Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) club1 válasza M.Eriksen (#16299) üzenetére


club1
veterán

A kijelző védő fólia az előállítás/szállítás idejére van rajta, azaz csomagolás, nem állandóra tervezték. Az más kérdés, hogy hónapokig használható rajta (túl jól sikerült a csomagolás). Vissza ugye nem csomagolják garanciálisan a készüléked, kijelző védő fóliát meg vásárolhatsz rá néhány száz Ft-tól néhány ezer Ft-ig (gyártó-minőségfüggő).

(#16302) gyuri2008 válasza Degeczi (#16296) üzenetére


gyuri2008
veterán

Best CallRecorder v1.2.0.S60v3

(#16303) M.Eriksen válasza club1 (#16301) üzenetére


M.Eriksen
tag

Értem. Csak mintha valahol ilyesmit olvastam volna,de akkor ezek szerint tévedtem. Amúgy csak 2 hetes a készülék és tegnap sajnos a védőfólia kis "füle" valamiért úgy gondolta,hogy el kell emelkednie a kijelzőtől és így kicsit levegős lett a bal sarka a kijelzőnek,minimális,de engem zavar. És most az a kis "fül" ágaskodik felfelé és bele akadhat mindenbe. Akkor majd veszek rá valami fóliát,ha nincs jobb megoldás. De ezt tényleg nem raknák vissza rendesen?

(#16304) gyuri2008 válasza GAgyiXyXy (#16297) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdv
Nálam a rádió fagy le ritkán :F
Az elején teljesen lefagyott.
Csináltam egy gyári visszaállítást azóta még nem volt semmi.

(#16305) M.Eriksen válasza gyuri2008 (#16304) üzenetére


M.Eriksen
tag

Most így rádióról eszembe jutott. A gyári füles mindenkinek rendesen csatlakozik ? Mert nálam,ha teljesen bedugom az aljzatba akkor csak az egyik fele szól,van egy pont amikor kb félig van bent,akkor rendesen szól,de minden apró mozdulatnál megszűnik ez az állapot. Lehet kontakthibás?

(#16306) club1 válasza M.Eriksen (#16303) üzenetére


club1
veterán

Akkor másképp fogalmazva: A csomagolást használatba vételkor illik eltávolítani, ne várd el a Nokia szerviztől, hogy visszacsomagolják a használt készüléked. Remélem így már érthető hogy a kéréseddel miért néznének rád bután a szervizben. A két hetes használatban lévő hűtőszekrényt sem szokás visszacsomagolni a fóliájába...

(#16307) gyuri2008 válasza M.Eriksen (#16305) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem szabad teljesen bedugni.
Én is értelemszerűen teljesen bedugtam és nem volt jó.
Minden esetre nem értem a Nokiát,hogy lehet így megcsinálni? :F

[ Szerkesztve ]

(#16308) M.Eriksen válasza club1 (#16306) üzenetére


M.Eriksen
tag

Oké :) Akkor majd egy új fólia felrakásánál veszem igénybe a szervíz segítségét.

(#16309) M.Eriksen válasza gyuri2008 (#16307) üzenetére


M.Eriksen
tag

Komoly? Hát ez tényleg egy nagy hiba,legalábbis számomra. Sokat veszít a füles használhatóságából. Nem próbáltam még más fülessel,de a többivel is így kéne eljárni?Lehet,hogy a végén még megéri egy bluetooth füles.

(#16310) gyuri2008 válasza M.Eriksen (#16309) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én is bluetooth fülest használok.
Minden esetre én a Saturnba vettem függetlenül 64000ft-ért gondolván azt,hogy megbízható helyről van,2 év nokia garanciával.Ezek szerint jól befürödtem,pedig szeretem a Nokiát.

(#16311) M.Eriksen válasza gyuri2008 (#16310) üzenetére


M.Eriksen
tag

Befürödtél? Nekem igazából sok bajom még nem volt vele,de mondjuk csak 2 hetes. Neked mióta van meg és mik voltak a fő problémák?

(#16312) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Emlékeztető írásakor, amikor jegyzetet (ha jól hívom) írok hozzá, egyszerűen megborul a kijelző. Igazából nem tudom sokkal pontosabban megfogalmazni, de majd próbálok készíteni róla egy fotót.
De addig is érdekel, hogy valaki találkozott-e már ilyennel, van-e rá megoldás, vagy hogy mi okozhatja?
Köszönettel

(#16313) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Amúgy az normális,hogy az 1-es es 4-es gomb recseg ha benyomom es nehezebb is rendesen benyomni? Ezt ket napja kezdte el,pedig nem sokat nyomogattam.

(#16314) gyuri2008 válasza M.Eriksen (#16313) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az enyém nem recseg,legalább is eddig :N

(#16315) M.Eriksen válasza gyuri2008 (#16314) üzenetére


M.Eriksen
tag

Lehet bekéne menjek vele szervízbe? Amúgy arra még nem kaptam választ,hogy ha T-s a telóm akkor csak a T szervíz foglalkozik vele,vagy rendes Nokia is(pl. Mammutban)?

