Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16701) old rocker válasza potkem (#16698) üzenetére


old rocker
veterán

smart settings !!!! (start menü), Handy Taskman !!!, Best Blacklist (hívásszűrő program), Remind Me (elmaradt hívás, SMS, e-mail -re figyelmeztető), Best Profiles !!!! (programozható üzemmód váltás, naptárbejegyzésekkel szinkronizálható, program ki - be kapcsolható vele), Best Birthday (szülinap naptár), Handy Safe Pro (PC-vel szinkronizálható titkosított adattárolás - bankszla, kártya stb.) Foreca Weather (időjárás előrejelző program), smart movie ( avi formátumot is lejátszik . vagy: Core Player)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16702) potkem válasza old rocker (#16701) üzenetére


potkem
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#16703) old rocker válasza potkem (#16702) üzenetére


old rocker
veterán

nincs mit. Különösen a felkiáltó jellel megjelölt programokat javasolom.
Én az e-mailhez vettem profimail nevű programot is, mert csaknem egyenértékű egy PC-s levelező rendszerrel, amellett file kezelő is, és az SMS-től függetlenül kijelölheted a memóriakártyát az e-mailek tárolására. Hátránya: az ára húzós, 6-7000 Ft, viszont, ha Nokia Messaging szolgáltatást használsz, azt feleslegessé teszi és 1 év alatt bejön az ára.

Vannak még gyakorlati hasznai, pl. két hozzáférési pontot kijelölhetsz. 1. WiFi 2. GPRS NET,
Ha nincs wlan, automatikusan a 2. -al szedi le.
Szín, betűméret, letöltés intervalluma és gyakorisága paraméterezhető.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16704) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Tegnap előtt csodát művelt a telefonom. Fülesről beszéltem, a telefon a zsebben, teszek-veszek közben és halk pitty jelezte, hogy egy gomb megnyomódott zsebben. Semmi vész, este kiteszem a telót, kijelzőn "kapcsolódik a helymeghat. szerverhez ?". Mondom nem. Ok. Félóra múlva ránézek, rajta megint "kapcsolódik a helymeghat. szerverhez ?" Kapcsolódj bammeg...várok, cigi elszív, még mindig fenn van neten. Nézem a kapcsolatkezelőben, 20MB forgalom le is, fel is. Kilövöm, újraindul a kapcsolat. Na töltsed akkor (gondoltam térképet frissíthet). 140 MB-nál lelőttem. Érdekes, felfele is közel annyi volt (echo?). Na dögölj meg. Úgyhagytam éjszakára, reggel nézem, virít a "kapcsolódik a helymeghat. szerverhez ?" És közben leszopta az akkut. Kikapcs-bekapcs után rb. Mi a fasom volt ez?

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#16705) old rocker válasza GAgyiXyXy (#16704) üzenetére


old rocker
veterán

Passz. Mellesleg nekem is játssza időnként, nem csak ez, hanem az N97m is. Csak nem a helymeghatározás, hanem a tkm tudja, miért, a netre akar csatlakozni...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16706) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv, lenne 1 kérdésem.
Beállítottam (vis azt hittem) az e-mail stúdiót, mert az új fiók hozzáadásánál megadtam a gmail-es címem, és jelszavam.
A képeim közül küldtem 1-et 1 címre. A "galériában" küldés e-mail, stb...
Beléptem az e-mail stúdióba, de azt írta nem sikerült a csatlakozás.
Azóta ott a jel felül, h kimenő üzenet. De nem küldi el.
A képet közbe már kitöröltem, hátha akkor felhagy a küldésével, de nem.
Mi lehet a megoldás?

Érdekelne, hogy lehet ilyen "fantom" kimenő levelet kiírtani? Az üzenetek, kimenőben nincs benne.

Érdekelne hogy mit ronthattam el a gmail-e-mail stúdió beállításánál, fura, h amikor beírom a címem jelszavam, visszalép a varázsló elejére.

Remélem vki tud segíteni, kösz!

(eleve hülyeség kicsit, h hagy e-mailt küldeni, anélkül h be lenne állítva nem?)

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#16707) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Egyik rokonnak van egy ilyen kütyüje és feltöltőkártyás a telefon, viszont a nethez vmiért mindig csatlakozik és nem tudjuk miért, ezt szeretném kikapcsolni h ne csatlakozzon a netre és ne szívja le a pénzt a kártyáról, ezt hol tudom beállítani? Előre is köszi a segítséget!

