Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) trafóóó


trafóóó
tag

Sziasztok.
Nem vagyok egy nagy mágus csak pár hónapja használok ilyen telefont.
Ma felraktam ezt a csoda MIUI6 5.5.29 és nekem nincs képernyőzár alatt zenelejátszó valamit be kéne külön kapcsolnom ?
illetve azóta egy sima Chrome frissítést sem enged mert azt írja nincs elég helyem.
Valakinek van még ilyen jelenség?
Köszönöm.

(#8702) Csóró™ válasza Milestone2 (#8700) üzenetére


Csóró™
senior tag

Valahol mintha én is olvastam volna, hogy a pénteki frissítéseket nem 17, hanem talán 13 órakkor fogják kiadni innentöl. Valahol akkor még elöző nap van, lehet ezért van 5.6.4 és 5.6.5 :F

(#8703) McReay


McReay
aktív tag

Jól emlékszem, hogy a TWRP 2.8.4.0 moddolt verzióval nem kell szenvedni, simán felmegy az új ROM?
(mindent cleanelek és mehet fel a legfrissebb unicom rom)

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8704) Milestone2 válasza McReay (#8703) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen. Moddolt 2.8.4.0-val és a javított 2.8.6.0-val is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8705) McReay válasza Milestone2 (#8704) üzenetére


McReay
aktív tag

Moddolt 2.8.4.0 => Minden gond nélkül felment! :R

Szerk.
Egy gyors észrevétel:
A multi ROM-ban a root jogosultság kiosztása esetén csak 1x kell "accept"-álni az appoknak, míg az unicom ROM-ban továbbra is 5x!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8706) Milestone2 válasza McReay (#8705) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Miui.EU és Miui.HU fejlesztõI Nem csak a nyelvi fájlokat rakják be, változtatnak is saját elképzeléseik szerint.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8707) McReay válasza Milestone2 (#8706) üzenetére


McReay
aktív tag

Sejtettem, az ikonok is változtatva vannak. ... és még ki tudja mi más
Jobb nekem az "eredeti"! :DDD

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8708) 105kacsa


105kacsa
őstag

Valaki aki a v6 5.6.5 verziót használ meg mondaná nekem, hogy a linkelt hsz. szerinti a Tárhely- USB kapcsolódási mód kiválasztható, vagy csak MTP mód van mindig ?

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#8709) _BuBu_


_BuBu_
csendes tag

Üdv!

olyan kérdésem lenne, ha jól emlékszem volt egy verzio a miui v6-os romból, ahol a Dual Sim Controllal tudtam állítani, hogy melyik sim menjen 3G-n. Ez lehetséges még valahogy a mostani rommal is?

(#8710) GoldhandRent válasza Chaser (#8690) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Borzalmasan szar...
A legjobb eddig a V5 v37 volt...
Vissza is valtok errol a "lanyos szifon" skinrol normalisra :D

-

(#8711) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Láttam fent van a NOTE 3G MIUIHU V6 5.6.4 az oldalon, clean install vagy mehet az 5.5.29-re? ez amúgy mitől függ hogy javasolt a tiszta telepítés mert erről még nem találtam infót? meg hogy mikor elég a cache törlés csak meg ilyenek, köszönöm ha ezt elmondja nekem valaki

[ Szerkesztve ]

(#8712) vipviform válasza GoldhandRent (#8710) üzenetére


vipviform
senior tag

Szia, én is visszaváltanék v40-ről, de nem tudom, hogy miként lehet. Tudsz segíteni?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8713) Flexy90 válasza 105kacsa (#8708) üzenetére


Flexy90
senior tag

Még mindig csak MTP mód van sajnos, de nagyon érdekelne, ha valaki tud rá megoldást! :(
Nagyon lassú az MTP mód..

(#8711) Varesz_86: V5 és V6 váltásnál kell mindenképp clean install. A heti frissítéseknél nem kell, akkor sem ha kimarad pár! Ha meg nagyon belassul a telefon, fél-egy évente azért ajánlott újratelepíteni clean installal.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#8714) Flexy90


Flexy90
senior tag

MIUI ROM 5.6.4 Full Changelog

[System]
Optimization - Reduced battery consumption when WiFi is not connected (06-04)
Fix - System reboot caused by some third party apps (06-04)
Fix - WiFi could not be connected automatically when screen was turned off (06-04)
Fix -Phone got heat/high power consumption issues in some situations (06-04)
Fix - When connected to some portable WiFi devices, turning off the screen caused it to disconnect (06-04)

[Lockscreen, Status Bar, Notification Bar]
New - Added unlocking gesture recognizing mechanism to avoid unlocking caused by misoperation (06-02)
Fix - Sometimes Mi Band could not unlock screen (06-01)

[Gallery]
New - Added 'People' album to sort out your photos by recognizing the faces (06-02) :C
Optimization - Optimized Cloud albums arrangement method (06-02)
Optimization - Optimized cloud albums list UI when choosing to add an image to a cloud album (06-02)
Fix - 'Unselect all' option could not be chosen after choosing 'Select all' in start page (06-02)

