Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) Attikusz válasza Joker88 (#24100) üzenetére


Attikusz
tag

Nekem is van Nillkin tokom hozzá, a fehér fényes hátlapot összekarcolta, mert a tok és a hátlap közé bemegy a por. Tok nélkül valóban vékonyabb a telefon.

Hát a 640XL eleve nagy telefon :D Emlékszem, amikor 1,5 évvel ezelőtt választani kellett a 640 és a XL között, már a 640 is nagy volt az 520 után, nem hogy az XL. És lám, 2017-ben már egyre több ember kezében virít az 5,5"-os telefon.

Ismerem ezt a tokot, de a flip számomra felesleges, csak macera ki be hajtogatni, nekem az lenne :) De ez eredeti Microsoft, ahogy látom.

Elvileg kapunk frissítést, én inkább a programok támogatására lennék kíváncsi: ha a messenger, viber kihal róla, akkor váltanom kell másikra, ezek mindennaposak nálam.

(#24102) Attikusz válasza ateszm (#24095) üzenetére


Attikusz
tag

De jó, már matt kékem is van hozzá, bár a zöld szebb. :)

(#24103) Attikusz válasza samu2062 (#24099) üzenetére


Attikusz
tag

Kár, hogy citromsárgában nem lehetett kapni, annyira menőn nézett ki a 1020.

(#24104) Luck Dragon válasza Attikusz (#24103) üzenetére

1520-pedig kilométerről látható volt. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24105) Joker88


Joker88
őstag

amúgy hogy már ugye elméletileg nem támogatott rendszer, a garancia hogy fog menni ? mert a telefonom garija 2 éves,ami most fog lejárni november közepén ? vannak még Nokia Care-pontok ? (régebbről valamire emlékszek,hogy megszűnnek,de nemtudom jól emlékszek-e.. ) Ha már nincsenek,hova kell vinni esetleges meghibásodáskor a telefont ? :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24106) Luck Dragon válasza Joker88 (#24105) üzenetére

Most lett szervizelve az egyik 735-m. Pécsre vitték le. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24107) Joker88 válasza Luck Dragon (#24106) üzenetére


Joker88
őstag

És hova adtad le,vagy hogy ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24108) Luck Dragon válasza Joker88 (#24107) üzenetére

Székesfehérváron szerettük volna leadni a Nokia carenek, de persze az is bezárt valamikor 2016 körül.
Így tőle nem messze, van egy nagy szerviz központ oda adtuk le, ők meg továbbították, és a szerviz része jelenleg Pécsen található ott tudtuk meg, így lett közel egy hónap leadástól napjától, vissza adásig.

De már akkor is valami változásról volt szó, azóta hogy mi változott ,nem tudom, de szerintem nem sok minden.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24109) mdraco


mdraco
őstag

Sziasztok,
Valaki már használta az OTC updater alkalmazást?
Én ma akarok wdrt-zni, aztán ezzel felfrissíteni a legutolsóra, mert már minden bajai vannak a telefonnak.

(#24110) eladohardver válasza Joker88 (#24107) üzenetére


eladohardver
őstag

http://www.b2x.com/

Itt köll regelni ....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24111) mdraco válasza mdraco (#24109) üzenetére


mdraco
őstag

Qrva anyad Microsoft :W
Mi ertelme ennek a szoftvernek, azt hittem direktbe legfrissebbet rakja fel. Ehelyett:
1. WDRT
2. Felrakta az elso .107-es verziot.
3. Majd ujra elinditottam a OTC-t, s felrakta a 14393.1066-t.
4. Most ujra varok ra, lam mi kovetkezoik ezutan :((
Ez csak annyit csinal, hogy letolti gepre majd elkuldi a telefonra s ott az updater elokesziti s fogaskerekezik...

