Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) Vtwo


Vtwo
senior tag

Csoda történt.Ma jött egy szép nagy pakk frissítés 8.1-re.

(#24602) Luck Dragon válasza Vtwo (#24601) üzenetére

8.1-re?
Mi a száma az updatenek? :)

És mit tartalmaz a frissítés?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24603) janeszgol válasza Vtwo (#24601) üzenetére


janeszgol
félisten

Némi kifejtős részlet engem is érdekelne. Milyen pakk és mi a funkciója (ha több is van, akkor mik)? :R

(#24604) Luck Dragon válasza janeszgol (#24603) üzenetére

Megnéztem az enyémet is, de semmit nem kaptam. :'(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24605) gthomma válasza Vtwo (#24601) üzenetére


gthomma
senior tag

Semmilyen frissítés nem jött 8.1-re, ha csak nem 3 évig be sem volt kapcsolva a telefonod.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#24606) Vtwo


Vtwo
senior tag

Tegnap délután jelzett a telefon(amit folyamatosan használok bő 2éve),hogy frissítések elérhetőek.Utána kb. 15 percig forogtak a fogaskerekek.Gőzöm nincs mi volt,engem is meglepett.
Nem vagyok egy sw guru,de ez talán segít:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24607) janeszgol válasza Vtwo (#24606) üzenetére


janeszgol
félisten

Hibajavítást, jobb fájlkezelést írtak. Valóban jól láttad. Nézd nem a szavahihetőséged akartam (akartuk, gondolom beszélhetek mások nevében is most) megkérdőjelezni, csak elcsodálkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#24608) Vtwo válasza janeszgol (#24607) üzenetére


Vtwo
senior tag

Rendben.
Azért furcsa,hogy Ti nem kaptátok(még) meg.

(#24609) Luck Dragon válasza Vtwo (#24608) üzenetére

Folyamatosan szugerálom a piszokot, de semmi. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24610) Attikusz


Attikusz
tag

Ma kaptam üzenetet a bankon keresztül, akit esetleg még érint:

"SmartBank szolgáltatás lezárása WINDOWS telefonokon

Tisztelt Ügyfelünk!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy az OTP Bank Nyrt. 2018. szeptember 1-jével megszünteti az OTP SmartBank szolgáltatás igénybevételi lehetőségét a Windows Phone és Windows 10 Mobile rendszerű készülékeken. Ettől az időponttól szolgáltatásra történő regisztráció és a belépés lehetősége megszűnik az érintett készülékeken.

Windows rendszerű készülékek esetében a továbbiakban az OTPdirekt internetes szolgáltatás mobil böngészőn keresztüli használatát javasoljuk.

OTP Bank Nyrt."

(#24611) Galopp válasza Attikusz (#24610) üzenetére


Galopp
tag

Hát ja. Pedig hasznos volt...

(#24612) csizs


csizs
aktív tag

Van egy 640-esem, amit ma eredeti szoftverállapotába visszaállítottam, de volt rajta néhány kép, amit le kellett volna mentenem és nem volt benne sd kártya. Valamivel vissza lehet hozni ezeket a képeket. Sajnos az sd kártyáról jómagam is vissza tudom hozni, de a telefonról nem, mert nem tudom felcsatolni, mint memóriakártyát.

1x éve a prohardveren!

(#24613) Gabesz84 válasza csizs (#24612) üzenetére


Gabesz84
őstag

onedrive-ra nem szinkronizálta fel?

