Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) molnardenes


molnardenes
tag

Sziasztok!
Mekkora a felső határa a telefon sd kártya kezelésének? Azt tudom, hogy hivatalosan 32GB, de mintha már olvastam volna olyan tapasztalatokról, ami szerint 64GB-os, sőt 128GB-os kártya is megy benne. V5 37-es rom fut az enyémen, ha ez számít. Előre is köszi a válaszokat.

(#9302) mszl válasza molnardenes (#9301) üzenetére


mszl
aktív tag

Hello!

SAMU 64GB nálam OK.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#9303) vipviform


vipviform
senior tag

Sziasztok!

Mindenkinek! Néhány hsz-el korábban írtam, hogy tégla lett a kedvencem /Redmi Note WCDMA/ Miután azonnal kellett egy teló, gondoltam, hogy valami ócccssó jó lesz átmenetileg. Vettem 25 k- ért a Tescoban egy ope3dott "nudlit" Innentől megváltozott a szemléletem. Rajta van már a MIUI v6 simán, tök jól dolgozik. Nem azért írtam, hogy bárki kedvét elvegyem, de mégis. A kamerán kívül minden fullos, gyors tökéletes netre, telefonálásra. Ha nincs több pézed, és szeretnéd a MIUI érzést, akkor ez egy jó alternatíva. :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9304) vipviform


vipviform
senior tag

És még valami, semmi extrát nem kívántam ettől a telótól. Ennek ellenére nagyon kellemes vas. A v6-tal kifejezetten extra élményt ad. Biztos, ha újra sok pénzem lesz visszalépek az eredeti márkához, de pillanatnyilag ez meglepően jól teszi a dolgát. Kb. 3 három perc volt a rom csere a v6-ra, ehhez az árhoz ez egyszerűen fantasztikus...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9305) McReay válasza vipviform (#9304) üzenetére


McReay
aktív tag

Örülök az örömödnek (munkatársnak is ilyen van, ő is szereti), de az ilyet máskor OFF-ba, mert a MIUI-n kívül semmi köze a topichoz.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9306) Csóró™ válasza vipviform (#9303) üzenetére


Csóró™
senior tag

Jó, hogy írtad, de [Ez a specifi] az én kedvemet nem veszi el :K
Ha választanom kellene, hogy 4 * 1,3 GHz + 1 GB RAM + 4,5" + V6, vagy 8 * 1,7 GHz + 2GB RAM + 5,5" + V5 , nem sokat gondolkodnék. De gyors megoldásnak mindenképp jó :R

[ Szerkesztve ]

(#9307) Csóró™ válasza molnardenes (#9301) üzenetére


Csóró™
senior tag

Elvileg simán megeszi a 64 GB-os MicroSD-t a V5 alatt is. Ha esetleg alapból nem tud vele mit kezdeni, számítógépen formázd meg a kártyát FAT32-re, és úgy tedd a telefonba. Személyesen még nem próbáltam, nekem a 32 GB is sok, de rengeteg fórumon írták, hogy ezzel a módszerrel megy.

A 128 GB-ra nem fogadnék, ha nagyon kéne hely, vegyél egy külső winyót, és OTG-n keresztül dugd rá :DDD

(#9308) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.
Vettem hozzá egy oldalra nyithatós tokot és szeretném, ha jól működne. Eddig két programot találtam itt a topikban. A Smart Screen Pro volt eddig a legjobb, de hiába csak annyit állítok be, hogy a tokra reagáljon (Smart Cover) csak, sokszor mozgatásra, érintésre is bekapcsol. Meg arról nem beszélve, hogy többször is kikapcsolja magát, pedig még az automatikus indulás is be van kapcsolva. Viszont amikor jól működik akkor nagyon kellemes használni. Egy kalibráció esetleg segítene?

Üdv, Dávid

(#9309) Uckz


Uckz
tag

Sziasztok!

Valaki tudna adni egy linket adni a 5.8.22-es v7-hez egy linket? Se miui.hu-ról, se a hivatalos oldalról nem tudom letölteni. :(

(#9310) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Tudnom kéne mit szeretnél letölteni. Miui.hu-n 5.8.20-t látok. Globalból megjelent 5.8.24, Unicomból is. De ma Nagyon terheltek a szerverek kínában. Az itthonit nem értem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9311) molnardenes válasza Csóró™ (#9307) üzenetére


molnardenes
tag

Köszi a válaszokat. Igazság szerint épp a telefont szeretném külső vinyóként használni. A laptopom ssd-je kezd határon lenni, külső vinyót nem akarok magammal cipelni állandóan, így jött az ötlet, hogy beletolok fixen egy 64-es vagy 128-as sd kártyát a kártyaolvasójába kiegészítésnek. Innen meg már csak egy lépés volt tovább gondolni, hogy akkor mindjárt a telóba kerüljön a kártya, hiszen ott még hasznosabb lenne, amikor épp nincs rá szüksége a laptopnak.

