Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23301) Cane válasza tusik (#23297) üzenetére


Cane
őstag

Nem lehet, hogy sim2-höz van rendelve a telefonszám de nálad a sim2 üres.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#23302) Dhampir válasza old rocker (#23299) üzenetére


Dhampir
félisten

Hatalmas az aláírásod. :DDD

(#23303) bionic


bionic
csendes tag

Akinek több email fiókja is van, az megtenné hogy megnézi:
Beállítások - Személyre szabás - Hangok - Alkalmazások hangjelzéseinek kezelése - Outlook Posta

Nekem: Bekapcsolva, Alkalmazásszalagok, Hangok, Rezgés

Van olyan hogy "Csoporttal kapcsolatos értesítések?

Mert nekem a Naptár alkalmazásnál van, a Posta esetén nincs. Pedig magában a Posta alkalmazásban be van kapcsolva.

Szerintem ezért nem kapok új email esetén értesítőhangot.

(#23304) tusik válasza Cane (#23301) üzenetére


tusik
tag

:W de igen. időközben rájöttem hogy a 2. sim ki volt kapcsolva. :DDD

(#23305) tenkjuh


tenkjuh
újonc

Sziasztok

Most lettem,640xl dual tulaj .. Samsung s5 ről . Igy csak nézek mint borjú az új kapura. Alapjában veve tetszik de azért akarnak érdeke dolgok .
Hiányzik a google kereső ez a,gyári bing vacak . ( nekem )
Miért nincs inkognitó lap lehetőség a gyári böngészőben .
Komolyan nem lehet hívást \video hívást kezdeni a,facemessengerből .
A facebook alkalmazás sem az igazi de,ez legyen a legkevesebb .
A kontaktokat elmentem hozza,rendelem amit kell erre par ora múlva,mikor hívnak nincsnev foto atb rendelve a szamhoz. Gyárilag tud e telefon fm rádiót internet nélkül . Ha,igen hogyan,. Milyen navigáci létezik w10m re ?! Droidon igo használom.megoldható e tort programok telepítése . Aahh túl sok kérdésem van.
T mobil es voda kártyákkal használom .sim1 a tre mobil sim 2 voda . Ahhoz hogy a vodas,netet hasznaljam ki kell lőni a sim 1 t. :(

Boccs az össze szedetlenségért de csak most ismerkedünk .

Ui swiwftkeyboard létezik e ra vagy,valami hasonló ?

(#23306) Dhampir válasza tenkjuh (#23305) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez elég nagy "visszalépés" volt. Az igényeid alapján Androidos telefonra lenne szükséged, az sokrétűbben formálható és nagyobb alkalmazásbolttal rendelkezik.

(#23307) tenkjuh válasza Dhampir (#23306) üzenetére


tenkjuh
újonc

Az tudom hogy vissza llépés de en ilyen perverz vagyok es kicsit untam is 3 ev után. Illetve ilyenem még nem volt . Akkor pl felejtsem el hogy,psx játékot jatszak vagy,hogy,"olcsó" igo t. amúgy a nagy kijelzo tetszik a,dual sim praktikus . Létezik e hozza,valamifele kábel hogy tv re kotve ott lassam a kepet ?! Sajnos nincs okos tvnk .

(#23308) PuMbA válasza tenkjuh (#23307) üzenetére


PuMbA
titán

A Google-t elő tudod hozni a böngészőből. A Térképek alkalmazás egyben navigáció is :) FM Radio Player alkalmazást kell feltenned rádióhoz. Tört program telepítése nem lehetséges, mert ez egy zárt rendszer, mint az iOS. Innen származik az, hogy biztonságos és nincs szükség vírusirtóra meg hasonló dolgokra, mint Androidon. Az alapértelmezett Windows 10 Mobile billentyűzet Swift keyboard szerű, nincs másik.

