Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) Milestone2 válasza Csóró™ (#8600) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Attól még lehet hogy jó a miénkhez, csak én nem próbálom ki, amíg nincs melléírva a Mi3 mellet a Redmi Note is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8602) Milestone2 válasza Csóró™ (#8600) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kínai nyelvezetűt már találtam a 2.8.6.0-ból, de még fejlesztenem kell a tudásomat, bár az ikonokból el lehet igazodni (csak akkor leszek bajban, ha van benne új ismeretlen menüpont is).

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8603) Csóró™ válasza Milestone2 (#8602) üzenetére


Csóró™
senior tag

Na igen, de, ha jó az általad linket 2.8.4.0, akkor fölösleges váltani. Meg előbb utóbb gondolom lesz angol nyelvű is.

Mondjuk én személy szerint nagyon szemezek a [Mi Note Pro]. Még az is lehet, hogy előbb lesz a zsebemben egy ilyen csoda, mint stabil V6 a Redmi Noteomon. ;]

(#8604) Milestone2 válasza Csóró™ (#8603) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Yepp! Én is erre szeretnék váltani, csak most az építkezés minden pénzt elvisz...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8605) Csóró™ válasza Milestone2 (#8604) üzenetére


Csóró™
senior tag

Én felújítok, szóval együtt érzek veled :K
De ki tudja, a mostani Note is csak álom volt sokáig, aztán egy fickó tavaly hozzám vágta 30.000-ért, mert Ő fekete pénteken vett egy Samsung Galaxy-t ocson. Hátha a Note Pro-val is lesz ilyen szerencsém :DD

Mellesleg ott mát MIUI 6 / Android 5.0-át írnak. Már látom magam előtt, ahogy a Note Pro userek várják a majdan beígért Android M-es MIUI-t :))

(#8606) Milestone2 válasza Csóró™ (#8605) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Murphy törvény, hogy ha én megveszem, akkor megáll a fejlesztés. Ha nem veszem meg szárnyalnak a fejlesztők... :((

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8607) Csóró™ válasza Milestone2 (#8606) üzenetére


Csóró™
senior tag

hmmm, akkor tényleg ne vegyél Mi Note Pro-t :DDD

(#8608) pixelking


pixelking
tag

Sziasztok!

Szerintetek ez eredeti?

(#8609) Csóró™ válasza pixelking (#8608) üzenetére


Csóró™
senior tag

Annak tűnik, de írni akárki tud akármit a termekéről. Én személy szerint biztos MO-on belül keresnék inkább, itt hardverapron is többen árulnak ilyen Power Bankor, mint például [EZ a kolléga]

(#8610) _ak_


_ak_
addikt

A mostani 29-es multi nektek felment? TWRP nekem nem akarta felrakni.

Let's begin, de gozaimasu!

(#8611) tolvaj! válasza pixelking (#8608) üzenetére


tolvaj!
őstag

Az. Most is itt van az asztalomon egy, múlt héten érkezett innen.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8612) Mr X válasza _ak_ (#8610) üzenetére


Mr X
veterán

Fel, de csak a moddolt 2.8.4-es twrp-vel.

(#8613) Milestone2 válasza Mr X (#8612) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van akinek 2.8.5.0-val is felment és az új (egyenlőre csak PC-n keresztül telepíthető) 2.8.6.0-val is felment. (Pontosítva: telepíthető MobiluncleToolssal is, de akkor kínai...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8614) Mr X válasza Milestone2 (#8613) üzenetére


Mr X
veterán

Tegnap este a 2.29 multi nálam nem ment fel (full rom), csak 2.8.4-essel. A miuihu-s romot nem tudtam megnézni, mert nem volt jó a linkje.

(#8615) _ak_


_ak_
addikt

Köszönöm a tippeket, 2.8.6.0-val felment a frissítés. :R

Let's begin, de gozaimasu!

