Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) ggeleven válasza tahepa (#9850) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem a Nova Launcher és lenti Screen Lock hónapok óta megy hiba nélkül és az akksi sem merül jobban. :-)
Link:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iglint.android.screenlock

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9852) Veatta válasza ggeleven (#9851) üzenetére


Veatta
aktív tag

Letöltöttem a Screen Lockot, de nem tudom tartós működésre bírni Miui7 alatt. Esetleg megosztanád, Te hogyan használod?

A felébresztős trükkre is vevő volnék.

Köszi előre is!

(#9853) McReay válasza Veatta (#9852) üzenetére


McReay
aktív tag

Ahogy én gyorsan átfutottam a leírását, csak a Pro változattal fogod tudni felébreszteni a telefont:
Wakeup device without power button. (Pro)

Szerk.
Altató program külön, minek?
Widgets - Toggles - Lock
Ezzel kiraksz egy ikont az asztalra és ezzel tudod lockolni a screent!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9854) tahepa válasza ggeleven (#9851) üzenetére


tahepa
senior tag

Felraktam a Nova-t és kegyetlenül szaggatni kezdett a telefon működése...kuka lett a vége.Próbálkoztam a Smart launcherrel...az működött de végül maradt a gyári Miui. Inkább nem piszkálom. a V37 tökéletesen fut.
Majd ha lesz igazi , stabil , magyar V7...addig jó lesz a mostani.
Azért kösz. :R

(#9855) tolvaj!


tolvaj!
őstag

V6 romja van valakinek?

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9856) tahepa válasza tolvaj! (#9855) üzenetére


tahepa
senior tag

miuihu_lcsh92_wet_jb9_5.6.4 <---ez lehet ? Ha igen akkor van.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9857) Depression válasza tahepa (#9854) üzenetére


Depression
veterán

Nekem a solo launcher vált be.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9858) ggeleven válasza tahepa (#9854) üzenetére


ggeleven
őstag

Atyaég, mi van nálatok? Nekem mindig minden telefonomon, minden ROM-on Nova fut évek óta akadás nélkül. :Y
Amúgy Nova Prime 4.1.0 van fent jelenleg és Smart Lock v2.7f . Nova beállítások/Gesztusok és bemenetek/Dupla érintés/Parancsikonok fül/Screen Lock (Shortcut).
A Screen Lock-ban be van kapcsolva a Administration, a Settingsen belül pedig minden ki van. Csináljak képeket és egy videót? :)
Amúgy Vagyuláék féle MIUI 5.11.12 van fent jelenleg.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9859) tolvaj! válasza tahepa (#9856) üzenetére


tolvaj!
őstag

Töltöm, telepítem és megmondom :DDD köszönöm!

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#9860) Veatta válasza McReay (#9853) üzenetére


Veatta
aktív tag

Na ezt el sem olvastam... Köszönöm!

(#9861) tahepa válasza McReay (#9853) üzenetére


tahepa
senior tag

...és tényleg.. :R Végig ott volt az orrom előtt... :W

(#9862) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ma kijöt a Global stable 7.0.3.0 [link] ami ugye a friss kínai-angol meg még jó pár nyelv (csak magyar nem) stabil verziója.

Ezen is változtattak, eddig a stabil max. negyedévente frissült...

Kiadtak újabb infókat a nov.24 bemutatóról egy ujjlenyomatolvasós, meg egy szupervékony... [link]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9863) GoZoL válasza Milestone2 (#9862) üzenetére


GoZoL
senior tag

A V7 stabilhoz várható magyarítás?

(#9864) Milestone2 válasza GoZoL (#9863) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem, amíg a magyar stáb a developerből dolgozik.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9865) GoZoL válasza Milestone2 (#9864) üzenetére


GoZoL
senior tag

Azért kérdeztem mert ki szeretném próbálni milyen. Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy wifi alatt szinkronizál a gmail és a beépített e-mail exchange alatt jól működik e a push e-mail. Ha ez jó benne akkor angol nyelven használom tovább a magyar nyelv nem érdekel annyira. A mostani dev-nél ezek a hibák vannak nálam.

(#9866) Milestone2 válasza GoZoL (#9865) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Teszteld. Aztán írd meg mi lett...ha jól emlékszem van benne gapps ebben is, nem kell külön szenvedni vele.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9867) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Segítséget kérnék, a telóba új memória kártyát tettem, kiírta, hogy nem megfelelő -formázza? Én oké, erre újraindult a telefon, valamit mokolt a droid figura és azóta a teló csak a MIUI.hu 7-es betüig jut ott megáll a töltés, se kép se hang

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#9868) Csóró™ válasza dzsidzsas (#9867) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát, lehet hülyeség, de nem lehet, hogy a rendszert formáztad meg véletlen, nem a kártyát (esetleg egy MIUI 7-ben lappangó bug miatt)? Simán el tudnám képzelni, hogy a fejlesztők elírták az SD kártya útvonalát a rendszerére, és a kártya formázáskor valójában a root partíciót csaptad agyon (persze csak tipp)

