Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) McReay válasza Csóró™ (#7805) üzenetére


McReay
aktív tag

Felraktam asszony telefonjára ezt a "csodát", de az Istennek sem tudom átpakolni a sok appot a 16 gigás kártyájára a telefon meg vinnyog, hogy nincs hely az alkalmazások letöltéséhez.

Van esetleg egy guide hozzá, hogy hogyan kell használni, hogy már a telepítéskor alapból oda pakolgassa a dolgokat az SD kártyára?

A F@szbúk alkalmazást átpakolnám szívesen, mert a telefon tárhelyéből majd' 100 megát megzabál és a kártyán ellehetne nyugodtan. A gond viszont az, hogy az App elemző résznél valamiért csak pár KB-ot lát belőle, amivel nem érek semmit, ha átrakatom vele. :U :F

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8202) Flexy90 válasza McReay (#8201) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ha 4.2-es android akkor WSM Tools, ha 4.4-es akkor próbáld ki ezt.

Xiaomi Fan

(#8203) Csóró™ válasza McReay (#8201) üzenetére


Csóró™
senior tag

Vagy ott van még a [FolderMount] , nekem bő 1 hónapja teszi a dolgát.

(#8204) vipviform válasza Csóró™ (#8203) üzenetére


vipviform
senior tag

+1, műkszik jól :C

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8205) vipviform


vipviform
senior tag

Miután Húsvét van, kívánok Mindenkinek Nagyon Boldog Ünnepeket, sok piros tojást a fiúknak, gyönyörű locsolható lányokat, hiszen itt a fórumon csak fiúk vannak!

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8206) GoZoL válasza Weeman1 (#8189) üzenetére


GoZoL
senior tag

Addig még megfogalmaztad ezt a hozzászólást talán tudtál volna valami hasznosat is csinálni. Köszönöm, hogy segítettél!

(#8207) Csóró™


Csóró™
senior tag

Nekem az a bajom, hogy utálok olyat kérdezni, amit már tízen kérdeztek előttem, és tízen leírták nekik a választ, viszont 8000+ bejegyzést sincs kedvem végig olvasni, hátha valaki már foglalkozott ezzel ;]

De igazából ezen nem is kéne fennakadnia senkinek, azért van egy fórum, hogy egymással kommunikáljunk, pláne, hogy a válaszokért mindenki kapja a [Pontokat] is :K

(#8208) Weeman1 válasza Csóró™ (#8207) üzenetére


Weeman1
veterán

Van kereső is. ;]

Xiaomi 11T Pro

(#8209) McReay válasza Csóró™ (#8203) üzenetére


McReay
aktív tag

Pont erről az appról kérdeztem! :B

btw, kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8210) tolvaj! válasza Weeman1 (#8208) üzenetére


tolvaj!
őstag

+1

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8211) Csóró™ válasza Weeman1 (#8208) üzenetére


Csóró™
senior tag

Persze, tudok róla, de ahhoz, hogy megtaláld a választ a kérdésedre, pont azokat a szavakat kell beírnod, amik benne vannak a válaszokba, amiket meg én speciel nem tudok, mivel nem találtam még meg a választ. :P

De szabad az út, mit írjak be a keresőbe, ha szeretném megkapni a választ a [8188] -as kérdésre?

(#8212) numera007 válasza Csóró™ (#8211) üzenetére


numera007
tag

Bocs félreolvasva.

[ Szerkesztve ]

(#8213) Csóró™ válasza numera007 (#8212) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ezt le mentem kedvencek közé, hogy ne kelljen megint megkérdeznem :R

Update: Nem baj, hasznos az infó :K

Update2: Hasznos volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8214) Milestone2 válasza Csóró™ (#8213) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ment pü.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8215) vipviform válasza Milestone2 (#8214) üzenetére


vipviform
senior tag

Küldd el nekem is lécci! :) köszi

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8216) Milestone2 válasza vipviform (#8215) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ment...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8217) tolvaj! válasza Csóró™ (#8211) üzenetére


tolvaj!
őstag

Pl V40, vagy v 40. és az utsó 10hsz hsz környékét megnézed. esetünkben a V40 volt a jó, szinte ugyanazzal a kérdéssel. ha annak a körmyékét megnézed ott a válasz. Bármelyik böngészőt használod windows alatt tudsz kereszthivatkozással keresni. PH-s keresőt használod Y kulcsszóra, majd ctrl+f és X kulcsszó. meglesz a találat nagyon nagy eséllyel.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8218) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Multirom V6-t raktam fel ide volt linkelve a fórum. Egy problémám van vele a gmail nem szinkronizálja automatikusan a leveleket. Valaki találkozott ezzek a hibával? Beállítottam az automatikus szinkront.

