Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) MolnarZolee válasza MolnarZolee (#8850) üzenetére


MolnarZolee
tag

Ui: Miui v6-on működőre gondoltam :)

(#8852) bladegery


bladegery
senior tag

A spanyol fizetos kitkat/lolipopot probalta mar valaki? megeri az 5 eurot?
Illetve stabil stock 4.4-et tudtok?
Koszi.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#8853) Milestone2 válasza bladegery (#8852) üzenetére


Milestone2
nagyúr

PÜ.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8854) rick009


rick009
tag

ilyesmiről vélemény!? mennyire hiteles? már alap a naponta töltés... igaz, már lassan 1 éve nyúzom :)
http://www.aliexpress.com/item/3800mAh-High-Capacity-Replacement-Battery-for-Redmi-Note-Rechargeable-Batteria-for-Xiaomi-BM42-free-shipping/2052106069.html#feedback

V5-ről V6-ra váltás mennyire bonyi!? látom sokan váltottak, de csak annyit írnak hogy köszi xy a segítséget, ha van valami irodalom, a hol mit kell letölteni, csinálni akkor azt megköszönném. Persze, ha elolvasom az egész fórumot több, mint valószínű megtalálom... bocs

[ Szerkesztve ]

(#8855) tolvaj! válasza rick009 (#8854) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ugyanabba a méretbe és ugyanazzal a technologiával, hogyan tudtak többet beletenni? nem gyanús egy kicsit sem:F

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8856) Mr X válasza rick009 (#8854) üzenetére


Mr X
veterán

(#8857) Csóró™ válasza tolvaj! (#8855) üzenetére


Csóró™
senior tag

Még annó a Nokia E90-emhez vettem egy [GOLD BATTERY] -t, ami állítólag 3030 mAh-os volt. Nem tudom mennyire igaz ez a szám, de az tény, hogy bár méretben ugyan akkora volt, mint a gyári aksim, többet bírt a telefon vele, mint a gyárival újkorában.

(#8858) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Sok-sok ROM kerül ki mostanság, de ez az egy megérdemli, hogy írjak róla. Fél napja fenn van a telefonon és mint tudjátok ez nálam nagy szó.

Pocarropa (a spanyol srác) készítette. XPERIA E4 4.4.4, minden ami nekem fontos működik benne.
Deodexelt, Rootolt, GAPPS csomag beépítve. MULTILANGUAGE.

Normál telepítési metódustól annyiban tér el, hogy a ROM telepítése után, hagyni kell hogy mindent frissítsen, majd a Kamera WIDGET-re kell menni, annak is a Settings részére (kis csavarhúzó ikon a jobb felső sarokban) ott kiszedni bármelyik Capturing Modes mellől a chechkboxból a pipát és "beixelni" a Manual Módot. (A kamera enélkül nem működik...) A Mail appot véletlenül kihagyta a ROM-ból, de készített egy recoveryből flesselhető javítást. Ezt utólag felsselheti akinek kell.

Akit érdekel:

ROM: https://mega.co.nz
MAIL.APP: https://mega.co.nz/

Jó szórakozást. :D

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8859) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ja kimaradt, képernyőmentések:

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8860) pepimama


pepimama
tag

Sziasztok!

Tudtok tanácsot adni, hogy ha V5-ös 40-es ROM van fent a telómon, lehet-e és ha igen hogyan visszafrissíteni 37-esre? (szerintem 40-es alatt sokkal gyorsabban merül)

Bájdövéj a V6-tal kapcsolatban megoldódott az a probléma, hogy nem jelzi ki a telefonszámot? Itt ezt olvastam, de ha nincs nagyobb baja, akkor én is frissítenék a 6-osra.

Előre is KÖSZ!

(#8861) Mr X válasza Milestone2 (#8859) üzenetére


Mr X
veterán

Javította m,ár benne, hogy az alsó sávban van egy nagy üres hely a sony-féle virtuális vezérlőgombok helye miatt?

(#8862) tolvaj! válasza pepimama (#8860) üzenetére


tolvaj!
őstag

Gyakorlatilag ugyan az a menete, mint a v6 up-nak, csak a végén nem v6 romot flashelsz, hanem v5 -37et.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8863) GoZoL


GoZoL
senior tag

OTA frissítést megint nem kapunk?

