Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) eladohardver válasza rover45 (#24796) üzenetére


eladohardver
őstag

Fizetős: ProShot

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24802) rover45 válasza eladohardver (#24801) üzenetére


rover45
senior tag

Nagyon köszönöm!!!
Már megoldódott :)
Kaptam kölcsön egy Panasonic kamerát, ez egyszerre 12 órás keresztül tudott képeket készíteni a megadott sűrűséggel és ezt össze is fűzte videóvá. Minden reggel elindítottam, minden este leállt magától :)

[ Szerkesztve ]

(#24803) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Sziasztok!
Lumia 640-em tegnap teljesen lemerült, mert sokat használtam. Este itthon feltettem töltőre, de ma reggel olyan 12 óra töltés után sem kapcsol be, csak a töltés ikonig jut el, azaz addig az ikonig, amiben a ceruzaelem felett egy töltőábra van. Mit tegyek vele, hogy elinduljon?

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#24804) rover45 válasza regvoltrossz (#24803) üzenetére


rover45
senior tag

Nem hinném, hogy egyetlen lemerüléstől így tönkrement volna az akkumulátor.
Esetleg egy másik töltővel is próbáltad?

(#24805) regvoltrossz válasza rover45 (#24804) üzenetére


regvoltrossz
tag

Ha töltőn van a telefon, akkor a bekapcsoló gombot megnyomva Microsoft logo, majd a töltésábra amin villog a töltő ikonja. Ha nincs töltőre dugva akkor még ennyit sem csinál.
Igen próbáltam másik töltővel is, de ugyanez

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#24806) tlac válasza regvoltrossz (#24803) üzenetére


tlac
nagyúr

megdöglött az akku valószínűleg
nekem is hirtelen halt meg, semmi előzménye nem volt
én ezt vettem bele, nem vettem észre különbséget a gyárihoz képest

(#24807) zolee001


zolee001
őstag

Nekem is volt ilyen eset,az usb csatira gyanakodtam mert kissé mozgott belül,kb 1 hétig volt töltön max 70% ig töltött illetve töltön lemerült 0 ra
Majd egy szép napon feltámadt azóta teszi a dolgát

(#24809) Win-doze


Win-doze
csendes tag

Van egy 640 lte 8.1 -en, próbáltam ráhúzni a 10-et OTC-n de mind hibát ír. Egyáltalán lehet még váltani?

(#24810) rover45 válasza Win-doze (#24809) üzenetére


rover45
senior tag

Nincs 100%-os információm, de mintha már nem lehetne ...

(#24811) tlac válasza Win-doze (#24809) üzenetére


tlac
nagyúr

kérj inkább itt segítséget, arra fele több hozzáértő jár és szerintem megoldható

(#24812) pasztoha


pasztoha
tag

Sziasztok!
Van egy ilyen telefonom és internet megosztásra használnám, mert jobb az antennája, mint mobil routernek (legalábbis ott, ahol én használom). A gondom csak az, hogy ha nincs rácsatlakozva semmilyen készülék, akkor kb. 10-15 másodperc múlva automatikusan megszünteti a megosztást és utána megint manuálisan be kell állítani, amit nem mindenki tud. Be lehet valahol állítani, hogy ne kapcsolja ki, vagy ha egy repeatert csatlakoztatok rá, akkor fenntartja a megosztást?

(#24813) gemini válasza pasztoha (#24812) üzenetére


gemini
aktív tag

Én is erre használom, de örülök is hogy leállítja ha nem csatlakozik rá semmi. Én a lehúzható sávban legfellülre tettem, így mindenki két kattintással vissza tudja kapcsolni. Egyébként szerintem működhet a repeater, mert gondolom ugyanúgy érzékeli mint az többi eszközt, ami rácsatlakozik.

(#24814) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Nem tudom, mert sosem próbáltam elkezdeni, de érdekelne, hogy a háttértár titkosítás mennyire feltörhetetlen ma? (ha van...jó..) Vonz az android féle kompatibilitás, de azért ez megmaradna telszámnak stanby telefonnak.
Ha nem működik az USB-s újrahúzás (mert valami a csatin elment... tölteni még tölt), akkor mi a legjobb esélyem hogy kinullázzam, mint ha friss lenne? a Telefonos gyári visszaállítás elég erre?
Naptárhoz kell outlook fiók, vagy csak sync-hez ( hogy beleírjak, és jelezze)? (régvolt már...) Mekkora az esélyem, hogy egy új fiókhoz tudom csatolni, ha kell?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24815) janeszgol válasza ledgeri (#24814) üzenetére


janeszgol
félisten

Az USB foglalatban az adatátvitelhez és a töltéshez külön lábak vannak. Ha nem sérült meg az ajzat, akkor a kábeled a rossz. (Abban nincs adatra szál.)

A gyári visszaállítás elég.

A naptárhoz nem kötelező outlook fiók.

MS fiókot bármikor tudsz használni, az (még) hiba nélkül megy. Google fiókkal már szokott probléma lenni.