Matthew 24:42

(#16708) Apollyon válasza @matthew@ (#16707) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Menj a Vezérlőpult / Beállítások / Csatlakozás / Célok menübe, és onnan törölj ki mindent, ami nem wifi, vagy MMS hozzáférési pont. Az MMS beállítások csak a Multim. központ menüben legyen, és ott csak az legyen. Internet, wap stb-ből szedj ki mindent, a Wifiket nem kell. Így már ha akarna se tudna felcsatlakozni magától.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16709) @matthew@ válasza Apollyon (#16708) üzenetére


@matthew@
őstag

Oksi, köszi a helpet! Megpróbálom távsegítségben megoldani.

Matthew 24:42

(#16710) akos3 válasza Apollyon (#16708) üzenetére


akos3
addikt

Pontosan! :K Csak figyelni kell, h egy SIM kari kiszedés és visszatevés után újra elérhetők lesznek ezek a hozzáférési pontok, így nem szabad elfelejteni utána újra megismételni a törléseket...

(#16711) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő lenne a kérdésem. T-Mobile-os E52-es telómon teljes főpanel cserét hajtottak végre, mivel nem lehetett bekapcsolni. Azt tapasztaltam, hogy a visszakapott teló képernyőjén a keresés ikon alatt megjelent egy angol nyelvű Set up Communicator ikon. Ez mit takarhat, van e valami szerepe, ha nincs, akkor hogyan lehet eltüntetni? Rákattintva a következő kitöltött beállítások jelennek meg: User name, Password, Remember password, Sever url, Network connection, Connect while roaming, Sign in on device start. Ezek kötelezően kitöltendő csillagozott mezők. A visszakapott telón 052.003 szoft volt, amit az ovi suite-al frissítettem a 054.003 verzióra. Előre is köszi a segítséget.

(#16712) lbence válasza Tappancs2001 (#16711) üzenetére


lbence
aktív tag

A programról itt tudsz olvasni:
http://europe.nokia.com/support/download-software/microsoft-communicator-mobile/how-to/set-up-microsoft-communicator-mobile

Eltüntetni pedig a Beállítások, Általános, Testreszabás, Készenléti Állapot, Módbeállítások, Alk.ok a főképernyőn almenüben tudod.

(#16713) old rocker


old rocker
veterán

Ma a szürke E52-en lecseréltettem a billentyűzetet, kitisztíttattam a kijelző alatt és mellesleg állítottak az érintkezőn. Feketére cseréltem le, jól néz ki, nagyon jó a nyomáspontja, jól olvasható nappal is. Amaz már kicsit kopottas volt, nappal csak sejteni lehetett az írásjeleket rajta és néha kikapcsolt a telefon magától.
A feketén az 1-es és hármas billentyűk kicsit a széle fele lejt, ezért a felvétel-lerakás billentyűt sokkal jobban lehet érzékelni.

Most újra azt mondom: nekem eddigi telefonjaim közül az E52 rulez.
Csak vigyázzatok vele, mert sajnos qrwajó....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16714) stop


stop
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék.
A predic könyvtárban lévő fájlokat oda-vissza másolgatás közben sikerült 'elvesztenem'...
ha esetleg tudna valaki ilyent küldeni nekem,
Előre is kösz.

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#16715) peugeotmate válasza old rocker (#16713) üzenetére


peugeotmate
őstag

;)

meg

(#16716) Joe bácsi válasza old rocker (#16713) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ha megnézed rendesen, akkor látszik, h. az egész jobb ill. bal széle lejt kifelé kicsit.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#16717) old rocker válasza Joe bácsi (#16716) üzenetére


old rocker
veterán

Nem, sajnos az enyém teljesen speciális. Hiába, na, aki jól viselkedik a az E52-vel, azt az E52 meghálálja. Mert qrwajó kis telefon. De azN97 mini is, csak sokkal hamarabb lemerül.

Neked most mid van?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16718) blogspot


blogspot
csendes tag

Valamit feltelepítettem a telóra, szerintem egy témát ami kiakasztotta gépet!
Bekapcsolásnál "A memória megtelt. Keresse a kereskedőt!", "Készenléti képernyő nem található" meg hasonló üzenetekkel kilép egyből.
Hardreset sem segít, ugyan ez marad a a jelenség.
Van valami más mód a resetre? Aksi kivét x órára, egyéb, hogy tényleg törlődjön a memória?

(#16719) old rocker válasza blogspot (#16718) üzenetére


old rocker
veterán

szerviz

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16720) Joe bácsi válasza old rocker (#16717) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Egy f*s 6303i, mert mikor az E52-m volt, akkor pót telónak vettem meg jó áron, ha besz@rik az E52-es legyen telóm ad hoh!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#16721) hk0


hk0
tag

Sziasztok!

Ugyanaz a problémám mint Tappancs kollégának, csak nálam a telefon magától kapcsolt ki, azóta nem lehet életet lehelni belé. Töltőre dugva vagy sem, hard resettel is (akármeddig tartom nyomva a gombokat) a max amit csinál, hogy zizzen egyet, de a képernyő nem kapcsol be.

