Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Csóró™ válasza xhege (#8400) üzenetére


Csóró™
senior tag

A legszívatósabbak mindig azok, amikről még nem tudsz :K
Változó a paletta, valaki aksi merülésről, valaki vonal szakadásról beszél, de van, aki már több hónapja gond nélkül használja, mert amire neki kell, arra már jó.

Downgrade-nél mindenképp olvass előbb vissza a fórumon, különös tekintettel az uboot-ra figyelj.

(#8402) xhege válasza Csóró™ (#8401) üzenetére


xhege
addikt

Király :DDD
És mik az előnyök? Remélem ilyen is akad...

(#8403) Flexy90 válasza Csóró™ (#8401) üzenetére


Flexy90
senior tag

Én eddig egy hibát találtam, de az se gáz.

A Mi Fit alkalmazás leáll, ha a facebook messengeren hívnak.

Aksi merülés nálam nem volt (battery drop), hívás sem szakadt meg. Minden rendben :)

Multi ROM, jelenleg: V6 5.4.24

Xiaomi Fan

(#8404) Csóró™ válasza xhege (#8402) üzenetére


Csóró™
senior tag

Én egyenlőre még V5-öt használok, így sok előnyt nem tudok mondani, de:
- 4.4-es Android (Pl.: [Mi band]-hez kell)
- Szebb felület (van aki szerint a V5-é jobb, döntse el mindenki maga)
- Új fícsörök, mint pl. [híváskor villog a vaku]

Flexy90:: Úgy látom a V6-nál is általában "egyedi" hibák vannak, amiket nem mindenki tapasztal. Szerintem egyre jobb, csak nekem annyira nem szükséges, így még kivárom a stabilt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8405) xhege válasza Csóró™ (#8404) üzenetére


xhege
addikt

No akkor most tesztelgetek, aztán ha lesz majd stabil átugrok arra. :)

(#8406) vipviform


vipviform
senior tag

Sziasztok, utolért a "sárga veszedelem" megjelent egy folt a kijelzőmön. Lefotóztam egy fehér lapot, hogy egyértelmű legyen. Tud valaki megoldást? Előre is köszi!

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8407) Csóró™ válasza vipviform (#8406) üzenetére


Csóró™
senior tag

Angol fórumon valaki ROM újratelepítést javasol, nem hinném, hogy megoldja, de egy próbát megér. Ha nem segít, marad a kijelző csere :U

(#8408) vipviform válasza Csóró™ (#8407) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, no gari, egy éves a "kedves". Itthon szerviz?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8409) molnardenes


molnardenes
tag

Sziasztok!
Elsősorban azokat kérdezném, akik ilyen [link] üveg hátlapot használnak. Azt vettem észre, hogy egy idő után elkezd lötyögni az usb kábel benne (talán túl nagyra van hagyva a nyílás), aminek a hosszú távú következménye, hogy előbb csak nagyon lassan töltődik a telefon a rossz kontakt miatt, végül aztán a kábel (csatlakozó) teljesen tönkremegy. Tapasztalt más is ilyet?

(#8410) erik35 válasza vipviform (#8406) üzenetére


erik35
csendes tag

Üdv, ki lehet próbálni berakni 15 perce a műkörmös uv lámpa alá, hátha javul romlani nem fog az biztos az enyémen is van egy kis sárgulás mondjuk nem annyira durva mint a tiéden, én azt tapasztaltam hogy nem terjedt tovább a kezelés után :)

[ Szerkesztve ]

(#8411) aorta99


aorta99
csendes tag

Üdv.Egy kis segitség kellene.Témák menünél semit nem enged letölteni kilép,az témák alkalmazás sajnos leállt üzenettel.A témákat beadja de nem enged semmit sem letölteni.Elöre is köszönöm a segitséget.

(#8412) gothic20 válasza molnardenes (#8409) üzenetére


gothic20
aktív tag

Szia
Nekem volt ilyen hátlapom. Nem tapasztaltam az általad leírt problémát. Nálam passzentos volt az usb résznél.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#8413) Csóró™ válasza aorta99 (#8411) üzenetére


Csóró™
senior tag

Helló, kicsit tudsz pontosítani:
- Milyen ROM-ot használsz? V5, V6?
- Csak mostanság van ez a probléma, korábban jó volt?
- Amikor kilép, dob valamilyen hibát, vagy csak bezárja és kész?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#8414) aorta99 válasza Csóró™ (#8413) üzenetére


aorta99
csendes tag

Üdv.v6 5.5.1 korábban jó voltcsak azt irja az téma alkalmazás sajnos leállt.v6 4.24 -nél jo volt.

(#8415) vipviform válasza erik35 (#8410) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, beraktam az UV alá, sajnos semmi eredmény :W

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8416) Csóró™ válasza aorta99 (#8414) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát akkor ezt lehet elrontották az 5.5.1-ben :U Bétánál megesik, szerintem várd meg a következő frissítést, hátha...

