Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) zizidor válasza rita7107 (#24550) üzenetére


zizidor
senior tag

Próbáld meg, hogy lementesz róla mindent (kiveszed és kártyaolvasóval), újra formázod mobillal, aztán visszamásolod ami rajta volt.

(#24552) rita7107 válasza zizidor (#24551) üzenetére


rita7107
aktív tag

Pont az a gondom, hogy ÚJ kártyáról van szó. Semmi nem volt előtte rajta.
Amint betettem, mint memóriát nem ismerte fel. Kivettem, megformáztam, de most csak mint egyéb eszközként látja.
:W

(#24553) janeszgol válasza rita7107 (#24552) üzenetére


janeszgol
félisten

A telefonnal formázd meg.

[ Szerkesztve ]

(#24554) Attikusz


Attikusz
tag

Melyik program mutatja ki, hogy mennyit használódott el az akkumulátor?

(#24555) tlac válasza Attikusz (#24554) üzenetére


tlac
nagyúr

adia64-gyel próbáld meg

(#24556) gemini


gemini
aktív tag

Befogtam a jó öreg 640-esemet mobil hotspotnak. Fel szerettem volna tenni a mytelenor alkalmazást, de azt írja az áruház, hogy nem alkalmas a készülék rá. Win 10 van rajta, a leírás szerint meg 8-asnál újabb kell neki. Másnál sem megy?

(#24557) betegphiu válasza gemini (#24556) üzenetére


betegphiu
senior tag

megszüntette a telenor az alkalmazást sajnos. beszéltem velük :(

(#24558) FRENK1988


FRENK1988
veterán

sziasztok
Tesómtól kaptam egy 640-et. Szép és jó csak ha töltőre vagy akár powerbankra teszem mindig azt irja ki, hogy nem megfelelő töltőt használok.
Mit tehetek hogy ez ne történjen meg?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24559) Folee válasza FRENK1988 (#24558) üzenetére


Folee
tag

Beállítások-eszközök-USB menüpontban ki lehet kapcsolni az értesítést. Ha a töltés sem megy, akkor passz.

(#24560) FRENK1988 válasza Folee (#24559) üzenetére


FRENK1988
veterán

Töltés megy, kb 2,5ora alatt tölti fel a telot

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24561) Sub-ZeRo válasza FRENK1988 (#24560) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor csak annyi baja, hogy nem annyi amperen megy amennyin kellene.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24562) FRENK1988 válasza Sub-ZeRo (#24561) üzenetére


FRENK1988
veterán

Próbáltam az asszony Xiaomi töltőjével Xiaomi Powerbankkel illetve egy Blackberry 2A-s toltojevel. Na mindegy akkor nincsen gond.
Akkuk hol találok hozzá? Eredeti érdekel csak

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24563) betegphiu válasza FRENK1988 (#24562) üzenetére


betegphiu
senior tag

Ez egy Windiws bug. Kapcsold ki az értesítését.

(#24564) janeszgol válasza FRENK1988 (#24562) üzenetére


janeszgol
félisten

Én ebben az üzletben bízom. (A szokásos Edigital, Euronics, MM, Tesco, Interspar mellett.)

(#24565) galervin93 válasza betegphiu (#24563) üzenetére


galervin93
őstag

Hát nem tudom, nekem ilyenkor tényleg lassabban is tölt, hiába a gyári töltő. Éjszaka ez nem zavar, mert reggelig így is simán feltölt, de amikor gyorsan kellene egy kevés szufla, akkor bosszantó. Ilyenkor kikapcsolom, majd rádugom a töltőre, ami ugye be is kapcsolja egyúttal, és tölti is rendesen. De amúgy nem mindig csinálja, változó, rengeteg töltővel próbáltam már és teljesen random, de inkább gyakoribb a dolog, mint ritkább, sajnos.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#24566) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Valami használható térkép nincs WP-re? A Waze nem működik nálam, a Here maps meg olyan ostoba hülyeségeket ír meg tesz hogy a fejem a falba verem...

Smoke some weed nigga!

(#24567) Gabesz84 válasza Wiz Khalifa (#24566) üzenetére


Gabesz84
őstag

gMaps, ha még létezik.
Navigációra vmi sygic cuccot szoktak ajánlani, ha a waze nem működik.

(#24568) Wiz Khalifa válasza Gabesz84 (#24567) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

:R

Smoke some weed nigga!

(#24569) gemini válasza Wiz Khalifa (#24566) üzenetére


gemini
aktív tag

Mit takar az, hogy nem működik? Sokaknál az jelenti a problémát, hogy nem tudják elfogadni a felhasználási feltételeket, mert a navi sáv kitakarja a gombot és emiatt nem látják.

[ Szerkesztve ]

(#24570) Gabesz84 válasza gemini (#24569) üzenetére


Gabesz84
őstag

lassan 4 éve nem frissített app, szerintem csoda hogy még működik :D

(#24571) Wiz Khalifa válasza gemini (#24569) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Arra rájöttem hogy azt hogy oldhatom meg. :) A navi sáv elrejtésével.