Jól sejtem hogy akkor ez szervíz? (Öröm az ürömben, hogy még garis.)

[ Szerkesztve ]

(#16722) Bubbamester válasza hk0 (#16721) üzenetére


Bubbamester
csendes tag

Ez volt nálam is. Főpanelt cseréltek. Még éppen garis volt, így jól jártam. Az előlapot is cserélték. A régi ezüst keret már eléggé nyikorgott. Lett egy új telefonom. Megérte 1 hétig nélkülözni.
Üdv.

(#16723) BearGirl


BearGirl
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:

Nokia E52 okostelefonról lenne szó, új telefon, most nézegetjük, állítgatjuk be a funkciókat és vmi úton módon előjött egy "Set up Kommunikator" ablak, nem tudjk eltüntetni a kijelzőről... Azt mát tudom mire jó ez a program és nem szeretnénk használni, de eltüntetni sem tudjuk.

Esetleg tud vki segíteni ebben, mit kellene tennünk?

Előre is köszi!

Üdv. Mindekinek

(#16724) hk0 válasza BearGirl (#16723) üzenetére


hk0
tag

(#16725) hk0 válasza Bubbamester (#16722) üzenetére


hk0
tag

Remélem nálam is gyorsan kicserélik, sajnos csak kedden tudom a szervízbe vinni.

(#16726) Rundll32


Rundll32
tag

Sziasztok !

Van egy nagy gondom. Lehet a kérdés már off, de talán a következő formában nem. E 52-öm van és azt írja betelet a C: memória töröljek néhány dolgot. Na most töröltem is, de mégis 2 megám szabad...Az "Egyéb" fájlok igen sokat foglalnak, de fingom nincs mik ezek. Hol lehet ezt megnézni? Az e-mailezésre gyanakodom, ugyanis az is be van állítva 2 fiókra is (egy magán- egy melós) és jó sok üzim van. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e az e-mailjeimet úgy törölni a telefonról, hogy a kiszolgálón azért megmaradjon erre nem tudtam/tudok rájönni?
Előre is köszi a helpet :R

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#16727) BearGirl válasza hk0 (#16724) üzenetére


BearGirl
csendes tag

Köszi :)

(#16728) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintetek E52-höz jó lenne EZ a töltő?

(#16729) hk0 válasza Tamoo (#16728) üzenetére


hk0
tag

Szerintem igen, elvégre micro usb-s.

(#16730) Pocokmester


Pocokmester
csendes tag

Hali. Van itt olyan aki az E52 telon használ telepitett GPS programot?
Nekem jelenleg a gyári van rajta de az internetkapcsolatot igényel és szeretnék olyan megoldást hogy ne kelljen hozzá internet kapcsolat! Remélem hamar kapok kielégitö választ. Elöre is köszi!

<-- Az eladók a privát üzenetet hamarabb észreveszik mint a hozzászólást! -->

(#16731) Apollyon válasza Pocokmester (#16730) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lol. Nem igényel internet kapcsolatot, valamit benéztél.
Én is a gyárit használom, internetkapcsolatot meg nem használhat a telefon az engedélyem nélkül.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16732) Pocokmester válasza Apollyon (#16731) üzenetére


Pocokmester
csendes tag

Igen lehet hogy benéztem. Probáltam helyet keresni és irja hogy OFFLINE mondban nem lehetséges. Légyszi ird le pontosan hogy te hogyan használod és kiprolálom ugy! Köszi elöre is!

<-- Az eladók a privát üzenetet hamarabb észreveszik mint a hozzászólást! -->

(#16733) hk0 válasza Tamoo (#16728) üzenetére


hk0
tag

Adatlap

"Also compatible with other phones and accessories with a micro USB charging connector."

(#16734) Pocokmester


Pocokmester
csendes tag

ovi térképnél fent van egy olyan hogy JELENTKEZZEN BE. hogy és mint kell ezt illetve hol kell regizni??

<-- Az eladók a privát üzenetet hamarabb észreveszik mint a hozzászólást! -->

(#16735) Apollyon válasza Pocokmester (#16734) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Alapból nem kéne internetre felmenjen. Alapból műholdat kell vadásszon.
Raktál fel egyáltalán Magyarország térképet sz.gépről a Nokia Ovi Suit programmal? Mert miután felraktad magától mennie kell mindennek, kiválasztod mondjuk hogy "Autóval" aztán mondjuk pl "Autóval haza" felül ki kell írja hogy GPS-re várakozás.
Ehhez nem kell net, mindent műholddal kell intéznie.

De amúgy itt van a használati utasítás: [link] 94. oldal.

