Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

Lehet egyszer még újra lesz Wp-s telóm. Csak így tovább MS

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) becksim


becksim
aktív tag

A sima 640 képei eléggé lelombozóak. Azt hiszem, amoled ide vagy oda, de a 735 mellett döntök.

Nindzsák?? Hol?

(#3) babkukta válasza becksim (#2) üzenetére


babkukta
senior tag

igen, ez nekem is feltűnt... jobb lett volna, ha csak a kijelző méretében térnek el, meg az akksiban. A fényképezőt nem kellett volna kispórolni. De egy jó szolgáltatói árral, mondjuk 10-120 között még így is hatalmas vétel lehet!! :)

Üdvözlettel, Tibi

(#4) beni26k válasza becksim (#2) üzenetére


beni26k
csendes tag

Hát az XL sem egy nagy eresztés, például a felső sor balról második képen a háztól jobbra lévő fa lombkoronáján mik azok a fehér pöttyök?

(#5) Воланд


Воланд
titán

"nem véletlen, hogy a Microsoft rátenyerelt a Nokia mobilos részlegére, hiszen jól menő dolgot kaparintottak meg ezáltal"

hat, az az uzlet inkabb egy foghuzassal ert fel az ms szempontjabol.

"hiszen jól együtt lehet dolgozni a windowsos számítógépekkel, könnyű lesz a dokumentumszerkesztés"

igen, ez wp7 ota megoldott dolog.

"a programok portolása"

eddig is volt ra lehetoseg, most annyi fog valtozni, hogy lesz tobb api.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) azopi74 válasza Воланд (#5) üzenetére


azopi74
addikt

Van, hogy a foghúzás az egyetlen járható út. Ha nem veszik meg, mi lett volna? Megveszi valamelyik androidos gyártó, vagy ha nem tudják eladni, akkor simán leépíti a Nokia az egész üzletágat, a WP platform pedig gyakorlatilag gyártó nélkül marad. Ha nem vásárolták volna fel, az egyenlő lett volna a platform azonnali halálra ítélésével.

(#7) #06658560 válasza azopi74 (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Maradjunk annyiban, a jól menő úriemberek között az írói szabadság, naturalista nyelvűek között a hazugság kategóriába tartozó jelző a Nokia mobilrészlegét illetően.

(#8) davenport


davenport
aktív tag

Köszönet a tesztért, így végre összevethető a 735-ös készülékkel.

No money, no honey.

(#9) azopi74 válasza #06658560 (#7) üzenetére


azopi74
addikt

Hát az a "jól menő dolgot kaparintottak meg" tényleg elég erős fogalmazás volt. :)

Dehát van más érdekesség is a bevezetőben:

"Az iOS és az Android utcahosszal vezet a okoskütyükön futó operációs rendszerek tekintetében, ám a harmadik helyért többen is versenyben vannak"

Kik azok a versenyzők, csak én nem látom őket? :)

[ Szerkesztve ]

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Anyam pont ma reggel hivott, hogy sikerult lenullaznia a kis 535-ot. Kerdeztem, hogy tetszett-e neki a csempe, meg tudott-e baratkozni vele. Valasza pozitiv volt, igy mondtam is neki, hogy akkor meg is van a kovetkezo telod MS 640, vodanal el tudja hozni kemeny 1Ft-ert.
Szoval pont jokor jott a teszt. :)

(#11) #06658560 válasza azopi74 (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

BB, Jolla, Cyanogenmod, stb. ;]

(#12) Legendd válasza azopi74 (#9) üzenetére


Legendd
senior tag

BlackBerry például? Vagy az is "náting"? Vagy azért a Tizenről is hallottál, még ha annyira nem is rúg labdába, de (akarna) versenyez(ni). Van még azért OS.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#13) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

"nyilván a belső komponensek között találunk fém elemeket is, csak ezeket kívülről nem láthatjuk"
Ezen jót mosolyogtam.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#14) Bad Pritt válasza Legendd (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy akár a Nokia X-ek oprendszerei.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) Freiherr


Freiherr
őstag

Egy XL-re beneveznék,csak nincs most pénzem kedvem.:)