[Weather]
Fix - Sometimes raining animations did not change directions according to gravity sensor (06-02)
Fix - RAM leak caused by sharing weather conditions (06-02)

[Settings]
Fix - Text box popped up repeatedly after entering incorrect WiFi password (06-01)

[Market]
Optimization - Network diagnostic feature is moved to Feedback page (06-01)
Optimization - Optimized system performance during apps downloading/installing process (06-01)
Fix - Sometimes entering App store caused FC error (06-01)

[Calendar]
Delete - Removed Snooze button for events notification reminders (06-02)

[Data Usage]
Optimization - Added settings button on lockscreen notifications page (06-01)
New - Support viewing network permissions after testing network condition (06-02)
Fix - Setting DNS when testing network might cause FC error (06-02)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#8715) Milestone2 válasza Varesz_86 (#8711) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Updaterrel raktam fel a teljes ROM-ot, nem clean install-ként, hanem mintha update lenne. Minden OK. Mǔködik.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8716) Milestone2 válasza GoldhandRent (#8710) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Izlések és pofonok.
Nekem a v6 a nyerõ.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8717) GoZoL


GoZoL
senior tag

OTA-n nem kapunk frissítést?

(#8718) Milestone2 válasza GoZoL (#8717) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Melyik ROM?

Unicom kapott.
Multi teljes ROM-ot biztos, ota-t nem tudom.
Magyar ota-t nem, csak teljes ROM-ot.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8719) GoZoL válasza Milestone2 (#8718) üzenetére


GoZoL
senior tag

miui.hu 5.5.29-ről van szó.

(#8720) ggeleven válasza GoZoL (#8719) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem jött! Updater-ben nézz rá, hátha csak nem értesített.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#8721) GoZoL válasza ggeleven (#8720) üzenetére


GoZoL
senior tag

Neked azért jöhetett mert Multi Rom-os verziót használsz. MIUI oldalán olvastam nem lesz OTA egy hiba miatt.
Telepítését TWRP-ből tudom végrehajtani az 5.6.5-nek? WIPE-ot kell használnom?

(#8722) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Tudom nem erre való a topik,talán ennyi még belefér. 5" méretű telefont szeretnék venni Xiaomi-Huawei-Lenovo trióból 40-max 50k értékben. Melyik lenne a "best buy" ? Semmilyen extra kívánság nincs mezei átlag használó.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#8723) tolvaj! válasza Dan-szan (#8722) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ezt itt! Köszi!

Frostyboy

Nem kell wipe, de mentést azért csinálj!

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8724) GoZoL


GoZoL
senior tag

Egy letöltési linket kérhetek a full 5.6.5 miui.hu verzióhoz? Köszönöm!

(#8725) Varesz_86 válasza GoZoL (#8724) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

(#8726) Dan-szan válasza tolvaj! (#8723) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Kösz :B . Még egy dolog. V5 40 van most a telón ezt akarom tiszta telefonra visszatenni. Akkor csinálok a telefonnal egy mentést kártyára - aztán az összefoglalóban leírt "Újraflashelés telefonnal rész" - aztán jön a kártyáról visszaállítás és kész. Ennyi lenne elméletileg?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#8727) GoZoL válasza Varesz_86 (#8725) üzenetére


GoZoL
senior tag

Köszi!

(#8728) tolvaj! válasza Dan-szan (#8726) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ha visszaállítasz, akkor vissza lesz állítva az összes adatod, amiket pont nem szeretnél. Csak simán a rom felrakásig menj el, adatokat ne állíts vissza és kész.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8729) vipviform


vipviform
senior tag

Segítséget kérek a Guruktól! V40 van a telómon és megállt a telefonálás lehetősége. WIFI és egy éb progik mennek. A galériát sem tudom megnyitni, visszadob a főképernyőre. Tud valaki megoldást?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8730) Milestone2 válasza vipviform (#8729) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Látszólag a rendszer szarakodik.
Milyen reco?
Elméletben első lépésben recovery-ben factory reset.
Vagy ha van mentésed annak a visszaállítása.
Nekem akkor volt ilyen, amikor rosszul flesseltem valamit, vagy amikor kisérleteztem milyen fájlokat törölhetek...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8731) tolvaj! válasza vipviform (#8729) üzenetére


tolvaj!
őstag

Első lépésben elég csak újratelepíteni az élő rendszerre az azonos verziójú romot. V40-et húzd újra, ha úgysem működik akkor jön a gyári visszaállítás. Az pedig teljesen mindegy, az esetedben, hogy honnan csinálsz gyárit, mehet a beállításokból is.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8732) ekrisztian válasza tolvaj! (#8728) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!
És ha gyári V5 40-re akarok V6 miui.hu-t tenni?
Akkor twrp 2.8.4.0 és wipe után flash mehet?
:R

(#8733) tolvaj! válasza ekrisztian (#8732) üzenetére


tolvaj!
őstag

Mehet, de az advanced wipe még jobb lenne.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8734) vipviform válasza tolvaj! (#8731) üzenetére


vipviform
senior tag

Sajnos még a backup se megy leáll és kidob...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8735) tolvaj! válasza vipviform (#8734) üzenetére


tolvaj!
őstag

Azért húzd újra a v40-et. Ha utána sem indul, akkor titanium backup programmal csinálni egy mentést és clean install.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8736) vipviform válasza tolvaj! (#8735) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, dolgozom rajta...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8737) AlphaZulu


AlphaZulu
csendes tag

Sziasztok!