(#16316) gyuri2008 válasza M.Eriksen (#16315) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ha nokia garis viheted a nokia szervízbe.

(#16317) M.Eriksen válasza gyuri2008 (#16316) üzenetére


M.Eriksen
tag

T-mobilba vettem,szval T-s gari van rá. Akkor hiába megyek rendes Nokia szervízbe?

(#16318) gyuri2008 válasza M.Eriksen (#16317) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én vettem a nejemnek,egy Telenoros nokia 2730-ast és Nokia garancia panírt adtak hozzá,nem Telenorost.

(#16319) M.Eriksen válasza gyuri2008 (#16318) üzenetére


M.Eriksen
tag

Sajnos nekem T-s garipapírom van . Úgy látszik a telenor a Nokiával intézteti a szervízes dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#16320) kkrisi válasza M.Eriksen (#16319) üzenetére


kkrisi
senior tag

Hali!

Nekem is T-s a nokiám, és mint mindenki más ha ott veszel készüléket, akkor adnak garipapírt...Ha azzal odaállítasz Nokia szervízbe, akkor nincs semi para! ÉN Konkrétan csak oda szeretem vinni mert T-ben qrvasokat kell várni mire sorrakerülök és akkor ott csak a szenvedés megy :@ :D

(#16321) M.Eriksen válasza kkrisi (#16320) üzenetére


M.Eriksen
tag

Kössz a megnyugtató választ :) Reméltem ,hogy ez így működik. Amúgy nem értem,hogy egyik napról a másikra ,semmi fizikai behatás nélkül egy billentyű ,hogy romolhat el. És csak a bal felső részén lehet érezni,azt ,hogy rossz a nyomáspont és nyekereg. Fórumokon még nem találkoztam ilyen hibával,jelenséggel.

(#16322) Gaabor80 válasza ro_bert17 (#16312) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Ezt okozhatja az is, ha nem jó témát használsz. Próbáld ki gyári témával mit csinál..

[ Szerkesztve ]

(#16323) GAgyiXyXy válasza M.Eriksen (#16305) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Én mindig tövig dugom :) semmi bajom vele..

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#16324) sanzi89 válasza M.Eriksen (#16321) üzenetére


sanzi89
addikt

Nekem mióta kicserélték azt a fémes hatású müanyag keretet az előlapon, azóta szorul a *, 0 és a # gomb. Nem foglalkoztam vele, van ennek a telefonnak nagyobb hibája is, azonban pár napja van egy vékony repedés is a cserélt elemen, szóval újra megyek vissza a szervízve cseréltetni. A legelső keret "nyekergett", ezzel szorul a billentyű és még mindig nyekereg kicsit, ki tudja a következővel mi leszn a gond...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#16325) Ricardo válasza sanzi89 (#16324) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet hogy nem jól volt illesztve és megfeszült. Nincs szerencséd ezzel a készülékkel.

(#16326) ro_bert17 válasza Gaabor80 (#16322) üzenetére


ro_bert17
őstag

Kipróbáltam. Gyári, beépített, nem memória kártyán tárolt témával is ezt csinálja.
Predektív szövegbevitelnél is, automatikus szókiegészítésnél is, stb. Eltűnnek a sorok a kijelzőn. Nem látom hol járok. :D Sms-nél sem, és másnál sem csinálja.
Amit még észre vettem: szerkesztéskor legfelül, az "emlékeztető" szöveg az első t betű után elhalványul. Olyan, mintha valami megjelenne a képernyőn, és kitakarná.

(#16327) Gaabor80 válasza ro_bert17 (#16326) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Akkor passz, nekem csak bizonyos témáknál csinálta....

(#16328) sonkamiki válasza M.Eriksen (#16321) üzenetére


sonkamiki
tag

Szia!
Volt Nekem is ilyen "problémám",de ez valószínű csak egy kis por/kosz ami odakerülhetett.
Nálam pár nap után megszűnt a nyekergés :).
Ha nagyon zavar vidd el szervizbe,de szerintem megoldódik magától a "baj" ;)!

(#16329) sonkamiki


sonkamiki
tag

Tegnap este majdnem elért a szívinfarktus! Az "iszogatós" buli :) nagy hevében kb. 170 cm-ről elejtettem a telefont a betonra!! :O :W :W
Pattogott párat szegény aztán "pofával" lefelé állt meg. Még szét se hullott! :Y
Azt hittem itt a vég. Gondoltam a kijelzőnek annyi! DE NEM :N ! Egy nagyon pici horzsolás /2mm/ az oldalán,de ezen kívül semmi baja se történt! Működik minden funkciója rendesen! Először is a kamerát próbáltam,minden OK. Hangszóró is okés és a gombok is a helyén maradtak semmi változás.
Most már le lett "tesztelve" / sajnos :(/ ütésállóságból is ;] .
Számomra eddig mindenből jelesre "vizsgázott" a teló :C ! Több mint 2 éve használom, "magentás" fajta.

