Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) tahepa válasza Csóró™ (#9800) üzenetére


tahepa
senior tag

Kicsit nosztalgiázok a V5 rommal és szerint 2 héten belül meg foglak keresni a V7 ügyében. Előre is kösz.
A frissítési üzenetet eddig nem tudtam kilőni de sebaj :D

(#9802) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

valahol olvastam hogy ota frissítés után ha újraindul a telefon és végigmegy szép lassan a fehér csík az azt jelenti hogy törölte a cache tárolót ugye? mert akkor nem csinálom meg még egyszer...

(#9803) rick009


rick009
tag

van 2 db ilyen tokom eladó! (Bumblebee NEO Hybrid) az egyil kék, a másik fekete. 2e huf, helyileg Pécs
FEKETE

KÉK

[ Szerkesztve ]

(#9804) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Volna egy ilyen 3G Note-om eladó. Még nem hírdettem meg, ha valakit érdekel, keressen priviben.

OnePlus 12

(#9805) Weeman1


Weeman1
veterán

Ne itt hirdessetek,mert szólnak érte.

Xiaomi 11T Pro

(#9806) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Hétvégén meg lett az elveszett frissítés, 5.11.5 szerencsére nem települgetnek a frissitések maguktól. De ezt feltettem. Megoldódott a folyamatos random kikapcsolás a zenelejátszásnál, de a headsetel továbbra se tudom bekapcsolni a zenét, de legalább lépteti a számokat.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#9807) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hivatalosan sehol nem láttam még, de már letöltőoldalakon látom hogy kijött (?) a Global Stabil V7 a Note 3G-re... (azt nem tudom, hogy mint a többi Stabil verzió ez sem rootolt-e, rootolható-e...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9808) Csóró™ válasza Milestone2 (#9807) üzenetére


Csóró™
senior tag

Már [máshol] is megjelent a hír... Én kicsit szkeptikus vagyok, már párszor kiáltottak Stabil ROM-ot, de majd elválik...

(#9809) Milestone2 válasza Csóró™ (#9808) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Működik.
Recoveryből rootolható.
Egy rakat nyelv van benne.
Magyar nincs.

Hogy mennyivel stabilabb azt majd eldönti a felhasználó.

Az új google elvek miatt minden ROM-ból kiszedik az alap rootoltságot!
A Security appból kikerült a root jog adása.
Egy új metódus szerint maga a system tölti le, még nem látom át hogyan.
De ha kívülről recoveryből felküldöd a SuperSU-t, akkor az működik.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9810) Csóró™ válasza Milestone2 (#9809) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hmmm, ez jó hír. A magyar nyelvet majd vagyuláék megoldják ;]

Én mindenesetre várok 1-2 hetet, hogy meglássam menyire stabil, de megcsillant a reménysugár.

(#9811) Milestone2 válasza Csóró™ (#9810) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Erre nem fog jönni heti frissítés.
Jó esetben negyedévente.
Meglátjuk.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9812) Csóró™ válasza Milestone2 (#9811) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ha stabil, nekem nem is kell heti update. Majd nézem a fórumokat, ott az anyázások száma sokat elárul a stabilitásról ;]

(#9813) vipviform válasza tolvaj! (#9784) üzenetére


vipviform
senior tag

És mit tervezel venni?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9814) tolvaj! válasza vipviform (#9813) üzenetére


tolvaj!
őstag

Redmi note 3 ha lesz.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9816) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

A segítségeteket kérném. A telefonra felraktam a MinDig TV alkalmazást, de hogy nézzem az adásokat az ÉLŐ-re nyomva mindig fekete kép és "Error: 100 with url:..." hibaüzenet fogad minden csatornánál.
Nekem MIUI V5 v37 van fent. Valaki lenne olyan kedves és megnézné V5 v37-es verzióval és valaki egy V7-essel is, hogy neki is ugyanez a hibaüzenet jelenik meg, vagy csak nálam van vmilyen gond?
Köszönöm! :R

(#9817) molnardenes válasza Sir Sparrow (#9816) üzenetére


molnardenes
tag

Szia!
Ez nem a telefon, hanem az alkalmazás hibája - más telón is jelen van. A megoldás: újra is újra el kell indítani a streamet (van, hogy 20-30-szor), és előbb-utóbb elindul.
Egyébként roppant bosszantó, én már nem is használom emiatt. Van böngészőből megnyitható alternatíva is elég, ami nem ilyen macerás. Ráadásul nem foglalja a memóriát sem...

