Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha nem 5,5-ös lenne, hanem mondjuk 1 collal kisebb, már rendelném is. Ez még áfával, béfával, mindennel együtt is verhetetlen ár.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Életveszély,hogy milyen áron adják a telójukat :K Ha bejönnének az EU-ba lenne vakarózás a nagyoknál:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) kcsa válasza Csapoati (#1) üzenetére


kcsa
veterán

ez max a td-scdma ár. wcdma ár simán lesz a duplája, plusz nem is lesz kapható. Figyeld csak meg ;)

(#4) Csapoati válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor már jönne a kiskerhaszon meg miegymás.

kcsa: Erre nem gondoltam, lehet, hogy igazad lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Orf3usz válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Orf3usz
tag

Csak sajnos itt mobilarénán a kínai belpiacos árat 'szokás' kiírni. Ezt maszekban, ÁFA és vám nélkül olyan 220$ körül lehet majd megvenni. A webshopokból ugye ennyivel drágábban jönnek.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy mi lenne ha itthon forgalmaznák. Nézz csak a Huawei telefonokra: amit itt 90 ezerért vehetsz meg az kint kb. 45 ezerért van.

(#6) kbyte1024 válasza Csapoati (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

igen de talán még így jó ajánlat lenne a "nagy" gyártókéhoz képest.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Lionking01


Lionking01
tag

Nem kell messzire menni: [link]
(Ez persze nem az, csak érzékeltetés képen, hogy mennyi is ugyan ez Kínában, és mennyi Magyarországon.)
Kb. ilyen arányokra lehet számítani, az ár tekintetében. Mondjuk egy garanciás javításba jobb bele sem gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#8) leslien


leslien
nagyúr

beszéltem egy Kínai sráccal h ha jönnek a rokonok akkor hozzank már egy ilyet vagy a hong mi 1s, de mondta h lehetetlen rendelni kb 1,5 perc alatt kifogy. jó lenne 27k venni :)
xiaomi

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9) Schmidi


Schmidi
tag

Mennyi lehet ezeknek a gyártási költsége, ha megéri ennyire olcsón adni?

(#10) Lecs@


Lecs@
addikt

Pár napos Xiaomi tapasztalatom alapján, ez is tuti odaver anyagminőségben szinte az összes itthon árult ( Samsung, LG, Alcatel, Huawei stb ) modellnek. Mint a Mi3 is.

512 GB

(#11) w333


w333
félisten

Egyre jobb és olcsóbb telefonokat gyártanak ... szép :C
Ha ez bejönne az EU -ba nagyon szépen átrendezné az egész piacot ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12) korcsillio válasza Schmidi (#9) üzenetére


korcsillio
őstag

Kb. a fele szerintem...de belegondolva akkor a "nagy" gyártók mekkora haszonnal dolgoznak :F

(#13) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Tetszik, de még mindig inkább Moto G. Igaz phabltet jobban szeretnék, de a szoftver nem az Mtk oldalán áll az utóbbi időben. :(

(#14) Viktor0610 válasza -Faceless- (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez mióta "ellenfele" a Moto G-nek? :U
Azzal a Hongmi állítható szembe, nem ez...

Egyébként én pl. a memóriabővíthetőség miatt vettem inkább a Hongmit.

Samsung Galaxy A54

(#15) leslien


leslien
nagyúr

hands on videó

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16) Crafter32


Crafter32
őstag

Elképesztő árak. De inkább lefelé mozduljon a telefon ipar, mint felfelé. A 200.000 forintot is már bőven meghaladó telefonárak is elképesztőek csak épp negatív értelemben.

(#17) -Faceless- válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


-Faceless-
őstag

A hongmi alacsonyabb kategóriába tartozik. Ár, és teljesítmény szerint ez közelebb ál a motorolához.