(#16330) Degeczi válasza ro_bert17 (#16326) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nem értem pontosan hol/hogyan jön ez elő nálad, de tény, h még gyári témával is alig látható néhány dolog

ami nekem nagyon bevált, az a "Green by Volter", már az E51-en is azt használtam

(#16331) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Green by Volter
Letöltöttem én is nagyon tetszik,ugyanez van vörösben is az is nagyon jó :K

(#16332) ro_bert17 válasza Degeczi (#16330) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nem szoktam variálni a témákat. Annak idején bekapcsoltam egyet, azóta ez van. A probléma csak mostanság jelentkezett.
Jegyzet íráskor a kurzor feletti rész egyszerűen eltűnik. Tovább navigálva megint előjön. De csak az emlékeztető íráskor van ez. :F
Ha rászánom az időt, akkor legyalulom a telefont. De lehet elviszem szervizbe. Amúgy is kellene már egy karbantartás...

(#16333) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Elhagytam a kábelemet, ezért az lenne a kérdésem, hogy egy sima microUSB-kábel megfelel-e a szoftverfrissítéshez?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16334) Gaabor80 válasza Sztbeni (#16333) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Elvileg mindegy csak microUSB legyen

(#16335) Sztbeni válasza Gaabor80 (#16334) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ok, max ha elbaszódik, akkor van még rá garancia.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16336) akos3 válasza Sztbeni (#16335) üzenetére


akos3
addikt

jah, csak simán kihozzák, h Te basztad el... :U
Egyébként sztem is mindegy. Ha belemegy az jó :D

(#16337) Sztbeni válasza akos3 (#16336) üzenetére


Sztbeni
őstag

Múltkor elbaszta a gép, mégis megcsinálták.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16338) akos3 válasza Sztbeni (#16337) üzenetére


akos3
addikt

Akkor kedvesek vtak. Ritka az ilyen. Ált. ami nem telefon hibájából adódik azt nem szeretik ingyéé bevenni..

(#16339) Sztbeni válasza akos3 (#16338) üzenetére


Sztbeni
őstag

De a Nokia azt írja, hogy ha baj van, akkor megcsinálják.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16340) akos3 válasza Sztbeni (#16339) üzenetére


akos3
addikt

Hát én ilyennel nem találkoztam. Most nem azért, de ha Te vagy a géped bénasága miatt elb@szódik a teló szoftvere, miért vállalna garanciát rá a Nokia? :U
De örülj neki, h megcsinálták, én is örülök veled együtt. ;] Téma lezárva..

(#16341) peugeotmate válasza sonkamiki (#16329) üzenetére


peugeotmate
őstag

A Tiéd valamiféle prototípus, hogy több mint 2 éve használod? ;]

meg

(#16342) akos3 válasza peugeotmate (#16341) üzenetére


akos3
addikt

muhaha ;]

(#16343) Gaabor80 válasza Sztbeni (#16339) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Szerintem nem tudják bizonyítani, hogy miért nem sikerült. De mivel a lehetőség megvan, hogy otthon csináld a sw cserét, addig ők is megjavítják :DDD
Egyébként Kecskeméten nagyon rendesek a Nokia szervizben....

[ Szerkesztve ]

(#16344) sonkamiki válasza peugeotmate (#16341) üzenetére


sonkamiki
tag

Olyan régi már, hogy ki emlékszik már a vásárlási dátumra :DDD !
Na nem úgy néz ki mint ha már 2 éves lenne :P :)!
Tényleg nincs meg 2 éve :B ... elírtam!

(#16345) kkrisi


kkrisi
senior tag

Valaki mondja már meg hogy mit csináljak A "nokiával" mert nekem az istenért sem tudja rátenni a térképet, sem bizt mentést nem bír végigcsinálni...SEMMIT! Mindig vmi belső genyó hibára hivatkozik, de engem nem érdekel! Szervízből hazaküldenek....szánalmas!

Most komolyan én vagyok a telefonért, vagy ő van én értem! Egyátalán nem mindegy!

Ha nem találok rá megoldást, akkor valaki már vihet is tőlem 40-ért!!!! :W :W :W

(#16346) Joe bácsi válasza kkrisi (#16345) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Old rocker azt mondaná, h. TE vagy a telefonért!
:DD (Szerintem ez meg egy akkora b@romság!!! Na ne már a nyúl vigye a vadászpuskát!!!)

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#16347) old rocker válasza kkrisi (#16345) üzenetére


old rocker
veterán

adok érte egy C6-ost. Még Franciaország is telepítve van.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16348) old rocker válasza Joe bácsi (#16346) üzenetére


old rocker
veterán

Old rocker a faterját idézné. Minek a parasztnak csokoládé, mikor még a sztaniolpapírt is megeszi.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16349) Joe bácsi válasza old rocker (#16348) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Abban az időben még nem is volt csoki!!! :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#16350) old rocker válasza Joe bácsi (#16349) üzenetére


old rocker
veterán

Dehogynem! Meg keksz is vót!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.