XXX

(#16) Воланд válasza Legendd (#12) üzenetére


Воланд
titán

a blackberry tavaly korulbelul het millio keszuleket adott el. az ms meg tobb, mint harminc milliot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) emvy válasza Legendd (#12) üzenetére


emvy
nagyúr

Nincs. A Blackberry 1.6 millio telefont adott el az utolso negyedevben, es a szamok tovabbra is zuhannak, mint a ko. Nincs mas versenyzo a harmadik helyert, az egyetlen kerdes, hogy a Windows tuleli-e. A Windows 10-nek koszonhetoen valoszinuleg egy ideig tul, mert lenyegeben egyszerre fejlesztik az asztali es a mobil rendszert mostantol, tehat nem eri meg feladni a mobil szegmenst.

while (!sleep) sheep++;

(#18) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Ha kevés a magas, vagy a mély hang, akkor lehet korrigálni az eq beállításokban, szóval ezt felesleges volt ebben a formában leírni.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#19) Воланд válasza Bad Pritt (#14) üzenetére


Воланд
titán

amit mar nem gyartanak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Burt1793


Burt1793
veterán

"bár ilyenkor nem a szövegméretezésre adódik sajnos lehetőség"

Azon kívül, hogy ez nem teljesen érthető, van lehetőség az olvasó mód betűméretének beállítására. A 930-on mindenképpen.
És eljött az idő, amikor az 5 colos középkategóriás wp nagyobb aksit kapott, mint a 930... Még fél év és 2 gb ram jár mindegyikhez gondolom.
Nem tudom mire jó ez a sunspider teszt, a 930 most 530 ms-t kaptt, a gépem firefoxszal meg 100 ms-t. A firefoxszal pc-n tökéletes a böngészés, a 930-cal messze nem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) azopi74 válasza #06658560 (#11) üzenetére


azopi74
addikt

Ez ám a verseny!

(#22) Bad Pritt válasza Воланд (#19) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerencsére. :D
Összefutottam a középsővel pár napra, azt az élményt nem tettem ki az ablakba...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) bollokcs80 válasza Воланд (#19) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Szerencsére. :DD

A kis 640 egyébként elgondolkodtató, főleg az ajándék Office miatt.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#24) azopi74 válasza Legendd (#12) üzenetére


azopi74
addikt

Ha a BlackBerry-t és az összes többi "other" kategóriás versenyző piaci részesedését összeadjuk, megkapjuk a WP részesedésének kb egyharmadát. Ezt azért nem nevezném annyira versenynek :)

(#25) #03372544 válasza Burt1793 (#20) üzenetére


#03372544
törölt tag

A sunspider tesztben a kevesebb ms a jobb eredmény.

(#26) CsKdL


CsKdL
csendes tag

Én 42ezerért vettem a 640-emet, szerintem teljesen jól használható telefon, előtte 925öm volt. Még 50ért sem rossz vétel.
Ennyiért Office 365, jó hangzás, korrekt kijelző és egy fagyásoktól, akadásoktól mentes oprendszer, biztos frissítések. Mi kellene még? :) (Egyébként a 3G dual simes 640-ben nincs NFC...)

[ Szerkesztve ]

(#27) BennyRay


BennyRay
tag

Hadd kérdezzem meg, a dual sim verziók elérhetőek Mo-n LTE támogatással?

(#28) hülyegyerek válasza BennyRay (#27) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Dual simes Lumiák nem tudják.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#29) CsKdL válasza hülyegyerek (#28) üzenetére


CsKdL
csendes tag

Létezik belőle dual LTE. Csak még Magyarországon nem láttam.

(#30) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A címről a Game of Thrones jutott eszembe. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az XL tök jó ajánlat ennyiért. A 10-re frissíthetőség meg legalább növeli az időtállóságát is - reméljük a hardvere is bírja majd szépen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) Legendd válasza Воланд (#16) üzenetére


Legendd
senior tag

Jó, átírtam, finomítottam a dolgot. Szegény BB :(

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#33) bilon73


bilon73
aktív tag

ismét nem találtam indokot arra, hogy lecseréljem a 820-at...

(#34) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem a csempés felületnek nagyon is jól áll a phablet méret, éppen ezért a 640 XL-t simán bevállalnám :)

All→M8

(#35) pit stop


pit stop
addikt

Szerintem a sima 640 eléggé jó ajánlat. Kártyafüggetlenül is volt most akcióban, de a Voda is elég jóra árazta be. Kisebb csomag mellé ez az első értelmes ajánlat, és sokkal lemaradva jönnek mások. Az összegzésben ehhez képest aránytalanul lehúzottnak érzem (mintha plecsni csak xl-nek járna).

