Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Veatta válasza Milestone2 (#9545) üzenetére


Veatta
aktív tag

Hali!

8.1-es winhez hol találok drivert ami felismeri a telefont?

(#9552) gubabela válasza Veatta (#9551) üzenetére


gubabela
senior tag

Szia!
Tedd fel a Miui managert. Elvileg letölti neked a megfelelő drivert.

[ Szerkesztve ]

(#9553) Veatta válasza Milestone2 (#9504) üzenetére


Veatta
aktív tag

Az első leírás alapján feltettem a MIUI7 5.9.17-et. Működik, köszönöm a segítséget!

(#9552) gubabela Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9554) toxicdog21


toxicdog21
csendes tag

Sziasztok!

Esetleg valakinek van tippje rá, hogy hol lehet kapni itthon/EU-ban újonnan a 3G-s Redmi Note változatot? Mindenhol csak a 4G-t találom.

(#9555) Veatta


Veatta
aktív tag

Miui fiók aktiválásához nem tudom elküldeni az sms-t, valami ötlet?

(#9556) Milestone2 válasza Veatta (#9555) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van hogy többször kell próbálni, többedszerre nekem szokott menni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9557) tahepa válasza toxicdog21 (#9554) üzenetére


tahepa
senior tag

(#9558) addamka válasza tahepa (#9557) üzenetére


addamka
őstag

Nem kötekedés, de ennyiért vehet egy Note 2-t is (bár most elfogyott nekik az EU raktárból) :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9559) tahepa válasza addamka (#9558) üzenetére


tahepa
senior tag

Én egy feltett kérdésre próbáltam választ adni , nem tanácsot (véleményt).
Akkor MOST nem tud venni Note 2-t....csak Note1 3G.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#9560) Nestor16


Nestor16
senior tag

Megtudnátok mondani, hogy miért lassul be a telefon töltés közben? Gyári rom van rajta, egy hónapos a teló.
Köszi.

Üdv, Dávid

(#9561) _BuBu_


_BuBu_
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne a note készülékemmel, hogy elég sok alkalmazás lefagy, nem válaszol stb.....
többetközött a letöltéskezelő, Bluetooth ki/be kapcsolgat.
Mit javasoltok? Full wipe? bent maradhatott valami szemét a régi szoftverből? legfrisebb v7 van most fent.

Köszi előre is.

(#9562) McReay válasza _BuBu_ (#9561) üzenetére


McReay
aktív tag

Clean install?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9563) GoldhandRent válasza toxicdog21 (#9554) üzenetére


GoldhandRent
őstag

teljesen elfogyott, csak használtat kapni

[szerk]:ezek szerint valahol még kapni.. elég érdekes

[ Szerkesztve ]

-

(#9564) addamka válasza tahepa (#9559) üzenetére


addamka
őstag

Ez jogos, csak arra akartam célozni elég felesleges Note 1-et venni Note 2 árban :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9565) Flexy90 válasza 105kacsa (#9548) üzenetére


Flexy90
senior tag

Elvileg az 5.9.24-ben már van német nyelv! Ezt olvastam xiaomi.eu-n

Xiaomi Fan

(#9566) Milestone2 válasza Flexy90 (#9565) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen, már ott díszeleg a GERMAN is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9567) 105kacsa válasza Flexy90 (#9565) üzenetére


105kacsa
őstag

Köszönöm a választ
Csak ezért a hsz. miatt kérdettem ,,Why still not German ? If I supported languages so then look at me but can no longer be German so hard, right?" amit a needrom-on kaptam

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#9568) toxicdog21 válasza addamka (#9564) üzenetére


toxicdog21
csendes tag

Elképzelhető, hogy Note 2 árban is érdekelne a Note 3G, amennyit olvastam lényegesen jobb az üzemideje a régebbi, 3G-nek, az most fontosabb nekem a kijelzőnél/teljesítménynél.

(#9569) Mr X


Mr X
veterán

Tényleg nem lehet a stock browserbe könyvjelzőket importálni, sem a google könyvjelzőket nem tudja szinkronizálni? :U

(#9570) Csóró™ válasza toxicdog21 (#9568) üzenetére


Csóró™
senior tag

Tökre megértelek, még én se váltanék az 1 éve nyüstölt, de jól bevált telefonomról egy frissen kiadott modellre, főleg, hogy igazán nekem se ad nagyon sok pluszt a FHD kijelző, meg a gyorsabb vas.