A nem működés abban merül ki hogy nincs térkép. :DDD Azaz nem tölti be a térképet hanem leteszi a jelet ott ahol vagyok és követ is amerre megyek de egy fekete háttéren. Mert nem jelenik meg a térkép.

Tehát így nem működik. :)

Smoke some weed nigga!

(#24572) metal 17


metal 17
csendes tag

Helló!

Twitterem a tegnapi nap folyamán eltűnt, majd egy másik verzió jelent meg, amiben nem lehet se fordítani, se másolni. Eredeti verziót nem találom az áruházban. Történt valami változás? Köszi

(#24573) lck válasza Wiz Khalifa (#24571) üzenetére


lck
senior tag

Mobilneted van előfizetve ? A térképet arról tölti menet közben.
Anélkül nálam is csak bolyong a nagy fehér hóviharban.
/ Egyébként teljesen jól működik a mai napig is nálam /

[ Szerkesztve ]

(#24574) Wiz Khalifa válasza lck (#24573) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van igen.

De találtam egy jobb gondolatot a gMaps-os cuccnál is. Mivel az működik de nagyon furi az egész nekem. Ezért azt fogom majd tenni mikor kell a térképet használni hogy megosztom a mobilnetjét, a saját telómmal rácsatlakozok és a gyáriilag feltett navigációmmal fogok menni ami az iPhone-omon van. Mert megszoktam és jó a cucc. :)

Smoke some weed nigga!

(#24575) gemini


gemini
aktív tag

Lassan másfél éve nem használtam ezt a telefont naivigálásra, de előtte csak waze-t használtam rajta. Ha már felmerült a probléma vele kapcsolatban, gondoltam kipróbálom. El sem indult. Töröltem, és azóta telepíteni sem tudom.Legalább azok működhetnének, amik korábban működtek, még akkor is ha nem fejlesztik tovább.

(#24576) Cane válasza Wiz Khalifa (#24574) üzenetére


Cane
őstag

Akkor most melyik a legjobb navigáció? 😀

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#24577) Wiz Khalifa válasza Cane (#24576) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jó az a gMaps. Csak nekem furi.

Smoke some weed nigga!

(#24578) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Sziasztok!

Eddig egy Lumia 640 - es telóról használtam a BOX - alkalmazását ami egyszer csak nem működött.
Gondoltam újratelepítem, de sajnos eltűnt a Microsoft áruházból.
Nem tudjátok van, vagy lesz helyette valami más alkalmazás vagy van esetleg olyan egyéb alkalmazás ami kezeli a sima BOX fiókot?

Köszi!

(#24579) tlac válasza ElGatto (#24578) üzenetére


tlac
nagyúr

anélkül, hogy tudnám mi ez, egészen biztos vagyok benne, hogy lemondhatsz róla

(#24580) ElGatto válasza tlac (#24579) üzenetére


ElGatto
aktív tag

bocs, ez egy felhő szolgáltatás

(#24581) Luck Dragon válasza ElGatto (#24580) üzenetére

Ha jól olvasom akkor 2018.05.03-án véglegesen elhagyták a platformot.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24582) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!

Vodafonnál függetlenítettem a 3 éves telefonomat, hogyan tudok gyári független romot rátenni? :R

Köszi hogy segítesz!!!

(#24583) gthomma válasza Bandita4141 (#24582) üzenetére


gthomma
senior tag

Sehogy :)
Ez nem android :D
A WDRT a telefonod product code -ját nézi, nem azt hogy "függő"-e a telefon. A product code pedig nagyon körülményesen módosítható.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#24584) gthomma


gthomma
senior tag

Egy őrült haverom megveszi a 640XL telómat. :D
Minden napi használatra, (zene, hírolvasás, fórumok) mit javasoltok, WP8.1 vagy WM10 ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#24585) Vtwo válasza gthomma (#24584) üzenetére


Vtwo
senior tag

8.1-et javaslom.
Semmi gondom vele.Amit írtál és email-ezni bőven jó.Plusz ugye elég ütős a kamerája (Zeiss optika).
A 10 meg elég oroszrulett jellegű ahogy olvasom a felhasználók véleményeit.

[ Szerkesztve ]

(#24586) janeszgol válasza Vtwo (#24585) üzenetére


janeszgol
félisten

Csatlakozom. Annyira nem rossz már a 10, de a 8.1 az igazi. Amit én csinálok: hívás, sms, netezés (hwsw és ph lapcsalád), email, kamera (fotó és videó), dokumentum (pdf, ritkán Word és Excel). Ennyi és nem több. Erre kiváló a 8.1. 1 hónapja hasonlítottam össze sima 640-en és 635 1GB-on a W10-et és a WP 8.1-et. Kamerában még mindig utóbbi a jobb. Szebb fotókat csinálnak 8.1 alatt.
Az emailnél nem mindig jön jelzés az új levelekről, de engem ez nem zavar, mert úgy is megnyitom kíváncsiságból. Azon a 3 másodpercen nem múlik semmi.