(#8219) GoZoL válasza GoZoL (#8218) üzenetére


GoZoL
senior tag

Lehet a hiba az, hogy a Gapps-ot nem telepítettem. Egy linket tudna valaki hozzá dobni? Köszönöm!

(#8220) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

V6 múltba hogy lehet a 3gt beállítani csak a kettes simet engedi amin nincs internet se

(#8221) ZoleeWolf válasza GoZoL (#8218) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Igen, nekem is a telepítés után ez volt a hiba.
A rendszer beállításoknál én is beállítottam a szinkront, de nem ment.
A gmail-ben kellett a beállításokba bemennem és ott az általános beállítások alatt a fiókra kattintva az adathasználat részben a "A Gmail szinkronizálása" nem volt bepipálva. Ezt módosítva azóta remekül szinkronizál, de hogy alapból mért nem volt bepipálva azt nem tudom...

(#8222) Milestone2 válasza Varesz_86 (#8220) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Telepítsd ezt.
Ezzel én tudom váltani a 3G-t.
Ha akarom 1-es SIM, ha akarom 2-es SIM.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8223) Milestone2 válasza GoZoL (#8219) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ment pü.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8224) Varesz_86 válasza Milestone2 (#8222) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Köszöntem szépen :)

(#8225) Flexy90


Flexy90
senior tag

Csak feldobtam én is a V6-ot! Eddig minden használhatónak tűnik! :)

Egy problémám van csak, az smseket nem állította visza a MiCloudból, pedig be volt állítva a mentés! Valami tippetek van rá? :/

A másik ami még izgat, hogy tud valaki működő wsm toolst V6-hoz?

Xiaomi Fan

(#8226) Milestone2 válasza Flexy90 (#8225) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elsőre nekem sem, de aztán helyreállt.
A második azt hiszem nincs, de mivel nem használom, nem is jártam jobban utána.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8227) Flexy90 válasza Milestone2 (#8226) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi! Sajnos nekem azóta se lett jó, hiába kapcsoltam ki meg vissza az SMS szinkronizálást.

Most töltőn van a teló, majd visszarakom az előző romról a mentést és lementem az smseket. :)

Xiaomi Fan

(#8228) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Tegnap csak 10 hozzászólás született úgyhogy biztos jó a V6 :)

[ Szerkesztve ]

(#8229) molnardenes


molnardenes
tag

Sziasztok!
Most már, hogy többen is telepítettétek a V6-os kitkatot, az lenne a körkérdésem: ugyanolyan stabil, mint a v5? Illetve miben tapasztalható fejlődés (a miband-et, meg az sd-kártyára való könnyebb app mozgatást tudom), ram-kezelésben, üzemidőben, sebességben? Kicsit még konkrétabban, ha én személy szerint maximálisan elégedett vagyok a v37-tel, mert amire nekem kell, azt mind tudja, gyorsan, takarékosan, stabilan, van valami értelme számomra a frissítésnek? Köszi a tapasztalatokat, válaszokat.

(#8230) Milestone2 válasza molnardenes (#8229) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Maradj, és várd meg amikor full stabil v6 elkészül.
Egyedül annyi hogy a rendelkezésre álló RAM egy kicsit több mint v5-ön volt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8231) gzw222


gzw222
csendes tag

A v6-ba hogy lehet telefoszámhoz csengőhangot rendelni?

(#8232) molnardenes válasza Milestone2 (#8230) üzenetére


molnardenes
tag

Köszi :)

(#8233) Milestone2 válasza gzw222 (#8231) üzenetére


Milestone2
nagyúr

???

Megváltoztatod az Alapértelmezett csengőhang-ot.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8234) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Azt tudja valaki hogy ezeknek a Xiaomi telóknak milyen hosszú a terméktámogatási ciklusa? vagy ez itt hogy van?

(#8235) gzw222 válasza Milestone2 (#8233) üzenetére


gzw222
csendes tag

Köszi!
Pedig párszor átnéztem, az előző Miui-ban mindig beállítottam!

