Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Oti86


Oti86
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy nem tudom feltelepíteni a 10.0.15063.297-es frissítést a Lumnia 640-es telefonomra. Látszólag mindent megcsinál, letölti, felkészíti a telepítésre, újraindításnál telepít, de amikor bekapcsol a telefon jelzi, hogy a telepítés nem sikerült. (0x80070570 hibakód) Mi lehet a probléma?

http://3dfx.oti86.fotoalbum.hu/

(#23002) starr válasza Oti86 (#23001) üzenetére


starr
őstag

Vedd ki az SDkártyát,és próbáld megúgy is!
(Aztán, ha így sikerül, ideje leformázni az az SD kártyát.)

[ Szerkesztve ]

(#23003) tothandras80 válasza starr (#22994) üzenetére


tothandras80
tag

Nekem sem tervez offline, csak pörög a cucc, hogy keresi a megadott helyet. Ha wifire vagy mobilnetre kapcsolódok, akkor egyből működik az útvonaltervezés. Vicc. Eddig megvoltam én is jól a telefonnal, kifejezetten szerettem vele fotózni, és a navigálás is rendben volt a nagy képernyőn (640 XL), de így, hogy offline nem lehet útvonalat terveztetni, ez már gáz.

(#23004) starr válasza tothandras80 (#23003) üzenetére


starr
őstag

Korábban össze vissza fagyott navigalaskor, aztán rájöttem, hogy állítva kell belerakni az autós telefontartóba. Fekvő nezetben nem működött :D

(#23005) this is life válasza Oti86 (#23001) üzenetére


this is life
Ármester

Orulj inkabb hogy nem tud telepulni...

Starr
Sideload feltennel egy regebbi tekepek appot es azt hasznalnad a jelenlegi helyett , az nem lenne megoldas ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23006) szjoci válasza starr (#23004) üzenetére


szjoci
őstag

Nálunk mindig állítva megy a tartóba, mert polarizált szemcsivel semmit nem látsz a képernyőből ha elfekteted.

(#23007) Luck Dragon válasza Lui04 (#22990) üzenetére

Igaz nem nekem írtad , de szuper ez a böngésző! Köszönöm. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23008) prisz válasza tothandras80 (#23003) üzenetére


prisz
aktív tag

Egyelőre probléma van az offline térképekkel. Az asztali pc sem kezeli. Globális probléma.
Itt pedig asszony 640XL-je. A trolloknak és hangulatkeltőknek üzenem, hibátlanul működik :)

(#23009) Luck Dragon válasza prisz (#23008) üzenetére

Szerintem teljesen rendben van.

Most le kopogóm nálam is jó minden.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23010) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Még a végén kedvet kapok beüzemelni a 640-est :D

Annyit jót írok róla..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23011) Gabesz84 válasza tothandras80 (#23003) üzenetére


Gabesz84
őstag

GPS-t szoktad kapcsolgatni, vagy allandoan be van kapcsolva?
Probaltal mar nem aktualis poziciobol terveztetni?
Esetleg nincs bekapcsolva a fizetos utvonalak kerulese?

Csak azert kerdem, mert hugom ugyanerre panaszkodott az 535-re, es az aktualis poziciobol nem akart tervezni offline mig nem volt fix gps jel. Valamint nehany utvonalra eljatssza, hogy nem talal utvonalat, ha fizetos szakaszok kerulese aktiv.

(#23012) speed207


speed207
tag

Üdv! 640-en más is tapasztalt képernyő villogást, vagy egyedi dolog? Win 10- van a telón

(#23013) zsoltzsolt válasza speed207 (#23012) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

930-am szokott néha, főleg az Edge

(#23014) Luck Dragon válasza speed207 (#23012) üzenetére

Igen, az még meg van 10-es "újdonság".

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23015) Joker88 válasza speed207 (#23012) üzenetére


Joker88
őstag

Edge néha. 640XL .

( De PC-n is az Edge néha-néha vibrál, szóval én ezt a programnak tudom be.. )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#23016) Z()L3


Z()L3
tag

Nekem is szokott villogni a képernyő. (640 LTE) Nekem Messenger alatt csinálja, de elég sokszor, elég durván. TubeCast alatt is csinálta már jópárszor.

Ez a CreatorsUpdate nagynehezen megérkezett, aztán ahogy vártam úgy szidom is....:D Akku jobban merül, az általam használt programok jelentős része sokszor meghülyül, tölt vagy fél percet, de nem indul el hanem kilép...TubeCast a Router mellett nem hajlandó betölteni HD-ban a videót, folyton tölt, egyel lejjebb véve már megy...Ezek ha nem egyben jöttek volna, akkor azt mondom talán együtt lehet velük élni, de így paff egyszerre sok egy kicsit...ennek tetejébe jött egy olyan "feature" hogy néha nem akar reagálni a képernyőfeloldó gombra..nyomkodom és egyszercsak észheztér :D Máskor meg megnyomom, és bekapcsol a kijelző, de talán a minimumtól is kisebb fényerővel :D (Érzékelő tiszta, nem takarja semmi.)

