Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) GoZoL válasza tami92 (#8250) üzenetére


GoZoL
senior tag

Beállítottam, a mai napon tesztelem! Köszönöm!

(#8252) tami92 válasza GoZoL (#8251) üzenetére


tami92
aktív tag

Nincs mit, remélem jó lesz.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8253) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Aki akar, vagy tud szavazzon a magyar "versenyző" (rajen77) videójára: ITT... :R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8254) GoZoL válasza tami92 (#8252) üzenetére


GoZoL
senior tag

Működik és a kis buborék és megjelenik. Köszi még egyszer! :R

(#8255) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megint bekerült a Xiaomi a Guiness rekordok közé a 24 óra alatt legtöbb eladott készülékkel...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8256) molnardenes


molnardenes
tag

Kedvesemnek megérkezett a Xiaomi Redmi 2-es telefonja 2 GB rammal, 16 GB memóriával. Ha valaki nem bírja már kivárni a Note-jára a stabil kitkatot és/vagy nehezen barátkozik a keze a Note 5,5"-os kijelzőjével, méretével, hát bátran ajánlom neki a kis testvért. Igaz, csak egy-két órát nyomogattam, amíg beállítottam rajta, amit kellett, de nagyon fürge és vonzó a telefon. Igazából általános használatra szerintem minden téren pariban van a Note-tal.

(#8257) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ha valaki még az eredeti angol-kínai ROM-on van itt a mai frissített ROM.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8258) vipviform válasza molnardenes (#8256) üzenetére


vipviform
senior tag

Fenn van a teszt a Mobilarénán. Itt a link: PROHARDVER!

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8259) molnardenes válasza vipviform (#8258) üzenetére


molnardenes
tag

Igen, de az még az 1 GB-os. Ahogy a címe is javasolta, mi kivártuk a 2 gigás verziót.

[ Szerkesztve ]

(#8260) Uckz


Uckz
tag

Sziasztok!

Gondoltam kipróbálom a csodát, és felrakom a V6-ot a telefonomra. Két kérdésem van, egyik, hogy van e rá WSM tools. A másik, hogy a vibrálás marha gyenge a mindenféle custom romokhoz képest. Nem lehet valahogy erősebbé tenni? A hang->rezgés erőssége feltekerése se volt az igényeim teljes kielégítéséhez.

(#8261) Uckz válasza Uckz (#8260) üzenetére


Uckz
tag

Na még kérdés, hogy tudom megváltoztatni az alapértelmezett launchert? Google asszisztenst akarnék használni, de a fenének se akarja felajánlani a beállításoknál, olvastam én mindent már az interneten, engedélyeket adtam neki, meg tudom is én már, de csak nem akarja az igazságot.

(#8262) Kristof14 válasza Uckz (#8261) üzenetére


Kristof14
senior tag

alkalmazások, ott alul van egy beállító ikon(vagy tudja a fene mi az) arra aztán ott tudod, amikor feldobja az ablakot, hogy tényleg megváltoztatod-e ott lehet könnyen félre nyomni azt nézd meg.
minden launcherrel ezt csinálja vagy egy adottal csak?

-

(#8263) Uckz válasza Kristof14 (#8262) üzenetére


Uckz
tag

Másnál működik, pl Nova pöpecül megjelenik de nekem Google Asszisztens kell.

[ Szerkesztve ]

(#8264) Kristof14 válasza Uckz (#8263) üzenetére


Kristof14
senior tag

gappsod fenn van?
google szolgáltatások?

-

(#8265) Uckz válasza Kristof14 (#8264) üzenetére


Uckz
tag

Fenn volt, most utolsó próbaként feltelepítettem lényegében minden google kezdetű alkalmazást play storeból, újraindítottam, de semmi. Úgyhogy visszamegyek a lollipoppos kinézetű másik csodára, és köszi a segítséget. :)

(#8266) Kristof14 válasza Uckz (#8265) üzenetére


Kristof14
senior tag

nem tudom mi a baja, én nem használok más launchert.

-

(#8267) Milestone2 válasza Kristof14 (#8266) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyilván azért vagyok én miui őrült, mert nekem jó a gyári launcher…

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8268) GoZoL


GoZoL
senior tag

Még egy bugot tapasztalok V6-nál. Az e-mailek szinkronizálása nem tökéletes, hol szinkronizál hol nem. Gmail esetében is elfordult ez a hiba és a céges ActiveSync-nál is sajnos. A V5-nél nem tapasztaltam ilyet. Remélem hamarosan javítják.