(#8417) xhege válasza aorta99 (#8414) üzenetére


xhege
addikt

A V6 5.4.24-el én is szívok. Téma letöltése elindul aztán megszakad és nem tölt tovább. Igaz engem az alkalmazásból nem dob ki. :(

(#8418) kk831228 válasza vipviform (#8415) üzenetére


kk831228
addikt

Ha zavar, egy tizesbe fog kerülni a kijelző... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8419) Csóró™ válasza kk831228 (#8418) üzenetére


Csóró™
senior tag

10-esért szerzel, vagy be is építed annyiért? Lehet idővel nekem is szükségem lesz rá ;]

(#8420) aorta99 válasza Csóró™ (#8416) üzenetére


aorta99
csendes tag

Üdv.Redmi 1s v6 5.5.1 tökéletesen müködik a téma alkalmazás,úgy látszik csak a remi noton nem müködik.

(#8421) kk831228 válasza Csóró™ (#8419) üzenetére


kk831228
addikt

10 körül tudsz rendelni... ;) Ebay stb... Beépítés gondolom nem nagy dolog... :N Nekem is van egy csík , majd ha rászánom magam kicserélem én is... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8422) addamka


addamka
őstag

5.5.1-ben ez hatásos volt:
Fix - Sometimes, unlock with Mi Band did not work (04-29)

Végre rendesen működik a Mi Band unlock, eddig 100%-os :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8423) Csóró™ válasza kk831228 (#8421) üzenetére


Csóró™
senior tag

Aham. Egyszer haverral cseréltünk kijelzőt egy Xperia J-n, mit mondjak, elég szívatós volt :K

Az egy dolog, hogy szó szerint le kellett bontani a telefont, hogy eljuss az alalpalig, de hogy ott még hajszárítóval melegítsem a kijelző csatlakozót, hogy fellazuljon és óvatosan ki bírjam húzni az alaplapból, majd a másikat óvatosan vissza dugni... Inkább nem vágok bele :N

Persze telefononként változik a módszer, aki mégis belevágna, [Itt egy jútyúb videó]

(#8424) ggeleven válasza addamka (#8422) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem azt mondja az Updater, h nincs elérhető frissítés... O.o

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#8425) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Próbálta valaki a wifi display funkcióját a telónak pl. Tronsmart T1000, Chromecast adapterrel?

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#8426) tolvaj! válasza mszl (#8425) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ezcast-val rendszeresen használom. MIUIHU Vagyula 5.4.24

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8427) vipviform válasza Csóró™ (#8423) üzenetére


vipviform
senior tag

hát ezzel én is így lennék, sokkal többe került a teló, minthogy téglát csináljak belőle. +1

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8428) Sir Sparrow válasza vipviform (#8406) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Hát, jobbulást a telefonodnak! :(
...és mihez tudnád kötni, amitől 1 év használat után váratlanul előjött? Megdolgoztattad mostanában a hardverét vmi combosabb alkalmazással/játékkal és felhevült a telefon (régebben ezt írták többen mint esélyes kiváltó okot) vagy "csak úgy" előjött a sárgulás, mert ilyen hosszú idő után meglepő a dolog? :F

(#8429) kk831228 válasza Csóró™ (#8423) üzenetére


kk831228
addikt

Igen ezek a cuccok ilyenek laptop , telefon stb... :K Én meg azt szeretem ,ha én rakom össze és tudom, hogy nincs összegányolva... :)

(#8428) Sir Sparrow : Tuti a meleghez van köze , nekem akkor jött ki amikor jól felmelegedett a telefon pl. gps közben töltés ,max fényerő... Vagy ha játszik az ember közben töltőn van... :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8430) vipviform válasza Sir Sparrow (#8428) üzenetére


vipviform
senior tag

az a baj, hogy igazából semmihez, egyik reggel egyszer csak ott volt :((

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8431) Sir Sparrow válasza vipviform (#8430) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Lehet, hogy az egyik háttérvilágításért felelős LED vmiért túlmelegedett, furcsa, hogy csak abban az egy pontban ennyire drasztikusan és egy éjjel alatt... :(

(#8432) Mr X


Mr X
veterán

Az előbb jelzett OTA 5.1-et. Mintha azt olvastam volna, hogy kihagyják ezt a hetet a magyar srácok, mert problémás lett az update. Sőt elvileg a globalt is visszavonták, vagy legalábbis akarták.

(#8433) ggeleven válasza Mr X (#8432) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem szombat este jött global update! Semmi gondom bele eddig...

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#8434) Mr X válasza ggeleven (#8433) üzenetére


Mr X
veterán

Egyelőre nekem sem, de ugye én a magyar romot használom, az meg csak mára készült el.

