Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) janeszgol válasza rover45 (#24750) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet igaza van a szolgáltatónak. A Lumiák függetlenítése nem hétköznapi folyamat. Én próbaképp bementem hat GSM boltba itt a fővárosban (vittem egy Lumiat, hogy függő volt vagy épp független, passz, egyet leemeltem a polcról), hogy függetleníteni szeretném (kamu indok, nem is akartam igazából). Mind a hatból elküldtek, hogy nem vállalják, mert nagyon ritkán sikeres a művelet.
A törvény amúgy sem kötelezi a függetlenítést, hanem lehetőségként kínálja. A szolgáltató ezt meg is tagadhatja.

Nagyon szép állapotú 735-öket láttam és látok 8 és 15 ezer ft között. Egyet vegyen. Sajnos én egyet se vettem meg, mert nem foglalkozom ezzel a családdal (730/735), de bizony némelyik hirdetésnél a szívem szorult össze, annyira gyönyörű állapotban volt a telefon. :)

(#24752) zolee001 válasza rover45 (#24750) üzenetére


zolee001
őstag

Nem tehetik meg, törvény szabályozza
Be kell fenyiteni öket egy NNMH feljelentéssel

(#24753) btudos válasza rover45 (#24750) üzenetére


btudos
veterán

A kódot az útmutató alapján írtátok be, vagy csak fogtátok a számokat és bepötyögtétek? Ez a leggyakoribb hiba, nagyon nem mindegy, hogy Nokiáknál milyen formában adod meg a kódot, ott az útmutató a Telekom oldalán. A kód is lehet rossz, de azzal a Telekom nem tud sokat kezdeni, a gyártótól kapja és küldi tovább SMS-ben.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#24754) rover45 válasza btudos (#24753) üzenetére


rover45
senior tag

Megmondom őszintén ezt nem tudom, az üzletben csinálták/próbálták beírni.
Bízom benne, hogy tudták hová kell beírni.
Ugye arra gondolsz, hogy ha beteszek egy nem támogatott kártyát, csak akkor dobja fel a feloldó kód kérése ablakot.

szerk: Megnéztem :)

[ Szerkesztve ]

(#24755) kutga válasza btudos (#24753) üzenetére


kutga
nagyúr

Az enyém Telekomos volt, ott gond nélkül ment a függetlenítés. Beletettem a Telenoros kártyát és beírtam a kódot a felugró ablakban, úgy emlékszem tíz próbálkozás volt rá, elsőre én is elírtam.

Let the Zone take me if I am.

(#24756) rover45 válasza rover45 (#24754) üzenetére


rover45
senior tag

Hátha hasznos lesz még valakinek.
Miután a Telekomtól, személyesen az ügyfélszolgálaton kapott függetlenítő kód nem stimmelt, kértem egyet online is tőlük, az sem stimmelt.
Felhívtam a 1414-et, elmondtam a történetet és 36 órán belül smsben kaptam egy újabb kódot, amit azonnal elfogadott a szóban forgó Lumia 735.

(#24757) apatyas


apatyas
Korrektor

Sziasztok!
Tudom, hogy rossz topik, de mission impossible esete forog fenn.
Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy milyen típus látható az alábbi képen? Illetve hogy máshogy lehet meghatározni? Az érintésre nem reagál egyáltalán, a gombok mennek. Valami kombinációval bemenne vmi spec módba és ott látszódna pontosan?

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#24758) #77646080 válasza apatyas (#24757) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szia!

Ha levehető hátlapos a modell, akkor az akku alatt megtalálod a keresett információt.

Másik lehetőség: Windows Device Recovery Tool-ra csatlakoztatva kiírja a típust.

[ Szerkesztve ]

(#24759) apatyas válasza #77646080 (#24758) üzenetére


apatyas
Korrektor

Köszönöm, igen az akku alatt megtaláltam, elsőre azt hittem nem levehető a háta. 535-ös, olcsó lesz az új kijelző, ha talál rá a gazdája.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#24760) #77646080 válasza apatyas (#24759) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szívesen. 😊

Magamban csendesen tippeltem és ezek szerint eltaláltam. Pont nemrég került egy ilyen telefon a gyűjteményembe. Vésztartaléknak teljesen jó lehet a nyolcas rendszerrel (hívás, SMS, mail és naptár).

(#24761) Gabesz84 válasza apatyas (#24759) üzenetére


Gabesz84
őstag

Szerintem ez GTK. Erdemesebb masikat venni.