[ Szerkesztve ]

(#23309) betegphiu válasza tenkjuh (#23305) üzenetére


betegphiu
senior tag

Elindítod az edge böngészőt. Beírod,hogy google. Kiadja az oldalt,majd alul a jobb gombnál van olyan,hogy kitűzés a kezdőképernyőre.
Coc-Coc browser, vagy uc browser,vagy a monument browser az áruházból letölthető,azok tudják azt a dolgot.
Nem lehet messengerben videózni,sőt,örülj neki,hogy az a vacak működik és tudsz üzeneteket,meg képeket küldeni.
Facebook .. No igen arra ott van a SlimSocial alkalmazás,az eddigi legjobb pótló,de értesítést nem tud küldeni neked.
Navigáció a térképek nevű alkalmazás,semmi gondom vele,működik offline is. Ok nem egy Igo,de a dolgát megcsinálja.
Elvileg van egy fm alkalmazás,csak nemtom kell-e a működéséhez net.

Szvsz, mielőtt randizni hívod a menyecskét,nézd meg hogy néz ki ;)

(#23310) zsoltzsolt válasza tenkjuh (#23305) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Van Google böngésző, ha egyszer már megnyitottad, akkor be tudod állítani alapértelmezettnek. Van inkognitó mód is. Edge bal alsó sarok ra katt, majd jobb alsó, az a fura valamire (csíkos).

[ Szerkesztve ]

(#23311) galervin93 válasza zsoltzsolt (#23310) üzenetére


galervin93
őstag

InPrivate a becsületes neve.
Google keresőhöz meg kell nyitni a Google-t, majd Beállítások - Speciális beállítások, ott lehet elsődlegesnek állítani a Google-motort.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#23312) tenkjuh


tenkjuh
újonc

Srácok köszi :) nagyok vagytok türelmesek .
Jovok még

(#23313) Ranbo válasza bionic (#23303) üzenetére


Ranbo
tag

szia,

megnéztem:

beállítások//személyre szabás//hangok//alk. hangjelzéseinek kezelése//

itt mindkettő fiók külön be van kapcsolva + az outlook posta is

de itt is nézd meg:

outlook posta//...//beállítások//értesítések//hangjelzés pipa + alkalmazás az összes fiókra pipa

üdv.

(#23314) Trilla


Trilla
csendes tag

Sziasztok. Találkozott már valaki olyan jelenséggel , hogy a kijelzőn megjelent (fekete háttérnél)két egyik kisebb másik nagyobb (gombostű tű feje)zöld folt. Fehér háttérnél a két folt még fehérebb. Lumia 640XL.

(#23315) szjoci válasza Trilla (#23314) üzenetére


szjoci
őstag

Nekem a bal felső sarokban van egy 1cm-nyi sárga negyedkör... 640lte

[ Szerkesztve ]

(#23316) zorzy4 válasza Trilla (#23314) üzenetére


zorzy4
őstag

Talán pixel hiba?!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23317) blise


blise
tag

sziasztok, mennyiért lehet eladni manapság a 640xl dual sim (december x ig garis az edigitalnál)? 10 ért? vagy kicsit több? ja teljesen karcmentes, első pillanattól tokban hordott

[ Szerkesztve ]

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

(#23318) betegphiu válasza blise (#23317) üzenetére


betegphiu
senior tag

18-20. legalábbis mi 640-et vettünk,zsír újat 14-ért..
de itt a hardveraprón nézz körül ! :K

(#23319) gthomma válasza blise (#23317) üzenetére


gthomma
senior tag

Nem akarnád elcserélni egy független 930 -ra ? :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#23320) bionic válasza Ranbo (#23313) üzenetére


bionic
csendes tag

Köszi hogy megnézted.
Minden be van kapcsolva, még sincs hangjelzés, nem működik az értesítési sáv, művelet központ.

Azt hiszem marad a HR.

(#23321) pitius válasza Trilla (#23314) üzenetére


pitius
tag

Nekem sárga volt, visszavittem a Vodafone-hoz, garanciában kicserélték a kijelzőt.

...pitius...

