Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hello.
Azt, hol tudom engedélyezni, a naptárban beállított értesítéseket megjelenítse amikor a telefon le van zárva?

(#24152) old rocker válasza mistvan68 (#24149) üzenetére


old rocker
veterán

Beléptem. Klinikán voltam.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24153) old rocker válasza gthomma (#24147) üzenetére


old rocker
veterán

köszi, két telefon nekem luxus. Ezért adom el az egyiket.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24154) zizidor


zizidor
senior tag

Ma reggel azzal lepett meg a mobil, hogy amikor ráböktem egy kezdőképre kitűzött névjegyre, hirtelen eltűnt az összes. Nem csak a kezdőképről, de még a Kapcsolatok alól is. A fiókbeállítást hiába böködtem, nem csinált semmit. Kb. 10 perc után visszajöttek, de csak a Kapcsolatoknál, újra kitűzögetni meg nem volt hangulatom.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#24155) Joker88


Joker88
őstag

valaki tudna nekem ajánlatot mondani egy olyan programra,ami :
'Selfie' program és az első vaku hiányában a kijelzőt villantja fel vaku gyanánt..

W10, 640XL

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24156) touchscreen válasza Joker88 (#24155) üzenetére


touchscreen
tag

Nekem ez vált be
[Night Selfie]

(#24157) Deer76


Deer76
aktív tag

Sziasztok!

Én is váltok most már 2 év után 640-ről egy Xiaomi Redmi Note 4 3/32 telefonra.
Főleg szolgáltatóváltás miatt, de miután lehúzta a Microsoft a redőnyt, így már mindegy is.
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a 2 év alatt nem volt komoly problémám a 640 Lumiával, volt 8.1 rendszer, majd az Összefoglaló alapján váltottam Win 10-re. A legnagyobb hiba nyáron volt, amikor egy nap 3x újraindult és csak azt láttam, hogy a PIN kódot kéri. Gyári visszaállítás megoldotta. Mondjuk időnként most is előfordul és 8.1 alatt is létezett a jelenség. Ami nem komoly hiba volt, a képernyő néha fura színt öltött, vagy villogott, amikor életre keltettem, de az oldalsó gombbal kikapcsolva meg vissza, helyrejött mindig. Ez ritkán fordult elő. A régi androidos telefonjaim szaggatott működése után (SONY Ericcson Xperia Mini Pro, ill LG L7 II.) 2 év alatt nem találkoztam különösebb lassulással sem, szerettem használni.
Majd utánanézek a hivatalos függetlenítésnek.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#24158) tlac válasza Deer76 (#24157) üzenetére


tlac
nagyúr

A legnagyobb hiba nyáron volt, amikor egy nap 3x újraindult és csak azt láttam, hogy a PIN kódot kéri. Gyári visszaállítás megoldotta. Mondjuk időnként most is előfordul és 8.1 alatt is létezett a jelenség.

én ezt már komoly hibának nevezném, ráfért volna egy szerviz

(#24159) Luck Dragon válasza Deer76 (#24157) üzenetére

Üdv a clubban, nem döntöttél rosszul.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24160) Deer76 válasza Luck Dragon (#24159) üzenetére


Deer76
aktív tag

Látom neked is ilyen telefonjaid vannak. :)

tlac: gyári visszaállítás után helyrejött, szerviz felesleges lett volna.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#24161) Joker88


Joker88
őstag

Használja itt valaki a 640-es családon a nemhivatalos FCU-t /ver. 1709 / Windows szoftververziót ?

Én akkoriban rátettem, csak utána szervízbe került a telefon korábbi problémák miatt, nem a szoftver miatt.

Ha igen, milyenek a tapasztalatok ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24162) Win-doze válasza Joker88 (#24161) üzenetére


Win-doze
csendes tag

Eddig a legjobb (szerintem, meg a szerencse), csak a lezáró képernyő néha laggol de ki lehet bírni. A takarékos üzemmód tesz keresztbe neki. Most 15254.12-t kapta, mert ez a nov. frissítés. Próbálni kell! Nekem két egyforma 640-es van egy 8.1- el egy 10- el, nincs hogy otthagyjon.