(#8616) tami92


tami92
aktív tag

Én az új vagyula félét nem tudtam felrakni mert valami hibát írt.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8617) Milestone2 válasza Csóró™ (#8603) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt az angol nyelvű 2.8.6.0

De előre szólok MINDENKINEK AKI ÁTÁLL, hogy mivel más fájlstruktúrát (backupstruktúrát, restorestruktúrát) használ mint a 2.8.4.0, így a mentések nem kompatibilisek egymással!!! azaz amit 2.8.4.0-val mentettél nem tudod visszarakni 2.8.6.0-val!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8618) GoZoL válasza Milestone2 (#8617) üzenetére


GoZoL
senior tag

Kösz az infót. Nekem még a régebbi van és simán megy az OTA frissítés. A jövőben mindenféleképpen szükséges frissíteni a TWRP-t vagy maradhatok a mostani 2.8.4-es verzión?

(#8619) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Hali
Segítséget kérnék: Mi a menete a V5-ről V6-ra váltásnak ? :D
A vagyula-féle MUIU_HU V6-ot tenném fel. Ha csinálok egy Backupot, akkor lehetséges megtartani a mostani kinézetet ? Értem ezalatt az ikonok elrendezését, SMS-ek, híváslista, stb.
És lehetséges V6-ról V5-re visszaváltani ?
Köszi

-

(#8620) tami92 válasza Milestone2 (#8617) üzenetére


tami92
aktív tag

És ezt a zip fájlt csak simán recoveryből telepítem ?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8621) Milestone2 válasza tami92 (#8620) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen. Mondjuk gyáriból nem biztos, hogy telepedik...

Vagy kiszeded belőle a recovery.img-t és azt MobileUncleToolssal.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8622) Milestone2 válasza GoZoL (#8618) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Simán maradhatsz...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8623) vipviform


vipviform
senior tag

Sziasztok, segítséget kérek. A névjegyzékből /Kapcsolatok/ nem tudok telefonálni, nem mutatja meg a telószámokat sem, ha megkattintom valamelyiket, akkor visszadob a főképernyőre. A normál tárcsázóval megy a dolog. A hívások listájából szintén lehet telefonálni. A My Phone explorerben látom a nevekhez tartozó számokat.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8624) McReay válasza Milestone2 (#8617) üzenetére


McReay
aktív tag

Ezzel már felmegy simán az "origin" China ROM vagy moddolt 2.8.4.0-val próbálkozzak?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8625) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Milestone2 kolléga segítségével sikerült frissítenem vagyula-féle V6-ra.
Első benyomás: nem tetszik :D Minden túl fehér, és egyszerű... A kezelhetősége nem egyszerű... szanaszét szedték a beállítási lehetőségeket, az akkumulátorhoz minek külön menüpontba lépni ? Talán már nagyon hozzá voltam szokva a V5-höz.
Akkumulátor állapotát még mindig hibásan írja ki (70%-ról 1%-ra újrarakás alatt ?!)
Személy szerint ez a lánchidas óra widget nem tetszett, lecseréltem valami V5 szerűre (ami meg genyanagy... de ez van), ikonokat, képernyőzárat V5 stílusúra cseréltem :D Lehet visszatérek rá...

[ Szerkesztve ]

-

(#8626) Csóró™ válasza GoldhandRent (#8625) üzenetére


Csóró™
senior tag

Sokan vannak így vele, mint te. A V5 szebb, jobb, a V6 viszont újabb. Több fórumon írták már, hogy az ideális a kettő közös "gyermeke", egy 4.4-es Androidon alapuló V5 lenne. Asszem ilyen van is, de a 4G alá :DD

(#8627) Mr X válasza Csóró™ (#8626) üzenetére


Mr X
veterán

Az én szememnek pl. a v5 legördülő kapcsolói rondák, az a rész maradhatna a v6-os. Meg persze a ram-kezelése. :D

(#8628) Csóró™ válasza Mr X (#8627) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát igen, mindenkinek más és más tetszik, illetve nem tetszik egy rendszerben :K
Nekem jó a V5 is, de azért biztos kipróbálom majd a V6-ot is, ha még az én életembe kiadják.

(#8629) tahepa válasza Csóró™ (#8628) üzenetére


tahepa
senior tag

+1
Nekem is így jó...a v6 nagyon nem mozgat.....extra kütyüket meg nem használok a géppel.

(#8630) Milestone2 válasza McReay (#8624) üzenetére


Milestone2
nagyúr

moddolt 2.8.4.0 a jó!!!!

