Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) btf


btf
aktív tag

Sziasztok

Jelenleg melyik a legstabilabb MP3 lejátszó ami mappából is tud lejátszani? (Fizetős is jöhet)

A készülék egy 640 a legutóbbi frissítéssel. (W10 van rajta)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#24052) atesz117 válasza btf (#24051) üzenetére


atesz117
aktív tag

Core Player, az ingyenes is használható, a vezérlő gombokat ki lehet tűzni a kezdőképernyőre, mappákbol is lejátszik

Samsung Galaxy A34 5G

(#24053) ledgeri válasza makkai (#23984) üzenetére


ledgeri
nagyúr

SD kivéve: nem megy
Sim kivéve: nem megy
Szoftware indított hard reset utáni felállás után egyből: nem megy
előző, alapbeállításokkal: Nem megy.
Másik USB port nem megy

Mégis mit kellene még kipipálni, hogy működjön a WDRT? Most áll a telóm, 3-ig várok utána elengedem az egészet.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24054) ledgeri válasza ledgeri (#24053) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azóta is próbálom formázni az SD kártyám, csak hogy a legtisztább lap legyen.. persze az sem megy semmi vel... talán egy portable linux... mondhatom jó esik..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24055) ledgeri válasza ledgeri (#24054) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mivel nem ment az egész telefon telepítősdi, gondoltam legalább a memóriakártyát formázom:
Telóban nem ment
Windows 7 alatt alapból nem ment, registrs edittel nem ment, CMD-vel sem ment, USB bootos linux alol sem ment, még herélt linus bootable partícióeditorral sme ment...

Ha visszarakom a telóba, 12 gigát érzékel egyéb fájloknak veszek fel egy kevés videót, ez az érték csökken, de formázási kisérlet után meint 12 giga ismeretlen fájlos...
Az nagyon baba lesz, ha az ajánlott win-telepítő progi kinyírta az addig tökéletesen működő alig használt memóriakártyám...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24056) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Hali! Nem létezik olyan alkalmazás a telefonra, vagy a PC-re, amivel rá lehetne venni a telefont hogy a névjegyeket SIM kártyára kiírja?
Mivel évek óta okostelefont használok, és SIM-et is cseréltek, most ott tartok, hogy van a fiókba pár kártyafüggetlen Nokia (3310, 1101, 1112), de ezeket használni nem igazán tudom, mert az összes telefonszám a Lumia memóriájában, illetve a Microsoft fiók felhőjében van. A gmailes postafiókomba már sikeresen átimportáltam a névjegyeket a Microsofttól, csak valahonnét a SIm-re kéne varázsolni őket.
Van valami megoldás...?
Vagy hozzam előbbre a váltást, és talán a droid tud menteni SImre...?
Gyorsan mondom, amúgy szeretem a telefont, de sajnos három bazi nagy pötty minden fotón ott virít, és nem a lencse koszos, valószínűleg az érzékelőre kerülhetett kosz. Mivel egyre többet használom a kamerát, ez fontos , így csere lesz. Meg persze előszedném néha a monokróm Nokiákat, ifjú kollégák elkerekedett szemmel nézik a 3310-est... (Pedig nem is öreg készülék, most vettem...2001-ben!) :)
Köszi!

(#24057) this is life válasza ledgeri (#24055) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet veletlen egybeeses is, a flash memoriak ha megdoglenek az egyik pillanatrol a masikra teszik minden elojel nelkul...par pendrive,sd kartya ,mp3 beepitett memoriaja mar megnyuvdt nalam , pedig geprol levalasztva ahogy a nagykonyvben meg van irva modszerrel tortent , es valamiert megis bemondtak az unalmast.

Zoli bácsi
Szerezz be a droidos telefont , ad hozza sd-rol a nevjegyeket , majd masold at sim-re, win alol sim-re menteni .sajnos nem opcio ...kontaktok es egyebek csak sd-re backupolhatok. Esetleg ha pc-re importalod az outlook-ba a nevjegyeket ,majd nokia suite-be es felrakod a funkcio telefonra (nokiara) , mintha anno lett volna ilyenre lehetoseg , esetle ovi suite ,igaz nem tudom hogy kezeli e a vcf formatumot , ha igen akkor onnet mar mehet a simre megfelelo telefonnal . De tevedhetek mert nagyon reg volt funkcio telefonom..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24058) #11563776 válasza Zoli bácsi (#24056) üzenetére


#11563776
törölt tag

Üdv.!

Mivel állítólag a telefon és sim névjegyeit folyamatosan a felhőbe szinkronizálja a rendszer, ezért ezzel érdemes tenni egy próbát, ha már a gépre sikerült kimenteni, onnan a kártyára is lehet varázsolni - azaz importálni másik - nem microsoft - telefont a számítógépre kötve:

Névjegyek exportálása a Windows 10 rendszeren

Sok sikert!