(#18) Fritz Teufel válasza leslien (#15) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez egyszerűen szép. Nagyon bejön ez a minimal dizájn! A Samsung meg ízlésficamos pancsereket alkalmaz és dob rá pár felesleges gombot.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#19) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nagyon durva ez az ár. Itthon y300-át lehet ennyiért kapni, ott meg ezt. Nem kicsit idegesítő. :(((

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#20) w333 válasza leslien (#15) üzenetére


w333
félisten

És ennek (Oppo Find 7) mi köze a Xiaomi Redmi Note -hoz ? :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#21) Viktor0610 válasza w333 (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez is nagy, az is. :D

Samsung Galaxy A54

(#22) leslien válasza w333 (#20) üzenetére


leslien
nagyúr

bakker benéztem nem ide akkartam privát ban Lecso kollégának. pls módi törlést

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23) Lecs@ válasza w333 (#20) üzenetére


Lecs@
addikt

(#24) w333


w333
félisten

Gondoltam hogy tévedés ... ezért is raktam oda a > :DD smiley-t !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25) tjb007 válasza korcsillio (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Fenéket.
Ha a Samsung piacra dobna egy ugyanilyen paraméterekkel rendelkező modellt nekik sem kerülne többe előállítási költség szintjén. A különbség a vásárlókra áthárított költségekből ered, amik ezeknél a kis gyártóknál ha jelen is vannak eltörpülnek egy nagyobb gyártó költségei mellett, így a fogyasztónak is kisebb a terhe. Példának okáért a Samsung tavaly 13 milliárd dollár költött csak marketingre, amit a vásárlóknak kell megfizetnie.

(#26) C$abi


C$abi
aktív tag

A gombok a HTC Butterfly S-t idézik, de ez legyen a legnagyobb baj.
Az ár elképesztő, hihetetlen, hogyan tudják így adni ezeket a cuccokat, hiszen az Alcatel az Idol X+-t adja 100 ezer Ft felett, ez meg 29000-ért. Csak az a baj, hogy mi kimaradunk ebből az egészből... :W

(#27) Viktor0610 válasza C$abi (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyira nem maradunk ki belőle, 250 USD az ára már meg nem mondom, melyik webshopban, ez ÁFÁ-val együtt sem olyan vészes. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#28) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Ekkora kijelzőnél miért nem full hd?

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#29) Lecs@ válasza Bembee12 (#28) üzenetére


Lecs@
addikt

És miért nem Snapdragon 801 4000 mAh akku, 3 Gb Ram ? :U :K

512 GB

(#30) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Soha nem ennyi a Xiaomik ára, mindig bedurrantanak egy alacsony árat. És a vége sose annyi... szimpatikus, de engem a normális ára érdekel, nem a marketingduma.

Amúgy a Redmi modellek only GSM + TD-CDMA, ha jól rémlik... az ár mrg szerintem bőven 200$ felett. Bullshit ez a 32ezer

@ Lionking01: Milyen képen? ;] v.zze, helyesírás, nem vagyok két lábon járó MHKSZ, de akkor is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amúgy flamekeltésre oké az ára, és még meg is eszitek... Hongmit mennyiért hirdették? És mennyi lett, gyerekek, ne legyetek naívak. :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Jó lenne egy ilyet beszerezni, ennyiért bőven megérné :D

(#33) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Szerkesztve

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#34) Bembee12 válasza Lecs@ (#29) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Nagyon vicces... Akkor inkább Neken N6 pro-t veszek...

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#35) ksanyo


ksanyo
tag

Tudja valaki mikor jön a wcdma verzió?

(#36) ksanyo válasza ksanyo (#35) üzenetére


ksanyo
tag

Akkor én megválaszolom: már kapható :P

Redmi note @ Ibuygou

(#37) Lecs@


Lecs@
addikt

Azért ez jobb :)http://www.gizchina.com/2014/05/22/lenovo-s8-125-octa-core-phablet-aims-dismiss-redmi-note/

512 GB

(#38) tboy93


tboy93
nagyúr

Ez a teló ezzel a mérettel best buy.

(#39) ksanyo


ksanyo
tag

Vettem egyet...vannak még itt tulajok?

