Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Milestone2 válasza GoZoL (#8050) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azé van ma is OTA, csak hogy kiszúrják a szemünket...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8052) Csóró™ válasza GoZoL (#8050) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát igen, a Windows 10 ;]
És azt fogod feltenni a Note-ra V6 helyett? :DDD

(#8053) Milestone2 válasza Csóró™ (#8052) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Legalább olyan jól tudom használni már a Win10-es gépemet, mint a V6-os mobilomat...
Nekem megfelel mindkettő...és remélhetőleg már csak jobbak lesznek!
(A Win 8.1-en a WiFi vevőegységem nem működött, most Win10-en tökéletesen megy. V5-ön ugye a MiBand nem ment, most V6-tal tökéletesen működik...)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8054) Milestone2


Milestone2
nagyúr

5.3.31 telepítésnél van egy új kérdés, amit eddig egyetlen clean install után sem tett föl az alapbeállításokban: akarom-e, hogy az asztal beállításait és a és az asztalon lévő appokat mentse cloudba és onnan visszaállítsa.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8055) _ak_ válasza Milestone2 (#8054) üzenetére


_ak_
addikt

hibás a link, vagy levették

Ez igen, végre! Már régóta várok egy ilyen lehetőségre!

Let's begin, de gozaimasu!

(#8056) _ak_ válasza Milestone2 (#8054) üzenetére


_ak_
addikt

OTA után default be vannak kapcsolva ezek a Mi Cloudban. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog működi.

Let's begin, de gozaimasu!

(#8057) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Megneztem mikroazkop alatt a regebben emlitett "zold apro pontok a kijelzoben" dolgot, plusz az elolapi kamera porosodasat...
A zold pontocskak NEM pixelhibak, valoban porszemcsekrol van szo, ugyan ugy, mint a kameranal... Fogalmam nincs hogy kerult bele, de aggaszt (zavarni egyenlore nem zavar)

Viszont ma olvastam, hogy csak 10k az uj kijelzo hozza... Ez az uveget, vagy a komplett kijelzot jelenti?

PLUSZ: az alap google billentyuzet meg mindig ramatyul mukodik nekem...Tudtok ajanlani valamit, ami nem Go keyboard, Swipe, vagy ilyesmi, hanem alap LENOVO vagy SONY billentyuzet? koszu

-

(#8058) kk831228 válasza GoldhandRent (#8057) üzenetére


kk831228
addikt

Én komplettet néztem 10000 körül... :K ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8059) tolvaj!


tolvaj!
őstag

nesze neked piston 2.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8060) Kristof14 válasza GoldhandRent (#8057) üzenetére


Kristof14
senior tag

majd fog, nekem most azért van szervízbe, de az hogy került a kijelző közepére??? o.O
én smart keyboard pro-t használok, nagyon szeretem, ha kezdem megunni megváltoztatom a kinézetét.
de én imádom, mert gyorsan lehet vele írni még ékezettel is.

-

(#8061) Viktor0610 válasza tolvaj! (#8059) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Piston 2-t ismerem, ebből is rendeltem egyet. :D
Kíváncsi leszek a kettő közötti különbségre. :)

Bár a cikk téved, mert ez a harmadik kiadás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#8062) GoZoL válasza tolvaj! (#8059) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ez a Piston 2 elárazás vagy hamisítvány?

(#8063) Viktor0610 Köszi akkor ott fogom megvenni!

[ Szerkesztve ]

(#8063) Viktor0610 válasza GoZoL (#8062) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hamisítvány.

Xiaomi Pistont csak megbízható helyről -pl. Ibuygou.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#8064) FGab74 válasza _ak_ (#8055) üzenetére


FGab74
csendes tag

Próbáld az oldalról,a második hozzászólásnál (#1212) van a full rom linkje:
[link]

(#8065) _ak_ válasza FGab74 (#8064) üzenetére


_ak_
addikt

Jaj, köszi, de én OTA-zok, csak gondoltam ránézek.

Let's begin, de gozaimasu!

(#8066) addamka


addamka
őstag

5.3.31 magyarított felért a tárra.
Ennek az akksi kijelzésnek utána kellene majd nézni, mert elég véletlenszerű volt eddig, hogy egy éjjel alatt lemegy 80-ról 0%-ra, olyan is volt, hogy töltőre dugva lemerült, és csak kikapcsolva lehetett tölteni. Most az utolsó 3 töltés-merülés ciklus oké volt, de ez idő alatt nem cseréltem ROM-ot...

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8067) numera007


numera007
tag

Nekem jelenleg több apró kicsi problémám van a V6 jelenlegi állásában. Az egyik, hogy a hívószámkijelzés küldés nem marad meg a beállításokban, egyszerűen elfelejti a gép. A másik, hogy az sms nem minden esetben kerül elküldésre, ma is volt, hogy a két órával későbbi sms mellett ment el az első. A FB és a messenger még mindig nincs összekötve. és hasonlók. De alakul.