BB vs. WP-nél azért azt is nézzük már meg mennyi az eladott készülékek átlagára... . WP hú de népszerű, de miért? Mert van az 5-6-os készülékkategóriájuk...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#36) BobTail válasza becksim (#2) üzenetére


BobTail
őstag

Nálam jól teljesít a 640 fotózás terén - makróban is: [link]
640 XL-t ma kezdtem el tesztelni.

(#37) hroberto


hroberto
addikt

Akkor most a 640 XL lenne az 1320 utódja?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#38) Воланд válasza pit stop (#35) üzenetére


Воланд
titán

lumia: 162$
bb: 182$

a legutolso negyedeves adatok alapjan ezek az atlagas eladasi arak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39) Márko88


Márko88
aktív tag

Nekem a windows phone-ok felülete,menüje nem tetszik, de nagyon flott a rendszer.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#40) pit stop válasza Воланд (#38) üzenetére


pit stop
addikt

Többre tippeltem a különbséget, de akkor sem egy szegmensben versenyeznek szvsz.
A zuhanást meg kéne állítania BB-nek az is igaz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#41) aelod válasza Márko88 (#39) üzenetére


aelod
veterán

Pont a felület miatt flott :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#42) razzorr válasza BobTail (#36) üzenetére


razzorr
őstag

Jó mondjuk te egy konzervnyitóval is jobb fotót csinálsz, mint a legtöbb ember egy hiperszuper fotómasinával :P

Nagyon vártam a tesztet, főleg az XL érdekel, de ha jól emlékszem nem lesz a vodánál, meg a mérete is lehet túl nagy számomra, úgyhogy marad a várakozás, hátha lesz 740 vagy hasonló max. 5" körüli méretű középkategória kiemelkedő kamerával. A remény hal meg(y) utoljára :)

(#43) csizi90 válasza CsKdL (#26) üzenetére


csizi90
aktív tag

Pontosan miért döntöttél úgy, hogy lecseréled a 925-öt?
Én most azt használok, de nem éreztem késztetést eddig egy középkategóriás készülékre se cserélni. Miben nem felelt meg neked amiért váltottál?

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#44) becksim válasza BobTail (#36) üzenetére


becksim
aktív tag

Hú, hát ezek tényleg sokkal jobbak. Egyedül az árnyékosokal van itt is bajom, ott valahogy nem találja el jól a fehéregyensúlyt.

Nindzsák?? Hol?

(#45) CsKdL válasza csizi90 (#43) üzenetére


CsKdL
csendes tag

Meghalt.

(#46) Darellus92 válasza hroberto (#37) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Kb. :D

HTC = Help This Company

(#47) petymeg


petymeg
addikt

Biztos jó ez a windows oprendszer telefonon, de engem valahogy nem nyert meg. PC-n szeretem a win 8.1-et, de nem a csempés nézetet használom, hanem a classic start menüt, a shell programmal átmókolva. Telefonon nekem kicsit ingerszegény, hogy a testreszabás kimerül a kockák sorrendjében meg a színében.
Valamint amit néztem csúcs Lumiát, 930-ast hát minőségben messze alatta van egy csúcs droidnak...
Így fotón elnézve ezt a babakék műanyagot ez se kecsegtet sok jóval...
Akkor lesz nekem win-es telefonom, ha ki tudja váltani az otthoni asztali PC-met.
Tehát beállítom a dokkolóba, amihez egér, billentyű, monitor, fejes, joystick kapcsolódik és játszok egy kicsit meló után, valami csúcs fps-sel. Szóval várnom kell még egy pár évet... :)

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#48) azopi74 válasza hroberto (#37) üzenetére


azopi74
addikt

Pontosan. 1520 utódja feltehetően 940XL lesz.

(#49) CsKdL válasza petymeg (#47) üzenetére


CsKdL
csendes tag

Nem kötözködni akarok, komolyan érdekel, hogy miben rosszabb minőségű egy 930, mint egy csúcs droid, illetve melyik csúcs droid vált ki egy asztali PC-t és futtat valami csúcs fps-t? Mert nekem úgy tűnik, hogy olyat vársz, amit egyik rendszer sem tud, viszont ezt a WP hibájaként hozod fel :)

[ Szerkesztve ]

(#50) petymeg válasza CsKdL (#49) üzenetére


petymeg
addikt

Pl. összehasonlítva egy Xperia Z1-Z2-vel.
Nem váltja ki, de a droid legalább korlátlanul testre szabható. Jelen állás szerint nekem nem elég az, amit a windows 8.1 nyújtani tud telefonon.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.