(#24816) ledgeri válasza janeszgol (#24815) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Tudom hogyan működik az USB, de ha 3 kábel, és két PC sem látja, akkor merem állítani amit állítok.

Többiért: :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24817) janeszgol válasza ledgeri (#24816) üzenetére


janeszgol
félisten

W10 van rajta? Setting-Devices-USB alatt hogyan állnak a kapcsolók?

(#24818) ledgeri válasza janeszgol (#24817) üzenetére


ledgeri
nagyúr

"értesítés" be pipa + "csak rákérdezés" be pipa.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24819) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok!
Hol lehet bekapcsolni az always on display-t?
Win 10

[ Szerkesztve ]

(#24820) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Sziasztok,

találtam itthon egy gazdátlan 640-est. Mivel már a pin kódra sem emlékezett senki, ezért nyomtam rajta egy hard resetet. Rendszer felállt, de nem tudok outlook-os fiókkal bejelentkezni, az áruházat se érem el, csak homokórázik, aztán közli, hogy sikertelen csatlakozás, próbálkozzak később. A rendszerfrissítésnél azt írja a legfrissebb verzió van rajta.
Lehet még ezt használni valamire?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#24821) janeszgol válasza DoItYourself (#24820) üzenetére


janeszgol
félisten

W10 van rajta? Az óra a pontos időt mutatja?

(#24822) DoItYourself válasza janeszgol (#24821) üzenetére


DoItYourself
addikt

Igen, a pontos időt mutatja, böngésző működik rajta.
Csak 8.1 Update 2 van rajta.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#24823) janeszgol válasza DoItYourself (#24822) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor az Outlooknak működnie kell. Az szépen szinkronizál 8.1 alatt is még. (Mondjuk a Gmail is, csak küldeni nem tudok levelet.)
Mit ír ki pontosan hibaüzenetben, amikor email címet állítasz be?

OTC Updaterrel felteheted a Windows 10-et, ha még működik. Pár hónapja még ment.

(#24824) eladohardver válasza DoItYourself (#24822) üzenetére


eladohardver
őstag

felmegy rá szépen a legfrisebb 950XL es wp10 szoft Katt olvas/youtubeot néz letölt szoft fel oszt örül

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24825) DoItYourself válasza eladohardver (#24824) üzenetére


DoItYourself
addikt

Köszi, megpróbálom! WDRT-vel próbálkoztam, de az csak a 8.1-et tette vissza.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#24826) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No mostanáig tartott, hogy nem bántam meg, hogy nem az LTE verziót, hanem a Dual SIMest választottam..., ma jelentette be a Telekom, hogy jövő év második felében vezetik ki a 3g-t...Pedig a topiktelóm bírnáááááááááá :O

( ;] )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24827) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy mi az utolso wp 10 es kiadas 640 re? sehol nem talalok infot rola

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#24828) ledgeri válasza novoszath (#24827) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem a buildszám az összefoglaló szerintinek a harmadik pontjáig megeggyezik, majd 1868

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24829) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok. Előkerült egy 640 fiókból, store nem akar működni rajta. Csak nálam vagy teljesen lelőtte az MS? Más módja van app telepítésnek? Pl Messenger érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#24830) ledgeri válasza tl-x (#24829) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Messenger facebook által kivonva már kb 2017-18 óta nincs, a bolt kihalóban...

Egy jó áttekintő

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24831) tl-x válasza ledgeri (#24830) üzenetére


tl-x
őstag

Köszönöm. Végül addig frissítgettem, hogy egész használható lett. Store is megy rajta , office, számológép, térkép, időjárás meg még pár játék is lett rá. :R

(#24832) ledgeri válasza tl-x (#24831) üzenetére


ledgeri
nagyúr

8.1-en megy vagy 10-en?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24833) tl-x válasza ledgeri (#24832) üzenetére


tl-x
őstag

10-en.

(#24834) rover45 válasza tl-x (#24831) üzenetére


rover45
senior tag

Mondjuk azon csodálkozom, hogy a store még megy :U

szerk: vagy a 10 miatt ez még teljesen normális dolog?

[ Szerkesztve ]

(#24835) tl-x válasza rover45 (#24834) üzenetére


tl-x
őstag

Hát alapból betölti a rendes store-t amin ott van minden Xbox és Pc játék/alkalmazás is. Kicsit nehéz megtalálni a szűrést mobil eszközökre. Nekem úgy sikerült, hogy a candy crushre rá kerestem és alul volt milyen eszközökre érhető el. Ott rányomtam, hogy mobil eszköz és kiadta a többit és a szűrőket. De biztos van rá egyszerűbb megoldás is.

[ Szerkesztve ]

(#24836) prozodus


prozodus
őstag

Helló!
Most kapok egy Lumia 640-et. Sosem volt még ilyen a kezemben.
Amit szeretnék: viber, whatsapp, bongészés, emailolvasás.
Tel.szolgáltatók (yeti, tré, voda, Q) appjai vajon vannak erre?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#24837) janeszgol válasza prozodus (#24836) üzenetére


janeszgol
félisten

Viber már nincs, Whatapp már nincs. Böngészni tudsz, email okés. Szolgáltatói appok már nincsenek rá.

