Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9500) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az a kérdés, hogy GLOBAL ROM-ot, miui.eu GLOBAL ROM-ot, vagy miui.hu GLOBAL ROM-ot használsz?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9502) Veatta válasza Milestone2 (#9499) üzenetére


Veatta
aktív tag

Hali!

Tudnál egy linket dobni, hogy mi a teendőm ha v40-es romról frissítenék? (természetesen szájbarágósat)

Előtte szeretnék egy biztonsági mentést is ami az Imeit, és inden egyebet ment,ami egy esetleges visszaállításhoz kellhet.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#9503) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9500) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hivatalos GLOBAL 5.9.17

miui.eu ROM-ot már linkeltem.

miui.hu ROM még készül az 5.9.17

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9504) Milestone2 válasza Veatta (#9502) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Első lépésként olvasd el ezt meg ezt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9505) Veatta válasza Milestone2 (#9504) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszönöm a gyors választ! Nagyon hasznos!

(#9506) Milestone2 válasza Milestone2 (#9503) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hibás linket adtam a hivatalos GLOBAL 5.9.17-hez ez a jó....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9507) Milestone2 válasza Veatta (#9505) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Annyi még, hogy azóta "fejlődött a világ", most már inkább a 2.8.7.0 recovery ajánlott ha recoveryt is cserélsz.
Ha nem cserélsz akkor a MiRecovery-vel is simán fel tudod tenni a a miui7-et.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9508) piglet76 válasza Milestone2 (#9507) üzenetére


piglet76
tag

Annyit kérdeznék ezzel kapcsolatban, hogy ha verziót váltok (v5 -> v7) tiszta telepítéssel, és nem szeretném cserélni a recoveryt, akkor nyugodtan használhatom a nálam jelenleg fent lévő 2.8.6.0-t?

(#9509) Milestone2 válasza piglet76 (#9508) üzenetére


Milestone2
nagyúr

2.8.6.0 szerintem jó kell legyen....csak tényleg tiszta legyen az a telepítés!....ha netán mégse menne....akkor 2.8.6.0 alól 2.8.7.0.zip telepítés, reboot recovery, ROM telepítés, 2.8.7.0 alól 2.8.6.0.zipből vissza, reboot...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9510) piglet76 válasza Milestone2 (#9509) üzenetére


piglet76
tag

:R
A te leírásod alapján csináltam anno a v6-ra váltást, csak az nem jött be, mert baromira merült nekem a telefonom, így visszatértem a v5-re. Remélem most sem lesz gond a telepítéssel. :)

(#9511) Milestone2 válasza piglet76 (#9510) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem ha egyszer ment, akkor menni fog. A kerékpározást sem felejted el, ha évekig nem csinálod akkor sem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9512) piglet76 válasza Milestone2 (#9511) üzenetére


piglet76
tag

:D
Nem így értettem, hanem, hogy simán felmegy, minden őszülést, és gyöngyöző homlokot kiváltó esemény nélkül. :DDD

(#9513) Csóró™ válasza piglet76 (#9512) üzenetére


Csóró™
senior tag

Simán fel fog. Én is V5-ről váltottam V7-re, a leírása alapján és csont nélkül ment.

Az aksiról meg annyit, hogy érezhetően tovább bírja, mint V5-nél... Először azt hittem rosszul mutatja az aksi szintet, de nem, tényleg tovább bírja most.

(#9514) piglet76 válasza Csóró™ (#9513) üzenetére


piglet76
tag

Köszi, minden vélemény jól jön!
Te melyik TWRP-t használtad a művelethez?

(#9515) Csóró™ válasza piglet76 (#9514) üzenetére


Csóró™
senior tag

[2.8.6.0]

3 hete váltottam V7-re, akkor az 5.8.27-es (miui.hu) ROM csont nélkül felment.

(#9516) piglet76 válasza Csóró™ (#9515) üzenetére


piglet76
tag

Köszönöm! :K

(#9517) Csóró™ válasza piglet76 (#9516) üzenetére


Csóró™
senior tag

:R Sok sikert hozzá!

(#9518) McReay válasza Milestone2 (#9509) üzenetére


McReay
aktív tag

2.8.7.0-hoz tudsz esetleg linket adni?
2.8.6.0-át használom, de ha az újabb jobb, akkor inkább azt használnám a továbbiakban.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9519) Milestone2 válasza McReay (#9518) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Adok. De ugye tudod. Más helyre, más metódus szerint csinálja a mentést. Így a két recovery mentései nem kompatibilisek egymással.