(#24112) Attikusz válasza mdraco (#24111) üzenetére


Attikusz
tag

Ugyanúgy rakja fel, mint amikor egy Windowst telepítesz újra: először alaprendszer, aztán jönnek rá a frissítések.
Csak ajánlani tudom az összefoglalóban leírt telepítést, visszarakod 8.1-re, majd 10-re frissíted. De sajnos nem mindenkinek betonstabil a rendszer, többen 8.1-en maradtak, jómagam 10-en vagyok.
Igen, a telepítés sokáig tart, több, mint 2 óra.

(#24113) mdraco válasza mdraco (#24111) üzenetére


mdraco
őstag

4. 15063.297
5. 15063.674
Kicsit hosszú volt. :U

(#24112) Attish a HUN Igen, azt akartam csinálni ami az összefoglalóban van, de ez volt az utolsó ilyen procedura. Ha most se lesz stabil, akkor váltás lesz a barátnőmnek is. Vajon a FCU milyen? insederrel fel lehetne rakni, csak windowscentralon olvastam, hogy az edge böngésző fagy le állandóan. Valaki használja FCU-val?

[ Szerkesztve ]

(#24114) Attikusz válasza Joker88 (#24105) üzenetére


Attikusz
tag

Érdemes lenne felhívnod őket, amelyik legközelebb van hozzád, itt a hivatalos lista:

Lumia szervízek

(#24115) mdraco


mdraco
őstag

Most vettem észre, hogy egy 32 gb-s sd kártya van benne, de csak class 4-es, úgy érzem ez okozza a lassulásokat, s laggokat.

(#24116) Joker88


Joker88
őstag

Egyszer itt már írtam hogy sztrájkolt a Lumia..
( röviden : csempék nem pörögtek, lezáró gomb nem reagált,akku ki,majd szomorú smiley,harmadjára indult a telefon.. )

Tegnap napközben előjött ismét. Gondoltam már elküldöm szervízbe hamarosan ugyis lejár a gari..
A levél,helyzetvázolás kinyomtatva, meg érdeklődtem itt is,meg az FB-s csoportban is a garanciáztatás felől. Aszerint elvittem a futárcéghez,majd valamikor lejut a szervízközpontjukba.

Most reménykedek,hogy valamit csinálnak vele,nem csak újrarakják a Windowst rajta..
Tényleg,ha esetleg újratelepítik a 8.1, vagy a 10 lesz rajta ? Rajtahagytam az üvegfóliát is,vajon eltűnik ? :D
Ha nemtudják megcsinálni mi lesz ? :U

úgyhogy bizonytalan ideig Lumia nélkül vagyok.. Pedig kezdtem megszeretni megint :D

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24117) eladohardver válasza Joker88 (#24116) üzenetére


eladohardver
őstag

B2x-nél Üvegfólia rajta marad. 8.1 w vel fog vissza jönni.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24118) Joker88 válasza eladohardver (#24117) üzenetére


Joker88
őstag

a 8.1 az frankó, újabb fél nap mire rávarázsolom a Win10-et :C

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24119) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok.

640-hez milyen okos órát javasoltok?

Az alábbiakat szeretném ha tudná:

- zene lejátszó
- pulzus
- üzenet értesítő
- hívás értesítő

Köszönöm!

(#24120) Joker88 válasza rita7107 (#24119) üzenetére


Joker88
őstag

hát én okosórát a MyKronoz Zewatch3-at használom. Számomra elegánsabb mint egy "sima" okoskarkötő .
De ebben nincs pulzusmérő. Zenelejátszó sincs ha jól tudom.
itt a gyári dobozáról a fotó:

ha okosóra nem is teljesen egészében, de a Miband1 és 2 is használható. ezekre keress á a google-ön.

sajnos a WP miatt egészen leszűkül a kör ilyen kütyük terén. :U

szerk1.: ha érdekel van Zewatch 4 is.. --> [link]

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24121) szaki65


szaki65
csendes tag

Sziasztok!