(#24838) ledgeri válasza prozodus (#24836) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez windowsos, nem androidos. Bármi ami azt mondja, hogy töltsd le az appot a play-store-ból, az nem fog menni.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24839) tl-x


tl-x
őstag

Telekom lekapcsolja a 3G-t hamarosan. 640-el lehet azért majd telefonálni?

(#24840) Algieba válasza tl-x (#24839) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A 2G még évekig marad. Tehát lehet telefonálni a készülékkel.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#24841) ledgeri válasza ledgeri (#17427) üzenetére


ledgeri
nagyúr

No a mai nappal lett csak visszafokozva... és csak a multimédia/alkalmazásosdi terén! Amíg az akkuja bírja addig marad hívós/SOS telónak!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24842) tlac válasza ledgeri (#24841) üzenetére


tlac
nagyúr

pedig lehet mobilcsere programban is beválthatnád :)

(#24843) rover45 válasza tlac (#24842) üzenetére


rover45
senior tag

Kizárt, hogy elfogadják szerintem :)

(#24844) ledgeri válasza rover45 (#24843) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Egyfelöl miért ne? 3G-s és volt használatban

Másfelöl #24842 tlac Miért tenném, mi az ami sokkal jobb a megeggyező funkciókon túl, és kijön 40-ből?

Harmadrészt van másik is, sőt úgy alakult, hogy a tervezgetett "veszek mellé egy másikat"-ból az elmúl 14 hónap alatt lett
+1+1 "nekünk nem kell" polc aljáról (a második +1 az az első dobozának keresése közben "vidd ezt is" csatolmány),
+1 "kölcsön, mert montad hogy próbálnád a droidot, majd visza adod".
A "vidd ezt is" az be lett cserélve egy vadi újra (még a 20k-s mobilcserével) -mert a polcos már 4g-s, a kölcsön meg kölcsön.
A "kölcsön" az "nekünk nem kell" státuszba lépett engem is meglepve nem is olyan rég, és
még emellé nyertem egy flagshipet :P
Emellett meg 5-6 évente váltok telót, és ez ritka annyira, hogy ezt megtartom magamnak, mint gyűjtős hobbi...mert a végén úgy sem érne sokat alapból amit leharcoltam. Szóval én oda másnak nem adom. :DD

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24845) tlac válasza ledgeri (#24844) üzenetére


tlac
nagyúr

egyáltalán nem kötelező, azért írtam, hogy hátha nem tudsz róla

a kérdést meg fordítsd meg, 40-ért tudnád beváltani, közel sem ér annyit

(#24846) ledgeri válasza tlac (#24845) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak azért nem váltok le dolgokat, mert lehet...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24847) rover45 válasza ledgeri (#24844) üzenetére


rover45
senior tag

Szentül hittem, hogy 4G-s készülék volt, elnézést! :R

(#24848) ledgeri válasza rover45 (#24847) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Semmi baj! (Sokféle kombós változat van, ha az idő múlásával szerzett tapasztalatokat is nézem, akkor a 3g-s Dual Simes verzió jobban jött, mint ha lett volna egy LTE-s... most meg mikor számítana az LTE a 3g halála miatt, régi a rendszer. Bár ha valaha megy a 2G is, akkor halott, míg az LTE tovább lenne hálózatképes. Ekkor meg közbejön a "beaked in compatibility"...)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24849) victorhun7 válasza ledgeri (#24844) üzenetére


victorhun7
tag

Sikerült beváltani? Mert elvileg a hálózaton rajta kell lennie egy időszakban.

[ Szerkesztve ]

(#24850) ledgeri válasza victorhun7 (#24849) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem egyértelmű hogy mit akarsz megtudni:
-Ezt én nem próbáltam, bár valamelyik beváltással foglalkozó topikban írtam, hogy az enyémet lehetne-e aktuális rendszer állapot szintjén (kb egy éve néztem rá utoljára de 3 másikkal egyetemben, és már nem rudom melyik volt melyik).
-Ez most az otthona az " 'aki ismeri a számom', ezt a számom tudja" SIM-nek, és arra tökéletes, szóval ha lehetne sem ezt adnám. (Mikor adtam be, egy polc alján porosodó, pakoláskor "vidd el ezt is" teló lett beadva, szóval nem is kellett gondolkoznom)
-Az időszak 2021. július 1. – 2022. április 30. közti és adatforgalmat, sms-t, vagy hívást kellett forgalmazni. Ha megfelel, megfelel... Ha biztos tudod, hogy volt használva, de nem írja az oldal, írj nekik emailt, és rákérdeztetnek a szolgáltatódnál (bár sajnos az sem 100%, és volt akinek 2-3 hét volt mire visszaért az infó. Nekem 1-1 nap volt lépésenként (tőlem-nffku, nffku-szolgáltató, szolgáltató megnézi, SZ-NFF, NFF-infó nekem), amikor az egyik teló ami volt használatban nem volt a listában.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.