Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) ggeleven válasza Milestone2 (#9100) üzenetére


ggeleven
őstag

De sem hivatalos bejelentés, sem képek , semmi infó...na meg az első széria képeivel feltenni? O.o
De a dual sim, 4g és FHD kijelző tetszik! :D
De a kisebb akksi nem... :-\

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9102) Chaser válasza Milestone2 (#9100) üzenetére


Chaser
titán

Nem is lenne rossz ara ha nem presale lenne

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9103) ggeleven válasza Chaser (#9102) üzenetére


ggeleven
őstag

Viszont ezen az áron nem tudna versenyezni a Meizu M2-vel sajnos.
De a specifikációk nem rosszak! :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9104) Milestone2 válasza Chaser (#9102) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Várjuk meg mit jelentenek be pár nap múlva...Addig csak presale...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9105) Chaser válasza ggeleven (#9103) üzenetére


Chaser
titán

részemről ha droid akkor xiaomi, anno is vehettem volna sok mást, de nem bántam meg

Milestone2 ezt mondtam, ha nem presale lenne, nekem gyanúsan olcsó:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9106) Kornel válasza Chaser (#9105) üzenetére


Kornel
veterán

szerintem én váltani fogok a xiaomiról.
az, hogy nincs normális ota frissítés, meg egy nyomvadt dupla koppintásos lezárás, stb., ezek azért necces dolgok.
az, hogy a kijelző sárgul, az ij kategória, de akkor is jobbat vártam.
mennyibe lehet reálisan elpasszolni most ezt szerintetek?

(#9107) kk831228 válasza addamka (#9098) üzenetére


kk831228
addikt

Valóban annak a jele... :R Csak az a baj nincs bekapcsolva... :B :N Ha bekapcsolom akkor átrakja a bal oldalra a wifi jelet ugyanezzel a jellel... :F

Így:

Valami összeakadt a rencerbe... :F

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9108) Csóró™ válasza Kornel (#9106) üzenetére


Csóró™
senior tag

Mid van hozzá? Alap készülék + töltő, vagy adsz hozzá mást is? Makulátlan, vagy vannak hibái?... ezektől függ az ár.

Egy szép állapotú Noteért 45.000 reális szerintem.

(#9109) Mr X válasza Kornel (#9106) üzenetére


Mr X
veterán

50-ért adtam el az enyémet 2 hete, egy szilikon tokkal meg a gyári cuccaival.

(#9110) Chaser válasza Kornel (#9106) üzenetére


Chaser
titán

de viszont stabil, nem fagy, nincs restart, nálam a 4,4 b@szakodás nem tetszett csak, meg lehet már elég lenne egy kisebb is
ota nálam működött 4,2-nél

45-50 ha hibátlan, elég jó vas van benne meg egyben is van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9111) Kornel válasza Chaser (#9110) üzenetére


Kornel
veterán

gyakorlatilag a kijelző sárgulását eltekintve hibátlan.
szerintem ha 40-be elmegy emiatt, akkor nem rossz.

őszinte leszek, nagyon megtetszett a lenovo, asszonynak most lesz vibe x2, nekem a z2 pro jön be.

(#9112) kk831228 válasza Kornel (#9111) üzenetére


kk831228
addikt

Hú a Z2pro-t nézegettem én is... :R ;) Meg a Mate 7-et... Ez a kettő, amit most vennék, de a lenovo felé hajlok inkább, viszont az sd foglalat hiányzik egy kicsit... :(((

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9113) mszl válasza mszl (#9085) üzenetére


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Az előző problémámat ez a progi oldotta meg: SD Fix a playről.

A következő problémával futottam össze: bluetooth zene lejátszásnál nem működik a bluetooth eszközről a számok léptetése hanem a hangerőt állítja! Kipróbáltam 2 eszközzel is egy sztereo fülessel és egy sztereo hangfallal is. V5 alatt mindek OK volt. Mindkét eszköznek külön gombjai vannak a hanerőhöz, léptetéshez, Play/paus-hoz.
Esetleg valami beállítási lehetőséget figyelmen kívül hagytam?
Az utolsó Vagyula féle V6 verzió van fenn.
Előre is köszi!

Üdv. Laci

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#9114) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Srácok, ez már tuti !
A doboz hátulját összehasonlítva az enyémmel, kivehető, hogy 5.5" 1080p ! lesz a kijelző, a processzor pedig kerek 2GHz.

A kihúzott részek azért vannak, mert első ránézésre (elég sokat néztem :D) tényleg annak tűnik... Viszont egymás mellé téve az enyémmel már nem vagyok olyan biztos benne... A pirossal húzott helyen 720p-nek tűnik (aminek nem örülne senki szerintem), a sárgánál viszont 1080-nak !
A kékkel nyilazott az akkumulátor, ami nekem 3000 nek tűnik. :(

Ötleteljünk együtt ! Nagyítsátok ki a képet és segítsetek kitalálni a konfigot :D
Képet mellékelek :)

képfeltöltésesKÉP

[ Szerkesztve ]

-

(#9115) Kowi84 válasza Kornel (#9106) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Az enyémet 45-ért kezdtem le hirdetni, itt az aprón. Rá se szartak. (Patika állapot +fólia, két tok, tartozékai, doboza egyszóval minden) Csak miután levittem 40-re akkor lett rá egy két érdeklődő, és még volt aki ebből is alkudott volna.