(#9818) tahepa válasza Sir Sparrow (#9816) üzenetére


tahepa
senior tag

V37 szintén zenész

(#9819) Flexy90 válasza Sir Sparrow (#9816) üzenetére


Flexy90
senior tag

Nekem megy..
Most raktam fel az alkalmazást, több videót is elindítottam, egyikkel sem volt gond.
5.10.22

Xiaomi Fan

(#9820) Sir Sparrow válasza tahepa (#9818) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

tahepa; Flexy90: Köszönöm mindkettőtöknek! :R

Ezek szerint a v7-es MIUI-t kéne feldobnom és azzal már menne.
Ha a v7 stabilnak mondott verziója pár hétig stabil is marad, akkor lehet most már váltok én is a v7-re, de az az igazság, hogy eddig ez az egyetlen ok (a MinDig TV alkalmazás), amiért eddig kevésnek érzem a a v5-öt.

Flexy90: ...egyébként a videókat nekem is játsza az alkalmazás csak az ÉLŐ adást nem stream-eli. Gondolom, Te az ÉLŐ-re írtad, hogy megy az is...!(?)

[ Szerkesztve ]

(#9821) Flexy90 válasza Sir Sparrow (#9820) üzenetére


Flexy90
senior tag

Próbáltam mindkettőt! :)
Nem volt gond.

Xiaomi Fan

(#9822) Sir Sparrow válasza Flexy90 (#9821) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

OK! Köszi! :R

(#9823) Csóró™ válasza Flexy90 (#9821) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem tudom mennyire lesz stabil a stabilnak mondott rom, én egyenlőre azon próbálok kiigazodni, miért nem látom se [miui.hu]-n, se [miui.com]-on ezt a híres 7.0.2.0-ás stabil ROM-ot.

Ha tényleg hivatalos stabil, nem kéne kint lenniük :U

(#9824) MolnarZolee


MolnarZolee
tag

Feltettem a miuihu 5.11.12.-re és jelzi, hogy frissítés elérhető 5.11.5.-re :)

[ Szerkesztve ]

(#9825) molnardenes


molnardenes
tag

Sziasztok!
Ezt az alkalmazast szeretnem mukodesre birni v5v37-en: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appspot.app58us.backkey&hl=hu&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dback+button+app+android&pcampaignid=APPU_1_pi5IVvHcB8eFUcuUksgH . Sajnos csak addig mukodik, amig magabol az applikacio beallitasaibol ki nem lepek. Van valami engedelyezesi beallitas, amit kihagytam, vagy miui feluleten hiaba varom, hogy menjen? Koszi elore is a valaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#9826) Milestone2 válasza Csóró™ (#9823) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A miui.hun nem is fogod látni, mert ők nem a stabilból dolgoznak, hanem a developerből.
Vissza kéne keresni, mert linkeltem mikor megjelent, a hivatalos miui oldalt...
http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=182536&extra=page%3D1&mobile=2
Azért ennél rutinosabb motoros vagy Te...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9827) Csóró™ válasza Milestone2 (#9826) üzenetére


Csóró™
senior tag

Olyan rutinos, hogy már akkor letöltöttem, mikor először linkelték. ;] Azt hittem a miui.hu-n a Stabil Multi ROM alá azért beteszik, de tévedtem.

Amúgy kipróbálta valaki? Tényleg stabil?

(#9828) Milestone2 válasza Csóró™ (#9827) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De ez nem stabil multi!
Ez a kínai stabil global!
Kínait sosem linkeltek a miui.hu-n.
Te is kevered a ROM-okat...?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9829) Csóró™ válasza Milestone2 (#9828) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem, azt tudtam, hogy kínai (írtad is korábban) de nem a stabil kínaiból készül a stabil global? A globalbol meg a vagyula féle? Vagy már tényleg nem tudom mi van...