Megint egy kis segítség kellene, köszi előre is.
1-2 hónapja frissítettem W10-re. Az egyszerűség kedvéért, kikapcsoltam a PIN kérést, még w8.1 alatt. Most jutott eszembe, azért nem lenne hülyeség visszakapcsolni. Viszont sehol nem találom, hol kell megoldani. A Microsoft oldalán azt írják, kopp a telefonra, három kis pötty, beállítások és ott lenne valami telefon védelem, vagy mi a fene, azt kellene bekapcsolni. Viszont nekem nincs olyan menüpont. Biztos én bénázok, de kb 2 óra küzdelem után feladtam. :)

Bocs, ha túl triviális a dolog. :)

üdv: szaki

(#24122) ledgeri válasza szaki65 (#24121) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ott gögő le, és a simed válazd ki, majd ott lesz csúszka formájában. Ha nem, akkor nagy bajok vannak..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24123) Joker88


Joker88
őstag

az efféle " Nano liquid " bevonatról van tapasztalata valakinek ? Fólia/üvegfólia helyett..

Ebay

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24124) Kadzsor válasza Joker88 (#24123) üzenetére


Kadzsor
csendes tag

Asszonyka Alcatel Pop 4+-án van ilyen bevonat, csak mi nem e-bay-ről vettük. Nálunk bevált, érdekesen síkos lett tőle a telefon képernyője. 6 hónapja van rajta, elvileg 12 hónapot bír ki a leírások szerint. Eddig okés.

(#24125) this is life válasza Joker88 (#24123) üzenetére


this is life
Ármester

Azert inkabb maradnek az edzett uvegfolianal , eseskor annak tobb eselyen van elnyelni a becsapodas erejet , a nano liquid inkabb a minden napi karcok ellen lehet hatekony .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24126) szaki65 válasza Joker88 (#24123) üzenetére


szaki65
csendes tag

Köszi, ezek szerint nagy bajok vannak, mert nincs olyan menüpont.
Akkor marad így, az 100%, hogy nem fogom újratelepíteni, meg ilyenek. :)

További szép napot mindenkinek.

(#24127) eladohardver válasza szaki65 (#24121) üzenetére


eladohardver
őstag

System-Phone-Cellular & SIM-SIM settings

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24128) mistvan68


mistvan68
tag

Sziasztok!

Most vettem észre,hogy memória kártya csere után egy pár korábban meglévő és működő app nem működik és nem tudom újratelepíteni sem,mert hibát ad állandóan.Mind eszközre mind a kártyára ugyanaz történik.
(Error 0x80073d0d)
Ezek az alkalmazások a Ccplayer,Vlc,Radio fm phone,Turnable radio,Free gps speedometer.Maradványok törlése és eltávolítása után is ugyanez van.
Más korábban nem lévő alkalmazást tudok telepíteni.

Találkoztatok már hasonlóval?
Nem akarok egyenlőre resetet,de lehet,hogy csak az oldja meg!

Üdv.István

(#24129) sebifater


sebifater
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a gyári MS hangokat ki lehet nyerni valahonnan a telefonból?
Tud valaki segíteni?
Üdv!

(#24130) Win-doze


Win-doze
csendes tag

Megjöttek a frissítések

(#24131) betegphiu válasza Win-doze (#24130) üzenetére


betegphiu
senior tag

Érdekes,hogy nekem is jött, 930-ra,pedig nem vagyok insideren vele.
14393.1884

(#24132) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Ez az FCU, vagy biztonsági frissítés? 640-em van.

Papa

(#24133) Win-doze válasza A_Papa (#24132) üzenetére


Win-doze
csendes tag

Most mindenki kapott... külön frissítést

(#24134) mici66 válasza A_Papa (#24132) üzenetére


mici66
tag

10.0.15063.728 ra írták át a buldszámot!