Nem tudom hogy mit szeretne a Microsoft, de ez szerintem nem valami jó irány. Nagyon szerettem ezt a rendszert, tetszik a csempés megoldás, meg úgy maga a stabil rendszer fogott meg. Sajnos ez már elmúlt, az okostelefon funkcióit kezdi elveszíteni, olyan mintha egy 3210-em lenne, mert szinte csak telefonálásra lehet használni. Vagyis a 3210 lehet jobb volna, attól nem várnám el hogy tudja azt amit ennek kéne tudnia. :W

(#23017) this is life válasza Z()L3 (#23016) üzenetére


this is life
Ármester

Nyomj egy hr-t es utana szep csendesen nem biztonsagi mentesbol lakd be ujbol a telefonod, sokat javul ugy a stabilitasa a rendszernek , gondolom az appok migralasa nem sikerult tokeletesre , emiatt van a sok bug..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23018) realmadrid válasza speed207 (#23012) üzenetére


realmadrid
aktív tag

8.1-en nincs villogás nálam :)

A sas nem vadászik legyekre

(#23019) bionic


bionic
csendes tag

A hétvégén felment a CU nekem is. Egyenlőre minden változatlan. kopp-kopp

(#23020) zsoltzsolt válasza realmadrid (#23018) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mert a 8.1 nem villog, de a w10m már rendesen tikkel 😁

(#23021) Peace


Peace
nagyúr

A képküldés Messengerből úgy működik ezek szerint, ha kiválasztjuk a képet galériából és úgy osztjuk meg Messengeren. Messengerből a képküldés lerohasztja az egészet.

(#23022) old rocker


old rocker
veterán

Bár lenne olyan program, ami pl. képernyő, vagy a kamera led villogással jelezné a nem fogadott, elmulasztott hívást... Sajnálnám a pényolcast, de akkor maradna csak a 640 xl...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#23023) tlac válasza old rocker (#23022) üzenetére


tlac
nagyúr

glance screen tudja mutatni

(#23024) Kadzsor


Kadzsor
csendes tag

Sziasztok,

ma lett 640 xl tulajdonos, előtte 530-asom volt. Windows 10 fut a készüléken, de jelenleg küszködök vele, nem enged se letölteni se telepíteni az áruházból. Nem sikerült a telepítés címszóval visszadob.

SIM-et még nem raktam át a régi telefonomból, és az asztali Windows-hoz használt fiókkal léptem be.

Valakinek valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#23025) petya2012 válasza Kadzsor (#23024) üzenetére


petya2012
őstag

simet bele :)

(#23026) Kadzsor válasza petya2012 (#23025) üzenetére


Kadzsor
csendes tag

Köszi, úgy tűnik ez megoldotta a gondot (nem értem mi köze ehhez a sim-nek, de részletkérdés!)

(#23027) Vtwo válasza old rocker (#23022) üzenetére


Vtwo
senior tag

Glance screen a barátod.Villogni ugyan nem villog,de mutatja az elmulasztott hívást.

(#23028) realmadrid válasza Vtwo (#23027) üzenetére


realmadrid
aktív tag

8.1-alá is van ilyen ?

A sas nem vadászik legyekre

(#23029) Vtwo válasza realmadrid (#23028) üzenetére


Vtwo
senior tag

Igen (az enyémen is 8.1 van).

(#23030) Kadzsor válasza petya2012 (#23025) üzenetére


Kadzsor
csendes tag

Most meg iszonyatosan be van lassulva, és ismét nem akar telepíteni

[ Szerkesztve ]

(#23031) Luck Dragon

Van olyan böngésző 8.1-re mint Monument browser 10-re vagy ahhoz hasonló? Amin szépen megy a Messenger meg a Facebook a böngészőből?
Vagy lehetetlen az elképzelés....?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23032) duo válasza Luck Dragon (#23031) üzenetére


duo
őstag

explora3-ast esetleg a 4-est próbáld meg.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#23033) this is life válasza Vtwo (#23027) üzenetére


this is life
Ármester

Valaki mostanaban rakta ujra a rendszert wdrt-vel ? A .107 utan mi telepul , egybol a CU vagy elotte az utolso hivatalos AU buildet rakja fel ? Mert ujra kellene flashelnem egy 640 amin mar a CU van ,de a vegcel az rs1 lenne .. elore is koszonom a segitseget ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23034) starr válasza this is life (#23033) üzenetére


starr
őstag

Most ne wdrt-zz, mert a frissítő szerver nem elérhető. Rá sem tud keresni. Sem Pc-n, sem mobilon.
107-en rakd fel az interop tools-t,és írd át 830-ra vagy más ra az RM számot!