(#23322) old rocker válasza blise (#23317) üzenetére


old rocker
veterán

Tizennyolc- huszonkettő között. kb.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#23323) zorzy4 válasza old rocker (#23322) üzenetére


zorzy4
őstag

Akartad írni, 8-12 között.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23324) Vtwo válasza zorzy4 (#23323) üzenetére


Vtwo
senior tag

Zsír állapotú,garis 640XL DS 8-12 ezerért ? :N

(#23325) zorzy4 válasza Vtwo (#23324) üzenetére


zorzy4
őstag

20körül vannak fent, de a kutyának nem kell. Mindenki szabadulni akar tőle. Én járok bolhapiacra retro telefonokat venni, ott látok sokszor 7-8000ért dobozosakat. Én is simán elmegyek mellette. Sajnos ez van.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23326) skroy


skroy
senior tag

Most adtam el 2db 640 LTE-t, szolgáltatófüggőt, 14000Ft/db áron itt hardveraprón. Akadtak azért érdeklődők. :)

(#23327) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

be lehet azt állítani valahol a 640-en,hogy ha hazaérek pl akkor automatikusan csatlakozzon az itthoni wifihez??win10 van a telón

(#23328) starr válasza petya2012 (#23327) üzenetére


starr
őstag

Elvileg csatlakoznia kell, hacsak nincs kivéve a pipa.
Ha fel oldod, úgy csinál mintha akkor csatlakozna, de akkor már rég csatlakozott. Routeren megnéztem anno.

[ Szerkesztve ]

(#23329) zorzy4 válasza starr (#23328) üzenetére


zorzy4
őstag

Ezzel vitatkoznék egy kicsit. 1 én még sehogy sem bírtam rávenni, hogy magától csatlakozz0n, 2 érdekel módon ha feloldom akkor kezdenek csak jönni az üzenetek. Nem csak úgy néz ki, hogy nem csatlakozik, hanem, nem csatlakozik.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23330) Tdavid1994


Tdavid1994
tag

Új frissítés érhető el a production ringen.

(#23331) szjoci válasza zorzy4 (#23329) üzenetére


szjoci
őstag

Nálam működik.Wifinél az adott hálózatra bökve tulajdonságoknál be van kapcsolva az automatikus csatlakozás?

(#23330) Tdavid1994: Jött a mezei felhasználóknak is. Vajon most mi nem fog normálisan működni? Kérem rakják meg tétjeiket :))

[ Szerkesztve ]

(#23332) Luck Dragon válasza szjoci (#23331) üzenetére

Lehet megint csak szám csere volt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23333) Tdavid1994 válasza Luck Dragon (#23332) üzenetére


Tdavid1994
tag

Hát sztem csak számcsere , egyébként amikor benyomom oldalt a a gombot h feloldjam a zárolási képernyőt, egy rövid időre bevillan a kezdőképernyő nem tudom ez nektek is jelentkezett-e már, nekem a creators update óta van ez de most se orvosolták sajnos.

(#23334) Luck Dragon válasza Tdavid1994 (#23333) üzenetére

Igen a képernyő villogása a cu frissítése óta jelen van. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23335) Tdavid1994 válasza Luck Dragon (#23334) üzenetére


Tdavid1994
tag

Akkor legalább nem csak nekem csinálja, egyébként én is elgondolkodtam már hogy váltani fogok pedig korábban nagyon jó véleménnyel voltam a windows phone-ról mindenkinek ajánlottam stb, de mióta a 10 ennyire bugos néha hát már nem merem annyira senkinek ajánlani, sőt nekem is egyre inkább elmegy a kedvem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#23336) Luck Dragon válasza Tdavid1994 (#23335) üzenetére

Megértem, 8.1-el használom a többi lumiámat. Így nincsen gond. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23337) petya2012


petya2012
őstag

köszi mindenkinek

sajnos nekem hiába van bepipálva az automatikus csatlakozás-bizony nem csatlakozik automatikusan :N

(#23338) szjoci válasza petya2012 (#23337) üzenetére


szjoci
őstag

Nem tudom van-e köze hozzá, de a helyszolgáltatás (gps) be van kapcsolva nálad? Ha nincs próbáld meg úgy is.