(#8269) addamka válasza GoZoL (#8268) üzenetére


addamka
őstag

Nálam a beta elején volt ilyen. Most már nem szokott késni a mail szinkron, megy a gmail, active sync és inbox is. Egyedül az anag nevű nagios monitor cucc nem szokott frissülni.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8270) GoZoL válasza addamka (#8269) üzenetére


GoZoL
senior tag

Melyik verziót használod a V6-ból? Activesyncra a beépített levelezőt használod?

[ Szerkesztve ]

(#8271) addamka válasza GoZoL (#8270) üzenetére


addamka
őstag

Aha, a beépített email appot használom.
V6 ha jól rémlik a múlt hét pénteki van fent (5.4.3 talán).

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8272) GoZoL válasza addamka (#8271) üzenetére


GoZoL
senior tag

Multi?

(#8273) addamka válasza GoZoL (#8272) üzenetére


addamka
őstag

Saját magamnak magyarított eredeti ROM-ból :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8274) GoZoL válasza addamka (#8273) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ja, most vettem észre, hogy kivel beszélgetek! : :DDD Mai frissítést megvárom, és este újrahúzom a rendszert, majd gappsot is felrakom. Remélem rendbe jön a szinkronizálás.

(#8275) bladegery válasza Uckz (#8263) üzenetére


bladegery
senior tag

Ezzel en is szivtam valamit, a miui fel is idegesitett ezzel a sok folosleges plusz engededelyezessel. Valami trukkot talaltam vegul, de sajnos mar nem emlekszem es nincs is mar fent gyari rom.

gergely-szabo.com

(#8276) lilla8625


lilla8625
csendes tag

Sziasztok!
Ma megfrissítettem a készüléket, és az lenne a kérdésem,hogy csak nálam nem tud magyarul?
A belső menü full angol.
Tudtok ebben esetleg segíteni?

(#8277) Milestone2 válasza lilla8625 (#8276) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hmmm...mit frissítettél? Mire? Hogyan? Olyan "pontatlanul" fogalmazol, hogy senki nem fog tudni válaszolni...eddig tudott magyarul és most a frissítés után nem? Milyen ROM? V6? V5?

Ahhoz, hogy tudjon magyarul, a miui.hu, vagy a xiaomi.eu MULTI ROM-jára van szükséged.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8278) lilla8625 válasza Milestone2 (#8277) üzenetére


lilla8625
csendes tag

V6 ra frissítettem 5.4.10beta 4.4.2kot49 van most fennt.

(#8279) Csóró™ válasza lilla8625 (#8278) üzenetére


Csóró™
senior tag

Egy hülye kérdés: Nyelvet próbáltad átállítani a beállításokban? vagy nincs már benne magyar?

Gondolom a múlt pénteki 5.4.3-ast frissítetted OTA-val...

(#8280) Milestone2 válasza Csóró™ (#8279) üzenetére


Milestone2
nagyúr

V6 betában soha nem volt magyar! Csak kínai és angol.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8281) lilla8625


lilla8625
csendes tag

És van most olyan V6 ami magyart is tud?

(#8282) Milestone2 válasza lilla8625 (#8281) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez a miui.hu verzió

Ez meg a miui.eu verzió

Mindkettő tud magyarul.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8283) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

már redmi 1S-re is van V6..Grat

-

(#8284) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Nem lehet valahogy átállítani az MTP módot USB Mass Storage-ra?? :(

V5-nél ezt az alkalmazást használtam: USB mode switch és gond nélkül működött.

V6-nál is tudom telepíteni, és elvileg működne is, de rádugom a gépre a telefont és nem látja (nem telepíti a drivert magától). A gond az, hogy céges gépen használnám, amire nem tudok telepíteni! V5-nél viszont simán látta mass storage mode-ban ugyan ez a gép.

Nagy segítség lenne, mert szükségem van hozzá a munkámhoz. Ma fél óra b@szakodás után feladtam és átküldtem BT-on azt az 1 db fényképet amire szükségem volt.. Viszont videóknál már a BT-s is elég sokáig tart.

Az MTP móddal amúgy az a problémám, hogy iszonyat lassú, és a notebook belefagy mire betöltené a telefonról az 1000+ fényképet.. :(

Xiaomi Fan

(#8285) Chaser


Chaser
titán

v6 frissítés lehetőségét ota-n nem ajánlja fel? még mindig a v5/40-et mondja legújabbnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8286) Milestone2 válasza Chaser (#8285) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem a verzióváltást nem fogja OTA-n felajánlani...
Amennyire az én tudásom engedi a rálátást, ha OTA futna le, össze is akadna (omlana) a rendszer, szerintem verzióváltás csak full clean installal megy.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8287) Csóró™ válasza Milestone2 (#8286) üzenetére


Csóró™
senior tag

+1 én is úgy tudom OTA-n csak a telefonon futó (aktuális verziójú) rendszerhez jön frissítés.