Én csinálnék egy reinstallt, a memória kártyát meg PC-be betenni , és ott FAt32-re formázni. Akkor nem sírhat érte a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#9869) dzsidzsas válasza Csóró™ (#9868) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Megoldódni látszik. Kártya ki, 3x újraindítás után újra rakta magát a rendszer, minden app maradt, csak a jogosultságok, google, Miui, bejelentkezés, összes téma ment a levesbe, most nem merem belerakni a memória kártyát

https://rollerezz.blogspot.com/

(#9870) Csóró™ válasza dzsidzsas (#9869) üzenetére


Csóró™
senior tag

Akkor jól saccoltam.
A kártyát formázd meg FAT32-re PC-vel, utána nem lehet gond vele. Ha esetleg mégis rákérdezne a formázására, egyszerűen nem-et mondasz.

Csak a vicc kedvéért mondom, az én telefonomat, ha rádugom az USB kábelével egy PC-re, az azonnal kikapcsol (de nem szabályos leállás stb, hanem kb. mint mikor a konnektorból húzod ki). Kipróbáltam itthoni + 2 munkahelyi gépemnél is (Debian 8, Win7, Win 8.1... mindet kilőtte szóval nem is szoftveresen csapja agyon a gépeket)

Ez az igazi kínai harcos :K

(#9871) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Búcsúzom a topictól, mert lecseréltem a telefont egy Redmi Note2-re. :)

Szerettem ezt a telefont, de megfogadtam, hogy évente lecserélem, mert akkor még el lehet adni a készüléket.

Xiaomi Fan

(#9872) Depression válasza Flexy90 (#9871) üzenetére


Depression
veterán

Nekem a note2 nem vált be, és mivel ezen meg már van ~1000 pixelhiba, ez már eladhatatlan. Nyúzom, amíg megy (vagy falhoz nem csapom), utána váltok kicsit magasabb árkategóriára.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9873) Csóró™ válasza Flexy90 (#9871) üzenetére


Csóró™
senior tag

Sok sikert, bár a note2-ről mások is írják, hogy nem hozta azt a szintet, amit vártak...
Én voltam olyan mákos, hogy tavaly ilyenkor 30.000-ért vágták hozzám a telefont (Fekete pénteken vett a srác egy Samsung -ot, ezt meg gyorsba el akarta sózni), szóval én olyan sokat nem bukok rajta jövőre se ;]

Bár mivel alávetően semmi baja a telefonnak + most a V7 is elég jól muzsikál rajta, lehet haláláig nálam marad :K

(#9874) Flexy90


Flexy90
senior tag

Nekem nem visszalépés a Note2!

A kijelzőre mondják hogy szebb a full hd miatt, hát ha nem rakom egymás mellé a két telefont akkor nem igazán veszem észre a különbséget. Viszont üzemidőben jobbnak tűnik, de lehet az egy éves akku nem birta már annyira, vagy kellett volna már egy clean install.

Az infra port nagyon tetszik, nem kell keresni a távirányítót :D
A 4G nem érdekel, bőven elég a 3G is nekem, csak böngészésre használom úgy is.

Az 5Ghz-es wifi pozitívum, mint ahogy a lollipop is.

A kijelző fényerejét sokkal lejjebb lehet venni, mint a note1-nél, illetve van olvasó mód is ami a színhőmérsékletet állítja melegebb tónusúra, ez esti olvasásnál hasznos.

A kijelző bár ugyan akkora,a fizikai méretek csökkentek, nekem jobban kézre áll, jobb a fogása.

Összeségében kb 10. 000 ft-ért van egy új telefonom garival. Nekem megérte :)

Xiaomi Fan

(#9875) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Már ha szóba került a telefoncsere. Egy ideje én is gondolkozom rajta,főleg hogy a kollegám rágja a fülem a telómért,nagyon szeretné már megkapni! Szóval van e itt olyan aki használt már hosszab-rövidebb ideig Asus Zenfone 2-t? Mert hogy ő lenne a kiszemelt,egyáltalán milyen véleményetek van róla? :R

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#9876) GoZoL válasza Dan-szan (#9875) üzenetére


GoZoL
senior tag

Dettó! :DDD
Céges telefon és már verekednék érte ki szeretné megkapni, decemberbe lesz egy éves de jobban néz ki bármelyik telefonnál! :)

(#9877) Flexy90


Flexy90
senior tag

Nekem is kollégám veszi meg, pedig Redmi Note 4G-je van, de csak 1GB RAM-al.

Azt majd odaadja a barátnőjének :D

Xiaomi Fan

(#9878) csabi236 válasza Dan-szan (#9875) üzenetére


csabi236
tag

Bátyámnak van egy Zenfone 2-je és teljesen megvan vele elégedve, 2 hónapja használja és eddig csak jókat mondott róla!