(#9571) Milestone2 válasza Csóró™ (#9570) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Valójában most csak ezek miatt nem éri meg váltani.

Akinél érzékelhető különbséget mutat/előnyt ad a 4G annak fontos lehet.
Meg azoknak, akik ha tehetik szeretik a legújabbat használni/birtokolni.

De ha a másik oldalról közelítem meg, ha nem váltanom kell, akkor ugyanazért az árért egy két éves készülék vagy egy új (még a gyerekbetegségeivel együtt is...)

Szóval van itt pro és kontra...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9572) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Hali
Épp az imént frissítettem romot xiaomiEU 5.9.24.-re, és nem tudom feloldani a simet. com.android alkalmazás leáll hibaüzenetet kapok. Valaki tudna segíteni ?

-

(#9573) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9572) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hm...a heti beta tesztek során több embernél volt ilyen Note1-en. Csak új tiszta telepítés oldotta meg....bár volt akinél még az sem...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9574) GoldhandRent válasza Milestone2 (#9573) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Jézus Mária... Ezt akartam elkerülni. Megpróbálok új romot rakni...

-

(#9575) geof23


geof23
csendes tag

Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket hogy hogyan tudnám le frissiteni a huawei g525-ös készülékemen a recoveryt? Illetve főzőtt romot rárakni? Üdv:Geof :DD

(#9576) GoldhandRent válasza Milestone2 (#9573) üzenetére


GoldhandRent
őstag

és mi van azzal, akinek az sem ? kap egy sim nélküli wifis phabletet ?....

-

(#9577) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9576) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A következő frissítésig igen. Márpedig most asszem valami nemzeti ünnep jön, nem fognak jönni beta frissítések sem. Valamikor október elején fejezik be a tyuhajkodást....

Én azt javasoltam álljon vissza a legutolsó olyan ROM-ra, ahol még működött a SIM PIN. Még nem jött visszajelzés, hogy sikerült-e...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9578) Milestone2 válasza geof23 (#9575) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A Redmi Note rovatban? A megfelelő HUAWEI rovatot keresd meg.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9579) GoldhandRent válasza Milestone2 (#9577) üzenetére


GoldhandRent
őstag

az a baj, hogy mentést nem csináltam frissítés előtt. ez lehet gond ? O.o
a mentés csak a mappákat, azok helyét, alkalmazásokat tárolja, nem ? ha most csinálok mentést, és majd azt állítom vissza az "előző romon" akkor a rendszer marad, csak a mappák stb kerülnek vissza, ugye ?

már azon is gondolkoztam, hogy a V5-ös 37-es romot rakom fel...az volt eddig a legjobb

[ Szerkesztve ]

-

(#9580) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9579) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hmmm... te MiRecovery-n vagy? Ahhoz nem értek. Én TWRP-zek.

V5 37.0 az már elég rég volt. De szabad világban élünk...ha neked az volt a legjobb...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9581) addamka válasza toxicdog21 (#9568) üzenetére


addamka
őstag

Van itthon mindkét Note-ból. Kb. ugyan úgy merülnek hasonló használattal (net, telefon, viber, mail, pár irodai app). Játék alatt jobban merül a 2-es, viszont mp3-at úgy vettem észre jobban bírja. A kijelzője meg ég és föld, és nem a HD FHD különbségre gondolok, inkább fényerő, kontraszt dolgokra.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9582) GoldhandRent válasza Milestone2 (#9580) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nem, én csak letöltöm a frissítést, átnevezem Update.zip-re, felmásolom telefonra és hajrá. Semmi mást nem csinálok mióta V6/V7 van fennt :D

-

(#9583) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

nah, örömhír :D
visszatettem egy régebbi, MiuiHU-s romot (9.17) ezzel minden rendben (eddig). SIM működik.
Akinek ilyen problémája támad, annak ne támadjon..

NE TÖLTSD LE A 9.24-es FRISSÍTÉST !

de ha mégis, és elromlik, akkor rakj vissza egy korábbi romot. (mondjuk a 9.17-es magyart)

[ Szerkesztve ]

-

(#9584) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9583) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9585) Flexy90 válasza GoldhandRent (#9583) üzenetére


Flexy90
senior tag

Kár érte... Nekem a 9.17-en néha elszáll a bluetooth kapcsolat, mi band + képernyő feloldás miatt pedig elég idegesítő... Csak a restart segít ilyenkor..