(#8864) tami92 válasza Milestone2 (#8859) üzenetére


tami92
aktív tag

Nekem is nagyon bejott a ROM, kicsit múltidéző volt(SP-ről váltottam). Annyi kérdésem lenne feléd, hogyha letoltesz egy Sony témát akkor neked át vált e, mert nekem csak a hátteret cserélte ki és ennyi. Illetve, mikor raktam vissza a mentést akkor a system résznél a recovery nekem hibát írt ki. Majd leírnád hogy mi ezzel a tapasztalatod?

FrostyBoy84 most néztem, van már multi rom és vagyula csapata féle is.

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8865) Milestone2 válasza Mr X (#8861) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen. Javította. Képeken nem látszik?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8866) Mr X válasza Milestone2 (#8865) üzenetére


Mr X
veterán

A főképernyős képen nekem még mindig túl sok az üres hely alul. Az én szememet zavarta, gyorsan le is került anno a telefonról.

(#8867) Milestone2 válasza Mr X (#8866) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet, hogy neked most is sok lesz a hely.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8868) Mr X válasza Milestone2 (#8867) üzenetére


Mr X
veterán

No sebaj, egyelőre marad a miui.

(#8869) Milestone2 válasza Mr X (#8868) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az biztos, hogy nekem is MIUI marad. De effektive sokat kibírt a telefonomon ez a Sony-nak látszó valami ... És ez nálam nagy dícséret...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8870) Mr X válasza Milestone2 (#8869) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, tudom, szoktalak olvasni itt is meg xda-n is. :D

(#8871) csabi236


csabi236
tag

Üdv. Másoknál is eltűnt a legújabb frissítésben a gyári zenelejátszóban az előadó szerinti keresés ?

(#8872) piglet76


piglet76
tag

Tudnátok abban segíteni, hogy mi lehet a megoldás a következő problémában?

V6-os, 5.6.11-es ROM van a telefonomon, rootolva is van. A korábban V5 alatt működő MiKey alkalmazást raktam fel most is, simán települt, elindult, kapott engedélyeket, automatikus indítást, minden ok.
Az első újraindítás után azonban eltűnt: Az ikonja is, és az alkalmazások között sem látom, olyan, mintha nem is lenne fent a készüléken, a bedugott MiKey-t fejhallgatónak látja... Ha megint felrakom, a helyzet ugyan ez.
Találtam újabb verziót, letöltöttem, telepíteném: A telepítő kiírja, hogy VAN RÉGEBBI VERZIÓ a telefonon(?), lecserélem-e. Mondom, ok... Majd kiírja, hogy nincs elég szabad helyem... :Y
Természetesen szinte üres a készülék, bármi mást simán tudok telepíteni.

Találkoztatok-e már ilyennel, mi lehet a megoldás?
:R :R :R

(#8873) addamka válasza piglet76 (#8872) üzenetére


addamka
őstag

Melyik ROM?
A xiaomi.eu-sban alapban ott a Mikey, próbáld meg azzal. Magyarul tud az is. (link és ez kell neked xiaomi.eu_multi_lcsh92_wet_jb9_5.6.18_v6-4.4.zip)
Én inkább ezt preferálom, mint a miuiandroid.hu-s verziót.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8874) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

sziasztok megérkezett a tinydealos mi band-em gondoltam felteszem töltőre de semmi ledes visszajelzés nem világít töltés közben, gépen is próbáltam meg a telefon töltőjén is, ötlet?

(#8875) ggeleven válasza Varesz_86 (#8874) üzenetére


ggeleven
őstag

Gyere át ide:
Xiaomi Mi Band karkötő
Másnak is volt már hasonló gondja, nekik egy kis fagyasztóban pihentetés megoldotta.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#8876) piglet76 válasza addamka (#8873) üzenetére


piglet76
tag

Köszi! :R
A miuiandroid.hu-s 5.6.11-es van fent.

Meg fogom próbálni az általad javasoltat! Véleményed szerint elég ha csak ráküldöm az Updater alkalmazásból, vagy nyomjak egy tiszta telepítést?

(#8877) MolnarZolee válasza addamka (#8873) üzenetére


MolnarZolee
tag

Mi a különbség a kettő között? Telepíthetők egymàsra?

(#8878) addamka válasza MolnarZolee (#8877) üzenetére


addamka
őstag

Mind a kettő némileg módosított MIUI, fejből meg nem mondom mi a különbség.
Általában a kínai cuccokat kiszedik mind a kettőből.
Én ezt preferálom a nagyobb felhasználói bázis miatt, hamarabb kijönnek a hibák.
Asszony miui.hu-s verzióját simán erre frissítettem, nem volt gondja.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8879) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megint kaptunk Pocarropa-tól egy újabb portolást. DOOGEE Valencia 4.4.2. Elég stabilan hasít! (nyilván én csak a saját felhasználói szokásaim szerint teszteltem!) + Hang (Dolby) kiegészítópatch Akit érdekel.


Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8882) Mr X válasza #45553408 (#8881) üzenetére


Mr X
veterán

Én szívesen venném, az árát megbeszélhetjük privátban. :)

(#8884) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

Az 5.6.18-as EU romhoz nem jó a 2.8.5 TWRP? Telepítés közben hibára futott, error executing updater binary. Még jó, hogy csináltam mentést előtte! :)

[ Szerkesztve ]

(#8885) Milestone2 válasza GoZoL (#8884) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden új ROM-hoz ajánlott a 2.8.6.0 vagy a módosított 2.8.4.0.

De tudnod kell, hogy minden TWRP más mentési struktúrát használ, így NEM LÁTJÁK és NEM IS TUDJÁK felhasználni egymás mentéseit!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8886) GoZoL válasza Milestone2 (#8885) üzenetére


GoZoL
senior tag

A kettő közül melyiket javaslod felrakni? Ha felraktam akkor egyből készítsek mentést gondolom ezt akartad leírni.

(#8887) Milestone2 válasza GoZoL (#8886) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én a 2.8.6-ot használom. Igazándoiból az a tré, hogy ha több mentésed is van, akkor ha vissza akarod hozni akkor újra fel kell tenni a 2.8.5-öt beolvasni a mentést, újra feltenni a 2.8.6-ot szóval bonyolulttá teszi a szitut.

De lényegében igen, ha kell a mentés akkor újra kell készíteni az új recoveryvel.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8888) MolnarZolee válasza Milestone2 (#8887) üzenetére


MolnarZolee
tag

Nálam ezek a recovery - k nem engednek legörgetni teljesen, félúton megállnak és visszalépnek a főmenübe!

(#8889) Milestone2 válasza MolnarZolee (#8888) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát erre nem tudok mit mondani. Nálam mennek hibátlanul.
IMG-ből rakod fel? Vagy Recovery-ből ZIP fájlból...?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8890) MolnarZolee válasza Milestone2 (#8889) üzenetére


MolnarZolee
tag

img-ből a mobile uncle tools-al. Amúgy most a 2.7.0.0-át használom

(#8891) Milestone2 válasza MolnarZolee (#8890) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó volt az, csak nem minden működik már vele...

Ha 2.7.0.alól ZIP-ből rakod fel akkor sem megy?

Install
Reboot recovery

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8892) MolnarZolee válasza Milestone2 (#8891) üzenetére


MolnarZolee
tag

Köszönöm szépen, ki fogom próbálni!

(#8893) tami92 válasza MolnarZolee (#8888) üzenetére


tami92
aktív tag

Nekem is ilyen problémám volt vele, de én úgy tudtam, úgymond megoldani hogy csináltam egy "aazip" nevű mappát és azt ugye a lista elejére rakja.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8894) MolnarZolee válasza tami92 (#8893) üzenetére


MolnarZolee
tag

Én is csináltam hasonlót, miután full wipe után nem tudtam elérni a telepítőt :)

(#8895) ggeleven válasza tami92 (#8893) üzenetére


ggeleven
őstag

Én is minden ilyen cuccot egy A ROM nevű mappába pakolok már évek óta minden telefonon...az mindig elől lesz és nem kell sokat keresni sem. :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#8896) MolnarZolee válasza Milestone2 (#8891) üzenetére


MolnarZolee
tag

Sajnos így sem jó, de még kipróbálok valamit, hátha.

(#8897) MolnarZolee válasza MolnarZolee (#8896) üzenetére


MolnarZolee
tag

Sehogy sem akar rendesen végig görgetni :(

(#8898) Milestone2 válasza MolnarZolee (#8897) üzenetére


Milestone2
nagyúr

-passz!-

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8899) Mr X válasza MolnarZolee (#8897) üzenetére


Mr X
veterán

Ugye a listán húzod az ujjad, nem a szélén levő csúszkán?

(#8900) MolnarZolee válasza Mr X (#8899) üzenetére


MolnarZolee
tag

A listán, balkezes vagyok, inkább az esik kézre, de próbáltam a csuszkával sem jutottam lejjebb :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.