Amúgy nem is érdekel már, tököm tele van a ROM-okkal! Ebben a kínaiban meg nincs root, gapps... maradok a mostaninál aztán csókolom, az legalább rootolt, gappsos, működik.

(#9830) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Ti esetleg tudtok bármiféle multi touch hibáról az 5.11.12-es romban?

Most volt a magyar szervizben egy hónapot a telefon a zöld subpixel hibával, ki is cserélték a kijelzőt, itthon fel is raktam a legfrisebb multit, de így két nap után tűnt fel, hogy a bal felső sarokban mintha néha rosszul érzékelne. Ez most már biztos, egyrészt ha az ágyon van a telefon akkor nem is tudok új böngésző lapot nyitni a chromeban, ill ha nyomva/érintve tartom a jobb felső vagy bal alsó sarkot, akkor szintén nem érzékel a bal felső sarok.

Találkoztatok már ilyesmivel?

Ja és a gombok is csak félig világítanak, vár ez érdekel a legkevésbbé.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#9831) Milestone2 válasza Csóró™ (#9829) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pont ezt írtam. Vagyunk nem a globalból dolgoznak, hanem a developerből!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9832) Csóró™ válasza Milestone2 (#9831) üzenetére


Csóró™
senior tag

Asszem lassan felfogom, kösz!

(#9833) Milestone2 válasza Milestone2 (#9831) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vagyunk=Vagyuláék

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9834) Csóró™ válasza _ak_ (#9830) üzenetére


Csóró™
senior tag

Helló, ma frissítettem az 5.11.12-es Vagyula féle ROM-ra. Nálam nem problémás a bal felső sarok...

[ Szerkesztve ]

(#9835) _ak_ válasza Csóró™ (#9834) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi, még tegnap visszapakoltam a v37-est, ma vissza is vittem a boltba...újra ketyeg 30 nap... Persze nem titkolom, egy picit talán bíztam abban, hogy inkább azt mondják, hogy levásárolhatom. Bár ezek után nem biztos, hogy note 2 lenne a következő, noha általánosságban véve, meg voltam elégedve vele. Na meg ilyen árfekvésben nem hiszem, hogy van jobb, csak ez szerviz oldal nem túl erős.

A tabletem is pont ma van náluk egy hónapja.

Let's begin, de gozaimasu!

(#9836) Sir Sparrow válasza _ak_ (#9835) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Te hol vetted, h boltba viszed szervizeltetni garival?

(#9837) _ak_ válasza Sir Sparrow (#9836) üzenetére


_ak_
addikt

Edigi, Wayteq az itthoni szerviz, ill pontosabban valami elektrodoki.

Let's begin, de gozaimasu!

(#9838) Milestone2 válasza _ak_ (#9835) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Note2 problémásabb mint az 1!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9839) Csóró™ válasza _ak_ (#9835) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát sajnálom :(
Legalább ilyenkor ingyé csinálják meg, hamár alapból rosszul adták vissza, vagy erre is fizetned kell?

(#9840) _ak_ válasza Csóró™ (#9839) üzenetére


_ak_
addikt

Szerencsére még garis volt, annak lejárta előtt 1-2 héttel adtam be javításra, bár ha tudom, hogy ez lesz belőle, akkor lehet, hogy nem érdekeltek volna azok a subpixelek..

Milestone2:...fel sem ismertelek... :C ezt szomorúan hallom, igazából nekem csak a fullhd-s kijelző hiányzik, de az nagyon :( Viszont ez esetben, akkor tényleg nem tudom, hogy mire cserélnék, ha lenne lehetőségem, mert ami nem kínai, és jó spec-el van, azok még 2-szer ennyiből sem jönne ki.

Let's begin, de gozaimasu!