Xiaomi Fan

(#9586) Milestone2 válasza GoldhandRent (#9583) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vissza is vonták a hivatalos letöltő oldalakról. Mindenhol újra a múlt heti 5.9.17 van kint.
Sőt ha ma vagy holnap nem készítenek valami javítást, akkor nem is fognak egy hétig, mert megint ünnepelnek. Akkor jövő utáni hét végén lesz majd javítás.

Beharangozták a miNotePro tulajoknak, hogy ma megkapják az 5.1.1-et, erre ma kiadnak egy sort: "...MIUI 7 China developer ROM 5.9.24 for Mi Note Pro suspended this week. It will be released on Oct. 9. Thanks for your patience. Please stay tuned...." Na jó, akkor várjatok október 9-ig...van itt felhasználóbarát üzemmód...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9587) Sir Sparrow válasza Csóró™ (#9550) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

Köszi!
Régebben csináltam a Titanium Backup-os mentést a gyári böngészőről. Sztem megpróbálom azt visszatenni, hátha megoldja a gondot.
A V7-tel azt hiszem még várok, egyelőre teljesen jól teszi a dolgát a V5/v37.

(#9588) Csóró™ válasza Milestone2 (#9586) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ummm. Mikorra is ígérték a STABIL V6-ot? Azóta is Bénulunk azaz Bétulunk ;] Ahhoz képest ez a pár nap semmi.

Sir Sparrow: Jó a V5 / V37, én is csak kíváncsiságból váltottam, nem volt semmi bajom a V5-el sose.

(#9589) McReay válasza GoldhandRent (#9583) üzenetére


McReay
aktív tag

Most fejeztem be az 5.9.24 letöltését, de akkor várok egy hetet, amíg ünnepelnek és nem javítják ki ezt a hibát. :W

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9590) _BuBu_ válasza McReay (#9562) üzenetére


_BuBu_
csendes tag

megpróbáltam (elméletileg)
wipe-oltam a:
cache
dalvik cache
system
data

vagy, hogy csináljam?
amúgy visszaraktam a "régi" v5-ös 40-es rom-ot.....ugyan ez a szitu.

(#9591) Milestone2 válasza McReay (#9589) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Menj be Updaterbe ott kell várjon a javítás és ez mindenkinek szól aki felrakta az 5.9.24-et.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9592) Milestone2


Milestone2
nagyúr

5.9.26 Update javította a PIN LOCK hibát!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9593) McReay válasza Milestone2 (#9592) üzenetére


McReay
aktív tag

Fenn van, tökéletesen teszi a dolgát.
Köszi!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9594) GoldhandRent válasza McReay (#9593) üzenetére


GoldhandRent
őstag

remek :D

-

(#9595) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Sziasztok. 5.9.17 feltette frissítésként magának a teló. Azóta időnként kikapcsol mindegyik mp3 lejátszó (a gyári is), a headset gombjait felismeri de nem használja (beállítottam a hangnál, működik is, de ha léptetni akarom a számot csak kikapcsolja a képernyőt). Illetve, be lassult a telo, rámegyek a telefonra és eltelik 2-3 másodperc mire megjelenik a híváslista a tárcsázóval, ez eddig nem volt. Néhány kapcsolathoz rendelt kép hívásnál egyszerűen eltűnik, a többinél meg meg van. Másnál is van ilyen? Nincs fent új program hetek óta. Köszi

https://rollerezz.blogspot.com/

(#9596) lilla8625


lilla8625
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,hogy másnál is volt már hangminőség romlás telefonálás közben? Egyre többen mondják,hogy nem értik mit mondok recseg ropog a másik félnél. Ez telefon probléma és küldjem vissza gariba,vagy szoftveres probléma lehet??

(#9597) Kornel válasza lilla8625 (#9596) üzenetére


Kornel
veterán

nálam kezdetek óta ezt van.
designed is china :)
made in china :)

(#9598) Csóró™ válasza lilla8625 (#9596) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nálam sose mondták, de V5 alatt, se az elmúlt 1 hónapban V7-el. Lehet halódik a mikrofonod :F

(#9599) Milestone2 válasza Csóró™ (#9598) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy tisztítást megpróbálnék, mielőtt feladnám a mikrofonnak az utolsó kenetet...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9600) Csóró™ válasza Milestone2 (#9599) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ja igen, egy tisztítást én is kipróbálnék ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.