2.8.6.0 még a saját Backupját sem rakja vissza!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8631) Milestone2 válasza Csóró™ (#8628) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt értsd meg, hogy kiadták.

Ami most fut 5.6.1 az már a kiadott V6...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8632) GoldhandRent válasza Mr X (#8627) üzenetére


GoldhandRent
őstag

V5-re tudsz V6 skint leszedni, fordítva viszont necces :D

-

(#8633) Mr X válasza GoldhandRent (#8632) üzenetére


Mr X
veterán

Amilyen gyors a miui téma-adatbázisa, megőszülnék, mire találok olyat, ami tetszik. :D

(#8634) Csóró™ válasza Milestone2 (#8631) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hohóóó, húúúú, vááá :C

De hol lehet leszedni azt a 5.6.1-et? [miui.com] és [miui.hu] -nál se látok ilyet?

Vagy olyan stabil lett, hogy vissza is vonták? ;]

(#8635) Milestone2 válasza Csóró™ (#8634) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudod én China Unicom-ot használok és az szinte napi frissítést kap. Tegnap is kapott OTA-t, így lett 5.6.1

A lényegről tereled el a szót, hogy állandóan azt írogatod: majd ha kijön a végleges v6, majd ha megjelenik a v6.

Poénkodhatsz, de a v6 megjelent. Még ha nem veszel tudomást róla, akkor is.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8636) GoldhandRent válasza Mr X (#8633) üzenetére


GoldhandRent
őstag

azthittem a nettel van a baj.... :D

KÉRDÉS: V6 alatt nincsenek Facebook Chat Fejek... Megoldás rá ? :O
értesítősávban írja, h 4aktív, de sehol se látom :D

-

(#8637) Mr X válasza GoldhandRent (#8636) üzenetére


Mr X
veterán

Biztonság appban engedélyezt a felugró ablakokat neki.

(#8638) GoldhandRent válasza Mr X (#8637) üzenetére


GoldhandRent
őstag

köszöntem :P

-

(#8639) Chaser válasza Milestone2 (#8635) üzenetére


Chaser
titán

Sztem se jelent meg, az hogy betara ráaggatják a stabil logot egy huszadrangú gyártónál elmegy, ennél a gyártónál pont nem. Nem azért vettem a noteot mert szeretem ha s*opatnak, ha szeretném vettem volna más droidos tákolmányt. Amíg azt látom ez meg az nem jól működik v6 alatt addig mitől stabil? hogy nem resetel 5 percenként? még jó:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8640) Csóró™ válasza Chaser (#8639) üzenetére


Csóró™
senior tag

+1

Én is kb. pont ezért "poénkodom" a V6-al, mert egy vicc az egész. Hányszor hallottam már, hogy "hamarosan kiadjuk", "December végén itt lesz", "Január 13.án érkezik"... Ez a mostani 5.6.1-es is "bűzlik" nekem, 3 nappal a pénteki 5.5.29 után már itt a stabil :F Másik érdekessége, hogy füstölniük kéne a fórumoknak a hírtől, de se miui.com, se miui.hu még csak említést se tesz róla :U
A cég jön fel, mint a talajvíz, mobil gyártók egyik éllovasa, de ez a V6 egy nagy fekete bárány náluk.

(#8641) Mr X válasza Csóró™ (#8640) üzenetére


Mr X
veterán

Azért azt megjegyezném, hogy ha nincs is véglegesnek titulálva, de teljesen alkalmas a mindennapi használatra. Előfordulhatnak hibák, de melyik rom tökéletes? :)

(#8642) Csóró™


Csóró™
senior tag

A másik, amit nem tudok hova tenni, hogy minden héten olvasom a changelogot, és zsinórban "NEW" feliratokat látok.
Adjanak már ki egy Stabil V6-ot, aztán mehetnek az újdonságok, fejlesztések.
Félreértés ne essék, nem az újítások ellen vagyok, de szerintem már rég stabil lenne a ROM, ha tényleg csak a bugfix-ekre mentek volna rá, nem a "fontos" fícsörök hozzáadására.