V5 40 van a telómon, ha fel szeretném dobni az új miui.hu-s rom-ot, akkor elég csak letöltenem és a telefon frissítése menüben betallóznom az új rom-ot és ennyi?
Nemem nincs twrp-m!

[ Szerkesztve ]

"My finger is on the button" - Chemical bros.

(#8738) vipviform válasza tolvaj! (#8735) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi a segítséget, visszajött minden!!! :R :R :R

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#8739) Milestone2 válasza vipviform (#8738) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Királyság!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8740) tolvaj! válasza AlphaZulu (#8737) üzenetére


tolvaj!
őstag

Szia!

Megmondom őszintén gyári recoveryt rég nem használtam, de töltsd le az új romot, nevezd át update.zip-nek, majd lépj be a recoverybe. Ott csinálsz egy data/factory reset -et (persze legyen egy mentésed), majd install az új. Így mennie kellene gyári recovery alatt is az átállásnak.

vipviform

Nice. :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#8741) tahepa


tahepa
senior tag

Na részemről ennyi a Xiaomi Note 3G.
Megjelent egy sárga folt a kijelzőn.
Egy éves a készülék , tokban hordott , tempered glass védi a kijelzőt (de minek).
Tokok , doboz , minden gyári tartozék , a folton kívül patika állapot , v40-es rendszer.
Én két naponta töltöm az akksit ( 2 ó kijelzőidő , állandó 3G mobilnet )
Ha valakit érdekel PÜ.
Tudom ez nem hírdetési felület de gondoltam először itt jelzem az eladási szándékot.

(#8742) Csóró™ válasza tahepa (#8741) üzenetére


Csóró™
senior tag

:( Részvét érte.

(#8743) GoZoL válasza tahepa (#8741) üzenetére


GoZoL
senior tag

Szerintem 10000 ft-ot megér egy új kijelző.

(#8744) tahepa válasza GoZoL (#8743) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem már nem. Ennyi volt.
Frissítés semmi pedig igérték anno...dicsérték egyfolytában hogy milyen naprakész a rendszer...a legfosabb csájna mobilt is jobban supportolják mint ezt a tipust.
A sárga folt amúgy nem hatalmas kb. 5 mm hosszú és 2 mm széles.ééés kijelző jobb felső sarkában van..tehát nem zavaró...de ez az utolsó lökés az eladáshoz.

(#8745) Csóró™ válasza tahepa (#8744) üzenetére


Csóró™
senior tag

Azért tényleg érdekes, hogy a legtöbben (akikről én tudok) nem a hirtelen merülő aksi, vagy a sárguló kijelző miatt váltam meg a készüléktől, hanem mert nagy ígéretek miatt nagy reményeik voltak, és lofaxt se kaptak sokáig.
Jó, most itt lehet szépíteni, hogy már Béta (lassan fél éve már annak is), meg jó, stabil stb a mostani ROM is, de akkor is tény, hogy 120-as betűmérettel hirdették anno, hogy mekkora támogatás lesz...

Mielőtt a V6 fanok beszólnának: Nem kritika, nem siránkozás, se savazás, ezek nyers tények. Én nem fogom eladni ettől a telót, de rossz látni a sok csalódott kollégát. :(

(#8746) Mr X válasza Csóró™ (#8745) üzenetére


Mr X
veterán

Hetente van frissítés, szerintem ez azért megfelelő support. Nem kaptunk lolli-t, na bumm.

(#8747) maggi1886076 válasza tahepa (#8741) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ugyanezért váltottam decemberben. Amúgy jó kis készülék. Csak elfelejtettek.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8748) McReay válasza tahepa (#8741) üzenetére


McReay
aktív tag

Nekem is van már egy jó ideje 2 sárga foltom jobb és bal alul, de nem vészes. A support terén, ha a heti frissítés nem elég akkor tényleg váltani kell!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#8749) tahepa válasza McReay (#8748) üzenetére


tahepa
senior tag

v40 stabil romra például mikor volt frissítés , már megbocsáss? ..és mikor lesz?

(#8750) Milestone2 válasza tahepa (#8744) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Aki v40-re frissítést vár, az adja is el...!
v40-re nem ígértek frissítést.
Más készülékeknél sem a JB-t fejlesztik.
De tessék itt van, ez frissebb...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.