(#9312) Csóró™ válasza molnardenes (#9311) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem rossz az elgondolás, én még külső winyónak nem használtam a telefont, de biztos jó lesz.
Majd írd meg a tapasztalatokat! :K

(#9313) Flexy90 válasza molnardenes (#9311) üzenetére


Flexy90
senior tag

Szoktál rá/róla rendszeresen másolni? Hála az android mtp módnak retek lassú az egész, nekem percekig tölti be a fényképeket gépről, igaz több mint 1000 van, de ez akkor is gáz. Régen amikor még lecsatlakoztatta a kártyát a telefonról, amikor összedugtad géppel (usb mass storage mode) sokkal gyorsabb volt, de azt már nem támogatja ez az android... :(

Xiaomi Fan

(#9314) molnardenes válasza Flexy90 (#9313) üzenetére


molnardenes
tag

Koszi, ez nagyon hasznos valasz, el is donti a kerdest.

(#9315) tolvaj! válasza molnardenes (#9314) üzenetére


tolvaj!
őstag

Csak hogy még nehezebb legyen:

Telepítsd az USB mass storage programot a playről és engedélyezd a root jogot. Lehet kelleni fog busybox is mellé és máris kezeli a telefon usb csatlakozáskor a kártyát adattároló módban. Ha ez megvan, akkor már csak a kártyán múlik a sebesség. Ha olcsón akarsz jó kártyát, akkor pedig ebay-en keresd sinceritytrading-et.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9316) Flexy90 válasza tolvaj! (#9315) üzenetére


Flexy90
senior tag

Neked melyik működik KitKat alatt? Mert én amit eddig próbáltam az egyik sem, így fel is adtam már..
V5-el még működött (4.2) vmelyik, de V6-al (4.4) már nem.. :(

Xiaomi Fan

(#9317) trafóóó


trafóóó
tag

Felraktam ezt a V7 5.8.20 mert ami volt V6 5.8.6 arra folyamatosan azt kaptam ha frissíteni akartam valamit hogy nincs elég tárhelyem pedig 1.39Gb helyem van.
Sajnos pont ugyanott tartok mert nem oldotta meg.
Valaki valami ötlet mert kezdem elveszteni azt a kicsi türelmem is.
Köszönöm.

(#9318) tolvaj! válasza Flexy90 (#9316) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nekem nincs fent egyik sem, mert wifit használok adatátvitelre. Az szomorú, ha KK alatt már nem megy az átállítás..... :(

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9319) Milestone2 válasza trafóóó (#9317) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Install Mobiluncletools a GPlayról.
Engedélyezed a root jogot Neki.
Mobileuncletoolssal recovery-t cserélsz.
Recoveryben system backup.
Recoveryben format system, format data.
Reboot recovery.
Install new ROM.
(Install Gapps, install SuperSU, install uboot ha kell)
Reboot. Az esetek 99%-ban öröm, új ROM "belakása".

Vagy valamelyik Toolssal PC-rõl Telefon újrarakása...

De azt hiszem Neked írtam a másik fórumon...is.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9320) trafóóó válasza Milestone2 (#9319) üzenetére


trafóóó
tag

Igen ,köszönöm.

(#9322) fornettisuti válasza xhege (#9321) üzenetére


fornettisuti
veterán

eltevedtel, ez nem a hardverapro, ez itt tilos!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9323) xhege válasza fornettisuti (#9322) üzenetére


xhege
addikt

Ezt nem tudtam, elnézést érte.

(#9324) Milestone2 válasza fornettisuti (#9322) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ennyit azért el szoktunk tǔrni. Mondjuk elég lett volna hogy eladó minden más privátban.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9325) molnardenes


molnardenes
tag

Köszi mindenkinek a válaszokat és tippeket. Megrendeltem egy 64GB-os micro sd kártyát a javasolt sellertől. Aztán majd meglátjuk, hogyan lesz használhatóbb: gépben vagy telefonban.

(#9326) Csóró™ válasza molnardenes (#9325) üzenetére


Csóró™
senior tag

Aztán majd várjuk az élménybeszámolót, PRO / CON tapasztalatokat :K

(#9327) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok!

Tanács kellene. Tegnap vettünk egy ilyen telefont, használtan. 11. hóig van garanciája.
Ma rádugtuk a töltőre. Azt vesszük észre, hogy néha előugrik a kijelzője. Ilyenkor ugye mutatja a töltöttségi állapotot. Aztán elsötétedik a kijelző, majd egy idő után ismét visszajön.
Ez normális, vagy van valami gondja a telefonnak?