(#24762) rover45 válasza apatyas (#24759) üzenetére


rover45
senior tag

Szia, van itthon egy megvett, de soha beépítésre nem került kijelzőm.
Azonban előtte mindenképp nézd meg a rossz kijelződ pontos verzióját, nekem is ezért maradt meg ez :-D

(#24763) apatyas válasza rover45 (#24762) üzenetére


apatyas
Korrektor

Köszönöm, megnézzük majd ha sikerül, a tulajdonosát most csak emailben érem el.. este szokott jönni egy helyre, ott lehet hogy összefutunk majd ma.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#24764) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Lumia 640-ről költöznék androidra.
Hogyan tudom a névjegyzéket áttenni a droidos telefonra?
Gmail fiókom van de ki ír valami nem kompatibilis fájl formátumot.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#24765) zolee001 válasza dewil666 (#24764) üzenetére


zolee001
őstag

Amennyiben Lumián be van állitva a Gmail fiók contactok szinkronizációjával együtt akkor simán az Androidon le fogja szedni.
Amennyiben az outlook.com-on van a névjegyzéked akkor webes felületen kiexportálod és lemented majd a gmail webes felületén beimportálod

(#24766) dewil666 válasza zolee001 (#24765) üzenetére


dewil666
őstag

Be van állítva a gmail de nem ismeri fel.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#24767) #77646080 válasza dewil666 (#24766) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez nagyon különös. Számtalan ilyen költözést segítettem végrehajtani, de soha nem futottam bele ilyen esetbe. Pont ez az egyik nagy előnye és kényelmi funkciója. Android, iOS vagy WP/W10, mindegy; mindig ugyanazzal a Google-fiókkal belépve, mindig ugyanazt a névjegyzéket látom.

Esetleg ha megvolna a pontos hibaüzenet, könnyebben tudnánk segíteni.

(#24768) dewil666 válasza #77646080 (#24767) üzenetére


dewil666
őstag

Gmail és outlook fiók is van a Lumián.
Outlook-ban látom a névjegyeket.
Az lesz akkor hogy pc-vel megpróbalom még (könnyebb mint telefonnal).

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#24769) #77646080 válasza dewil666 (#24768) üzenetére


#77646080
törölt tag

Érte, akkor marad az, amit Zoli írt előttem: Outlook export/GMail import. Igen, PC-n egyszerűbb.

Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog. :)

(#24770) rover45 válasza dewil666 (#24764) üzenetére


rover45
senior tag

Én anno a people.live.com címről exportáltam ki a névjegyeim és ezt a fájlt importáltam fel a gmail webes contacts.google.com felületére.

(#24771) starr válasza dewil666 (#24764) üzenetére


starr
őstag

Androidon a Gmail appban fel lehet venni Exchange fiókként a MS fiókodat. Ekkor szinkronizálható a levelek, naptár, névjegyzék a MS fiókkal. Én 3. éve így használom. Nem vittem át a névjegyeket a Gúglihoz..

[ Szerkesztve ]

(#24772) dewil666 válasza rover45 (#24770) üzenetére


dewil666
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Így lett a jó ahogy a linkeket is elküldted!!! 1000 köszönet és hála :R :R

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#24773) rover45 válasza dewil666 (#24772) üzenetére


rover45
senior tag

Örülök, h segítettem! :)

(#24774) eladohardver


eladohardver
őstag

Üdv! Valaki még használja rajtam kívül? Régen mintha autómatán be lett volna állítva hogy felvegye a drága az összes beszélgetést, kérdés nélkül... most ezt sehogy nem tudom aktiválni nem is találom amit itt mutat a videóban, Másnál?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24775) rover45 válasza eladohardver (#24774) üzenetére


rover45
senior tag

Szia!
Én 8.1-gyel használom, ott szerintem ez alapól hiányzik.
10-zel pedig csak 2-3 hétig használtam anno, akkor nem találkoztam ezzel a funkcióval.

(#24776) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Egyre többször fordul elő az, hogy az általam megírt sms nem érkezik meg a címzett telefonjára. Ez főleg akkor gáz ha fontos lenne és nekem fogalmam sincs megkapta-e és csak nem válaszol, vagy meg sem kapta és akkor persze hogy nem válaszol.

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#24777) tlac válasza regvoltrossz (#24776) üzenetére


tlac
nagyúr

úgy emlékszem, hogy be lehet kapcsolni kézbesítési visszaigazolást
valahol az üzenetek app-ban nézz szét

(#24778) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Milyen szintű kompatibilitás-leépülésre lehet számítani a jövöben?

Már pl Instagram sír, hogy váltsak ok, de magközelibb funkciókra gondolok, mint fénykép sync, meg alapból bármiféle....

Eljöhet-e pont, mikor én bejelentkezett felhasználó lényegében offline-osodom?

Mi történhet ha fél év múlva valaki új felhasználói fiókkal (értsd a készüléken) akar belépni, egy rendszer visszaállítás után? (szóval nem én vagyok megtartva, hanem más kezdi 0-ról)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24779) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Szeretnék venni egy ilyen készüléket autóba navigációnak. Fut rajta a google térkép? Vagy a sajátja mennyiben különbözik? Régen használtam Lumiákat de már mindent elfelejtettem.

(#24780) betegphiu válasza zolya1973 (#24779) üzenetére


betegphiu
senior tag

A saját gps-t használhatod, offline is működik. Vagy a Sigyc-et is felrakhatod rá.