2.8.7.0

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9520) molnardenes válasza Csóró™ (#9515) üzenetére


molnardenes
tag

Na, te is valtottal vegul? Mint az egyik legnagyobb szkeptikus, vegul is mi a velemenyed a v7-rol? Van olyan stabil es kiforrott, mint a v5/37 volt. En meg mindig nem valtottam, de ha mar te is azt mondod, megeri, raszanom magam. Koszi elore is a valaszod.

(#9521) Csóró™ válasza molnardenes (#9520) üzenetére


Csóró™
senior tag

:DDD Való igaz, nagy kritikusa voltam a Béna... az az BÉTA ( ;] ) V6-nak, de elegem lett a stabil ROM várásából, így gondoltam teszek egy próbát, szóval feltettem az 5.8.27-es ROM-t. Heti OTA-kat nem pakolom fel, ez a ROM így jó nekem, majd újabb fél év múlva újra rakom az egészet (talán addigra lesz stabil is belőle ;] .
Annak örülök, ha számít a véleményem, annyit tudok mondani, hogy nem bántam meg.
Sok újítás / javulás van benne, ami nekem nagyon tetszik, pl:

- Régebben a wifi-met nem tudtam a ház másik végéből fogni, most meg elég stabilan veszi a jelet.
- Aksi érezhetően tovább bírja, mint régen.
- Apróság, de nagyon tetszik, hogy bár a kijelző 1 perc után elalszik, ha pl. stopperezek, akkor nem sötétedik el (V5-nél 1 perc után elsötétült)... és egy rakat hasonló kis újítás / okosság van.

Ami annyira nem tetszik:
- GPS mintha nehezebben találna magára. Régen 10-ig se számoltam megtalálta a pozíciót, most azért néha 1 percig is mókol...
- Néha hülyéskedik a wifi... azt írja, hogy kapcsolódva, de még sincs net... Erre egy wifi off/on megoldás...

Összegezve: Jó a V7, sok okos újítást tartalmaz, de addig biztos nem lesz olyan Stabil, mint a V5 / V37, ameddig párhuzamosan hibákat javítanak és új fejlesztenek pakolnak bele.

Remélem segítettem dönteni! :R

(#9522) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Bocs nem teljesen idevág a dolog ,de ezt a topikot követem rendszeresen. A feleségemnek rendelnék egy Redmi-t ,azt írják hogy angol,és kínai nyelv. Magyar nyelvet rá lehet pakolni hogy minden flottul menjen rajta?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#9523) Mr X válasza Dan-szan (#9522) üzenetére


Mr X
veterán

Rá lehet, van erre us multilang és miuihu rom.

(#9524) Csóró™ válasza Dan-szan (#9522) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia, miui.hu-ról tudsz hozzá tölteni ROM-ot, abban biztos van magyar nyelv ;]

[Innen] töltheted le. Kiválasztod melyik Redmi 2-es van nektek és letöltöd a ROM-ot, majd Milestone2 percíz [leírása] alapján telepíted.

[ Szerkesztve ]

(#9525) Dan-szan válasza Csóró™ (#9524) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Nagyon köszönöm neked és Mr X-nek a válaszokat! :R

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#9526) molnardenes válasza Csóró™ (#9521) üzenetére


molnardenes
tag

Koszi :)

(#9527) ggeleven


ggeleven
őstag

Eddig nagyon meg voltam elégedve a telefonnal, de most nagyon kiszúrt velem. Betettem az egy új, szgépben már formázott SD-t és bekapcsolás után feldobta, h formázzam le a telefonban is. Leokéztam, erre meg újraindult és egy full szűz ROM fogadott. :W
Most szórakozhatok mindennek a visszaállításával és csak bízhatok benne, hogy minden meg is lesz...Baromi jó, köszi Xiaomi... :W :W

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9528) Milestone2 válasza ggeleven (#9527) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A full szǔz ROM meg szokta kérdezni -már ha be van állítva felhõmentés- hogy visszaállítsa e onnan az elõzõ állapotot? (Mondjuk játékok pályamentésére nem jó)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9529) tolvaj! válasza Milestone2 (#9528) üzenetére


tolvaj!
őstag

Meg sok más alkalmazás mentésére és visszaállítására sem....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9530) ggeleven válasza tolvaj! (#9529) üzenetére


ggeleven
őstag

Be volt kapcsolva igen és sikeresen elkezdett visszaállítani egy 7. havi mentést...hát sokra nem megyek vele...Ugrott pár heti Fallout Shelter pl, na meg minden finomhangolás is.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9531) Mr X válasza ggeleven (#9530) üzenetére


Mr X
veterán

A Fallout Shelter a belső tárolóra rakja a mentéseit. Ha azt nem formáztad, akkor a rendszer flashelése után, a játékot telepítve ott lesz a mentésed a vault list menüpont alatt.