[ Szerkesztve ]

(#23035) this is life válasza starr (#23034) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi az infot :R , amugy nem most nyomnam a wdrt mert nincs lelkem hajnalig csesztetni a telefont ... :R
Ja hat persze hogy ledoglottek a szerverek , kedd van :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23036) Vtwo válasza this is life (#23033) üzenetére


Vtwo
senior tag

Passz.
Még nem kellett soha igénybe vennem a wrdt-t.A 8.1-et nem bolygattam,a bugos w10 nagyon nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#23037) Luck Dragon válasza duo (#23032) üzenetére

Köszönöm szépen, majd megnézem. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23038) realmadrid


realmadrid
aktív tag

[Van remény :) ]

Mondott is valamit, meg nem is.

[ Szerkesztve ]

A sas nem vadászik legyekre

(#23039) this is life válasza realmadrid (#23038) üzenetére


this is life
Ármester

Mire ???? ;]
Legfeljebb ikyen kepekre 640-el

Vtwo
Rs1-el nem rossz a w10m a 640-en , kiveve a kamera appot ,a kamera wp8.1 alatt hozta a maxot amit tud , a rendszer pedig th2 alatt mukodott nalam legjobban (meg ha kisse skizo is volt a megjelenese,mert volt ami mar uj volt benne kapcsolok,drot ikonok, de mellette a szogletes kapcsolok is fellelhetoek voltak) a th2 szamomra vissza sirni valo, ja es alatta a lumia kamera app is mukodott...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23040) starr válasza this is life (#23039) üzenetére


starr
őstag

Ez a képminőség jellemző Nálad?
Nekem ennél sokkal jobb képeket csinál. Sosem volt ilyen opálos, és a színek sincsenek így elcsúszva.
Mondjuk HR, vagy WDRT után mindig bekapcsolom a DNG mentést. Lehet, hogy az hozza helyre.

(#23041) ΞΔGLΞ válasza realmadrid (#23038) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, azt sem tudta, hogy milyen platformon vagyunk/vannak, de lényeg, hogy nem döglött meg és támogatva lesz úgy, hogy elsősorban a droid is az ios kap minőségi fejlesztéseket.
Szerintem ezért a kijelentéséért még most is valamelyik főnöke szexuálisan zaklatja! Talán be volt b..va és elkottyintotta magát.
Ha figyelmesen átolvasod, rájössz, hogy egyvalamit mondott.
A droid és az ios nem lesz cserben hagyva! (mert ott van a nagy pénz).
Én is ezt tenném, ha az egyik részlegem megbukna, nem vagyok én sem szeretet szolgálat, csak ők éppen évek óta röhögve köpnek a szánkba a sok hazudozással.

(#23042) this is life válasza starr (#23040) üzenetére


this is life
Ármester

Nem mindig ennyire rossz , de bele tud futni az asszonykam ilyen alkotasokba, vsz jellemzoen akkor mikor auto vaku es egyebb beallitasok vannak ...a feheregyensuly nem kicsit tud valamiert borulni ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23043) realmadrid válasza this is life (#23039) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Idehaza készült a kép ? Kisfiam imádja a tankokat, emiatt kérdezem :)

A sas nem vadászik legyekre

(#23044) zsoltzsolt válasza realmadrid (#23043) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Miért? Vennétek egy tankot otthonra?😁

(#23045) this is life válasza realmadrid (#23043) üzenetére


this is life
Ármester

Igen Debrecenben a Mihaly napi vasarkor , de nem tank volt hanem BTR tipusu jarmu ...

Zsoltzsolt

Nem lenne rossz egy tank itthonra,persze loszerrel egyutt , utana irany pest majd a parlament , csak hogy erezzek a torodest :DDD ;]
Mondjuk egy t72 vagy 80-assal :)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23046) realmadrid válasza zsoltzsolt (#23044) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Leülhetsz, egyes ;)

[ Szerkesztve ]

A sas nem vadászik legyekre

(#23047) duo


duo
őstag

Gyerekek elköszönök teljesen. Annyukomnak is xiamijaúra váltottunk.
a lumia a fiókba került. abban az esetben jövök, ha szervizelés miatt elő kell venni telefonálásilag.
Köszönök mindent. remek és kitartó közösség ez.
redmi note3 KATE topikban és a 4A topikban jelen vagyok így vagy úgy. akinek kell segítség esetleg gondolkodik a kényszerű váltáson és kell segítség, ha tudok nagyon szívesen.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#23048) zorzy4


zorzy4
őstag

Új feature van a készülékben. Ha 15% körülire ér az akku töltöttsége, nem lehet lehúzni az értesítési sávot, vagy csak sokadszorra, és egyéb elakadások is jelentkeznek. Töltőre téve elmúlik, de akku ki be nem segít. Más tapasztalta?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23049) starr válasza duo (#23047) üzenetére


starr
őstag

Kamerájuk milyen?
Engem már csak ez érdekel :)

(#23050) gemini válasza starr (#23049) üzenetére


gemini
aktív tag

640-től elmarad, főleg videónál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.