Úgyhogy a tapasztalatok alapján én úgy látom, ha egy ilyen telót sikerül elsütni jóval 40 fölött az már az "isteni csoda" kategória.

Tehát a reális és egyben a forgalomképes ás szerintem 40 max 42.

(#9116) fornettisuti


fornettisuti
veterán

udv, orulok, hogy megy meg a topik. ma jott meg a telo.
visszaolvasgatok, aztan jovok felhomalyositasert :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9117) khorvat


khorvat
senior tag

Én is új vagyok a klubban kérdés meddig maradok, de eddig érdekes kis kitérő. Kezdésnek a v5 magyar 4.2.2 ha jól emlékszem ROM-ról a nem rég kiadott v6 global 4.4.2-re frissítettem.
Szeretnék a 4.4.2-n maradni de jó lenne magyar nyelv. Ehhez mi kell várni vagy esetleg már tudok ez ügyben tenni lépéseket?
Addig is nézegetem a 4.4.2-t egy árnyalattal mintha lomhább lenne de ez csak egy érzés.

(#9118) Milestone2 válasza khorvat (#9117) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak a GLOBAL Dev-ben, a MIUI.EU-ban és a MIUI.HU-ban mindháromban van a magyar nyelv.
Pont egy olyat választottál amiben nincs hungarian...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9119) khorvat válasza Milestone2 (#9118) üzenetére


khorvat
senior tag

Nah frankó és a 3 lehetőségből melyiket válasszam, ha az a cél, hogy 2-3 hetente vagy 1-2 havonta érkezzenek csak frissítések és ne naponta vagy hetente?
Illetve jó lenne ha stabil verzió lenne, de legalább kevés problémája legyen.

(#9120) Milestone2 válasza khorvat (#9119) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A stabilt megtartották maguknak (na meg az angol nyelv ismerőinek) a kis sárga cimboráink...

És tőlem ne kérdezd, hogy a három közül melyik a legstabilabb, mert én az eredeti kínai-angol ROM-ot használom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9121) Csóró™ válasza khorvat (#9119) üzenetére


Csóró™
senior tag

Mindenki másra esküszik, nekem a [MIUI.HU] Vagyula féle ROM bejött.

Kisebb bugok, hibák lehetnek, hisz még mindig BÉTA néven fut, de elég használható.
Ha nem szeretnél hetente frissíteni, kapcsold ki az automatikus updatet, és máris nem frissülsz.

(#9122) fornettisuti


fornettisuti
veterán

rezges erosseget lehet allitani? jelenleg kezben tartva is elig erezni. restartkor vmivel erosebb. stock rom van rajta magyar nyelv is. illetve, hol talalom meg a gyartas datumat?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9123) Milestone2 válasza fornettisuti (#9122) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Melyik gyártás dátumára gondolsz? A ROM kiadásának dátumára? A telefon gyártásának dátumára?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9124) Veatta


Veatta
aktív tag

Sziasztok!

A telefonomon 40-es rom van, a második kártyahelyben t mobilos kártya eldobálja a hálózatot, ha van is csak alacsony térerővel, vodás kártyával nem csinálja, valami ötlet?

(#9125) tolvaj! válasza Csóró™ (#9121) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ha be van kapcsolva se mindig frissül...... :U

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9126) khorvat válasza Csóró™ (#9121) üzenetére


khorvat
senior tag

Köszönöm, megnézem ezt is, vagyula volt fent rajta mikor hozzám került a telefon, egy újabb verziót visszarakok a linkelt oldalról elérhetőt és meglátjuk melyik marad!

(#9127) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9114) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most már legalább háromféle TUTI konfigurációt láttam a R.N.2-ről...
Az is lehet persze, hogy ez is kijön 3 változatban, de nem hinném, hogy ebből is csinálnak csak 3G változatot, de ki tudja.
Szóval van ahol továbbra is MTK processzort jövendölnek neki, van ahol 4xSnapi 410-et, van ahol 8xSnapi 615-öt. Van ahol 4.4.4-et, van ahol 5.0.x-et.
Lehet 13-án okosabban leszünk, de lehet, hogy csak a MIUI 7-ről hallunk majd...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9128) fornettisuti válasza Milestone2 (#9123) üzenetére


fornettisuti
veterán

elnezest, pongyolan fogalmaztam, a telefon gyartasi ideje erdekelne.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9129) Milestone2 válasza fornettisuti (#9128) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jól emlékszem, nekem a dobozon volt kívül, de lehet hogy az akksi alatt levő matricákon is rajta van...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9130) fornettisuti


fornettisuti
veterán

a dobozon ezeket talaltam, de ezek nem egyeznek

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9131) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nem mukodik a facebook, mi a megoldas?


van ennel stabilabb verzio?
valami mobogenie app/market cucc van a telon, amivel lehetett frissiteni google servicet es playt. van updater appom is, de azt mondja nem talal sw frissitest, ja es gyarilag rootolva van a telo.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9132) Csóró™ válasza fornettisuti (#9131) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem hinném, hogy a ROM-oddal van baj. A hiba üzenet annyit mind, hogy nem tudott kapcsolódni a 2a03:2880:..... címre a 443-as (HTTPS) porton. + Permission Denied, azaz nincs jogod valamihez...
Korábban ment a facebook? Ne tettél fel tűzfalat, vagy nem állítottál be korlátozást az appra?