(#24163) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy boldogultok a windowsos telefonotokkal? Frissítések nélkül is ugyanúgy működik a zenelejátszó, böngésző mint működött volna 5-6 éve?

(#24164) Medical


Medical
aktív tag

Sziasztok!

Eljött az ideje, hogy én is váltsak, de nem tudom milyen típusra!
Kb. 110e Ft van rá + a LUMIA 640 XL LTE.

Amit szeretnék: -előjáróban nem játszom!

-csak új készülék jöhet szóba!
-lényeges, nagyon jó fotókat készítsen!
-legalább olyan nagyságú, esetleg egy kicsivel nagyobb átmérőjű is lehet, mint a Lumiám!
-RAM: 3GB vagy nagyobb,
-Proci: lehetőleg a legjobb,
-OP. rendszer legújabb,
-akkumlátor: minél tovább tartson,

Végezetül, amiket a LUMIA tud, elvárom azt mint tudja a leendő mobil is!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24165) starr válasza Medical (#24164) üzenetére


starr
őstag

Nokia 8 ?

(#24166) betegphiu válasza Medical (#24164) üzenetére


betegphiu
senior tag

van egy 735-öm cserébe.. érdekel ? :D
viccet félretéve én Huawei-re váltanék,ott még nem a nevet kell megfizetni,mint a szifonnál,vagy a szarszungnál.
Huawey Honor, vagy P sorozat.

(#24167) Deer76 válasza Kolty (#24163) üzenetére


Deer76
aktív tag

Én 2 éve vettem, akkor Win 8.1 rendszerrel, szerintem a Win 10 alatti Edge böngésző jobb. AMúgy zenelejátszót azóta is használom, bár fontosabb volt a youtube. Erre a mytube vált be, amit azóta is frissít gazdája, szóval ajánlom. A vibert is használom meg időnként a Messangert is, bár azt mobilon ritkábban.
A SPotify is működik rendesen. Alap Outlook naptár is jó. Milyne program érdekel még?

Remélem a Xiaomi Redmi Note 4 is jó telefon lesz, mert, ha a 640 (és a többi WP alól) nem rántják ki a talajt, akkor nem váltanék.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#24168) this is life válasza Medical (#24164) üzenetére


this is life
Ármester

Htc u1 life, samsung a5 2017,huawei p9 lite 2017,huawei p10 lite,honor 9 ,talan lg g6 , de ez utobbit ovatosan kezelnem .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24169) Luck Dragon válasza Deer76 (#24167) üzenetére

Nincs gond az RN4-el. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24170) Medical válasza starr (#24165) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszi.
Tetszik, de még nézelődök!

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24171) Medical válasza betegphiu (#24166) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszi, de még válogatok, Karácsonyra gondoltam!

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24172) Medical válasza this is life (#24168) üzenetére


Medical
aktív tag

A Samsungot ki nem állhatom!
Egyébként köszi! Megnézem őket, tüzetesebben.
Még keresem a megfelelőt!

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24173) this is life válasza Medical (#24172) üzenetére


this is life
Ármester

A HTC Android one-t futtat ,elméletileg arra lesz legtovább sw update, a huawei-ek ,kellemes ár érték aránnyal bírnak kategoriajukban ,az a sorozat Samu se egy rosszul sikerült darad ,1 update valószínűleg lesz rá ,xiaomi a1 az ár érték bajnok ,de azt nem fogtam meg kézbe , kamera téren nem tudom hogy mennyire jól teljesít ...de az ára miatt megérdemli a figyelmet ...van időd ,így kényelmesen kivalaszthatod a legoptimálisabb telefont magadnak .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24174) Medical válasza this is life (#24173) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszi.
Örülök, hogy egy kicsit bővebben írtál róluk, én laikus vagyok ezen a téren. Felhasználó alapon értek hozzá, ezért egyes mobilokat nem is nagyon ismerem.