(#24781) janeszgol válasza ledgeri (#24778) üzenetére


janeszgol
félisten

A hivas, sms, levelezes es kamera 100%, hogy orokke menni fog.
Az Edge konyvolvasasra remelem szinten marad hasznalhato.
A tobbi egy ideig menni fog. (Netezes, app aruhaz.) A filmnezes es zenehallgatas addig fog menni, ameddig a telefonnal kompatibilis kodekeket hasznalnak.

(#24782) zolya1973 válasza betegphiu (#24780) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi szépen!

(#24783) ledgeri válasza janeszgol (#24781) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24784) *VARJU*


*VARJU*
tag

Lumia 640 xl-be keresek aksit, ha van valakinek ne tartsa vissza !

(#24785) Attikusz válasza zolya1973 (#24779) üzenetére


Attikusz
tag

Windows 8.1 alatt régi a térkép, Windows 10-nél szaggatt a térkép, nem talál jelet, vagy csak nagyon sokára, jobban jársz bármely Androidos telóval. :)

(#24786) Attikusz válasza *VARJU* (#24784) üzenetére


Attikusz
tag

(#24788) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Februárban csináltam egy gyári visszaállítást, mert folyamatosan ujraindult telefon. Aztán ez egy hónapja visszajött ismét, de most tudom az okát: egyszer úgy lefagyott a készülék, hogy csak az akksi kivételével tudtam életre kelteni. Azóta folyamatosan ujraindulgatott.
Most csináltam ismét egy alaphelyzetbe állítást. Februárban a névjegyek egy része tünt el ekkor, az sms-eket vissza tudtam végül szerezni. Most viszont a névjegyek nagy része megvan, az sms-ekből viszont egyetlen darab sem, hiába van bekapcsolva az sms-ek szinkronizálása a teljes tartományból :((
Hogy az Isten verné meg ezt a .. :o

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#24789) tlac válasza regvoltrossz (#24788) üzenetére


tlac
nagyúr

én is most kis időre ideiglenesen rákényszerültem, hogy használjam a 640-et, de nekem meg az akku döglött meg, de totálisan
rátettem töltőre, és soha többet nem lehetett már feltölteni, előtte még elment kb. 1,5 napig

[ Szerkesztve ]

(#24790) novoszath


novoszath
senior tag

csinaltam WDRT vel egy telejes gyari vissza alitast es erdeklodnek hogy a win10 et mikent tudom ra vissza varazsolni mert 8.1 alatt mar semmit nem enged csinalni?? :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#24791) janeszgol válasza novoszath (#24790) üzenetére


janeszgol
félisten

OTC updater. Letöltöd az MS-től, elindítod, rádugod a telefont (wifi legyen aktív), majd maikor szól, akkor lehúzod a gépről, és csinálja magától. Majd restart, frissítés, restart. Kb 3 óra.

A WDRT mindig azt teszi vissza, amivel megjelent a telefon (de abból a legfrissebbet), az OTC Updater meg a Win10-re frissíti a WP 8-asokat. Gyári visszaállítást tudsz csinálni menüből is, és akkor marad az az OS, ami fent van.

[ Szerkesztve ]

(#24792) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Azért vicces, hogy most csináltam először balra simítást az üzenetek közt, mióta az a funkció benne van... Meg is lepődtem, hogy "jéé, ez is tudja" :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24793) rover45 válasza ledgeri (#24792) üzenetére


rover45
senior tag

:D

szerk: Megvártad, míg tökéletesre fejlesztik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24794) janeszgol válasza ledgeri (#24792) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a Lumia 550-nél lepődtem meg kb fél éve, amikor észrevettem, hogy élőképet tud fotózni (2 másodperc). Nem videózni, fotózni. Eddig oda se bagóztam vagy olyan témákat fotóztam, ahol nem érvényesül.

(#24795) moonlight115 válasza rover45 (#24793) üzenetére


moonlight115
tag

:C :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24796) rover45


rover45
senior tag

Srácok, van valami bevált alkalmazás time lapse videók készítéséhez?
Szeretnék egy cirka 1 hetes építkezést felvenni :)

(#24797) ledgeri válasza rover45 (#24796) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát ami "hivatalos" az a hyperlaps mobile.... de az sajna videóból dolgozik.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24798) rover45 válasza ledgeri (#24797) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm, épp most szembesültem vele :D

szerk: Most FastCam Timelapse amivel játszom, de ez csak 23:59:59-et enged rögzíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#24799) ledgeri válasza rover45 (#24798) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja... csak mert ha lenne egy "csak képes" és nem videós, az lenne az igazi, és még az akkut sem eszi annyira + a meglévő képek már készek, míg az egyben videó, egyben vész....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24800) rover45


rover45
senior tag

Igen, nekem is hasonló érveim lennének a "képes" mellett.
Most elindítottam egy 4 órásat ezzel a fastcam-mel, majd meglátom milyen lesz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.