Más: A mostani frissítés után mintha pattogósabb lenne az edge.

[ Szerkesztve ]

(#23339) this is life válasza szjoci (#23338) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam meg allando fc-t ad elo az edge ... van meg mit elqrni a rendszeren,hogy szakadna a nyakukba 1 mazsa x.r ...

Petya
Ha ez vigasz , nagyjabol nalam is ezt csinalja az itthoni wifivel , de van ahol automatikusan felatlakozik , okat vsz még Redmondban sem tudnak ha kerdeznenk ..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23340) zorzy4


zorzy4
őstag

Na most segítsetek!
Nem megy fel a frissítés,mert kevés a tárhely. Letöröltem mindet szinte ami nem gyári, mégis tele van a telefonmemória.
Nincs rajta más csak rendszerfájlok, meg a maradék alkalmazás. Mit lehet még tenni?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23341) starr válasza zorzy4 (#23340) üzenetére


starr
őstag

Facebook, Messenger foglalnak még sokat.
Ha a rendszer fájlok 3..3,5 GB-nál többet foglalnak, akkor az nem normális.
HR-rel lehet megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#23342) zorzy4 válasza starr (#23341) üzenetére


zorzy4
őstag

Facebook nincs a vibert látom még durvának. A renszer 4,2

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23343) starr válasza zorzy4 (#23342) üzenetére


starr
őstag

Akkor valami félig letöltött korábbi frissítés foglalhatja a helyet. Bizt mentés, hr, bizt mentésből vissza állítás. Nem játszottál interop tools-szal? Lapozó fájl mekkora?

(#23344) bionic


bionic
csendes tag

Köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni az új email értesítések hiányában.
A probléma az volt, hogy új email érkezésekor a telefon nem jelzett, sem rezgés, sem értesítési sáv, se műveleti központ. Egyedül a csempén jelent meg a kis karika, benne a számmal.

Jelentem sikerült megoldanom! Szerencsére nem kellett HR! A megoldás az lett, hogy az összes email fiókot töröltem, majd egyenként újra felvettem. Most újra van értesítés új email érkezésekor.

(#23345) zorzy4 válasza starr (#23343) üzenetére


zorzy4
őstag

Közben megoldottam, a vibert leszedtem.
Lapozófájlt hol lehet megnézni?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23346) starr válasza zorzy4 (#23345) üzenetére


starr
őstag

A tárhelynél a rendszer fajloknál, ha raböksz. Ha nem hekkelted interop tools-szal, akkor az rendben lesz, 256MB

(#23347) zorzy4 válasza starr (#23346) üzenetére


zorzy4
őstag

Annyi köszönöm. Most már minden megoldva, de azért létszik, hogy a 8gb belső memóriával szerelt telefonoknak, win alapon is vége van.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23348) starr válasza zorzy4 (#23347) üzenetére


starr
őstag

Nem. Nálad van valami gond, a rendszerfájlok a lapozóval együtt sem szokotak 3-3,2 GB-nál többet foglalni, a 4,2GB túl sok.

[ Szerkesztve ]

(#23349) this is life válasza zorzy4 (#23347) üzenetére


this is life
Ármester

Nalad valamelyik app megette a tarhelyet, esetleg egy fuggoben levo onedrive feltoltes is eszi amig nem vegez a feladattal. A parom telefonjan az instagram lazan 2gigat megevett ,az app hiaba lett torolve a hozza tartozo cache mappa nem urult ...egy wdrt mindent gatyaba raz , vagy ha mar rs2-on vagy akkor hr .

Starr
Nekem anno a pagefile-t sikerult 1.5 gigara hizlalni :D

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23350) Kadzsor válasza Tdavid1994 (#23330) üzenetére


Kadzsor
csendes tag

Nálam nagyon bejött a frissítés, sokkal pörgősebb lett a telefon, különösen a böngésző

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.