(#8435) tolvaj! válasza Mr X (#8434) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ma hajnalban írta ki az OTA-t nekem is. Már másodjára, még mindig 24-en vagyok, nekem stabil.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8436) _ak_


_ak_
addikt

Érdekes, nekem péntek reggel jött az 5.5.1-es multi frissítés és sajnos simán instabilabb, mint az eddigiek. Főleg a google cuccok állnak le, de mostanában kapom az android folyamat leállását, ha feljönne az app választó.

Lehet, hogy ezt majd egy újrarakás megoldja, viszont a folyamatos reklámokkal az értesítési sávban nem tudom mit lehetne kezdeni. A zene alkalmazáson keresztül majdnem naponta jön vmi.. :((

Let's begin, de gozaimasu!

(#8437) Varesz_86 válasza _ak_ (#8436) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Nálam is a cleaner alkalmazás folyamatosan leáll...

(#8438) Depression


Depression
veterán

Az ota-t folyamatosan frissíteni kell, vagy ki lehet hagyni egy-két alkalmat?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8439) _ak_ válasza Varesz_86 (#8437) üzenetére


_ak_
addikt

Igen, azzal is találkoztam többször. Igazából nem is tudom, de nem kizárt, hogy a multi rom miatt. Legalábbis összesen nem volt ennyi leállásom a kínai bétával.

Let's begin, de gozaimasu!

(#8440) GoZoL válasza _ak_ (#8439) üzenetére


GoZoL
senior tag

MIUI hun romnál nem vettem észre semmi hibát még. A gmail-nél a minden beérkezett üzenet még mindig ugyanúgy hibás mint régen.

(#8441) Milestone2 válasza Varesz_86 (#8437) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tele lett hibaüzenetekel az 5.5.1. Cleaner leáll, Bug Report leáll, Systemui leáll. Ettől még megy a telefon, de azért ez siralmas…

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8442) tolvaj! válasza Depression (#8438) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nem kell. Én sem teszem. 5.4.24 van fent, kínálja a frissítést, de nem engedem.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8443) McReay válasza Milestone2 (#8441) üzenetére


McReay
aktív tag

5.5.1 van fenn, semmilyen hibával nem találkoztam még! (kopp-kopp-kopp)

A sok music és video ajánlgatásra a következőt csináltam:
Settings - Notifications - Manage notifications - Video app - Allow notifications off
...és viszlát idegesítő reklámok! :C

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8444) Chaser válasza Milestone2 (#8441) üzenetére


Chaser
titán

"5.5.1 ismert bugja a cleaner alkalmazás random leállása. Ezért a Xiaomi hivatalosan vissza is vonta a frissítést, de pl. a multit nem vették le. A bug minden készüléket érint, pénteken biztos javítják!"

Redmi2 topikból.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8445) Mr X


Mr X
veterán

Urak, az utolsó frissítés óta minden mail (Gmail app) érkezésekor nyafog a Letöltés app, hogy a képeket benne csak wifin lehet letölteni. Eddig ezt nem csinálta, ráadásul a méretkorlátot a Play Store miatt már felvittem 20MB-ra. Van valakinek ötlete, hogy lehetne ezt eltüntetni?

(#8446) tolvaj! válasza Mr X (#8445) üzenetére


tolvaj!
őstag

Tedd korlátlanra. Akkor is nyafog, de letölti.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8447) Mr X válasza tolvaj! (#8446) üzenetére


Mr X
veterán

Ez a lényeg, hogy ne vernyogjon. Sosem láttam még ilyet, hogy egy email-es képre a letöltőapp reklamál. Eddig minden szoftveren gmail appon bepül dönthettem el, hogy kell-e a kép vagy sem. Ráadásul egy kis logó bőven alatta kell, hogy legyen a 20MB-os korlátnak.

Lehet, hogy a Biztonság apphban módosult valami a frissítéssel?

(#8448) tolvaj! válasza Mr X (#8447) üzenetére


tolvaj!
őstag

Alapból a rendszer más és másképp kezeli a jogosultságokat. Pl az utorrent remottal sem tudok mit kezdeni. JB alatt simán hozzá tudtam adni a klienshez bármilyen torrent fájlt, most KK alatt csak monitorozni tudom ami benne van eleve( meg persze törölni, leállítani, de hozzáadni nem).

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8449) Mr X válasza tolvaj! (#8448) üzenetére


Mr X
veterán

Ez oké, de csak egy heti update volt, nem, főverzióváltás.

Közben talán meglett, a gmail app beállításaiban az idevonatkozó részt átállítottam, remélem ez helyreteszi.

(#8450) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Piston fülest az iBuyGou-n kívűl hol érdemes még keresni ahol tuti nem hamisítványt sóznak rám?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.