(#9841) Milestone2 válasza _ak_ (#9840) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] November 24 új készülékmegjelenés ;]

Bár úgy gondolom hogy ez a készülékdömping azt eredményezi, hogy semelyik telefonra nem marad elég idejük...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9842) Csóró™ válasza Milestone2 (#9841) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ezt a gondolatot még megfűszerezném a már sokat hallott "fogyasztói társadalomban élünk" bölcselettel. Ma már sajnos egy gyártónak se érdeke, hogy igazán minőségi cuccot dobjon piacra, hisz akkor senki nem venné az új terméket.

csak 2 példa:
- Anyám mai napig a nálam öregebb hajdú mosógépet használja, pedig calgont az sose látott. Ma, ha 5 évig jó a mosógépem, már szerencsés vagyok.
- Vagy ott a Videoton TV-énk. Vagy 20 évig bambultuk a képét, mire tönkrement... az ultra modern LCD TV-m meg 3 évig se bírta, szóval bekaphatják a gyártók :K

(#9843) tolvaj! válasza Csóró™ (#9842) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ez nem így van, ma is van gyártó aki örök életre gyárt, csak mi azt nem tudjuk megfizetni. Csak pár példa: Rolls- Royce, Aston Martin, Ferrari, stb. jellemzően a presztizs márkák akik nem engedhetik meg maguknak a fogyasztóí megnevezést :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9844) Kornel válasza tolvaj! (#9843) üzenetére


Kornel
veterán

aha, mesélj még kérlek :DD

pl:

[link]

(#9845) Csóró™ válasza tolvaj! (#9843) üzenetére


Csóró™
senior tag

Tök igaz, bár tapasztalatom egyikkel sincs, hiszek neked ;]

(#9846) tolvaj! válasza Kornel (#9844) üzenetére


tolvaj!
őstag

"aha, mesélj még kérlek"

1.- hiba mindenhol lehet
2.- aki egy kispolskit nem tud vezetni, ne üljön be egy több száz pacis csodába......... bocsi! Lásd Váci út....

Murphy (O.o)

Hidd el én is tapasztalnám szívesen a saját bőrömön :B ;]

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9847) Kornel válasza tolvaj! (#9846) üzenetére


Kornel
veterán

szerinted ez egy eset?
azért linkeltem ezt, hogy lásd, hogy nem egyedi eset.
a váci úti sztorinak meg semmi köze ahhoz, hogy menet közben kigyulladnak (nem egy, nem kettő, sok...)

(#9848) Csóró™ válasza Kornel (#9847) üzenetére


Csóró™
senior tag

Kicsit messzire autóztunk a témától :K
A lényege az egésznek, hogy a pórnép számára már nem nagyon elérhető az a minőség, ami régen még megvolt, így nem érdemes arra számolni, hogy bármelyik Xiaomi (vagy más gyártó) telefonja 2-3 év múlva is a zsebünkben lesz, mert:

1, A mostani világban üvöltik, hogy "vedd az újabbat",
2, A mostani világban már "elvárás" a gagyi minőség.

Persze kivételek mindig lesznek, szóval senki ne kezdjen el írogatni, hogy de az Ő barátja sógorának az édesanyja már 4 éve használ egy telefont...

[ Szerkesztve ]

(#9849) tolvaj! válasza Kornel (#9847) üzenetére


tolvaj!
őstag

Jogos!- , de miután átolvastam két dolog jött le:

- 3 éve történtek az esetek,
- max a Ferrari nem illik bele a felsorolásba, de a többiről nem tudok ilyet mondani.

Sőt a RR-ről konkrétan tudom, hogy be is perelték azt a sofőrt, aki ki merte nyitni a motorháztetejét egy lerobbant példánynak :DDD- megjegyzem meg is nyerték a pert....

De tényleg menjünk vissza a telefonokhoz. Lehet, hogy a Vertu telefonjai is elavulnak a mai " fogyasztói társadalomban", de a szolgáltatás amit mögé kapsz nem évül és avul el ;]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9850) tahepa


tahepa
senior tag

Lehet vótmá....
Létezik a Note-hoz valamilyen működő "duplakopp" altató program ? Próbáltam sokfélét de 99%-ban nem igazán működtek . Egy működött de az meg zabálta az akksit....igaz V6-nál próbáltam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.