Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Milestone2 válasza xhege (#9350) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék-lássék.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9352) Flexy90


Flexy90
senior tag

Nekem ma jelzett frissítést a telefon 5.8.20-ra! Működik az OTA.

Xiaomi Fan

(#9353) xhege válasza Milestone2 (#9351) üzenetére


xhege
addikt

:R

(#9354) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megint tré hír, bár előre borítékolható volt.
Xiaomi is kiadta, hogy mely készülékek kapnak majdan Android M alapot.

Kérdés mennyire hivatalos az infó, vagy csak a cikk szerzője tippelgetett.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9355) Csóró™ válasza Milestone2 (#9354) üzenetére


Csóró™
senior tag

Én már egy STABIL MIUI 7 + Android L párosnak is örülnék. :U

(#9356) GoldhandRent válasza Csóró™ (#9355) üzenetére


GoldhandRent
őstag

V7-el hogy vagytok ? Én a Globalt raktam fel, MUZSIKA (gyári) alkalmazás fc-vel leáll.. GMAIL is b@szakodott, azt a frissítése megoldotta. :W
Magyaron írták, hogy az ELŐRE BEÁLLÍTOTT TÉMÁK nem működnek, ezért mentem GLOBALRA. Globalban meg a THEMES (megnyitja a netes vacakot) nem tölt be semmit.... Most akkor hogy is van ez ?! :F :DD

-

(#9357) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9356) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy hogy a Globalnak sajnos két változata van kint (MIUI7) az egyikben benne van a 4 téma és működik is (legalább is nekem működött az 5.8.20-asban) a másikban nincs benne (5.8.22, 5.8.24, 5.8.27) Gondolom az egyik a dev a másik a public, vagy a fene tudja, mert nem foglalkozom a globallal (tudok angolul, csak foglalja a helyet a sok felesleges nyelv.) meg aztán mégis csak a china ROM az eredeti, azt csinálják maguknak...ebben is megy a 4 téma...(mondjuk nem olyan szépek, hogy sírjak értük...), továbbra sem működik a Videonévjegy (szerintem az egyenlőre csak kínában működik), és továbbra sem kapta meg senki a beharangozott MUSE design applikációt.

Másik téma, hogy a Redmi Note 2014 az előző táblázaton, sajnos a 4G telefont takarja, tehát a 3G biztosan nem kap. Ezt közben közölték velem az XDA-n.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9358) tami92 válasza Milestone2 (#9354) üzenetére


tami92
aktív tag

Ez a táblázat elég vicces szerintem Ránk nézve. Nem hogy Marshmallow-ot nem kapunk de még gyári Lollipop se lesz.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#9359) Milestone2 válasza tami92 (#9358) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahogy mondod...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9360) GoldhandRent válasza Milestone2 (#9357) üzenetére


GoldhandRent
őstag

köszi a linkeket !

Tegnap is volt egy update, annak sehol sem találom a dlinkjét.
Azt tudod esetleg, hogy MIUI_HU mikor fog frissülni ? (asszem a 20-as a legfrissebb téma nélkül)
köszi

-

(#9361) Csóró™ válasza Milestone2 (#9359) üzenetére


Csóró™
senior tag

Én már egy sima 4.4-el is kiegyeznék, csak stabil legyen. Nem hiszem el, hogy év eleje óta nem sikerül már kiadni egy épkézláb ROM-ot, amivel senkinek sincs különösebb nyűgje :o

(#9362) tolvaj! válasza Csóró™ (#9361) üzenetére


tolvaj!
őstag

"Nem hiszem el, hogy év eleje óta nem sikerül már kiadni egy épkézláb ROM-ot, amivel senkinek sincs különösebb nyűgje :o"

Szólj, ha a google-nek sikerül....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9363) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9360) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ma 08.28, tegnap 08.27...a tegnapi ROM-ot linkeltem...nem tudom mit hiányolsz...keressem meg Neked csak az OTA fájlt? Csak OTA

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9364) Csóró™ válasza tolvaj! (#9362) üzenetére


Csóró™
senior tag

A V5 / V37 úgy 10 hónapig futott a telefonon, semmi gondom nem volt vele. Ha korábban össze tudtak dobni egy ilyen romot, akkor most is össze dobhatnának már egyet.

Ez nem csak az én véleményem, elég sokan bólogattak már a erre :K

[ Szerkesztve ]

(#9365) Kornel válasza Csóró™ (#9364) üzenetére


Kornel
veterán

Nekem v5 van fent most is.
Ez a szerencseje, mert reg ledobtam volna a 10-rol ha ilyen hibakat produkal a "szep" kijelzo melle.