(#24059) ledgeri válasza this is life (#24057) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja, úgy látszik az SD külön téma, de a WDTR még mindig kérdéses...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24060) this is life válasza ledgeri (#24059) üzenetére


this is life
Ármester

Probald ezzel feltenni a fw-t [link]
Forras[link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24061) ledgeri válasza this is life (#24060) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi, de ha nem megy a WDRT gyalu akkor mennyire lesz stabil?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24062) this is life válasza ledgeri (#24061) üzenetére


this is life
Ármester

Wp8.1-en gond mentes , w10m rs1-en lehetnek bugok hr utan, rs2-on mukodik a hr .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24063) ledgeri válasza this is life (#24062) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja és mi lesz, ha inkább w8.1 re térnék vissza? Ha oda nem megy, fog-e vissza?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24064) this is life válasza ledgeri (#24063) üzenetére


this is life
Ármester

Wp8.1-re csak wdrt-vel tudsz vissza menni ,ha 10-re mennel kesobb ,mindig az a kiindulasi alap,utana pedig 3 lepcsoben frissited rs2-re (laza 4-5 ora) .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24065) ledgeri válasza this is life (#24064) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ha a win10-hez a wdrt az alap, akkor nekem em fog menni, mert:[link]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24066) janeszgol válasza ledgeri (#24063) üzenetére


janeszgol
félisten

A kliens (Windows Phone Recovery Tools, bár már lehet nem ez a neve, sajnos most nem a saját gépemnél ülök) alapból csak a WP 8.1 (L640 esetében WP 8.1 GDR 2) verziót tudja visszaállítani. Ha később megint WM10-re fáj a fogad, akkor az áruházból kell leszedned a programot.
Látom SD problémáid vannak. Hát nem tudom, hogy a fenti akció megoldja-e a bajod. A Lumiák köztudottan finnyásak az SD-re. Én nem is használok ilyet, csak droiddal.

(#24067) this is life válasza ledgeri (#24065) üzenetére


this is life
Ármester

Viszont akkor wp8.1-re se tudod vissza allitani .. Masik geprol inditva a wdrt-t alaplapi usb-be dugva probaltad mar ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24068) ledgeri válasza this is life (#24067) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24069) this is life válasza ledgeri (#24068) üzenetére


this is life
Ármester

Meger gy probat illetve masik usb kabelt hasznalva ... Tobbnyire ilyn trivialis dolgokon hasal el a wdrt ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24070) ledgeri válasza this is life (#24069) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hmm, akkor egy program miatt kell szereznem egy komplett gépet, mert így kerek a világ... :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24071) ledgeri válasza this is life (#24069) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hardver kéne más alá, Windowsból egy másik példány, vagy csak egy másik gép virtuálisan, szóval ha átszervezem a jelenlegi configom, hogy telepíthesek egy új Wint, az már elég?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24072) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Windows mobile - 8.1 érdekelne, de bármelyik alapból: Mit pakol SD kártyára, azon felül ami rá van irányítva a beállításokban, vagy én rakom rá?

Azért kérdem, mert a tönkrement SD-met lehet küldeném vissza honkongba gariztatni.... :DDD

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24073) macilaci válasza ledgeri (#24072) üzenetére


macilaci
csendes tag

Pár éve a kártyámat hosszas próbálkozás után egy fényképezőgép kártyájához való szoftverrel tudtam leformázni. Sajnos a nevét már nem tudom, de szerintem érdemes keresgélni.

(#24074) gthomma válasza ledgeri (#24072) üzenetére


gthomma
senior tag

Hát ez segít.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#24075) ledgeri válasza gthomma (#24074) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi, de már, mikor csak csatlakoztatam a dolgot, már azt írja, hoy read-only. Utána meg semmit sem enged.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24076) novoszath


novoszath
senior tag

adott egy 640 xl RP koron es a fall creator update meg nem jott meg ra milyen koron erdemes atalni?

vagy mehet a levesbe mert nem lessz ra nagy frissites?? :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#24077) betegphiu válasza novoszath (#24076) üzenetére


betegphiu
senior tag

Te eddig hol jártál,már bocs ? :)
Csak a 550,650,950,xl, meg a hp elit,meg a 3Gigás windowsos telók kapják meg az FCU-t.
A többi marad ezen a sima WM10-en,amihez majd csak egy-két patch jön majd.

(#24078) email6 válasza novoszath (#24076) üzenetére


email6
tag

Nekem Fast Ringen jött csak le, RP-n nem akarta...

(#24079) eladohardver válasza novoszath (#24076) üzenetére


eladohardver
őstag

át kell szerkeszteni a telót 950 XL -re oszt jóvan. Katt

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24080) Joker88 válasza eladohardver (#24079) üzenetére


Joker88
őstag

esetleg utána vissza áll ( egy factory reset után ) a 640XL adataira,vagy marad az amire állítom ezzel a progival ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24081) betegphiu válasza Joker88 (#24080) üzenetére


betegphiu
senior tag

Wdrt-vel fog visszaállni. Hard resettel ,csak az adott verzió alapját teszi vissza. Jelen esetben alap RS3-ra. Elvileg..