(#8236) csabi236 válasza Varesz_86 (#8234) üzenetére


csabi236
tag

Teljesen változó a terméktámogatás.
Az mtk-s Xiaomik szerintem már nem fognak hivatalos Lollipop-ot kapni, a qualcomm procis Xiaomik ezzel szemben jobb terméktámogatást kap. Bátyám Mi2s-re még mindig adnak ki frissítéseket és az már 2 éves készülék .

(#8237) Milestone2


Milestone2
nagyúr

MAI OTA FILE, DE NEKEM NEM MŰKÖDIK, PEDIG NEM A MULTI VAN FENN...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8238) GoZoL válasza Milestone2 (#8237) üzenetére


GoZoL
senior tag

Aki Multit rakott fel az csak kézzel tud majd frissíteni twrp-ből?

(#8239) Csóró™ válasza Milestone2 (#8237) üzenetére


Csóró™
senior tag

Akkor vannak még napi OTA-k? Azt hittem miután kiadták a 5.4.3-as ROM-ot, már csak weekly buildek jönnek.

Vagy innentől van egy BÉTA (napi frissítésekkel) és egy Developer (heti frissítésekkel) szál?

(#8240) Milestone2 válasza Csóró™ (#8239) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A multi péntekenként kap frissítést.

Nekem azért nem ment fel, mert bohóckodtam a build.proppal. visszacseréltem az eredetire és azonnal működött az OTA. Viszont a frissítés után azonnal készített önmagáról egy teljes backupot a telefonom. ❓

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8241) tami92 válasza Milestone2 (#8240) üzenetére


tami92
aktív tag

Milestone2 kolléga. Valami hír esetleg CM11 fronton? Ma egész délelőtt spanyol fórumot túrtam, de ott is amit találtam, szinkronizálással van a probléma.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8242) Milestone2 válasza tami92 (#8241) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Meg azzal, hogy csak az elsődleges SIM-et kezeli.
Vicces, a spanyol oldalon WenWen CM ROM-ját lopják, a kínai oldalon Vanesa spanyol kamu Lollipopját hirdeti Roca a sajátjának. Egyenlőre káosz van… Működő CM vagy Nyalóka nincs…

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8243) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Aki esetleg még China-Unicom ROM-on van, annak itt a mai OTA file: http://bigota.d.miui.com/5.4.8/miui-ota-lcsh92_wet_jb9-5.4.7-5.4.8-8a02d1e779-4.4.zip

Mindenki más várja meg a pénteket...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8244) GoZoL


GoZoL
senior tag

Más is tapasztalja V6-nál azt a bugot, hogy facebook messenger felül értesítésben látszik, rákattintok és nem ugrik fel az alkalmazás?

[ Szerkesztve ]

(#8245) Flexy90 válasza GoZoL (#8244) üzenetére


Flexy90
senior tag

Igen

Xiaomi Fan

(#8246) _ak_ válasza GoZoL (#8244) üzenetére


_ak_
addikt

:K de ez már kb. az elejétől így van.

Let's begin, de gozaimasu!

(#8247) tami92 válasza GoZoL (#8244) üzenetére


tami92
aktív tag

Az engedélyt nem adtad meg neki szerintem. Nekem ez volt vele a problémám.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8248) GoZoL válasza tami92 (#8247) üzenetére


GoZoL
senior tag

Milyen engedélyt kell adni neki?

(#8249) Kristof14 válasza GoZoL (#8248) üzenetére


Kristof14
senior tag

nem tudod manuálisan beállítani neki sztem, én már próbáltam az elején engem is nagyon idegesített illetve azt néztem, hogy ha fel van oldva a kpernyő és onnan nyitom a messengert akkor megnyitja a popup fejet, de ha nem oldom fel a képernyőzárat(semmi kód, arcfelismerő csak csúsztatás) és lehúzom az llapotsort és onnan nyitom meg illetve nyitnám akkor megáll a tudomány és nem nagyon akarja behozni, pedig a képernyőt feloldja, mert egy visszagomb után működik megint minden.

-

(#8250) tami92 válasza GoZoL (#8248) üzenetére


tami92
aktív tag

Van egy olyan alkalmazás, hogy BIZTONSÁG(SECURITY) ahol a Root jogot is megadod. Ott van olyan pont, hogy engedélyek, ott megkeresed a messengert rányomsz és engedélyezed neki a felugró ablakos értesítést. Nekem így működik.

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.