(#24135) A_Papa válasza Win-doze (#24133) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi!😊

Papa

(#24136) szaki65 válasza eladohardver (#24127) üzenetére


szaki65
csendes tag

Köszi szépen, de feladtam.
Marad, ahogy van. :)

(#24137) Pukimaki válasza szaki65 (#24136) üzenetére


Pukimaki
tag

Gépház/Hálózat és vezeték nélküli kapcsolatok/Mobilhálozat és SIM kártya/SIM kártya beallitasai. Alul a Biztonsag alatt talalod

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#24138) Joker88 válasza A_Papa (#24132) üzenetére


Joker88
őstag

Nem FCU -mert hivatalosan nincsen a 640-es családra - , hanem csak egy biztonsági frissítéscsomag,mert maga a rendszer FCU nélkül 2018 december,vagy 2019ig támogatott marad biztonsági-javítgatások formájában.
Tehát FCU nélkül is várhatsz minden hónap 2. keddjének estéjén valami toldozgatást-foltozgatást. ( magánvéleményem szerint egy rövidebb ideig mindenképp,aztán lehet hogy az FCU hiányában ki fog majd maradni 1-1 hónap.. de ez az én véleményem )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24139) Attila2003


Attila2003
tag

Tudom hülye kérdés, de van egy olyan alkalmazás amelyik a google+ megnyitja?

(#24140) Joker88


Joker88
őstag

mit takar a telefonnál a " főpanel csere " ?

ugyanis megküldték a szervízből ma reggel egy szép dobozban..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24141) zorzy4 válasza Joker88 (#24140) üzenetére


zorzy4
őstag

Általában az egész telefont. Néha mínusz akku, hátlap.
De rég jártam felétek!

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#24142) Joker88 válasza zorzy4 (#24141) üzenetére


Joker88
őstag

hát amit beküldtem, az a gyári doboz+telefon+akkumulátor volt.
mindez vissza is jött hiánytalanul. Plusz még az üvegfóliát is meghagyták.. de tuti hogy hozzányúltak, mert buborékos volt,meg teli volt alul szöszmösszel.. akkor esélyes a kijelzőcsere is ? sebaj,mert van itthon tartalék..

na, de..
1 hét alatt megfordult a szervízből, DHL-el..

most telepítgetem azzal a OTC Updater-el a telefont..

nemtudom,lehet elszokott a szemem, de mintha sokkal élénkebbek lennének a kijelzőn a színek.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24143) ledgeri válasza Joker88 (#24142) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Keress rá, hogy hogyan kell szétszedni a mobilt (640 disasembly) és lehet tippelni, hogy mit szettek ki...
Vagy "alaplap" vagy kijelző, már nincs is igazán a házban :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24144) old rocker


old rocker
veterán

úgy tűnik, a 640xL dual sim eladhatatlan...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24145) snooze válasza old rocker (#24144) üzenetére


snooze
veterán

Én még tavasszal szabadultam töle,akkor még jo áron!

GO Gunners!!!

(#24146) Joker88 válasza old rocker (#24144) üzenetére


Joker88
őstag

ma az egyik GSM boltban egy bevásárlóközpontban láttam, egy SIM-es 640 XL LTE verziót..

nem találod ki mennyiért..

15.990 Ft, akció nélkül..
és eléggé megkímélt volt.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24147) gthomma válasza old rocker (#24144) üzenetére


gthomma
senior tag

Ha esetleg érdekel csere független LG G3 2GB/16GB -re :) .... hódmezővásárhelyi vagyok.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#24148) Joker88


Joker88
őstag

Ti nem jártatok úgy mint én ?
Ma reggelre az asztali PC-s Edge-ből minden jelszó/felh.név eltűnt ,a telefonról pedig az összes SMS és kontakt..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24149) mistvan68


mistvan68
tag

Sziasztok!

old rocker!

old rocker légy szíves lépj már be az üzeneteidhez és olvasd el azokat!

Tudja valaki az elérhetőségét?

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#24150) janeszgol válasza Joker88 (#24140) üzenetére


janeszgol
félisten

A főpanel az alaplapot takarja. Van, amelyik bolt kijelzővel együtt érti, de én úgy tudom a nélkül az. (Sonynál főpanel és kijelző megjegyzést láttam már.)
Bocsi, ha késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.