Hja és azt is jó lenne tudni, hogy milyen Ovi maps verzió.. Teló szoftver verzió?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16736) Pocokmester válasza Apollyon (#16735) üzenetére


Pocokmester
csendes tag

Használtan vettem a telot és az elözö tulaj használta is!
menü>alkalmazások>gps>>térképek és ezen belül vannak saját pozicio keresés autoval gyalog meg STB és fent irja hogy Jelentkezzen be csak azt nem tudom hogyan meg hova. Nokia honlapon most regiztem ott meg kellett adni a sorozatszámot is és kaptam is sms-t a Nokiátol egy kodot amivel be kellett fejezni a regizést és most minden OK, de még mindig irja fent hogy Jelentkezzen be.

<-- Az eladók a privát üzenetet hamarabb észreveszik mint a hozzászólást! -->

(#16737) Apollyon válasza Pocokmester (#16736) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Aha akkor ez valóban még régebbi szoftver lehet. Nálam (vagyis az 54-es szoftverben) már úgy van hogy Alkalmazások és külön van olyan hogy Térképek, mellette meg GPS adatok.

*#0000# és tessék ide leírni a szoftver verziót. Ovi Suite-tal valszeg majd frissíteni kell. Régen úgy tudom nem volt ingyenes a GPS, de most már tuti az.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16738) Pocokmester válasza Apollyon (#16737) üzenetére


Pocokmester
csendes tag

033.002 ez a szoftver verzio.

<-- Az eladók a privát üzenetet hamarabb észreveszik mint a hozzászólást! -->

(#16739) Apollyon válasza Pocokmester (#16738) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor tessék mindent archiválni, telefonszámokat lementeni gépre, memóriakártyára, memókártyát ki, telefon Általános mód-ban legyen és szoftverfrissítés!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16740) Pocokmester válasza Apollyon (#16739) üzenetére


Pocokmester
csendes tag

A telefonszámok a sim karin vannak onnan is elvész?
Le irnád a telo frissités pontos menetét? mert még nem csináltam ilyet!

<-- Az eladók a privát üzenetet hamarabb észreveszik mint a hozzászólást! -->

(#16741) Apollyon válasza Pocokmester (#16740) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Rányomod telót a gépre, Ovi suite-ot a gépen elindítod, Szoftverfrissítés, és követed a képernyőn megjelenő utasításokat. Sim kártyát nem bántja.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16742) Pocokmester


Pocokmester
csendes tag

Franko. Köszi a segitséget! Még annyi hogy mindez mennyi ideig tart?

<-- Az eladók a privát üzenetet hamarabb észreveszik mint a hozzászólást! -->

(#16743) Apollyon válasza Pocokmester (#16742) üzenetére


Apollyon
Korrektor

pár perc.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16744) Pocokmester válasza Apollyon (#16741) üzenetére


Pocokmester
csendes tag

Ja és még annyi hogy csak az ovi részét frissiti vagy az egész telo rendszerét???

<-- Az eladók a privát üzenetet hamarabb észreveszik mint a hozzászólást! -->

(#16745) Apollyon válasza Pocokmester (#16744) üzenetére


Apollyon
Korrektor

mindent.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16746) Tamoo válasza hk0 (#16733) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ezek szerint nem. Esetleg egy ilyen utángyártott [link]?

(#16747) Apollyon válasza Tamoo (#16746) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha az E72-vel kompatibilis, akkor egészen biztos hogy az E52-vel is az ;)
Utángyártott cuccot meg nem vennék akkutöltéshez, akármennyire is "prémium".

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16748) Tamoo válasza Apollyon (#16747) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hmm tényleg, abban is az a BP-4L van mint nekem, akkor csak jó...

(#16749) Rundll32


Rundll32
tag

Probálkozom újra...

"Sziasztok !
Van egy nagy gondom. Lehet a kérdés már off, de talán a következő formában nem. E 52-öm van és azt írja betelet a C: memória töröljek néhány dolgot. Na most töröltem is, de mégis 2 megám szabad...Az "Egyéb" fájlok igen sokat foglalnak, de fingom nincs mik ezek. Hol lehet ezt megnézni? Az e-mailezésre gyanakodom, ugyanis az is be van állítva 2 fiókra is (egy magán- egy melós) és jó sok üzim van. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e az e-mailjeimet úgy törölni a telefonról, hogy a kiszolgálón azért megmaradjon erre nem tudtam/tudok rájönni?
Előre is köszi a helpet "

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#16750) hk0 válasza Tamoo (#16746) üzenetére


hk0
tag

De pont hogy igen. A felsorolt készülékek után írják amit idéztem, hogy bármilyen micro USB-s készülékhez jó, az E52 is micor USB-s.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.