Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Luck Dragon válasza amargo (#22000) üzenetére

Ez jó kérdés.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22002) kezman válasza amargo (#22000) üzenetére


kezman
őstag

Az jó lenne de hogy? Névjegyeknél nem adja a lehetőséget?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22003) tutis válasza kezman (#22002) üzenetére


tutis
őstag

előtte be kell kapcsolni a bluetooth-t

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22004) old rocker válasza kezman (#22002) üzenetére


old rocker
veterán

szvsz üzenetként - névjegyként - továbbítja

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22005) ΞΔGLΞ válasza tutis (#22003) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

: D!

(#22006) kezman válasza old rocker (#22004) üzenetére


kezman
őstag

Be van kapcsolva, és? 640 LTE wp 10 névjegyzékbe nincs
Megosztás vagy küldés opció csak új vagy törlés , nálad más a helyzet? Bocs tutisnak akartam

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22007) ΞΔGLΞ válasza kezman (#22006) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pedig van BT megosztás, illetve kellene lennie kipipálás után.

(#22008) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22007) üzenetére

Igaza van, nincs meg a BT lehetőség, furcsálom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22009) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#22008) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak egyenként működik, tehát meg kell nyitni a személyt, majd alul 3 pötty névjegy megosztása, majd egy új ablak jön és azt kipipálni. Akkor már ott lesz a BT is...
Hogy ez miért ennyire balfasz módon van megcsinálva? A válasz ua, mint a többire.

[ Szerkesztve ]

(#22010) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22009) üzenetére

Nincsen ott, csak Google,Outlook,onenote,onedrive,üzenetek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22011) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#22010) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A bt-nak aktívnak kell lennie. Ha akkor sem, akkor bugos ez a része 640-en.

(#22012) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22011) üzenetére

A bt-nak aktívnak kell lennie.--->hoppá. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22013) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#22011) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

kép

igeeeeen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22014) kezman


kezman
őstag

Így már érthető, habár elég balfék módon van megoldva, csak hát 300 névjegyet egyenként, na elmennek a ........., a héten meg oldom, majd beszámolok hogy tudtam a névjegyeket áthelyezni 640-ről 5800-ra egyszerűbben, valószínű hogy a motorola v8-ról átküldöm egybe , mert azon el vannak mentve jó nem az összes de a hiányzókat már meg oldom ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22015) tutis válasza kezman (#22014) üzenetére


tutis
őstag

Ha van google fiókod, importáld be a névjegyeket a windows-os fiókodból, és a google már tud vcf-be menteni. Azt meg szerintem felismeri a teló.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22016) niki07


niki07
csendes tag

Sziasztok...

Lumia 640LTE-n nincs lehetőség videohívásra Víberen? :F

Köszönöm ha válaszol valaki.. :R

A legszebb dolog a Földön: a Hold...

(#22017) Luck Dragon válasza niki07 (#22016) üzenetére

Nincs

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22018) niki07 válasza Luck Dragon (#22017) üzenetére


niki07
csendes tag

Köszi, ez gyors volt.. :K

A legszebb dolog a Földön: a Hold...

(#22019) ΞΔGLΞ válasza kezman (#22014) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

csak hát 300 névjegyet egyenként, na elmennek a .........,

Azért ez is rámutat így, hogy ne is használd ezt a részét sem, mert 1 db névjegy átküldése, több, mint 1, de lehet, hogy kettő perc is lesz a harmincadik ember után, ha még bírod ideggel, amikor ezt lezongorázod:

A listából kiválasztod, majd megnyitod a személyt
Alul névjegy megosztása
Új ablak, majd pipa
Itt kiválasztod a BT-t
Az új ablakban a listából kiválasztod azt készüléket, amire küldeni fogod
Ekkor küldi, de a másikon el is kell fogadni.

Ez (is) ebben a formában szinte már nem is használhatatlan, hanem direkt úgy jön ki, hogy ne is használd.
Baszki, droid ios, kijelölök "kétezret" és elküldöm. Ez lenne a normális, de 2017-ben ilyen elcseszett megoldás, meg az sok másik ami van még emellett, csak azért létezhet/van, hogy lépj már le a rendszerről!

[ Szerkesztve ]

(#22020) Gabesz84 válasza kezman (#22014) üzenetére


Gabesz84
őstag

there is an app for that:

[Contacts+Message backup]

Még nem próbáltam, mert még nem volt ilyen problémám sosem, de a leírás szerint ez vcf-be tud exportálni. Hajrá.