(#8068) addamka válasza numera007 (#8067) üzenetére


addamka
őstag

5.3.31-gyel megnéztem, hívószámkijelzés beállítása újraindítás után is megmaradt (csak 1 SIM kártyám van).
Az SMS küldés lehet szolgáltatói hiba is. Nekem csak akkor van anomália néha, ha másik MiMessage-t használó ismerősnek küldök üzenetet, és esetleg eléggé net hiányos helyen van, akkor az az üzenet elakadhat, mert mindenáron a felhőn át akarná kiküldeni sms helyett.

A facebook programjaihoz mi köze a MIUI-nak? :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8069) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Srácok! Vagyula! Illetve Minden Drága Hozzáértő!

Ez az a forráskód, amire vártunk? Hogy legyen 4.4.4, meg finomságok...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8070) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Magamnak válaszolok. Tartok tőle, hogy nem... Azt hiszem nem tartozunk bele a cancro, dior, armani hármasba...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8071) Micsek


Micsek
csendes tag

Ma is van ota.
[

[ Szerkesztve ]

(#8072) Milestone2 válasza Micsek (#8071) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja, már fent van, csak elfelejtettem belinkelni, köszi...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8073) numera007 válasza addamka (#8068) üzenetére


numera007
tag

Nekem 2 SIM van, a hívóson (T) nem marad meg a kijelzés. Pedig én is frissítettem 31-re. :(

Nem tudom, előtte ment (V5), aztán nem (V6 első romok), tegnap óta a 31-es frissítés óta megint megy a FB-ból indított messenger. Hogy volt-e köze vagy sem, gőzöm sincs de most megy. :C

[ Szerkesztve ]

(#8074) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Spanyol LOLLIPOP fizetőssé vált... :(((

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8075) Csóró™ válasza Milestone2 (#8074) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ez akkor most tényleg Lollipop, vagy olyan sufni-tuningos megoldás, amire már csorgattuk a nyálunkat korábban?

Update:
- "Basada en KitKat (4.4.2), la experiencia de Lollipop en tu RedMi Note" - 4.4.2-őn alapszik
- "Apariencia Lollipop​" - Lollipop kinézet

Szóval megint csak egy mókolt 4.4 :(

[ Szerkesztve ]

(#8076) Milestone2 válasza Csóró™ (#8075) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyilván úgy gondoltam, hogy a spanyol Lolliop-ból akinek fontos rájön hogy ez ugyanannak a szétmódosított 4.4.2-nek a továbbfejlesztett változata...a hírben a pofátlanság a lényeg, hogy fizetőssé tette...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8077) Csóró™ válasza Milestone2 (#8076) üzenetére


Csóró™
senior tag

Na igen, ez olyan "Very Soon" kategória ;]

(#8078) Csóró™


Csóró™
senior tag

Amúgy kicsit vissza olvastam a blogban, és úgy látom, mire kiadják (HA kiadják) a V6-ot, nem lesz aki feltelepítse, mert egyre többen panaszkodnak gyorsan merülő aksira, sárga vagy épp homokos kijelzőre, de van aki csak egyszerűen megunta a paraszt vakításokat, és már más készülékkel nyomul.

(#8079) maggi1886076 válasza Csóró™ (#8078) üzenetére


maggi1886076
addikt

Én már rég meguntam.Nem bánom. Engem ne hitegessenek. Nagy reményeket fűztem hozzá. Talán a későbbi készülékek több figyelmet kapnak.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8080) Chaser válasza Csóró™ (#8078) üzenetére


Chaser
titán

szerencsére minőségbeli gondom nincs vele:) legjobb telóm ami eddig volt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8081) Uckz válasza Milestone2 (#8074) üzenetére


Uckz
tag

Esetleg hogyha páran úgy gondoljuk, összedobhatnánk azt az 5 eurót :)

(#8082) Varesz_86 válasza Uckz (#8081) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

benne vagyok

(#8083) Csóró™ válasza Chaser (#8080) üzenetére


Csóró™
senior tag

+1 minőségre én se panaszkodok, meg a V5-el is jól elvagyok, csak a többieket sajnálom kicsit, akik meg hosszú hónapok óta várják :(

(#8084) Milestone2 válasza Uckz (#8081) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hárman már vagyunk.
1500.-
Várunk másokra?
Vagy ötszázat kibírunk?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8085) Varesz_86 válasza Milestone2 (#8084) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Hova kell küldeni a pénzt? :)

(#8086) Weeman1 válasza Varesz_86 (#8085) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem. ;]
:DDD