[ Szerkesztve ]

(#24082) Joker88 válasza betegphiu (#24081) üzenetére


Joker88
őstag

de akkor végülis más gond nem lesz ha megcsinálom,ugye ? vagy esetleg vannak/olvashatóak más mellékhatások ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24083) eladohardver válasza Joker88 (#24082) üzenetére


eladohardver
őstag

asszem nálam gyári beállítás vissza állításával is vissza állt 640 XL-re.. vissza állítani ugyanígy manuálisan, ahogy a videon csak ki kell keresni mit kell be írni v felírni az original-t :D

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24084) betegphiu válasza Joker88 (#24082) üzenetére


betegphiu
senior tag

Nem hiába írták az FCU-t az erősebb vasakra. Szál,ha bugos lesz a telód,az most kivételesen,nem biztos,hogy az MS hibája.. :)

[ Szerkesztve ]

(#24085) tlac válasza eladohardver (#24079) üzenetére


tlac
nagyúr

650-re nem lenne jobb?
az is megkapja a legfrissebb frissítést és sokkal közelebb áll a 640-hez

(#24086) Joker88 válasza betegphiu (#24084) üzenetére


Joker88
őstag

na.. megcsináltam a fentebb linkelt videó alapján..
Majd " Factory Reset " ..

a szoftver visszaállt az RM-1062-1027-re.. vagyis a Lumia 640 XL-re.
de a W10 verziója 1709..

A Firmware pedig :

szerk1.: össze tudja hasonlítani valaki a normál W10-es szoftver adataival a névjegyet ?

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24087) eladohardver válasza tlac (#24085) üzenetére


eladohardver
őstag

Csak azt tudom amit már végig jártam... Nálam így műxik eddig semmi problem.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24088) betegphiu válasza Joker88 (#24086) üzenetére


betegphiu
senior tag

Ott van az összefoglalóban.

(#24089) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Még mindig próbálkozom WDRT-zni a stock, 8.1-es telómat, hogy legyen win10....
Egyfelöl lehet az, hogy tényleg win10 kellene a gépen legyen, hogy felmenjen a mobilra is?
Másfelöl letöltöttem a WPInternals progit. Felismerte a telóm, ott volt egy gomb, hogy boot in flash mode, amint kattintottam, már indult is újra abban a módban... Nem értem hogy akkor a WDRT miért kínlódik annyit...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24090) Attikusz


Attikusz
tag

Ezek a mobilos Windows utolsó harcosai

Nemrég vettem zöld hátlapot a telefonomra, még egy ok, hogy ne váltsak :D

eleje

hátulról

[ Szerkesztve ]

(#24091) Luck Dragon válasza Attikusz (#24090) üzenetére

Hajrá!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24092) Attikusz válasza Luck Dragon (#24040) üzenetére


Attikusz
tag

Kicsit már későn írok, de most kaptam vissza a L520-mat, ott sem frissül a csempe, 8.1 alatt, de belépve frissül az alkalmazás.

(#24093) Attikusz válasza Luck Dragon (#24091) üzenetére


Attikusz
tag

A zöld színű Nokia N8 után mindig arra vágytam, hogy legyen még egyszer zöld színű telefonom, kicsit megkésve teljesült az álmom. :)

Olyan unalmas már, hogy csak fekete, és arany színben lehet kapni telefonokat, mármint az olcsóbbakat, csak a P10-nél láttam zöld színt.

(#24094) Luck Dragon válasza Attikusz (#24093) üzenetére

Hát sajnos ez a trend.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24095) ateszm válasza Attikusz (#24090) üzenetére


ateszm
senior tag

Attiláknak ilyen "érdekes" az ízlésviláguk? (enyém dettó ugyanilyen) :D :D

(#24096) Luck Dragon válasza ateszm (#24095) üzenetére

Ezek szerint színes egyéniségek vagytok. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24097) Joker88 válasza Attikusz (#24090) üzenetére


Joker88
őstag

a linkelt cikkhez..

igaz, mert akinél látok Windows alapú telefont /bár egyre kevesebb az az ember / 10ből 8nál az említett olcsóbb telefonok egyike van..640(XL), 550 , 650..

és hogy ON legyek:
A múlt héten ugye felraktam azt az FCU-t a 640XL-re.. koppkopp semmi gond..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24098) betegphiu válasza Joker88 (#24097) üzenetére


betegphiu
senior tag

mondjuk aki direkt vesz 535-öt,vagy 550-et,azzal problémák vannak :) a 650 is egy kalap szar. 735 megeszi.. ;)

(#24099) samu2062 válasza ateszm (#24095) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nekem meg a narancs szín volt a kedvenc.A 640-emen matt narancs hátlap volt.
Ja és szintén "zenész."

[ Szerkesztve ]

(#24100) Joker88 válasza Attikusz (#24093) üzenetére


Joker88
őstag

nekem ez a kék fliptok vált be...

Ez sem túl gyakori :D

de ez a fajta Nilkin tok is van,de ezzel rohadt nagy a telefon :D

Kérdés :: kérdezték,hogy ha nem frissítjük a hivatalosan nem elérhető FCU-ra, akkor még kap frissítéseket havonta a telefonja vagy már nem ? 640-ről van szó..

In loving memory of Garrett Lockhart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.