(#22021) old rocker válasza niki07 (#22016) üzenetére


old rocker
veterán

már hogyne lenne... jobb felső sarokban ott a piktogram, de használtam is.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22022) kezman válasza old rocker (#22021) üzenetére


kezman
őstag

Ez ok, van három mentésem az sd-n, akkor ha az sd-t átrakom egy másik telefonba akkor be tudom tölteni ,hát erre kíváncsi leszek :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22023) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22019) üzenetére

A régi E72-sem is okosabb volt ettől a rendszertől, de most komolyan egyenkénti névjegy átküldési opció? Ezt hogyan sikerült elérni? ("költői kérdés" )

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22024) niki07 válasza old rocker (#22021) üzenetére


niki07
csendes tag

Nálam ilyen opció nincs, csak üzenet vagy hanghívás... :(

A PC-s verzión megtaláltam, ott müxik, a telefonon nem...

A legszebb dolog a Földön: a Hold...

(#22025) Luck Dragon válasza old rocker (#22021) üzenetére

"jobb felső sarokban ott a piktogram"---> Ahmm hol ,mi ,merre? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22026) spiderpig820 válasza Luck Dragon (#22025) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

W10-en tudja a viber.

4B

(#22027) cato115


cato115
csendes újonc

Ma reggelre a fényképek csempe megadta magát: nagy átlátszó semmi, a sarokban a 'Fényképek' felirat. Egyedül vagyok evvel a problémával? (640XL LTE)
Tartalék készüléket vennék. Szifon, droid felejtős. Mekkora visszalépés egy Blackberry Z30-as a mostani telefonomhoz képest? Tudom, egy "halott" rendszert cserélek le egy szintén "halott"-ra. De tetszik az a Blackberry.

(#22028) gemini válasza Gabesz84 (#22020) üzenetére


gemini
aktív tag

Én még L630 DS-ről ezzel mentettem le és jól működött.

(#22029) Tdavid1994


Tdavid1994
tag

Nekem most azt írja ki h elavult a hotmail fiókom de sehogy se tudom helyre hozni , bár úgy latom h valami van most az outlook-kal

(#22030) Vtwo


Vtwo
senior tag

Nem megy a OneDrive...asztali gépről sem.
Nálatok?

[ Szerkesztve ]

(#22031) Luck Dragon válasza Vtwo (#22030) üzenetére

Nálam is lehalt. :(

Elindult a Skynet! :D

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22032) Vtwo válasza Luck Dragon (#22031) üzenetére


Vtwo
senior tag

Már nálam is,úgy látom frissítettek valamit.
Megjelent egy frissíts prémium csomagra 3e-ért felhívás.

[ Szerkesztve ]

(#22033) Tdavid1994


Tdavid1994
tag

Másnak is meghülyült a posta és naptár app-ba az outlook (hotmail ) fiók?

(#22034) starr


starr
őstag

Központi hiba van/volt. Nem működnek sokaknak a microsoftos, skypeos bejelentkezesek. A hibáról ezúttal nem a windows mobile tehet.

(#22035) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#22023) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A válasz erre, mert az SP SP és csak is az SP :), azt fejlesztik és akár a világ legjobb cucca is lehet majd és nem az átlagnak, mert az befuccsolt úgy, amint érzékeljük is....hogy jobban már nem is lehet.

(#22036) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22035) üzenetére

Milyen SP?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22037) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#22036) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Surface Phone.

(#22038) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22037) üzenetére

Jah! El is feledtem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22039) old rocker


old rocker
veterán

Két napja megint frissült a win10-es 640-es.
A naptár változatlanul nem frissül és halleluja, az időjárás csempe sem!
Menjen már el a 3.14csába mikrosoft! Ez már több, mint a vásárlók cserbenhagyása

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22040) Black$taR válasza old rocker (#22039) üzenetére


Black$taR
tag

Szerintem téged Murphy törvénye súlyt. Nálam mindkettő patentül működik. (a Microsoft® csak a jóknak kedveskedik működő app-okkal 😈 ) 10.0.14393.953 build

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210; Nokia 5800 XPress Music; OT-990 (2.3.4); Lumia 620; Lumia 640 LTE; Redmi Note 4X; Redmi Note 5 (4/64); Redmi Note 7 (4/64); Redmi Note 8T (4/64)