(#8288) _ak_


_ak_
addikt

Hogy is van ez most ? V6 multi van fent és írja az OTA-t de majdnem 400 mb és kína changelog. Ez nem a rendes kínai rom? Ha frissíteni akarok, akkor le kell szednem a full multi romot és azt feltolni?

Let's begin, de gozaimasu!

(#8289) GoZoL válasza _ak_ (#8288) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ma reggel elvégeztem én is a frissítést. Nyugodtan rakd fel, magyar marad, nekem is multi rom van.

(#8290) Flexy90


Flexy90
senior tag

Vki irthatna majd changelogot az 5.4.10 multihoz. Nekem is jelzett hogy frissítsek. (363 Mb)

Xiaomi Fan

(#8291) Milestone2 válasza Flexy90 (#8290) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MIUI ROM 5.4.10 Full Changelog
[System]
Fix - Power button did not respond when charging with phone turned off (04-10)

[Contacts]
Fix - After importing a contact from SIM card, operating in that contact detail page might cause UI error (04-09)

[Lockscreen, Status Bar, Notification Bar]
New – Added icons superscripts, notifications ringtone/vibration, notification light options in notifications management page (04-02)
Optimization - Restored and optimized 'Skip swipe screen' option (04-09)
Optimization - New notifications will not wake screen when smartcover is closed (04-09)
Fix - Changing system language caused system to crash (04-07)

[Home screen]
Optimization - Enabling one-handed mode for the first time will lead to one-handed mode settings page automatically (04-10)
Fix - Sometimes, home screen icons were repeated (04-07)
Fix - Clock widget did not show (04-09)

[Weather]
Fix - Swiping up/down was recognized as swiping left/right (04-08)
Fix - Using third party font caused temperature text to misalign (04-08)
Fix - Temperature text was misaligned when first launching Weather app (04-08)

[Settings]
New - Support using Reading mode globally, and adjusting reading mode effect (04-09) (Mi Note)

[Market]
New - Added 'Ignore this update' option (04-08)
New - Added Feedback function (Personal - Settings - Feedback) (04-08)
Fix - Sometimes, app permissions page would FC (04-08)
Fix - 'Ad' icon in front page displayed wrong (04-08)
New - Support deleting history items (04-07)
New - Added Download section to manage local stations (04-07)

[Calendar]
Optimization - Launching speed of calendar widget after booting up the device (04-09)

[Radio]
New - Support deleting history items (04-07)
New - Added Download section to manage local stations (04-07)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8292) Flexy90 válasza Milestone2 (#8291) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi! :R

Elég sok minden van, frissítem is mindjárt! :D

Xiaomi Fan

(#8293) Csóró™ válasza Flexy90 (#8290) üzenetére


Csóró™
senior tag

Későbbiekre pedig: gugliba beírod, hogy "MIUI 5.4.10 changelog" -- vagy amelyik verzió érdekel, és már olvashatod is :K

(#8294) Flexy90 válasza Csóró™ (#8293) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ja az ennyire egységes, hogy telefon független? Nem tudtam! :B

Xiaomi Fan

(#8295) Csóró™ válasza Flexy90 (#8294) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát igen, de csak azért, mert a MIUI-nál a developer ROM-okat mindig év.hónap.nap alapján nevezik, szóval a mostani 5.4.10-es ROM 2015.04.10-én lett kiadva :K

(#8296) Flexy90 válasza Csóró™ (#8295) üzenetére


Flexy90
senior tag

Igen, ezt tudom! Én azt nem tudtam, hogy az összes készülékre amire kijött pl. az 5.4.10-es ROM, azokban ugyan az lett javítva. Én azt hittem, hogy minden telefonnál mást javítanak, mivel más a hardver is.

Xiaomi Fan

(#8297) Csóró™ válasza Flexy90 (#8296) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem, mert Redmi Note és Redmi Note között is van különbség, rgo nem lehet rájuk egy ROM-ot tenni, mert más a hardver alattuk.

Ha pl. a MIUI.HU-ra felmész és a [letöltésnél] megnézed, a legtöbb telefonra más és más verziójú ROM-ot tölthetsz le.

(#8298) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Egy ideje már elvesztettem a reményt a v6-ra és nem is követtem a fejleményeket.... Ez a mostani 5.4.10 már végleges, vagy még mindig csak valami "béta"? Illetve érdemes felrakni?

(#8299) McReay válasza Kowi84 (#8298) üzenetére


McReay
aktív tag

Érdemes felrakni, mert egy teljesen jó, használható romot kapsz. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8300) kk831228


kk831228
addikt

üdv!! van valami kamerás progi amitől nem lesz lila az esti fénykép?? :F

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.