Nagyon megköszönném, ha időd engedné, általad és a többi fórumtársunk ajánlatairól is kaphatnák még több tájékoztatást.

Főleg a korábban közzétett szempontok lennének a lényegesek!
Ugyan csak kíváncsi lennék, mások javaslatára is! :C

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24175) ateszm válasza Medical (#24174) üzenetére


ateszm
senior tag

Itt tedd fel a kérdésed szvsz... :)

(#24176) Medical válasza ateszm (#24175) üzenetére


Medical
aktív tag

:R

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24177) Kolty válasza Deer76 (#24167) üzenetére


Kolty
aktív tag

Köszönöm a választ.
Igazából média lejátszót akartam írni videó lejátszásához.
Hát nekem nagyjából elég lenne egy flottul működő böngésző és egy viszonylag jó kamera.
Mivel nem szeretnék érte sokat adni.
Természetesen használtan venném.

(#24178) this is life válasza Kolty (#24177) üzenetére


this is life
Ármester

Media lejatszasra a ccplayer mindenevo ,korrekt app , tecső playernek a tubecast for youtube ,tubeget for youtube , az edge elhetobb browser mint az ie11 , s ha lenyeges a kamera akkor l950 hasznaltan .. bar annyiert hasznaltan mar telefont is lehet kapni elheto rendszerrel egyedul kameraban lehet erosebb a 950,mint a nem kivereztetett rendszerek hasonlo arfekvesu hasznalt darabjai .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24179) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Felszabadult a családban egy vodás 640 egy sim kártyás készülék, W10-et érdemes feltenni rá? Mennyire használható alap feladatokra (telefon, sms, egy email fiók, whatsapp, viber, messenger)?

Let the Zone take me if I am.

(#24180) Attikusz válasza Kolty (#24163) üzenetére


Attikusz
tag

Szia!

Minden megy rajta (win10): telefonálás, viber, msn, zenelejátszó, edge, naptár. Ha megszűnik valamikor az áruház, akkor is használható lesz a telefon, csak épp az okos mivoltát fogja elveszíteni. Fényképezős telefonnak használom a Nokia N8-at, na ott már se youtube, se böngészés, se áruház nem megy, még az email sem, sztem valami hasonlóra készülhetünk fel a telefonos windowsnál is.

(#24181) Attikusz válasza kutga (#24179) üzenetére


Attikusz
tag

Halihó!

Huh, én azt írom tedd fel, és vígan fogod használni, de mivel ahogy láttam, hogy a fórumlakók nagy részének bugos a rendszer, így nem kizárt, hogy nálad is legyen vmi gond. Én már semmi pénzért nem tenném vissza a 8.1-et.

(#24182) kutga válasza Attikusz (#24181) üzenetére


kutga
nagyúr

Anyám használta eddig, 8.1, neki jó volt, most fater váltaná, lehet neki is hagyom úgy akkor.

Let the Zone take me if I am.

(#24183) Attikusz válasza Medical (#24174) üzenetére


Attikusz
tag

Szia!

Ez nagyon jó kérdés, én már régóta figyelgetem a telefonokat, hogy amikor csereérett lesz a telefon mire is tudjak váltani. Nálam kicsit neccesebb a dolog, mert két kártyás telefont keresek, amibe mellé még belefér a microsd kártya.
Amiket én helyből tudnám ajánlani, de csak tesztek és vélemények alapján:
redmi note 4 az akku miatt, samsung a5 2017 (tudom utálod :D), huawei p9 a kamera miatt. Egyelőre ennyi, de még kutakodok neked. Érdemes lenne elmenni media markt-ba, élőben megnézni. Ha a Nokia 8-nak beesik az ára, az is jó választás lesz.