(#9328) sziku69


sziku69
senior tag

Még egy kérdés.
Van ehhez a telefonhoz olyan tok amelyiknek az elejét rá lehet hajtani a kijelzőre? Használ valaki ilyet?

(#9329) fornettisuti válasza sziku69 (#9328) üzenetére


fornettisuti
veterán

flip tokra gondolsz?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9330) trafóóó válasza sziku69 (#9327) üzenetére


trafóóó
tag

Nekem is volt ilyen probléma nálam a kábel volt a hibás.Próbáld ki másik kábellel.
Flip tok

[ Szerkesztve ]

(#9331) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Sziasztok valaki használja az okos lottó alkalmazást? miui v7 alatt fc vel kilép, alkalmazást töröltem meg ilyenek, valaki megnézné? köszönöm

(#9332) trafóóó válasza Varesz_86 (#9331) üzenetére


trafóóó
tag

Felraktam,nem jó nálam se.

(#9333) Csóró™ válasza sziku69 (#9327) üzenetére


Csóró™
senior tag

Mikor rádugod, azért villan fel, hogy mutassa, kapja a töltést. A leírtak alapján azt feltételezem, hogy egy ideig töltődik, majd nem, aztán megint igen, de ekkor ismét felvillan a kijelző mutatva, hogy...

Próbáld meg másik kábellel, ha nem javul a helyzet, másik töltővel.

(#9334) sziku69 válasza Csóró™ (#9333) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Van pár ilyen kábelem. Mindegyikkel próbáltam. Ugyan az a hiba.
Rádugtam a pc-re de csak egy pillanatra ismeri fel. Majd eldobja.

(#9335) Mr X válasza sziku69 (#9334) üzenetére


Mr X
veterán

Esélyes, hogy akkor csatlakozóaljzat.

(#9336) sziku69 válasza Mr X (#9335) üzenetére


sziku69
senior tag

Ilyenkor garanciális csere, vagy javítás?

(#9337) Mr X válasza sziku69 (#9336) üzenetére


Mr X
veterán

Mivel használtan vettétek, így javítani fogják, ha tudják.

(#9338) sziku69 válasza Mr X (#9337) üzenetére


sziku69
senior tag

Garanciás. Viszem vissza az eladónak.

(#9339) Mr X válasza sziku69 (#9338) üzenetére


Mr X
veterán

Tudom, hogy van rá garancia, de csere csak új termék esetén, 3 napon belüli meghibásodás esetén jár automatikusan.

(#9340) Milestone2 válasza Mr X (#9339) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De ha úgy vette használtan, hogy az eladó vállalt rá garanciát, vagy ha nagy hústorony és visszamegy és erősebb az eladónál, akkor van rá garancia... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9341) MolnarZolee


MolnarZolee
tag

Sziasztok! Hogyan lehetséges az, hogy az én Redmi Note-om 8 perccel többet mutat, mint az asszony Redmi 1s-e? Mindkettõnél automatikusra állítva az idõ és az idõzóna is!

[ Szerkesztve ]

(#9342) Mr X válasza Milestone2 (#9340) üzenetére


Mr X
veterán

Ha elég nagy, bármelyik random emberhez odamehet az utcán, vissza fogja adni a vételárat is. ;]

(#9343) Csóró™ válasza Mr X (#9342) üzenetére


Csóró™
senior tag

Akkor már egyből az OTP-t is megcélozhatná ;]

MolnarZolee: Ez azért van, mert a Redmi Note jobb :K
Amúgy lövésem sincs, lehet a két telefon más szerverrel szinkronizálja az időt... vagy valami program bekavar :F
Esetleg kapcsoljátok ki / be az automatikus sziknront, hátha megoldja. Ha nem, állítsátok be kézzel.

(#9344) trafóóó válasza MolnarZolee (#9341) üzenetére


trafóóó
tag

Te gyorsabban élsz mint az asszony. :D

(#9345) xhege


xhege
addikt

Helló!

Tudnátok linkelni magyar nyelvet is tudó V6 romot?
Előre is köszi! :R

(#9346) Mr X válasza xhege (#9345) üzenetére


Mr X
veterán

[MIUIHU V6 5.8.6]

[ Szerkesztve ]

(#9347) Milestone2 válasza xhege (#9345) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És miért v6, mikor már v7-nél járunk? A v6 sem stabilabb...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9348) Csóró™ válasza Milestone2 (#9347) üzenetére


Csóró™
senior tag

plusz kihalt állatfajta, ugyanis innentől már csak a V7-et fejlesztik (tudtommal, de javítsatok ki, ha tévedek)

(#9349) xhege


xhege
addikt

Akkor egy magyar nyelvet tudó V7 is jöhet. :)

(#9350) xhege válasza Mr X (#9346) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.