(#9879) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Szinte ugyanolyan áron jön ki a Note3 mint a Note2

Redmi Note 3:
- Helio X10 MediaTek Flagship Processor
- 4000 mAh large battery
- Metal body, 8.65mm, 164g, thin and light
- Fingerprint sensor, unlocks in 0.3s
- 13MP PDAF Autofocus
- 2GB LPDDR3 dual-channel
- 1080P, 5.5” full HD
- 4G Dual SIM, both SIM slots support 4G
- 802.11ac Wi-Fi
- MIUI 7 operating system

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9880) McReay válasza Milestone2 (#9879) üzenetére


McReay
aktív tag

+1 giga RAM-ot igazán tehettek volna még bele.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9881) addamka válasza McReay (#9880) üzenetére


addamka
őstag

Bár a kép kicsi, a 32 gigás modellhez elvileg 3GB RAM jár, a többi HW a Note2-ből érkezik.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#9882) Milestone2 válasza McReay (#9880) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van 2GB és van 3GB változat. A 4GB már nem fért bele az elképzeléseikbe...ezek szerint.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9883) ggeleven válasza Milestone2 (#9882) üzenetére


ggeleven
őstag

Azért a 3 is szép lesz ezen az árszinten. 😃
Még jó, hogy nem vettem Note 2-őt eddig, most ez nagyon szimpatikus!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9884) vipviform válasza Milestone2 (#9882) üzenetére


vipviform
senior tag

és nem fért bele se az NFC, se az infra... :W

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9885) McReay válasza Milestone2 (#9882) üzenetére


McReay
aktív tag

Jogos! Alaposabban megnéztem a képet és tényleg kétféle változat van, az előbb átsiklottam felette.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#9886) vipviform


vipviform
senior tag

Senki, sehol? Minden OK?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#9887) tami92


tami92
aktív tag

Szerintem minden OK. Én várom a fejleményeket CM12.1 ügyben, de amúgy minden csodás :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#9888) Csóró™ válasza vipviform (#9886) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szerintem "normális" a pangás. Egyre kevesebb a Note1 tulajdonos + egyre kevesebb a baj a V7-el ;]

(#9889) Milestone2 válasza tami92 (#9887) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hivatalosan nem hiszem hogy lesz 3G-re. Bár tévedjek...
Custom meg már rég van, mostanra elég használható...Pocarropa Spanyolföldön erősen dolgozik rajta.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9890) tahepa


tahepa
senior tag

Ma véletlenül rányomtam a frissítésre és lőn lett egy 40-es rendszerem...ami számomra abszolute nem megfelelő. Akksi merül ezerrel , programok fagynak..telefonálás közben nem tudom megszakítani a hívást ( fekete képernyő) , csirkelábas írások..stb...hiába cache wipe stb...szóval megy vissza a v37.
Nekem még mindig ez a leghasználhatóbb verzió.

(#9891) Csóró™ válasza tahepa (#9890) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szerintem az is marad. 8 hónap alatt 0 fagyásom volt vele, ezt eddig semmilyen más ROM-mal nem sikerült űberelni :K

(#9892) tami92 válasza Milestone2 (#9889) üzenetére


tami92
aktív tag

Tudom, tudom, hogy van. Nagy követője vagyok én is Pocarropa-nak. A Beta5 + mic patch hozzá elég sokáig kibírta a telefonom. Erre az új kezdeményezésre vagy kíváncsi, erre a betatesztelős dologra. Ebben nekem olyan problémám van, hogy mikor felrakom a romot, akkor nem érzékeli a simkártyát, így nem is nagyon fogom tudni tesztelgetni.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#9893) Milestone2 válasza tami92 (#9892) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van hozzá patch, csinált hozzá, telepítés után recoveryből kell flesselni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9894) tami92 válasza Milestone2 (#9893) üzenetére


tami92
aktív tag

az valahogy elkerülte a figyelmem :) :R

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#9895) Milestone2 válasza tami92 (#9894) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sőt ma reggel kijött a BETA7!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9896) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Cm12beta7-Antutu (akku 100%)

Miui 5.11.19hu-Antutu (akku 100%)

Ugyanazon hőmérséklet, ugyanaz a telefon...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9897) ggeleven válasza Milestone2 (#9896) üzenetére


ggeleven
őstag

Nem meríti jobban a telót amúgy?
Kíváncsi vagyok erre a ROM-ra, de amióta MIUI-t használok, azóta leszoktam a ROM-olgatásról, mert nagyon imádom. :D
Ha kézbe veszek egy stock, samu vagy huawei vagy bármi más felületűt már kiráz a hideg. :B

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9898) Milestone2 válasza ggeleven (#9897) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ugyanígy vagyok. Tesztelek ROM-okat, de mindig visszatértek a Miui-hoz!
A különbség a pontszámban valószínüleg a bázisokból adódik. Az egyik 5.1.1, a másik 4.4.4...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9899) mszl válasza Milestone2 (#9895) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Milyen betegségei vannak neki? (CM12.1 Beta7) GPS, Bluetooth működik rendesen, SIM problémák??
Angol nyelven esetleg van oldala Poca-nak??

Előre is köszi!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#9900) Milestone2 válasza mszl (#9899) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Alapdolgok mennek, de pl SIM2 nem tud adatforgalmat.
Még (mindig) nem ehető napi használatra.
Pocarropa válaszol angolul, bár az oldal spanyol.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.