(#24184) Attikusz válasza kutga (#24182) üzenetére


Attikusz
tag

Általános felhasználásra tökéletes, pár program, mint pl.: messenger, facebook már nem megy rajta. A navi viszont jobb, mint a térképek, csak nem frissül.

(#24185) betegphiu válasza kutga (#24182) üzenetére


betegphiu
senior tag

nyugodt lelkiismerettel tedd fel rá a 10-est,csak ne insiderezz,mert akkor lehet,hogy bugos lesz.
A feleségem 640-én insideres W10M van(RS2),de nem bugos.
a 930-amon meg RS1,az sem bugos..

(#24186) Medical válasza Attikusz (#24183) üzenetére


Medical
aktív tag

Szia.
Köszi.
Várom a további javaslataid!

Ez ügyben itt találsz! [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24187) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.A legfrissebb s egyben legutolsó verziós win10 van rajta.Hol tudom kikapcsolni azt hogy 1 óra után újra automatikusan bekapcsolja a wifit?Mert elég zavaró....
Köszönöm előre is!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#24188) Joker88 válasza Potyka03 (#24187) üzenetére


Joker88
őstag

Gépház /Hálózat / Wifi
itt keress..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24189) Potyka03 válasza Joker88 (#24188) üzenetére


Potyka03
senior tag

Kössz,gondoltam,ennyire hülye nem vagyok :D De azért írtam mivel nem találtam meg....

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#24190) Joker88 válasza Potyka03 (#24189) üzenetére


Joker88
őstag

előtte kapcsold ki a WiFI-t.. ;)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24191) Potyka03 válasza Joker88 (#24190) üzenetére


Potyka03
senior tag

Miért nem lehet normálisan segíteni? :W :F :(((

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#24192) Joker88 válasza Potyka03 (#24191) üzenetére


Joker88
őstag

nemtudom mi a gondod.. lehet elbeszéltünk egymás mellett.. :U
namidegy.
szóval a megoldás arra hogy ne kapcsoljon vissza a WiFI.

1.: kapcsold ki a wifit.
2.: gépház/hálózat/WiFI. maj ott keress egy olyan szöveget hogy : " WiFI újbóli bekapcsolás.." majd válassz a legördülő menüből..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24193) Attikusz válasza Potyka03 (#24191) üzenetére


Attikusz
tag

Kapcsold ki a wifit, majd wifi újbóli bekapcsolása: manuálisan.

(#24194) Attikusz válasza Medical (#24186) üzenetére


Attikusz
tag

Oké, odaírok, köszi a linket, nem is tudtam, hogy van külön fórum. :)

(#24195) Attikusz válasza betegphiu (#24185) üzenetére


Attikusz
tag

Üdv a nem bugos win10 klubban, már ketten vagyunk benne :D

(#24196) Joker88 válasza Attikusz (#24195) üzenetére


Joker88
őstag

már hárman .. :D

amióta visszajött a szervízből " főpanelcsere " címszóval, és azzal a PC-s Windows10 telepítősdivel egészen korrekt..
Fényképhiba nem jött elő,hang hívásnál is rendben van, FB-ről kezdek leszokni ( :D ) ..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24197) Medical válasza Attikusz (#24194) üzenetére


Medical
aktív tag

Szia.
Én sem tudtam amig oda nem irányítottak. Eléggé pörgős és segítőkészek.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24198) kutga válasza betegphiu (#24185) üzenetére


kutga
nagyúr

Van valami jó beállítás hogy miképpen kell? Alkalmazások, beállítások megmaradnak?

Látom. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#24199) eladohardver válasza Joker88 (#24196) üzenetére


eladohardver
őstag

"PC-s Windows10 telepítősdi"? Hee? Konkrétan?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24200) kutga válasza eladohardver (#24199) üzenetére


kutga
nagyúr

Ami az összefoglalóban szerepel.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.