(#24614) duo


duo
őstag

ket harom hetre visszakoltozom a 640-be. 8.1 frissites mit hozott? gmailt kezeli e rendesen? viber uzenetkuldes ok? (tudom ez meg a 6-osnal is regebbi,) de a hanghivast nem is hasznalom masnak nem kell mennie. normalis youtube kliens milyen van? metrotube sajnos mar nem elerheto. mytube van meg? koszi.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#24615) *VARJU* válasza duo (#24614) üzenetére


*VARJU*
tag

frissitsd 10 re

(#24616) betegphiu válasza duo (#24614) üzenetére


betegphiu
senior tag

8.1-en már nincsen messenger. Facebook van ugyan, de az üzenetet nem tudod elolvasni,mert az messengerhez kapcsolt. Böngészőből meg elcsúszik oldalra a kép,kvázi használhatatlanul idegesítő.
Ha csak két -három hétre is, te tedd fel a10-es,ahogy a kolléga javasolta.
Azon a Viber is megy, a Fb ,Messenger is.

(#24617) duo válasza betegphiu (#24616) üzenetére


duo
őstag

rendben, köszi mindenkinek. akkor megvan a ma esti program... :-)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#24618) betegphiu válasza duo (#24617) üzenetére


betegphiu
senior tag

Idegbajt megelőzendő :
a fecebookból és a messengerből is a betat rakd fel,a gyárit szedd le.
lassú az első indulásuk és ha nem akarsz agyrákot kapni,akkor hagyd őket a háttérben futni.
:)

(#24619) duo válasza betegphiu (#24618) üzenetére


duo
őstag

hehe :) igazából egyik sem kell. a viber elég. annak is csak a chat része. de köszönöm!

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#24620) betegphiu válasza duo (#24619) üzenetére


betegphiu
senior tag

viber az patent ;) ha elküldöd a pöcsödet fotón akárkinek,utána ki tudod törölni még onnan is,ahova véletlenül küldted. :D
és ez csak,egy a Viber opciói közül :D

[ Szerkesztve ]

(#24621) duo válasza betegphiu (#24620) üzenetére


duo
őstag

zsír :D

amúgy most látom hogy win10-en hagytam. és jött egy júliusi frissítés. hahh. annyit látok hogy nagyon megfontolt a készülék. (snapdragon 650-után) de megyeget. megnézem az xda-n van-e valami speedup hozzá.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#24622) duo válasza duo (#24621) üzenetére


duo
őstag

oké. belakva. interoptools L feltelepítve, page file megnövelve.
továbbra is komótos az öregúr. de megy. majd hozzászokok.
mondjuk a kétéves akksi az gáz. de van egy gyári bontatlan, csak nem nálam. ha hozzáférek bepattintom.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#24623) betegphiu válasza duo (#24622) üzenetére


betegphiu
senior tag

anyum 640-e minden piszkálás nélkül megy rendesen. nem értem mire mondod,hogy komótosan, öregesen.

(#24624) duo válasza betegphiu (#24623) üzenetére


duo
őstag

naptárba belépés, levelezőbe belépés, store. viber megnyitás.
de mondom lehet h csak elszoktam tőle. telefonálni pl tök jó vele. (és nem ironizálok) marchmellowtól oreo-ig az összes tárcsázó, meg telefonfunkció nehézkes droidon. (lineage OS meg nitrogen OS, - a gyári droidhoz legközelebbi megoldások)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#24625) betegphiu válasza duo (#24624) üzenetére


betegphiu
senior tag

a csevegő, meg a közösségi appokat nem szabad bezárni :)
Messenger a 950-en is vagy 10 mp ,mire betölt.

(#24626) seba76


seba76
csendes tag

Tisztelt Fórumozók! Nem tudom, hogy volt e korábban a hozzászólásokban ez a kérdés. Próbáltam egy pár órát olvasni, de eddig nem találtam a megoldást. Lassan 2 éve használom a Lumia 640-es Dual Sim-es készülékemet "elfogadással". Egy problémám azóta van amióta flottát váltottunk. A korábbi vodafone helyett most a t-mobile-tól kapom az internetet, amellyel az alábbi problémám van. Ha mobil adatot használok 2-3 weboldal betöltés után megszakad az net kapcsolat. Ezen csak úgy tudok segíteni, ha kikapcsolom majd fél perc múlva visszakapcsolom a netet. És aztán kezdődik az egész elölről. A t-mobilnál lehet valami, de nem tudok rájönni, hogy mi. Több beállítást variáltam, de nem változik a helyzet. Mikor külföldön nyaraltam tökéletesen működött a roaming alatt. Van e valakinek t-mobile-nél hasonló gondja a nettel? Illetve van e megoldás rá? Köszönöm Seba

