navira használtam, de ott mindig elsötétült.

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#16895) petya1968


petya1968
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérek.
Hogy lehet az általam telepített témákat? Egész egszerűen nem találom a fájlkezelővel.

Köszi a segítséget.

Petya

(#16896) FishAir válasza KovácsGéza (#16894) üzenetére


FishAir
senior tag

Lehet nem pont így van, mert nekem angolul van. Szóval Mapsban beállítások->navigáció->háttérvilágítás->mindig bekapcsolva.
Amúgy rohadtul idegesítő, hogy ha elmegy a háttérvilágítás nem keresi tovább a jelet, illetve el is veszti, ha már megtalálta.

iDontcare

(#16897) Winne válasza petya1968 (#16895) üzenetére


Winne
nagyúr

Pont a kérdés lényege maradt ki. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16898) Probert75 válasza FishAir (#16896) üzenetére


Probert75
addikt

Miről beszélsz?!
Dehogy veszíti el a jelet, ha lekapcsolja a világítást. Az csak azért van, mert hosszú ideig nem lesz letérés az útról. PL. legutóbb mikor Esztergomba mentem Debrecenből, akkor is az autópályán lekapcsolta a világítást, mert nem kanyarodtam le róla. Majd mikor irányváltás következett visszakapcsolta a kijelzőt és mondta merre kell mennem.

(#16899) FishAir


FishAir
senior tag

Akkor lehet nekem system defaulton volt és azért. Lehet optimised-on működik úgy?!

iDontcare

(#16900) 105kacsa válasza Winne (#16885) üzenetére


105kacsa
őstag

Én eladnám az én e52-esemet.Hibátlan tokban tároltam ,2010.02 havi 054.003 szoft vodafone.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.