(#9366) tolvaj! válasza Csóró™ (#9364) üzenetére


tolvaj!
őstag

A 37-es stabilabb volt, mint egy átlag android, de nem volt hibátlan. Olyan nincs, hogy valami tökéletes legyen! Valami perverz örömüket lelik a programozók a perzsa foltok elhelyezésében, vagy csak egyszerűen trehányak....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9367) Csóró™ válasza tolvaj! (#9366) üzenetére


Csóró™
senior tag

Igaz, nem volt hibátlan, de a mostaniaknál jobb volt. Amúgy tök jó, hogy gőz erővel fejlesztik a ROM-ot, teszik bele az újdonságokat, de így sose lesz még V5 szintű sem, hisz egyszerre fejleszteni, meg hibákat javítani elég nehéz, pláne, hogy az új fejlesztésekben is lesznek hibák :U

(#9368) McReay válasza Csóró™ (#9367) üzenetére


McReay
aktív tag

A programozás és a versenyszféra már csak ilyen! :U

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9369) Milestone2 válasza Csóró™ (#9367) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Főleg hogy már nem (is csak) MIUI7-ben gondolkoznak...

De ne menjünk a jövőbe. Jónak mondható volt a 37-es, fejlesztéskènt kijöttek két szörnyszülöttel, a 40-es meg a 42-es ki a fenének hiányzott?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9370) Csóró™ válasza McReay (#9368) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem mindenhol... LibreOffice, Debian ... Egy rakás gyártó van ahol elérhető egy stabil kiadása a programnak ,ami időnként további bugfixeket is kap, hogy még stabilabb legyen, és egy development kiadás, amiben benne vannak az újítások, de cserébe még nem annyira stabil...

De fölöslegesen koptatom a billentyűmet, ez van, ezt kell (nem kell) szeretni. ;]

(#9371) MolnarZolee válasza Milestone2 (#9369) üzenetére


MolnarZolee
tag

A 40 mivel volt rosszabb a 37-nél?

(#9372) Milestone2 válasza MolnarZolee (#9371) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem nem volt stabil (abb)....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9373) MolnarZolee válasza Milestone2 (#9372) üzenetére


MolnarZolee
tag

Szeretnék csinálni egy mentést a v5-ről is, ezért érdekelne, hogy melyik verziót érdemes feltenni ehhez. A 37-nek és a 40-nek is volt több magyar nyelvű változata?
Hivatalos helyen csak a v40-t találtam.

[ Szerkesztve ]

(#9374) Milestone2 válasza MolnarZolee (#9373) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát erre konkrétan nem tudnék válaszolni, csak az emlékeimre hagyatkozva, ha jól emlékszem a miui.hu csak 37.0-ból készített. A 40.0-ból meg a 42.0-ból talán volt global vagy xiaomi.eu változat, ami tartalmazott magyar nyelvet is, de én már egyikből sem rendelkezem ROM-mal...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9375) tolvaj! válasza Milestone2 (#9374) üzenetére


tolvaj!
őstag

A miui.hu letöltéseknél pont a 40-es az utolsó V5. :)
A 42-est ha jól emlékszem messziről elkerülték - és rajtuk kívül még sok rajongói oldal.....

Molnarzolee

Nekem még megvan - aranytartalék miatt- a V5-37-es. Ha kell feltornázom egy tárhelyre és linkelem.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9376) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Látod, ennyire nem foglalkoztam már akkoriban a v5-tel...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9377) MolnarZolee válasza tolvaj! (#9375) üzenetére


MolnarZolee
tag

Jöhet, köszönöm szépen!

(#9378) tolvaj! válasza MolnarZolee (#9377) üzenetére


tolvaj!
őstag

V5-37_4.2.2

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9379) Csóró™


Csóró™
senior tag

Van aki a Vagyula féle 5.8.27-es ROM-ot feltette már? Ma reggel csináltam egy szűz installt, és folyamatosan megszakad a WIFI kapcsolat :F

Nézegette, állítgattam, de nem javul... [Chanelog] azt írja:
"Fix - Sometimes, WiFi could not be scanned or connected" -- Elvileg javítva lett ez a hiba, nekem még se akar menni. :(

Esküszöm, ha még a WIFI-t se tudom rendesen használni, vissza teszem a V5-öt, azon legalább ment minden, a fejlesztőket meg ölelje meg a medve most-már! :((

(#9380) MolnarZolee válasza tolvaj! (#9378) üzenetére


MolnarZolee
tag

köszönöm szépen!

(#9381) Milestone2 válasza Csóró™ (#9379) üzenetére


Milestone2
nagyúr

2 napig fenn volt nálam tesztelni, nekem egyszer sem dobta el a wifit...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9382) Flexy90 válasza Csóró™ (#9379) üzenetére


Flexy90
senior tag

Nekem ezzel semmi bajom: 5.8.20
Ha jól emlékszem akkor ez a multis verzió nem a vagyula féle. Ota még nem jelzett a 27-re.