(#24587) Ranbo


Ranbo
tag

ismét jött egy frissítés:

15063.1088 build changelog[link]

(#24588) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Sziasztok. Anyámnak egy 640 Dual SIM telója van, és van vele már 1-2 probléma. Júniusban úgyis új telót veszünk neki, Androidot, de addig gondoltam, teszek egy próbát a Win 10-re való frissítéssel. 8.1 van még rajta, mert anyám ezt használta, ezt szokta meg, és elég nehezen alkalmazkodik az újdonságokhoz, nehezen tanulja meg kezelni, ha valami műszaki cuccról van szó.
A leírás alapján eljutottam odáig, hogy feltettem a WDRT-t, azonnal fel is ismerte a telefont, és ezt látom:

Most innen hogyan tovább? A telefonon indítsam el a visszaállítást? Mert én az hittem itt a szoftverben kellene látnom valami ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#24589) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#24588) üzenetére


Gabesz87
veterán

Sikerült a telefonon lévő visszaállítás, majd a Frissíési tanácsadó telepítése után. Nem értem, akkor mire kell a WDRT szoftver!? :F

(#24590) janeszgol válasza Gabesz87 (#24589) üzenetére


janeszgol
félisten

Az azt a szoftvert verziót teszi vissza, amivel megjelent a telefon. A 640 WP 8.1-el jelent meg, így azt kapja. Viszont ez nem vonatkozik az alverziókra. Tehát egy Lumia 625 nem Cyan-t kap, hanem Denimet.
Talán volt időszak, amikor alverziót is lehetett visszaugrani. Nekem nem ajánlotta föl, bár nem is érdekel. A Denim a legjobb WP.

[ Szerkesztve ]

(#24591) Gabesz87 válasza janeszgol (#24590) üzenetére


Gabesz87
veterán

Miután feltettem az összes frissítést, és utána nyomok egy gyári visszaallitast, azután nem kell újra végig zongorázni a frissítéseket ugye? Mármint az OP.rendszer frissiteseit.

(#24592) Joker88


Joker88
őstag

meddig fog -előreláthatóan - működni az Áruház 8.1 alatt ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24593) galervin93


galervin93
őstag

Nos hosszú idő után elhagyom a bázist. Szerettem, sőt a mai napig szeretem a rendszert, de méginkább a telefont, minden hibája ellenére is, de nincs már jövője sajnos.
Az új telefon új rendszert is jelent, nem szerettem volna Droidot, de a többi alternatíva még kevésbé játszott, így maradt a zöld robot egy Meizu M6 Note 3/32 képében.
Forradalminak indult a "csempés rendszer", lehetett is volna az, de sajnos nem akarták, hogy az legyen. Mindenesetre nagy élmény volt, és jó emlékeim lesznek mind a rendszerről, mind a telefonról, a"kisöccs" 520-szal egyetemben.
Egy élmény volt, viszlát!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#24594) janeszgol válasza Gabesz87 (#24591) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem kell.

(#24595) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Basszus, wp10-en már a Viber sem magyar!? Hát ez baj. Anyámnak legalább is.

(#24596) zizidor válasza Gabesz87 (#24595) üzenetére


zizidor
senior tag

A 6-os verzió már a magyar nélkül jött ki. Egy ideig írogattam nekik, ígérték hogy lesz magyar is, aztán inkább dobták a platformot.

(#24597) wino1


wino1
csendes tag

Sziasztok tudja valaki hogy lehet leformázni a telot.vagy hol van a gyári vissza állítás

(#24598) zolee001 válasza wino1 (#24597) üzenetére


zolee001
őstag

Ha tutira akarod gyalulni akkor a WDRT tool kell neked,ez visszaállitja a gyári állapotra.
Ha resetelni akarod akkor az a settingsben system about ha win 10 van rajta

(#24599) weagle87


weagle87
újonc

Sziasztok!
A következő a problémám. WP 8.1 rendszeren a Facebook app néhány napja már azt írta, hogy az adatok nem frissíthetőek. Mivel net ment, gondoltam kilépek és vissza, viszont most már be sem enged (más fiókjával is próbáltuk, őt sem engedte be). a Hibaüzenet a következő: "Hopp, valami nem jött össze / Ellenőrizd a fiókinformációidat.
Találkozott már más is ilyen problémával, mi lehet a megoldás?

(#24600) janeszgol válasza weagle87 (#24599) üzenetére


janeszgol
félisten

4 napos hír: le lett lőve.
Vagy böngészőben használod tovább vagy váltasz W10M-re, netán más OS-re vagy más appot használsz hozzá, ha van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.