(#22041) szjoci válasza Black$taR (#22040) üzenetére


szjoci
őstag

+1 a Murphy-re ;]
Nálam sincs semmi gond már régóta (up-to-date non-insider win10)

(#22042) tutis


tutis
őstag

Képzeljétek, a facebook app rögtön betölt, ugyanúgy a messenger is, és egyik se lép ki random. Annyi a különbség hogy ez androidos telón van :)

Na jó nem trollkodok tovább, viszont srácok, az az igazság, hogy eddig ódzkodtam az androidtól, de szerencsére az fejlődött annyit hogy nem igazán látom értelmét a wp-nek. Még megvan a 640, de el fogom adni, cégesnek egy nokia 6500 classicot akarok beszerezni..Fő telónak meg egy LG lett androiddal. Elég sokáig kitartottam a wp mellett (2 év legutóbb), de csak visszalépés van az idő haladtával..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22043) old rocker válasza Black$taR (#22040) üzenetére


old rocker
veterán

ha igazán jó vagy, akkor az egyiket elcseréled velem!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22044) kezman


kezman
őstag

Jelentem a névjegy másolás nem jött be, se más másolása, a vége az lett hogy egy sim-re a motorola v8-ról kimentettem a névjegyeket, és a sim-ről az 5800-ra, csak pár névjegyem hiányzott, nokia suite-al szerkesztettem őket, kellett egy kis idő de meg vagyok, meg kell mondjam ez a hét éves készülék simán leveri a 640 telefonos részét, nem kell kopogni, nem kell húzogatni, egyszerűen gomb megnyom és felveszem vagy kinyomom, ennyi, a névjegyeket még talán jobban testre lehet szabni mint wp-n, tehát telefonálni ezerszer jobb mint a wp, kisebb, simán elfér a zsebben, még nyáron egy gatya zsebben is, nettezni meg ott van az asztali gép, nyugdíjas vagyok már nincs szükség okostelefonra, ennyi, azért meg van mert eladni lehetetlen, majd jó lesz valamire, zenehallgatás, fényképezés . ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22045) bb68


bb68
tag

Sziasztok.
Kérnék egy kis segítséget.
Frissíteném a 640-emet 10.0.14393.953-ra.Le is tölti a frissítést,előkészíti a telepítést majd hibával kilép a telepítőből Később próbálja újra felhívással.HR után is ugyanez a helyzet.Hibakód: 0x8007025d.

(#22046) ΞΔGLΞ válasza bb68 (#22045) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

WDRT-al "gyaluld le az egészet", illetve állítsd vissza a rendszert alapra és telepítsd a w10 build-ot. A fenti összefoglalóban megtalálod a leírását és a pontokat betartva csináld.
Kellemes időtöltést!

[ Szerkesztve ]

(#22047) Silεncε válasza ΞΔGLΞ (#22046) üzenetére


Silεncε
őstag

Amúgy azt egyszerűen nem tudom fölfogni, hogy miért nem lehet a WDRT-be berakni annak a lehetőségét, hogy a WIN10 legutolsó stabil buildjára is vissza lehessen állítani a telefont, ha már úgyis minden apró hiba miatt muszáj újraflashelni a telefont (persze maradna a win8.1 is mint lehetőség). Mondjuk az lenne a legjobb, ha a rendszer nem hemzsegne a bugoktól, de ez úgy tűnik, nagyon nagy kívánság a redmondi balfaxbrigádtól... :W :W

(Itt megjegyezném, hogy osztom EAGLE kolléga véleményét: szinte biztos, hogy ezek utasításra krják el így a rendszert; ha én ilyen produktumot adnék ki a kezemből, szerintem úgy rúgnának ki páros lábbal, hogy még Földkörüli pályára is állnék) :W

[ Szerkesztve ]

(#22048) bb68 válasza ΞΔGLΞ (#22046) üzenetére


bb68
tag

Köszönöm válaszod :R
Betuszkolom a hétvégi programok közé ezt is :DD

(#22049) Luck Dragon válasza Silεncε (#22047) üzenetére

""Amúgy azt egyszerűen nem tudom fölfogni, hogy miért nem lehet a WDRT-be berakni annak a lehetőségét, hogy a WIN10 legutolsó stabil buildjára is vissza lehessen állítani a telefont""

Ha lehetséges is lenne, volt stabil build tíz alatt?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22050) Silεncε válasza Luck Dragon (#22049) üzenetére


Silεncε
őstag

Na igen, jogos :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.