Xiaomi Fan

(#9383) tolvaj! válasza Csóró™ (#9379) üzenetére


tolvaj!
őstag

20 percig bírták az idegeim.... Tegnap ennyit volt fent és a wifi volt a legkisebb bajom vele, pedig szűz volt nekem is.... Ha használható V7 kell, akkor 08,20.

MZ

Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9384) Csóró™ válasza Milestone2 (#9381) üzenetére


Csóró™
senior tag

De akkor mi a fax van? Friss telepítést csináltam csak, ráadásul a te [leírásod] alapján szoktam. Egy friss telepítésnél mi baj lehet? Nem értem, de lassan azt érzem nem akarom a MIUI-t :U

(#9385) Csóró™ válasza tolvaj! (#9383) üzenetére


Csóró™
senior tag

Oké, nekem is elég volt ennyi belőle. Kösz az infót, még annyit árulj el, hogy Vagyula féle, vagy Global?

Holnap kipróbálom, ma már nem merem feltenni, mert félek a Qkában landolna a telefon :K

(#9386) Milestone2 válasza Csóró™ (#9384) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudok válaszolni...
Mindenhol van valami hiba.
Ez a ROM is nagyon tetszik, most már 3G-re is van.
De mindegyikben van valami hiba.
Tökéletessel még nem találkoztam.
Igen-igen a v37.0 az volt, de mégsem, mert az meg nem volt kompatibilis a MiBand-dal...pl...
Egyébként Qka a becenevem...jöhet.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9387) Csóró™ válasza Milestone2 (#9386) üzenetére


Csóró™
senior tag

:DDD Biztos nem dobom ki, ahhoz túlzottan meg vagyok vele elégedve, csak nem értem, hogy lehet nálam olyan hiba, ami másnál nincs ugyan ennél a ROM-nál. Mind1, ez Murpy törvénye ;]

(#9388) tolvaj! válasza Csóró™ (#9385) üzenetére


tolvaj!
őstag

Mivel lusta vagyok egy jó ideje csak vagyula romot használok.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9389) addamka


addamka
őstag

Xiaomi.eu-s 8.27-ben nem láttam még wifi dobást, ez 100%, mert a home made kamerarendszerem bekapcsol, ha nincs fent egyikünk telefonja se wifin, aztán mivel az enyém dobozba pihen, csak asszonyé van fent :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9390) Csóró™ válasza tolvaj! (#9388) üzenetére


Csóró™
senior tag

OK, kösz mindenkinek, holnap felpróbálom rá a Vagyula féle 5.8.20-at (Bár úgy látom egyedül nálam xaraxik a Wifi az 5.8.27-nél :(( ).

(#9391) tolvaj! válasza Csóró™ (#9390) üzenetére


tolvaj!
őstag

Írtam, hogy nálam is.... Csak nekem az volt a legkisebb bajom vele.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9392) Flexy90 válasza Csóró™ (#9390) üzenetére


Flexy90
senior tag

Próbáld meg a multis romot. :)

Xiaomi Fan

(#9393) GoldhandRent válasza Csóró™ (#9390) üzenetére


GoldhandRent
őstag

wifi power off -> on
lehet megoldja, nálam egyszer volt ;)

-

(#9394) tami92 válasza Csóró™ (#9390) üzenetére


tami92
aktív tag

Nekem a 8.20as verzióban az a problémám hogy elfelejti az ébresztő hangot és ismeretlent csengohangot ír. Multheten volt belőle gondom (értsd. Elaludtam, elkestem melóból)

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#9395) Csóró™ válasza GoldhandRent (#9393) üzenetére


Csóró™
senior tag

Megoldja egy időre, de aztán megint KO. Nem is értem, van amikor 1 percig se megy, tegnap este viszont egy Real Racing 3-at fel tudtam tenni WIFI-vel, ami vagy 900 MB. Ezt leszámítva amúgy jó minden (eddig), szóval lehet együtt élek vele, amíg nem javítják ki.

De kösz a tippeket mindenkitől.

(#9396) tolvaj! válasza Csóró™ (#9395) üzenetére


tolvaj!
őstag

Esetleg ha telekom neted van, az adsl modem amit adnak (főleg a zte) behülyül. Indítsd újra a modem/routert, illetve ha bgn-n van, vedd vissza csak bg-re.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9397) Csóró™ válasza tolvaj! (#9396) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem telekom, de azért kipróbálom, ha haza érek, hátha. :R

(#9398) Csóró™ válasza Csóró™ (#9397) üzenetére


Csóró™
senior tag

És tényleg azzal lesz a gond, munkahelyi AP-ről nem vág le, szóval vissza az egész, fasza a ROM .

(#9399) kexjocy válasza Milestone2 (#9386) üzenetére


kexjocy
csendes tag

A linkelt rom-ban milyen hibával találkoztál?

(#9400) Milestone2 válasza kexjocy (#9399) üzenetére


Milestone2
nagyúr

BT fülesemmel nem kompatibilis...
Egyébként pöpecnek tünt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.