Xiaomi 11T Pro

(#8087) Flexy90 válasza Milestone2 (#8074) üzenetére


Flexy90
senior tag

Jól értem, hogy új telóra gyűjt a srác? :D

Miben jobb ez mint a v6 betak? Győzzetek meg :)

Xiaomi Fan

(#8088) Milestone2 válasza Flexy90 (#8087) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kipróbáltad a 8.0-at, vagy a 7.0-at a ROMjaiból?
Én igen. Jobb nem volt. De minden működött (amit teszteltem). Nem akarlak meggyőzni. Időtöltésnek jó, míg jön a stabil v6 (most röhögök magamon egy kicsit)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8089) Flexy90 válasza Milestone2 (#8088) üzenetére


Flexy90
senior tag

Nem próbáltam ki, azért kérdeztem. :)
Várok inkább a stabil v6ra, megszerettem a miui-t :)

Xiaomi Fan

(#8090) Csóró™ válasza Milestone2 (#8088) üzenetére


Csóró™
senior tag

[Az angol oldalon] úgy látom a VR11.0 még ingyenes, azt ki lehet próbálni, hogy bárki eldönthesse, megéri-e neki a pénzt.

Amúgy gondolom, ha pénzért adják, csak jobb, mint a V6 BÉTA :F

Minden esetre, ha valaki kipróbálja a VR12.0 -t, és azt mondja, hogy megy rajta minden, aminek mennie kell, szívesen utalok neki 500 HUF-ot a ROM-ért. :K

(#8091) Uckz válasza Milestone2 (#8084) üzenetére


Uckz
tag

Szerintem még várjunk holnapig, biztos van 1-2 ember akit érdekelne :) Amúgy nekem lassan 2 hete van ez fenn, és én baromira bírom, jól néz ki meg minden.

#8090 Murphy(O.o)
Jobbnak nem feltétlen jobb, de rengeteg munkája lehet benne a srácnak.

[ Szerkesztve ]

(#8092) tolvaj! válasza Uckz (#8091) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ennyi erővel Milestone 2 nek is fizethetsz, mert rengeteg ideje fekszik a próbálgatásokban.... Szó szerint pofátlanság amit művel a srác. Majd ha ő fordította a kernelt és ő készítette a felületet akkor kérhet pénzt! Annak a fényében még pofátlanabb, hogy a MIUI, android és CM forrás is mind ingyen hozzáférhető, holott azokban tényleg igazi munka fekszik és nem egy emberé!

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8093) Uckz válasza tolvaj! (#8092) üzenetére


Uckz
tag

Persze hogy pofátlanság, de nem akartam mondani, nem az én dolgom erkölcsileg megítélni ezt :)

(#8094) Csóró™ válasza Uckz (#8093) üzenetére


Csóró™
senior tag

Miért nem? Szabad országban élünk rgo szabad "észt osztani", véleményt nyilvánítani :K

Nekem viszont a vallásom tiltja, hogy hülye legyek, szóval, ha nem jobb ez a cucc, mint a V6 BÉTA, biztos nem fogok fizetni csak azért, mert "sokat dolgozott" vele valaki, mert nálam a kinézetnél fontosabb, hogy jól működjön valami.

(#8095) Kristof14 válasza Csóró™ (#8094) üzenetére


Kristof14
senior tag

vagy a csávó csak simán pénzt akar keresni és tudja, hogy ha fizetőssé teszi akkor sokan úgy gondolják, hogy ki kell próbálni, mert biztos jobb mint a v6.
tehát egy cseppet ál lesznek b@**arintva az emberkék.

-

(#8096) GoZoL válasza Kristof14 (#8095) üzenetére


GoZoL
senior tag

Jogilag szerintem megütheti a bokáját az ipse mivel ő egy ingyenes, nyílt forráskódú szoftvert módosított és azt adja tovább pénzért. Esetleg ha jogdíjakat befizette a Google-nek akkor adhatná tovább díj ellenében a termékét! Szerintem.... ;)

(#8097) Csóró™ válasza GoZoL (#8096) üzenetére


Csóró™
senior tag

Azt hallottátok már, hogy "amíg lóxar van, veréb is"?
Csak 2 példa:
[A 100.000 Ft-os papír galacsin, ami megölte Magdi nénit]
[A zacskóban árult hegyi levegő]

(#8098) Chaser válasza Csóró™ (#8083) üzenetére


Chaser
titán

én is várom:D csak a mi band miatt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8099) Milestone2


Milestone2
nagyúr

AndroidL v12.0 Premium. Kifizettem. Megjött. Szép. Működik (minden, ami nekem fontos) de én megyek vissza V6-ra.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8100) Csóró™ válasza Milestone2 (#8099) üzenetére


Csóró™
senior tag

Kicsit bővebben :F
És ami neked nem fontos, az is megy? V6-hoz képest stabilabb, ad valami pluszt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.