(#9133) fornettisuti válasza Csóró™ (#9132) üzenetére


fornettisuti
veterán

nincs tűzfal meg hasonló dolgok, tegnap jött a telefon, Stock minden, facebookot most akartam beüzemelni.
régebbi magyarított verziónál is ezt írja hibaüzenetre, pedig megkapott minden engedélyt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9134) Milestone2 válasza fornettisuti (#9133) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom, nekem kapcsolódik a teljes verzió és a Lite Edition is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9135) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ajanlanatok egy olyan romot, ami:
tud magyarul
mukodik a wifi, google play, youtube facebook es a telefonalas is rendben van?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9136) addamka válasza fornettisuti (#9135) üzenetére


addamka
őstag

Facebookot nem használok, a többi megy a MIUI6 developerrel, részemről ezt a verziót preferálom, van benne magyar nyelv. Redmi Note 3G-hez ez kell: xiaomi.eu_multi_lcsh92_wet_jb9_5.8.6_v6-4.4.zip

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9137) Milestone2 válasza addamka (#9136) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha linket is mellékelsz, úgy könnyebb.
miui.eu
vagy
miui.hu

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9138) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Vajon ilyesmi lesz (azaz a téma gyártója közel áll a tűzhöz)?
Vagy ez csak a téma készítõjének agyszüleménye?


居廉 Xiaomi Redmi Note 3G - MIUI v6 5.8.6 联通版

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9139) Mr X válasza Milestone2 (#9138) üzenetére


Mr X
veterán

Ha ilyen lesz, nem panaszkodom, jól néz ki.

(#9140) Csóró™ válasza Mr X (#9139) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nekem csak egy bajom van a MIUI 7-el, innentől Ő lesz az fő fejlesztési irány, a V6-ra meg valószínűleg kevésbé fognak koncentrálni :U

(#9141) Milestone2 válasza Csóró™ (#9140) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez még nem is lenne baj, ha nem nyilvánították volna ki, hogy a Snapdragon széria kapja csak meg első körben.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9142) Csóró™ válasza Milestone2 (#9141) üzenetére


Csóró™
senior tag

Na igen. Mondjuk én a mostani Note-ról max egy Mi Note Pro-ra váltanék, ami nem holnap lesz, így én nagyon díjaznám, ha továbbra is aktívan foglalkoznának a V6-al.

(#9143) Milestone2 válasza Csóró™ (#9142) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Majd holnap okosabbak leszünk.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9144) fornettisuti válasza addamka (#9136) üzenetére


fornettisuti
veterán

ezekhez a romokhoz eleg annyi, hogy berakom gyokerbe a zipet es recoverybol inditom vagy ennel bonyolultabb? csak mert eddig vagyok nagyjabol kepben a dologgal...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9145) Milestone2 válasza fornettisuti (#9144) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Olvasd el ezt. Elméletben mindkettőnél elég a update.zip-re átnevezés, gyökérkönyvtárba rakás, recovery indítás, wipe & reset + wipe cache (ha jól emlékszem van ilyesmi a gyári recovery-ben is), majd install update.zip

Ezt is olvasd el, bár nem hinném hogy rootolni és recovery-t cserélni is szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9146) fornettisuti válasza Milestone2 (#9145) üzenetére


fornettisuti
veterán

koszonom, jol hiszed!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9147) Milestone2 válasza fornettisuti (#9146) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sok sikert.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9148) fornettisuti válasza Milestone2 (#9147) üzenetére


fornettisuti
veterán

immaron...

rendszerbol frissiteskent adtam be neki, nem recoverybol.
nem adott ki ujabb frissitest a rendszer.
facebook is megy, orules van.

meg par vegso kerdes:
kell-e a mobogeni okoszisztema vagy a google services/play resze-e ennek a romnak?
ha most nyomok factory resetet, akkor a kinai sallangoktol mentes global miuihu rendszerem lesz?
vagy wipe (all data), hogy s kinai cucctol megszabaduljak?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9149) Milestone2 válasza fornettisuti (#9148) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem is adhatott ujabbat, mert 5.8.8 a legfrissebb.
Igen, miui.hu része a GAPPS csomag nem kell külön telepíteni.
Igen, factory resettel elméletben szüz rendszert kapsz.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9150) fornettisuti válasza Milestone2 (#9149) üzenetére


fornettisuti
veterán

ezer :C a segítségért! :R

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.