(#24627) tlac válasza seba76 (#24626) üzenetére


tlac
nagyúr

nincs rá megoldás, csak kerülők utak
akkor jön elő a hiba, ha két kártya van benne és egy t-mobile-osról akarsz netezni 3g-vel
ha valamelyiken változtatsz, csak akkor lesz jó
pl. 2g-re korlátozod vagy csak t-s kártyát hagyod benne vagy nem a t-n netezel

(#24628) betegphiu válasza tlac (#24627) üzenetére


betegphiu
senior tag

nekem a 950 a wifimmel csinálja ugyanezt. csak az otthoni wifit dobja el.
viszont az otthoni wifi csak a 950-et,az összes többi készüléken megy a wifi.
lehet,hogy valami rendszerbug lehet ez a net eldobálás ?

(#24629) janeszgol válasza seba76 (#24626) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez egy ezer eves bug. T-mobilos kartyat egyedul hasznalj benne.

[ Szerkesztve ]

(#24630) zizidor válasza seba76 (#24626) üzenetére


zizidor
senior tag

Lehet hogy van ilyen hiba a Lumiákban, de nekem ugyanez a jelenség volt több dual simes androidos mobillal is. Egy simmel hibátlanul ment, kettővel meg csak a szívás volt vele. Évekig küzdöttem hogy megtaláljam a hibát, volt hogy pont emiatt cseréltem mobilt. Végül varázsütésre megszűnt a hiba a T-s sim cseréjével...

(#24631) seba76 válasza tlac (#24627) üzenetére


seba76
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Akkor sajnos úgy tűnik, hogy ezzel együtt kell élni, mert a céges sim kártyám jelenleg telekom-os (ezt nem tudom módosítani, és ezen van a net). A másik kártya pedig vodafone-os ez a magán számom. Esetleg a magánszámomat cseréljem telekomra? Az javíthat a helyzeten? köszönöm Seba

(#24632) tlac válasza seba76 (#24631) üzenetére


tlac
nagyúr

a 2 t-s szerintem ugyanúgy nem lesz jó, de ezt nem próbáltam

ha fontos a net, akkor telefoncserével jársz a legjobban minden szempontból

(#24633) janeszgol válasza seba76 (#24631) üzenetére


janeszgol
félisten

Vagy Telekomra vagy Telenorra cseréld le a Vodásat és mennie kell szépen (első slot Telekom netes, a másodikban meg a Telekom/Telenor beszélős). Természetesen várom majd a leírásod, mert igaz hogy kimúlt a WP korszak, de kíváncsi vagyok, hogy a régi sérelmekre ma is ugyan az a gyógyír-e. :)

(#24634) Attikusz válasza seba76 (#24631) üzenetére


Attikusz
tag

Nekem régen egyik kártyám Telekomos volt, arról ment a net, a máik pedig Telenoros. Telenorról a 100 mega gyorsan elillant akadás nélkül, a Telekomos pedig pár perc után megszakadt. Tiltsd le az egyik kártyát addig, ameddig a másikat használod, és akkor hibátlanul tudsz netezni. Erre nincsen más megoldás, Win8.1, és Win10 alatt is ezt művelte, hogy szakadozott a netem.

(#24635) Attikusz


Attikusz
tag

Egész jól bírja az akksija :D

[6 napos akksi]

Win8.1, se facebook, se msn, se net, max net megosztás, FM-rádió hallgatásra és alkalmi telefonálásra még mindig jó. :) Annak ellenére, hogy hamarosan végleg mindent letiltanak, nem volt szívem megválni tőle, bár Windows 10-et sem fog kapni már, mivel értelme nincs neki.
Vki még használ L640-et?