(#40) pepimama válasza ksanyo (#39) üzenetére


pepimama
tag

Igen, én pénteken vettem, a magyar webboltból, most még bejáratós.
Nagyon +KÖSZönném, ha tudnátok segíteni: 2 kérdésem lenne:
1.: Hol tudom beállítani, hogy az alkalmazásokat az SD-kártyára szedje le és oda átrakhassam az eddigieket.
2. Hol tudom beállítani, hogy kiírja a számomat azoknak, akiket hívok, mert most az jelenik meg másoknál, hogy privát szám :(
Így nem veszik fel, mert nem tudják ki vagyok
(Most vennék rá fóliát és tokot, tud vki ajánlani, hogy milyet érdemes?
Asszem csak Ebayről merek vagy Amazon...

(#41) Kornel


Kornel
veterán

En is a heten varom, hohy megjojjon a.redmi note-om :)

(#42) xhege


xhege
addikt

Nekem is van egy ilyen gépem most már tegnap óta. Király a gép, de nem hibátlan :O
Én a JHDCNBA17.0 verzióval kaptam. Ha rányomok a frissítésre, akkor azonnal kidob az asztalra, updater app nincs a telón :F . Ez hogyan orvosolható? A másik, hogy az automatikus képernyőforgatás hol működik, hol nem. Ha nem működik, akkor a beállítások között ki-be kapcsolom és újra jó. Végül pedig a facebook app nem megy rajta. Elindul bevillan és kidob megint az asztalra. A Hongmival semmi ilyen gondom nem volt. Reményeim szerint ez csak a MIUI verzió hibája. Ha tudnék frissíteni egy gyárira (magyar nyelv egyáltalán nem fontos, teszem hozzá ebben a 17.esben sem minden magyarítás sikerült), remélem, hogy megoldódnának ezek a gondok.

(#43) xhege


xhege
addikt

minden ötletet szívesen fogadok
:R

(#44) xhege válasza xhege (#43) üzenetére


xhege
addikt

Az updater problémát sikerült megoldanom. Ha valaki ilyesmivel szembesülne:
Le kell tölteni egy stable romot mondjuk innen: http://en.miui.com/download-218.html#313 a számítógépre.
A zip fájlt kicsomagolva be kell menni a system mappába, onnan az app mappába, ás ott kiválasztani az updater.apk fájlt. Ezt fel kell másolni az sd kártyára és onnan installálni.
Nekem így lett egy működő updater appom. :)

(#45) krisi047 válasza xhege (#44) üzenetére


krisi047
aktív tag

Sziasztok!

Én is szert tettem egy ilyen masinára. Köszi a tippet, felraktam az updatert, de a rajtalévő JHDCNBA97.0 továbbra is a legfrissebb. Erre is heti frissítések lesznek? Mit ne mondjak ráférne, kissé bugos a rendszer.

Például baromira zavar, hogy a wifit néha eldobálja, plusz a 3G és a WIFI közti váltás is nehezen megy neki automatikusan. Van erre valami tippetek, ti is tapasztaltok ilyet?

(#46) milcse93


milcse93
tag

Sziasztok!

Nekem is ma jött meg a masina! :)
A frissítéses hiba ugyan úgy előjött nekem is.

Minideal-ről rendeltem a cuccot, tele van pakolva az egész mindenféle felesleges cuccal. (Szerintem.)
Abban szeretnék segítséget kérni, hol tudom ellenőrizni, hogy eredeti-e a telefon?

Mert így a frissítés hiánya kapcsán nekem egy kicsit fura...

"Fiatal voltam és kellett a pénz."

(#47) milcse93 válasza xhege (#42) üzenetére


milcse93
tag

Honnan rendelted?

"Fiatal voltam és kellett a pénz."

(#48) Kornel válasza milcse93 (#47) üzenetére


Kornel
veterán

nektek mennyi volt?
áfa volt-e?:)

(#49) milcse93 válasza Kornel (#48) üzenetére


milcse93
tag

Én 53 600 ft-ra hoztam ki a végét. :)

/Bár így ennyi hibával, (ugyan azok jöttek elő mint a többieknek) kicsit gyanús a telefon eredetisége.../

"Fiatal voltam és kellett a pénz."

(#50) Kornel válasza milcse93 (#49) üzenetére


Kornel
veterán

nekem ma adták fel mo-n, elvileg már elkerült ide ugye :)
szóval így áfa nem lesz...
remélem holnap, max. csütörtökön meglesz :D
nekem olcsóbb volt, de nem sokkal, csak egy kicsit ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.