[ Szerkesztve ]

(#8643) Csóró™ válasza Mr X (#8641) üzenetére


Csóró™
senior tag

Tök igaz, amúgy meg nem savazom a Xiaomit, hisz tudjuk, "a remény hal meg utoljára" :R

(#8644) Chaser válasza Mr X (#8641) üzenetére


Chaser
titán

V5-tel semmi bajom, teszi a dolgát. csak ugye mi band nem működik vele. Erre azért ráfognám, hogy közelít a tökéleteshez, nyilván olyan nincs.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8645) Milestone2 válasza Csóró™ (#8640) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mint mondtam a China-Unicom kapott frissítést, ha büzlik neked, ha nem.

Témát lezárva: akinek tetszik használja a v6-ot, akonek nem maradjon v5-ön...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8646) tami92 válasza Csóró™ (#8642) üzenetére


tami92
aktív tag

Oh istenem. Ahogy olvastam itt a fórumot... Te azt akarod hogy füstöljön, meg pörögjön, de minek? Én hetek óta tervezem hogy lecserélem a v6-ot CM11re de ott még mindig nem jó a Miband, és mindig visszatérek a v6hoz. Attól meg még hogy valamihez oda van írva hogy béta nem feltétlenül jelenti azt hogy nem stabil. Pl. amíg nem jött ki az android Lollipop 5.0 addig csak android L volt és az is fejlesztői Rom volt, és volt olyan aki meg volt vele elégedve. Attól hogy oda van írva hogy stabil ugyan úgy fognak rá jönni a heti frissítések. Nem értem ezt a fejlesztői szó elleni tiltakozásod.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8647) vipviform válasza Milestone2 (#8645) üzenetére


vipviform
senior tag

Srácok, miért egymást osztjátok? Mindkettőtöknek igaza van. Egy valamit azért jó lenne tisztázni. Nem mindenki "ROM" guru, én sem. Én szeretnék egyszerű stabil telefont, amit nem kell hetente buherálni, és netán még magyarul is tud. Ezért nem váltok a V5-ről addig amíg nem lesz stabil ROM ami megjelenik a frissítésben a telefonomon. Az utolsó ilyen a V40 volt. Én is várom az jobb újabb megoldásokat. Nagyon szeretem a MIUI-t, de annyi magasabb tudású teló van kinn a piacon, hasonló árban hogy néha már úgy érzem, hogy tovább kellett volna válogatnom. Nálam besárgult a képernyő széle, nemrég írtam, hogy elszállt a névjegyzékből való tárcsázás lehetősége, azóta kénytelen vagy külső programot használni. Egy éves a telóm, nem kéne így lenni.

Bocsi, ha hosszú voltam, de nekem ez a tapasztalatom.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8648) Milestone2 válasza tami92 (#8646) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ebben jól működik a MiBand! LINK

@vipviform

Hidd el, v5-ről SOHA nem fog a v6 frissítésként megjelenni...
Egyébként, nem osztjuk egymást, mindenkinek szíve joga eldönteni, milyen rendszert használ.
De azt soha nem fogom elviselni, hogy ha azt mondom nekem jött frissítés és 5.6.1 van a telefonomon, arra valaki azt írja, hogy szerinte bűzlik valami az én 5.6.1-em körül, mert nem harsog frissítésről a net...

Más. Reménykedhetünk, mert megjelent az első hivatalos 5.0 MTK (6592) processzorra. Így van remény a Note esetében is.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8649) vipviform válasza Milestone2 (#8648) üzenetére


vipviform
senior tag

Megint igazad van. Ahogy írtad, reménykedjünk, végül is más úgy sincs. Én azért nem váltok, mert félek, hogy elcseszem a telefonomat, amit napi fontos munkaeszközként használok. Fontos, hogy elérhető legyek, és én is elérjek bárkit. Ha lenne két telóm akkor már biztos nekiláttam volna a V6 tesztelésébe. Így sajnos csak lógó orral olvasom a Ti híreiteket. Végül is mindegy, előbb utóbb csak lesz valami megoldás.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8650) tami92 válasza Milestone2 (#8648) üzenetére


tami92
aktív tag

Erről tudnál valamit mesélni? Mi az alapja? AOSP vagy Cm11 vagy esetleg valami más?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.