[ Szerkesztve ]

(#24636) Luck Dragon válasza Attikusz (#24635) üzenetére

Nagyszülők használják, szeretik mert nagyok az ikonok. És hangos.
:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24637) Vtwo válasza Attikusz (#24635) üzenetére


Vtwo
senior tag

Pl. szerény személyem.(XL)

[ Szerkesztve ]

(#24638) #77646080 válasza Attikusz (#24635) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, én nem régen újra beüzemeltem második telefonnak a 640 XL LTE-t. Teljesen jó 👍. :)

(#24639) tlac válasza Attikusz (#24635) üzenetére


tlac
nagyúr

pedig a win10-re még jönnek a frissítések, most is jött egy szeptemberi adag rá

(#24640) Attikusz


Attikusz
tag

Windows 8.1 vagy Windows 10-zel használjátok?

(#24641) #77646080 válasza Attikusz (#24640) üzenetére


#77646080
törölt tag

Windows 10.

(#24642) #77646080 válasza tlac (#24639) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így igaz, elégedett vagyok ezzel.

(#24643) Attikusz válasza tlac (#24639) üzenetére


Attikusz
tag

Mit hozott magával a frissítés?
Nyáron, amikor rajta volt a 10-es, akkor a lezárt kijelzőnél az óra alatt megjelent az időjárás, már ha az van beállítva, mint értesítés. Én úgy tudom, csak biztonsági frissítéseket kap, semmi újdonságot, ezért is nincs már fent az új rendszer. Ami jó volt 8.1-nél, azt kivették 10 alól. Telefonálás, navi, rádió, zene - ezekre még mindig teljesen jól használható a telefon, már a böngetés nem százas minden weboldalnál.
Nekem Win10-zel a navi nem akar gyorsan találni jelet, 5-10 perc, mire navigál, 8.1nél 1-2-3 perc, valamint gyorsabban merül a kicsike.

[ Szerkesztve ]

(#24644) #77646080 válasza Attikusz (#24643) üzenetére


#77646080
törölt tag

Éppen a navi az egyik funkció, ami miatt befogtam újra munkára a Lumiát. (Zavart az, hogy bejövő hívás esetén az elsődleges eszközön történő beszélgetés ütközött a navigációval, természetesen éppen akkor van ilyen, amikor az út olyan szakaszán járok, ahol fontos lenne a navi, mert nem vagyok ismerős.) Az enyémnél nincs gond a 10-es rendszer alatt a GPS jel erősségével és megtalálásával, de anno 8 alatt sem volt ilyen nyűgje.

Az én akkum is megviselt volt, e-bayről rendeltem PolarCell gyártmányút (Németo.-ból), azóta újra helyrejött a készenléti ideje.

[ Szerkesztve ]

(#24645) Vtwo válasza Attikusz (#24640) üzenetére


Vtwo
senior tag

8.1

(#24646) zolee001 válasza Attikusz (#24635) üzenetére


zolee001
őstag

Szintén,640XLnapi használatban
Éppen tv-t nézek rajta

(#24647) janeszgol válasza Attikusz (#24643) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem napi szinten, de mindkettővel szoktam használni. Win10-ből az 1206-os végű már elég stabilnak tűnik.

(#24648) Luck Dragon válasza Attikusz (#24640) üzenetére

8.1-el használjuk.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24649) tlac válasza Attikusz (#24643) üzenetére


tlac
nagyúr

többnyire biztonsági javításokat tartalmazhat

viszont a store-es ms app-ok is rendszeresen frissülnek 10-en (outlook, skype, office, stb.)

(#24650) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Érdemes vásárolni még lumia 640 es készüléket ? A programok megfelelően futnak ? Gondolok itt facebook stb .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.