(#9532) ggeleven válasza Mr X (#9531) üzenetére


ggeleven
őstag

Ez jó tipp volt, köszi! Megmaradt a 182 emberes falum! :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9533) McReay válasza Milestone2 (#9519) üzenetére


McReay
aktív tag

Tudom, hogy más.
Köszönöm szépen a linket!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9534) gubabela


gubabela
senior tag

Sziasztok!
Másnak is lassan töltődnek be/le a témák vagy csak nálam csinálja? v5_37 multi van fent.

(#9535) Csóró™ válasza gubabela (#9534) üzenetére


Csóró™
senior tag

8 hónapig használtam a V5 / V37-es ROM-ot, most 3 hete V7 / 5.8.27 van fent. Mind a kettővel csiga lassan tölti be / tölti le a témákat. Biztos nem a NET-el van gond, a cégnél Gigabytes optikai hálózat van, mégis lassú.
Valószínűleg elfáradnak a csomagok mire ideérnek Kínából, ezért jönnek lassabban. ;]

(#9536) gubabela válasza Csóró™ (#9535) üzenetére


gubabela
senior tag

Köszi, akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálam szórakozik.

[ Szerkesztve ]

(#9537) Weeman1 válasza Csóró™ (#9535) üzenetére


Weeman1
veterán

Lassú sajna a kínai szerver.
Én Note 3-nál is tapasztaltam.

Xiaomi 11T Pro

(#9538) Csóró™ válasza Weeman1 (#9537) üzenetére


Csóró™
senior tag

Bizonyosan, bár annyira engem nem vág földhöz, mindenből az alapot használom, csak egyszer felmentem megnézni mégis mi a kínálat, de hamar ráuntam a homokórára :DDD

(#9539) khorvat


khorvat
senior tag

Egy gyors kérdés, hol lehet a telefonban beállítani, ha lehet ilyet, hogy mind2 SIM kártyán el legyen küldve hívás indításkor a saját számom, most az egyik küldi a másikat pedig privátnak írja ki a fogadónál?

(#9540) Milestone2 válasza Csóró™ (#9538) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akit nagyon érdekel, minden héten a legjobb témák letölthetõk a miui oldaláról is (onnan gyors a letöltés) és telepíthetõ a letöltésbõl.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9541) olta válasza khorvat (#9539) üzenetére


olta
aktív tag

Beállítások-> Hívásbeállítások -> Hívásazonosító

(#9542) khorvat válasza olta (#9541) üzenetére


khorvat
senior tag

Köszönöm, csak nincs előttem a teló és kérdezték SOSbe.

(#9543) Csóró™ válasza Milestone2 (#9540) üzenetére


Csóró™
senior tag

Engem annyira nem mozgat, de mindenképp hasznos infó!

(#9544) GoZoL válasza Milestone2 (#9540) üzenetére


GoZoL
senior tag

Hiba: Nem hivatalos forrásból letöltött téma nem támogatott. Hol lehet kikapcsolni?

(#9545) Milestone2 válasza GoZoL (#9544) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kínai szemétség...
A letöltött témák módosított ROM-ra (miui.hu például) nem telepíthetők.
Csak a hivatalos ROM-okra.
Mindig elfelejtem, hogy én Unicom-on vagyok, nekem több mindent enged a rendszer, mint a módosított ROM-okon...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9546) GoZoL válasza Milestone2 (#9545) üzenetére


GoZoL
senior tag

:)
A témáknál megkerestem és telefonnal töltöttem le. Így engedte alkalmazni.

(#9547) MolnarZolee


MolnarZolee
tag

Sziasztok! Használ valaki wsm tools-t v7-en? Ha igen, milyen modulokkal?

(#9548) 105kacsa


105kacsa
őstag

Hali
Aki Multi ROM-ot használ az megnézné hogy van e a választható nyelvek között német (MULTI 5.9.17 verzióban) mert a xiaomi.eu_multi_lcsh92_wet_jb9_5.9.17_v7-4.4 portolt verziómban nincs
Köszönöm

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#9549) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Az elmúlt héten ha a gyári böngészőben keresek google-ba akkor kifagy a böngésző. vkinek ötlet? (V5; v37)
A nem gyári böngészővel megy csak zavar a dolog, h 1 év után mi történt a gyári böngészővel.

(#9550) Csóró™ válasza Sir Sparrow (#9549) üzenetére


Csóró™
senior tag

Amit használsz az elkopik, elromlik egy idő után... Számítógépnél is előfordul, hogy egyszer csak egy program elkezd hülyéskedni.

Ha más böngészővel elvagy, ne foglalkozz vele, más különben egy ROM újra telepítést tudok javasolni, de akkor már kipróbálhatnád a V7-et, már eléggé használható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.